Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tudtok hatásos gyógymódot felfázásra? fórum

Tudtok hatásos gyógymódot felfázásra? (tudásbázis kérdés)


2012. aug. 19. 09:03
Gyógyszertárban kapható Urogin tinktúra.Nagyon jó.
16. Dinan
2012. aug. 19. 07:59
igen, meleg cickafark fürdő!
15. abarta
2012. júl. 27. 13:59
Vegyél be 500 mgos C vitamint 1 nap 2 darabot, de csak 1 napig. Gyorsabban hat és a nátha is elmúlik tőle. 3 éve nem vagyok beteg. :-D
14. naomi1 (válaszként erre: 13. - Juditéva)
2011. júl. 17. 16:51
jo otlet koszi!!!meg magaban is ...rareszelem piritosra. Imadom szerencsere a parom is. Neki meg kimondottan jo mert rendbe tette a magas vernyomasat. minden nap 1-2 gerezd. :)))
2011. júl. 17. 14:03

Nekem hólyaghurutra volt kiváló a fokhagymatea.

Lehet, hogy fintorogsz, valóban jó büdös, de reggelre elműltak a fájdalmaim. Néhány gerezdet zúzz össze, tedd meleg vízbe, 5 percig hagy állni. A fokhagymának erős baktériumölő hatása van és a húgyuton végigmenve nagyon jó hatású. Ja és ne randevúzz aznap!!!!

12. naomi1
2011. júl. 17. 12:12
koszonom szepen az infokat.A sos furdoviz bejott. Kicsi kadam van, es tobb mint fel kilo sot belezuditottam. Izzadtam benne 1 orat. Ez este volt es masnapra kutya bajom sem volt. Azert megismeteltem az utanalevo napon is. :)))))
2011. júl. 13. 14:36
Nekem az az egyetlen működő módszer, hogy veszek a patikában felfázásra való kanalas gyógyszert. Vény nélkül kapható, pár napig kell használni, de már az első vagy a második alkalom után tökéletesen meg is szűnik a tünet, csak azért kell tovább használni, hogy ne jöjjön biztosan vissza. Mindezek mellett természetesen bőségesen iszom folyadékot, ilyenkor segítenek a vízhajtó teák, mint a csalán és a kamilla. Az áfonyalé szintén kedvező hatással van.
10. naomi1
2011. júl. 13. 14:23
csajok konom szepen az infokat. A sos meleg furdo tenyleg jot tett. A puffadas mulik es mar nincs is akkora nyomas a hasamban. Afonyat vettem tegnap mert szeretem. Iszom a zold teat mert tenyleo vizhajto, menta levellel szoktam csinalni. Ja meg huzok zoknit a labamra. Hulye voltam hogy mezitlab rohangasztam. Nalunk eleg gyatra az ido. most epp 15 fok a csucshomerseklet. Alig varom hogy menjek haza. :)))
2011. júl. 13. 12:17

Én nagyon felfázós voltam egy időben a legjobb gyógynövények:

-csalán tea

-medveszőlő

-cickafark

-mezei zsúrló

-zöldtea (különösebben nem jó a felfázás, de nagyon jó vízhajtó)


Nagyon jót teszel a húgutaknak, ha szedsz tőzegáfonyát. Minden készítményre rá van írva az ajánlott mennyiség, amit be kell szedni. Nekem a problémáim akkor múltak el, amikor elkezdtem rendszeresen szedni. Aszalva is lehet kapni úgy is hasznos, de eléggé drága sajnos, viszont isteni.


Amúgy ha ilyen komolyak a tüneteid mindenképpen menj el orvoshoz!!Jobbulást!

2011. júl. 13. 11:49

a legjobb: sós ülőfürdőt venni 10 perc...

ne sajnáld a sót, nem csip, gyógyit

7. t.Ili (válaszként erre: 5. - Naomi1)
2011. júl. 12. 23:00

Ha,meg ciszta lehetséges,akkor úgysem úszod meg a nőgyógyászt:(

Csak halogatod :)

6. t.Ili (válaszként erre: 5. - Naomi1)
2011. júl. 12. 22:59

Péntek óta még nem voltál orvosnál?

Maradandó nyomai lehetnek egy felfázásnak:(

A meleg mindenképp jó neki. itt a kamillával semmire se mész.

Azt javaslom,hogy ülj bele agy lavór meleg vízbe,amibe egy marék sót teszel. Ez segít alulról a petefészeknek.Holnap menj el orvoshoz,mert ha komoly a gyulladás,kell a gyógyszer:(

5. naomi1 (válaszként erre: 3. - T.Ili)
2011. júl. 12. 22:42
penteken azt hittem vakbelem van nem birtam jarni sem. azon a ponton olyan volt mintha le akarna szakadni. vagy epp kest bokdosnenek. egesz nap fekudtem. lazam hoemelkedesem nem volt.ezert gondoltam nem vakbel :)belefekudtem 1 orara a kamilla fozetes furdokadba. igy elmult ra par orara. azota nem faj, de fel vagyok puffadva nagyon. valszeg cisztam van.
2011. júl. 12. 22:41
Szia. Én ha érzem ,hogy felfáztam akkor mindig 1 kád forró vízbe üldögélek esténként pár napig és elmúlik. Nekem ez bevált.
3. t.Ili (válaszként erre: 1. - Naomi1)
2011. júl. 12. 22:33
Mesélj a tüneteidről. Biztos,hogy felfázás?
2011. júl. 12. 22:32
Pont most voltam felfázva én is. Nekem csak a gyógyszer használ :(
2011. júl. 12. 22:27
Tudtok hatásos gyógymódot felfázásra?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook