Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szeretnék elválni a férjemtől, aki leparasztozta a 10 éves... fórum

Szeretnék elválni a férjemtől, aki leparasztozta a 10 éves... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2 3
78. Egy lány 789900 (válaszként erre: 67. - Panna.33)
máj. 24. 13:57
Nem álszent az aki tisztelettel beszél más életéről. :)
77. Egy lány 789900 (válaszként erre: 18. - Andi6020)
máj. 24. 13:48
Már maga az hogy szóba esik egy egy ilyen szó már az megfogalmazza azt a kérdést, hogy vajon még miket rejthetnek még a szobáitok falai. Mielőtt másnál személyeskednél és másra hárítanál szerintem gondold végig te mit csinálsz jól és mérlegeld a rosszal. Mert aki jó szülő az bizony nem amperkodik azzal hanem a saját hibáját keresi és azon "szorong" hogy jól csinálja-e. Hogy te ős anya inkább ezt vedd számon. Én tudom milyen mocskos szájjal kelni és feküdni mert hogy az utolsó senki is vagyok és bár nálunk is volt hogy hülyeségből beszéltünk így egymással, mégis tudtam hogy ezt a gyerekeim és a saját családomba nem akarom átvinni.
76. PöttyösPanka (válaszként erre: 75. - Michelle.r)
máj. 24. 10:51
Igen, ezt írta a "szófoscsi" elején. Ez rendben is van. Itt meg is lehetett volna állni. Utána tolta túl, és akkor jegyeztem meg, hogy elég támadó. De szerintem most már mi is bőségesen túltoltuk, úgyhogy engedjük el.
75. michelle.r (válaszként erre: 64. - PöttyösPanka)
máj. 23. 20:35

"Lassan nagyon fogsz engem utálni ezekért 🙈" a francokat.


Vagyis az, hogy leparasztozta a gyereket, mellékszál a válás történetében. Szerintem Andi is pont ezt írta még a "szófoscsi" elején és többen is. Nem fogok visszaolvasni, de valami olyasmire emlékszem, hogy még egy jól nevelt gyerek is lehet olykor paraszt. Ahogy mindenki más is.


Szerintem semmiképpen nem őt minősíti, az ehhez a témához való hozzáállását.


Andikám, bocs! Nagyon csuklasz? 😂

74. Valak2024 (válaszként erre: 73. - Semleges)
máj. 23. 10:39
Én Ugyanezeket gondolom erről.
máj. 23. 10:35

Véleményem szerint tökgáz és visszataszító családon belül parasztozni, lealázni, verbálisan bántalmazni a másikat. Egy idegennel nem beszélünk ily módon. Arra meg igazán nem találok sem szavakat, sem indokot, hogy valaki a saját 10 éves kislányával tegye ezt. Ha pancsolt és lefröcskölte ha nem. Erre nincs magyarázat. Az ilyen ember az én szememben lelki és/vagy elmebeteg. Indulatkezelési és érzelmi, viselkedési zavarokkal szenved, amit kezeltetni kellene.


Akinél ez normális, lelke rajta. Aztán ne csodálkozzon ha a gyerek ezt a példát látva hasonlóképpen fog kommunikálni. Én nem tudnék ilyen környezetben élni. Tőlem és a mi családunktól ez nagyon távol áll.


Van elég szenny és agresszívitás, rossz indulat a világban de, hogy még családon belül is ezt gyakorolják egyesek, számomra érthetetlen és elfogadhatatlan. Szánalmas.

72. Valak2024 (válaszként erre: 71. - Greenredblue)
máj. 23. 10:30
Neked van igazad, egyébként nem csak fizikai bántalmazás létezik. Nem azt állítottam, hogy köztetek bárki is fizikailag bántalmazná vagy bántalmazta a gyerekét, hanem azt írtam, hogy általában így büntetik meg a gyerekeket. De a verbális bántalmazás sem tesz jót a gyereknek, azért mert nincs gyerekem, tudom, hogy ezek nem esnek jól egy gyereknek.
71. Greenredblue (válaszként erre: 18. - Andi6020)
máj. 23. 10:13

Nem nagy magyar anyaság, hogy normális sílusban beszél az ember a szeretteivel, sőt: sokan idegenekkel is úgy kommunikálnak.


A büntetés nem terror, ne légy nevetséges, ez nem is kapcsolódik ide. A bántalmazás terror, nem véletlenül tiltja a törvény. Ami nem tiltja, hogy valaki alpári és vulgáris stílusban kommunikáljon társalgásnak képzelve azt, de attól az még az, ami: prosztóság.

máj. 23. 09:11

Na, akkor most megkérdezem tőled: tisztában vagy a "nárci" szó jelentésével? Vagy egyszerűen pufogtatod minden alap nélkül? Mert mostanában nagyon felkapott lett nárciztikusnak bélyegezni embereket. Anélkül, hogy ismernéd őt, cinikusan megjegyzed: "Nagyon nem egy szinten vagyunk, az biztos." - hát, szerintem sem vagytok egy szinten. Mondom ezt úgy, hogy egyikőtöket sem ismerem. A gond az, hogy te azért fröcsögsz, mert nem értesz egyet valakivel. Nem kell egyetérteni. Véleménye mindenkinek lehet, csak nem mindegy a tálalás.

Akit te most hangzatosan "nárciztál" nem téged minősített, hanem a saját magáról, a szokásaikról írt. Ha már értő olvasás...

69. andi6020 (válaszként erre: 68. - PöttyösPanka)
máj. 23. 08:12

Bunkó vagyok és szar anya. Legalább ezt is megtudtam.

Amúgy szerintem nem bunkó vagyok, inkább nyers. Esetleg paraszt :D

De legalább ha hibázok, az elismerem, és bocsánatot tudok kérni. Vadidegenektől is. Nem úgy, mint pl az a Valak2024

68. PöttyösPanka (válaszként erre: 67. - Panna.33)
máj. 23. 07:54
Általában. De most tovább ment a szokásosnál. Valamint az őszinteség és a bunkóság nem keverendő. De itt álljunk meg, mert amúgy nincs bajon Andival, csak leírtam, hogy szerintem most indokolatlanul durva. És nem akartam tovább ragozni.
67. Panna.33 (válaszként erre: 64. - PöttyösPanka)
máj. 23. 07:47
Na igen, Andi nem az a modoroskodó fajta. Többek közt ezért szeretem, mert nem álszent.
66. PöttyösPanka (válaszként erre: 64. - PöttyösPanka)
máj. 23. 07:44
De látom, közben ezt már a FI is megírta.
65. Panna.33 (válaszként erre: 62. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 23. 07:43

Biztos ennek is oka van, hogy türelmetlen.

De gondolom, már túl vagytok azon a ponton, hogy együtt megkeressétek az okot és megoldjátok.

Sajnos a gyerek a szenvedő alanya a történetnek.

64. PöttyösPanka (válaszként erre: 31. - Michelle.r)
máj. 23. 07:41

Akkor menjünk megint bele a megfogalmazás kivesézésebe. Lassan nagyon fogsz engem utálni ezekért 🙈

Tehát a FI azt írta, hogy szeretne elválni a férjétől, AKI leparasztozta a kislányukat. Nem azt írta, hogy AMIÉRT vagy MIVEL leparasztozta. Vagyis nem a leparasztozás miatt akar válni, hanem a férjétől akar elválni, aki mellesleg leparasztozta a gyereket. Valamint egy későbbi hsz-ben írta, hogy nem konkrétan ezért akar válni.

De nem emiatt szóltam hozzá a témához. Hanem azért, mert Andi még mindig olyan hevesen támadja, amit nem érdemelt ki pusztán azzal, hogy nem való kedvére, ha valaki leparasztozza a gyerekét (megértem miért). Valamint Andi még mindig erősen védi azon álláspontját, hogy ilyet, vagy ennél durvábbat mondani a gyereknek teljesen rendben van. De ez őt minősíti.

63. andi6020 (válaszként erre: 60. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 23. 07:39
Valóban, igazad van, elnézést kérek, benézetem, hogy tudtam akkorát bakizni azt nem tudom. Valak2024-nek ment volna a kérdés.
máj. 23. 07:38

Igen ez egy vallomás, nem egy kerek történet. Ahogy egy vallomás sem egy történet, csak egy kiragadott szelet.

Egyébkét nem akit írtam, hogy szeretnék elválni, MERT leparasztozta a gyereket, hanem AKI leparasztozta a gyereket. Igen, ez csak a jéghegy csúcsa. Folyton cseszegeti a gyereket, sosem jó semmi amit csinál. Semmi empátia és türelem nincs már benne.

61. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 59. - Flóra76)
máj. 23. 07:34
Nem hiszem, mert mindenhol van gond. Nekem Andi stílusa nem jön be, ennyi. Nem kedvelhet mindenki, mindenkit.
60. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 56. - Andi6020)
máj. 23. 07:33
Elmesélnéd mikor írtam a verésről? Mert azt nem én írtam, csak szólok.
59. Flóra76 (válaszként erre: 55. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 23. 07:32
Az biztos, hogy ha ismernéd őket vagy az életüket, sírva szeretnél a helyükben lenni.....
58. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 21. - Andi6020)
máj. 23. 07:28

Értő olvasás, nem direket fröcsölte le!!! Nem kérte rá hogy ne fröcsöljön, egyszerűen pancsolt a gyerek, bele sem gondolva, hogy az mekkora vízet csap. Nagyon nem egy szinten vagyunk, az biztos. Lehet felnőttek a gyerekedeid, az összes nárcinak felnőnek a gyerekei, csak kérdés milyen felnőtt lesz belőlük.....

Nem egy állat 17 éves kamasz fiúról beszélgetünk, hanem egy pancsoló 10 éves kislányról!!!

57. andi6020 (válaszként erre: 55. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 23. 07:28
De mivel nekem nincs mit szomorkodnom az életemen, szomorkodj te csak nyugodtan tovább.
56. andi6020 (válaszként erre: 55. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 23. 07:26
Még keresed a gyerekverős hozzászólásomat, ugye?
55. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - Andi6020)
máj. 23. 07:24
Elég szomorú, hogy nálatok ez normális dolog, akárhogy is mondjátok....
54. gyöngy:) (válaszként erre: 50. - Andi6020)
máj. 22. 23:34

Sajnos emlékszem több gyöngyszem hozzászólására, bőven elég.

Nem volt egy fényes gyerekkora, jó szülői példa előtte, zűrös egy család. Lehet azt hiszi, hogy csak verés és rossz szülők léteznek, ezen a szűrőn át látja a világot és hibásan így ítélkezik mások felett.

53. michelle.r (válaszként erre: 44. - Andi6020)
máj. 22. 22:22
Majdnem akkora elánnal, mint ahogy idehányta az állítását.
52. Regin_a (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 22. 21:27

Rakd ki a kofferjét azonnal a gangra

Amúgy megzakkantál? Nem a "lányunkat", hanem az apja az édes lányát parasztozta le

Ez neked válóok? Valami nem kerek a sztoriban!

51. andi6020 (válaszként erre: 46. - Valak2024)
máj. 22. 21:20
Megtaláltad már, hogy hol írtam verést? Csak mert lassan mennék aludni :D
50. andi6020 (válaszként erre: 48. - Gyöngy:))
máj. 22. 21:20
Az hát
49. Panna.33 (válaszként erre: 45. - Valak2024)
máj. 22. 21:02

Tehát ha téged valaki megpofozott, akkor ez az egyfajta büntetés létezhet?

Tágítsd a látókörödet és ne csak a kevéske tapasztalatodon keresztül képzeld el a világot! Pláne ne itélkezz a képzeteid alapján.🙄

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook