Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szeretitek az anyósotokat? fórum

Szeretitek az anyósotokat? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
2008. aug. 17. 15:43
Én nagyon szeretem...pedig rosszul indult, nagyon ellenséges volt velem...de teltek az évek, és ma már úgy szólít: kislányom...
2008. aug. 17. 15:26

Én szeretem az anyósomat.

Persze van,hogy ő is elmondja a véleményét,hogy ő hogy csinálná a helyemben,de tudom,hogy jóindulatból teszi. Ha nem úgy csinálok valamit,ahogy szerinte kéne,akkor sincs semmi.

Legfeljebb nem beszélünk a dologról többet. De minden másról ugyan úgy.

2008. aug. 17. 14:55
hát...annyira nem vagyok oda érte:))
2008. aug. 17. 14:43
Kellő távolságból elviselem.
2008. aug. 17. 14:24
ahogy ő engem....
2008. aug. 5. 07:22
Nem!!!!!
2008. máj. 26. 21:51
Ha jobban belegondolok,én szeretem az anyósomat.Ő is szeret engem.Kedves,barátságos,aggódó,csicsergő,segítőkész.Ja,és 300km-re lakik tőlünk.:))De én akkor is szeretném ha közelebb lenne,komolyan!
2008. máj. 26. 21:41
...még mindíg! ;)
35. o.andi
2008. máj. 26. 21:40

Igen...semmi bajom vele!!!

Ritka az ilyen anyom amilyen az enyém!!

Éljen sokáig IBOLYA!!!:-)

34. herengtimea (válaszként erre: 32. - A5e77950a3)
2008. máj. 26. 21:32
hát elolvastalak,ez egy boszorka lehet!
2008. máj. 25. 18:04
nekem idáig csak nagyon szemét anyósaim voltak,de a mostani..ilyen biztos nem lesz még egy..olyan aranyos:)
32. a5e77950a3 (válaszként erre: 21. - Herengtimea)
2008. márc. 12. 11:07
Szerntem ez nem egészen így van!Én nem akarok olyan anyós lenni,mint az enyém és angyon remélem,hogy nem is leszek!Após elég piás így akire számítani tudott anyós bármiben az a férjem.A lányom születése után sajnos náluk laktunk.Folyton azt leste mit csinálok,mikor megyek el otthonról.Ha valami nem úgy volt ahogy ő gondolt akkor adjuk le a lakáskulcsot.Egy példa :azt mondta ő nem tudja a keresztelőt megtartani,mondom jó akkor anyuék megszervezik.Meg is lett beszélve Fehérváron a keresztelő.Erre ő közölte,hogy akkor ők nem jönnek!A férjemet meg a veszekedés után kitagadták!A férjem csak ült,nem szólt semmit,én mondtam apósnak,hogy akkor törölje ki a seggét a millióival!Anyós nagyon utált,de azt nem engedte,hogy elköltözzünk(legalábbis együtt nem)Háromszor hazaköltöztem anyuékhoz a férjem nélkül,mindig kért anyós menjek vissza,nem fog szórakozni,1 hét nyugi aztán kezdődött minden előről.Emeletes a házuk ő már a földszinten elkapta a férjemet és mondta neki,hogy milyen vagyok.A férjem meg nem tudta kinek higgyen..Pl volt olyan,hogy szó volt róla ők vesznek a lányomnak babakocsit(végül mi vettünk)Erre azt mondja még jó,hogy nem adtak bele pénzt mert abba nem vihettem volna be a gyereket Fehérvárra(anyuék ott laknak),erre mondtam neki,hogy akkor vegyen magának egyet és tologassa benne apósomat az udvaron..Volt,hogy átjött a szomszéd kislány erre azt mondja neki egyen sütit,otthon ilyet úgysem kap!!!Meg bármi gondunk volt egymással miníg mondta kérdezzek meg bárkit a faluban ,hogy ő milyen JÓ ASSZONY!(UTÁLOM A JÓ ASSZONYOKAT!ÉN CSAK A SAJÁT CSALÁDOMNAK AKAROK MEGFELELNI,NEM EZER MÁS EMBER VÉLEMÉNYE ÉRDEKEL)Nos egyszer csak nagy nehezen rábeszéltem a férjemet,és kivettünk egy albérletet.Na ekkor leesett anyós álla,mert azt hitte nyugodtan szórakozhat mert úgysem tudunk hová menni,és közölte hogy neki ezen túl nincs unokája.Mondtam rendben!Nekem ő nem fog hiányozni,ő veszíti el a fiát meg az unokáját.Mondtam úgysem költözünk messzire,akár minden hétvégén elmehetnénk(vagy mehetnének)hozzájuk,másnak is elköltözött már a gyereke ,és túlélte,de hiába...A költözés:A cuccaimat kidobálta az udvarra,a karomnál fogva hajított ki az ajtón(anyunak telefonon azt mondta,hogy olyan dühös volt rám,hogy le akart lökni a lépcsőn)Végül szinte úgy menekültünk el egy üres lakásba,annyi cuccal ami a kocsiba belefért a pár hónapos gyerekünkkel.Az eredmény fél évig nem találkoztunk(hál istennek)Aztán elkezdték nyúzni a férjemet,hogy vigye le a gyereket (pedig tudták,hogy én nem engedem)A viszonyunk mostmár emberi,de soha nem kértek bocsánatot!Csak ugy tettek mintha nem történt volna semmi...
31. gabcsyka (válaszként erre: 26. - D64f9951e2)
2008. márc. 12. 10:09

Szia Gitta!

Mint írod jelölt, sajnos ezek a típusú emberek nem lesznek jobbak akkor sem , ha már nem csak jelöltek. Szintén dettó..... Te tudomásukra hoztad, hogy tisztában vagy azzal, milyen álszentek?

2008. márc. 12. 10:02
Nagyon!!!
29. RLindi (válaszként erre: 26. - D64f9951e2)
2008. márc. 12. 09:51
Ó ezt az enyémekről is elmondhatjuk:-S Nem irigyellek..
28. szabotimi (válaszként erre: 26. - D64f9951e2)
2008. márc. 12. 09:49
ilyen az én "drága" új családom is:(
2008. márc. 12. 09:46
Nekem szerencsém van! Nincs anyósom, a férjem anyja elhagyta őt 2 éves korában(a dög), de ezt tudva valószínűleg jobb is.
2008. márc. 12. 09:32
elvoltam vele egészen idén januárig, különösebben nem utálkoztam vele kapcsolatban, de aztán januárban fordult a kocka: rájöttem, hogy anyósjelölt és apósjelölt egy álszent, pofámba kedveskedő, hátam mögött féreg emberek....
2008. márc. 12. 09:22
Az "anyósom" 2és1/2 éve nem tudja,hogy nem élettárs,hanem feleség lennék.Mára mindegy,a válást tervezzük.
24. herengtimea (válaszként erre: 22. - Gabcsyka)
2008. márc. 4. 16:38
Igazad van talan kicsit tulirtam a dolgot,akkor nem imadja,hanem szereti,tiszteli es becsuli az anyjat.Tulajdonkepp azon is fugg a dolog,hogy a "kedves anyuci"el tudja e ereszteni a fiacskajat amikor itt az ido,mert ha nem akkor johet akarmilyen jo menyecske nem lesz jo egyiksem.Ketton all a vasar,nem azt mondom,hogy fejet kell hajtani minden esetben,de meg kell probalni alkalmazkodni,de ugyanugy az anyosnak is!!!
2008. márc. 4. 11:26
Az enyém is nehéz eset.Egy faluban lakunk, egy utcában gyalog kb 8 percre egymástól.Nem igazán lehet kiigazodni rajta.Hetente egyszer eljön megnézi a gyerekeket, de mikor valamiért kéne,hogy vigyázzon rájuk akkor az nagyon nehézkesen megy.Ő engem nem szeretett még az esküvőnk előtt sem, és szerintem most sincs oda értem.Én próbálom elfogadni mert a párom anyja a gyerekeim nagyanyja.A legjobban azt nem szeretem benne,hogy nem áll ki a véleménye mellett.Annak ad igazat akivel szemben áll.Ez nálam nem válik be.Nem tud a gyerekekkel mit kezdeni hoisszabb ideig mondjuk 3 órahossza alatt, olyan hülyeségeket mutat nekik ,hogy az ember haja égnek áll.Na de mindegy, próbálom vagyis elfogadom olyannak amilyen, de jó,hogy nem együtt lakunk az tuti!!!
22. gabcsyka (válaszként erre: 21. - Herengtimea)
2008. márc. 4. 10:24
Nem hiszem azt, hogy abból lesz a legjobb a férj, aki az anyját imádja.Nekünk rengeteg konfliktusunk van a férjemmel az anyja miatt. Ugyanis a párom mindent megoszt vele, és a drága mama meg ellátja okos jótanáccsal, amire a kutya nem kíváncsi. Nem hiszem, hogy normális dolog belefolynia abba, hogyan nevelem a lányomat, úgy, hogy hetente egyszer látja a gyereket, tehát alig ismeri. Arról nem beszélve, hogy a gyerekei életét kibeszéli az egész familijájának.
2008. márc. 4. 09:22
Elso anyosomat en sem szerettem,sot!De az ember minnel oregebb annal bolcsebb.Tulajdonkeppen elosszoris nem szeretni kell az anyost,hanem elfogadni!Kepzeld azt,hogy vlmikor Te is leszel anyos,persze most jon az a szoveg,hogy:"En nem leszek ilyen",dehogynem vagy meg rosszabb.Es van egy masik fele is a dolognak.Az ferfe aki mellett elsz annak ez az asszony az edes anyukaja,tiszteletet es megbecsulest erdemel,mert barmit is teszel a kicsi fia mindig is szeretni fogja,ha meg nem szeretne,akkor milyen ember az?Gondoljatok bele aki az anyjat nem szereti az milyen ember lehet?Van gyereketek ugye?Es meg valami:Abbol a fiubol lesz a legjobb ferj,aki az anyukajat imadja!!!Es ezt mind tapasztalatbol irtam.
2008. márc. 4. 09:17
Az tulzas hogy szeretem,de megvagyok vele:)))
2008. márc. 4. 07:23
Nem nem szeretem és ö nem is nagyon tesz azért hogy másképpen legyen!
18. 0148b688d6 (válaszként erre: 9. - RLindi)
2008. márc. 3. 21:10

Nekem november elejétől dec végég volt itt a banya.

Hát, baromi nehéz volt vele és nem csak a közös nyelv hiánya miatt!

17. JUL17
2008. márc. 3. 20:42
igen szetem az anyósomat egy nagyon kedves aranyos teremtés aki senkit nem tud megbántani.
16. gabcsyka (válaszként erre: 15. - F290b382c2)
2008. márc. 3. 20:32
Ezt is, azt is...
2008. márc. 3. 15:51
Melyiket?A még jelenlegit,vagy a leendőt?
2008. márc. 1. 10:32
Néha kivagyok rá,de alapjában véve,kijövünk egymással...
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook