Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerelmes vagyok egy muszlim srácba, nem tudja, hogy már... fórum

Szerelmes vagyok egy muszlim srácba, nem tudja, hogy már... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2 3 4
jan. 12. 18:20
Nincs is romantikusabb, mint hazug alapra helyezni egy kapcsolatot.
jan. 10. 20:01
Ahogy olvasom a kommenteket rá kell jönnöm h rohadt nagy baj van a fejekben. Attól h valaki muszlim még nem jelenti h arab!!!!! Amiket írtok, inkább az arab pasikra jellemzőek. És hozzáteszem nem mindre. Sokat számít honnan jön..... És ahogy én tapasztalom a vallási fanatikusok a keresztények között is bőven akadnak.....
jan. 9. 16:40

Ha ennyien egyet mondanak és azonos véleményen vannak lehet benne valami.

De szerintem ne hallgass senkire. Menj hozzá, éljetek boldogan. Aztán ha mégis igazunk van én személy szerint várom a beszámolódat pár év múlva. De nem ám sírniríni.

114. gigi> (válaszként erre: 113. - Violet18)
jan. 9. 13:13
Nincs,képzeld mi barlangba élünk 😐🤢😡😡
113. Violet18 (válaszként erre: 107. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 9. 00:00
Nah, igen, tudnak szépen bánni velünk. Beszélgettél vele erről? Ha gondolod írj privit, mert ahogy olvasom itt sokan csak egy 30 évvel ezelőtti könyvug jutnak el és fogalmuk sincs a valóságról 🙄🙄
112. liliom10 (válaszként erre: 107. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 8. 15:05
Te jársz ezzel a férfivel ? Vagy csak barátkoztok és beleestél ? Ha jártok, nem tudom elképzelni, hogy semmi vonzalom kimutatás nincs a részéről, a csóktól az ölelgetésig, a satöbbiről ne is beszéljünk. Soha nem kerül szóba, hogy kinek milyen a felfogása, eddig hogy élt ? Megkérdezted, voltak-e barátnői ? Ha nem közeledik, és azt hiszi, hogy egy ártatlan királykisasszonyt fog feleségül kérni, talán meg is fojt a nászéjszakán, amiért átverted ! Ha neki fontos, hogy a leendő felesége soha ne legyen más férfié, a múltban sem, akkor tudnia kell, hogy nem ő az első Nálad ! És ezt mielőbb elmondod neki, annál jobb ! Rögtön kiderül, maradsz-e a királylány nála, vagy szakít Veled ! Lehet, hogy nem érdekli az egész, és fellélegezhetsz, nyugodtan alhatsz. Legyetek boldogok !
jan. 8. 14:10

A nők a muszlim társadalomban

[link]

110. gigi> (válaszként erre: 99. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 8. 14:04
Ez a könyv igaz történet alapján íródott. Az író maga aki átélte a szörnyűségeket, az akkor négy éves kislányával.
109. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 102. - Globus)
jan. 8. 11:16

De ki int? Aki nem él külföldön, magyar a párja, a férje.

Olvasottak, hallottak alapján mondják az igét, az lenne a jó, ha valaki olyan beszélne erről pro-és kontra, aki ebben él, persze még akkor is ott van a de....mert nem mindenkinek jön össze, még a színtiszta muszlimoknál sem, ők is válnak ám gyakran.

108. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 101. - Myra)
jan. 8. 11:12

Nagyon is két lábbal állok a földön.

Ismerem a szüleit is, nagyon kedvesek. Azt mondták a fiuk boldogsága a legfontosabb számukra, így azt mondták ők zöld utat adnak a gyerekük számára feleség választás szempontjából.

107. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 103. - Violet18)
jan. 8. 11:07

Nem mindenáron akarom, de nagyon tetszik maga, mint férfi, ahogy bánik velem, királynőnek érzem magam mellette, nagyon egyforma az érdeklődési körünk.

De....szeretnék minimum 1 gyereket, de inkább kettőt, és ezt nem azonnal, várnék a házasság után 4-5 évet, hogy nagyjából kiderüljön működik-e ez a kapcsolat, nem gyerekkel szeretnék kapálózni, ha netán mégsem működne.

Most minden szép és jó, de azért látjuk magyar viszonylatban is mekkora pálfordulások vannak akár 1 év elteltével is.

106. libikóka (válaszként erre: 105. - Lolita2112)
jan. 8. 09:39
Nem arról van szó,hogy jók vagy rosszak.
105. lolita2112 (válaszként erre: 99. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 8. 09:35
igazad van!velemenyem szerint jok es rosszak mindenutt vannak fuggetlenul a boruk szinetol.
104. lolita2112 (válaszként erre: 38. - Xochipilly)
jan. 8. 09:33
ossze nem lehet hasonlitani oket egy latin pasival.roviden a latin pasik nem rohannak ajtostol a hazba,hanem turelmesen tudnak varni.es ahogy ok udvarolnak mas nemzet nem igazan tud./volt latin parom/.ez az en velemenyem,deha vkinek mas van elhiszem persze!
jan. 8. 09:14
Attól h valaki muszlim még nem jelenti h itt a világ vége, olyan mintha zsidóznál.... nagyon nem mindegy h a világ melyik pontjáról származik, mennyire vallásos, honnan jött. Engem az érdekelne inkább, h miért akarod annyira h elvegyen?
102. globus (válaszként erre: 99. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 8. 08:19
Nem az olvasókat kell meggyőznöd :) Magadat sem ámítani, ha ennyien intenek, azért figyelj oda.
101. Myra (válaszként erre: 100. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 8. 08:12
Meredek utat választasz. 2 ismerősöm is muszlim férfit választott. Ők ezt nagyon komolyan veszik. Óva intelek a hazugságtól.. Évezredes hagyományaik vannak, bármilyen műveltek ezeket nem felejtik. Most nem gondolkozol, mert szerelmes vagy.
100. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 96. - Napsugár8)
jan. 7. 21:18

Na, én meg még nem beszélgettem ilyenről pasival, hogy mit érzett.

Szerintem egyre kevesebb pasinak jut szűz lány, a rámenősebbek, a maflábbak elől elveszik ezt a lehetőséget.

99. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 97. - Gigi>)
jan. 7. 21:15

40 év alatt nagyon sokat változott a világ. És egy könyvből nem lehet kiindulni, hogy akkor mindenki olyan.

A könyvnek érdekesnek kell lenni, hogy sok pénzt hozzon, színezni kell.

Amikor szép romantikus történetet lát, hall, tapasztal az ember, az nem hír. Akkor legyintenek. -Ah egyszer előfordul. Csak a rossz marad meg mindenkiben általában.

98. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 94. - L.luiselotte)
jan. 7. 21:06
Ez hány éve volt?
97. gigi> (válaszként erre: 95. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 7. 18:21

A te életed, azt teszel amit akarsz! De telhet el bármennyi év az ilyen emberek habitusa szerintem nem változik annyit, hogy kockára tedd a jövődet.

Menj hozzá, hamarosan úgyis kiderül. Sok boldogságot!

96. Napsugár8 (válaszként erre: 91. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 7. 17:57
Lehet. Az igazság, hogy én erről anno csak egy férfivel beszélgettem, ő ezt mondta... ha te másként tudod vagy másként érezted... tőlem még az is igaz lehet. :))
95. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 82. - Gigi>)
jan. 7. 16:16

Könyörgöm, ne 40 éves sztorit hozzál már példának, még nem is éltem, nálunk is azóta mennyi minden történt, ugye tudod? Dubaj a sivatagból egy csodát teremtett. 40 éve nem volt internet, azóta a világ egyetlenegy része sincs elzárva, látják a nemzetek egymást.

Persze vannak buta emberek, de azok hol nincsenek? Itthon is hány ember előtt a lehetőség, és azt sem tudja milyen országok vannak mellettünk.

jan. 7. 16:06
Az biztos, hogy van köztük nagyon helyes is. Nekem is volt egy montenegrói de muszlim partnerem, villamos mérnök volt, de amikor megkért feleségül, édesapámnak állatokat igért értem.
93. unom (válaszként erre: 90. - Napsugár8)
jan. 7. 16:05
Igen, és azért puha és kicsi, hogy ne fájjon.
jan. 7. 15:56
Köszi! Kimaradt az életemből, bár nem sokat veszítettem vele.
91. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 90. - Napsugár8)
jan. 7. 15:55

Kedves Napsugár!

Elképesztő, hogy sok nő mennyire nincs tisztában a saját testének az anatómiájával.

Nem minden nőnek zárt a szűzhártyája, tehát így nem is tudják ezt a férfiak mindig megérezni, főleg ha nem is figyelnek rá.

"A szűzhártya egy vékony membrán, mely körbeveszi vagy részben be is fedi a hüvely külső bemenetét. Mivel nagyon rugalmas, így előfordulhat, hogy behatoláskor nem is szakad át, hanem visszaáll eredeti állapotára."


És a másik verzió:

Vannak olyan nők, akik alapból nyitott szűzhártyával születnek, tehát nincs is mit átszakítani az első együttlétkor.

Lehet inkább ennél a variációnál maradok.

90. Napsugár8 (válaszként erre: 84. - Srcrss)
jan. 7. 15:36
Állítólag a férfiak érzik azt, hogy ők vették-e el a lány szüzességét, vagy már "nyitva volt a kapu".
89. secret8 (válaszként erre: 29. - Semleges)
jan. 7. 14:10
En nem tudom, hogy mire számított. Mindenki óva intette ettől az egésztől, de mégis meglépte. Most, igy sok év után elege van, de nehezen lehet bármit is tenni.
88. de16c8f9e6 (válaszként erre: 87. - Xochipilly)
jan. 7. 14:05
Biztos vannak köztük olyanok is akik már felvilágosultabbak. Meg nem ragaszkodnak úgy a dogmáikhoz. Szerintem se azt kell nézni ki honnan jött, de hát hazugsággal kezdeni egy kapcsolatot. Ki érti a nőket? Nem lenne egyszerűbb azt mondani, hogy nekünk nincs ilyen szabályrendszerünk mint nektek, aztan tiszta lap. Mindenki tudja hova tartozik.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook