Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerelmes vagyok egy muszlim srácba, nem tudja, hogy már... fórum

Szerelmes vagyok egy muszlim srácba, nem tudja, hogy már... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2 3 4
jan. 7. 12:01

Magyar családokban is mások a szokások, itt is muszáj összecsiszolódni.

Azért mert a lány, vagy fiú szülei mondjuk alkeszek, nem lehet rányomni a bélyeget, ő is az lesz, mert lehet pont ő ki akar törni abból a családi hagyományból. Persze lehet ő is követi ezt a példát,de ki tudhatja ezt előre?

jan. 7. 11:56

Ez így van, a jót és a rosszat is.

És úgy gondolom, hogy egy ember milyen, nem a vallása adja, hanem a jelleme.

Most az enyémre nem vagyok nagyon büszke, de az vezérel, a szívét egy jól eső érzés járja át. Egyébként nem voltam előtte sem az az egy éjszakás nő.

55. vigyefene (válaszként erre: 55. - Edina 🎀)
jan. 7. 11:26
Nagyon sokmindent utólag tudunk meg.
54. vigyefene (válaszként erre: 53. - 7fe8f5417a)
jan. 7. 11:22

Gondoltam. Én éltem muszlim országban kb. 11-hónapot.

Megette a fene amikor összekeverjük a vallást a szerelemmel.

53. 7fe8f5417a (válaszként erre: 49. - Vigyefene)
jan. 7. 11:18
Ezt csak példának írtam .
52. 996b40d6f5 (válaszként erre: 46. - Halacskaaaa)
jan. 7. 11:04
Vérkapszula... Az is egy marhaság, hogy vérezni kell. 😄Én nem véreztem.
51. vigyefene (válaszként erre: 50. - Vigyefene)
jan. 7. 10:59
....vagy férfire?
jan. 7. 10:59
Vajon hogy lehet a vérkapszulának egy részét a férfira juttatni?
49. vigyefene (válaszként erre: 48. - 7fe8f5417a)
jan. 7. 10:50
Ahhoz pedig semmi köze a vallásnak.
48. 7fe8f5417a (válaszként erre: 47. - Halacskaaaa)
jan. 7. 10:46
Volt egy párom ,nagyon szerelmesek voltunk ,de a szex nem.működött,vége is lett a kapcsolatunk.
47. Halacskaaaa (válaszként erre: 46. - Halacskaaaa)
jan. 7. 10:44
Ja, amúgy az is elég kockázatos, hogy úgy mész hozzá valakihez, hogy nem volt vele szex. Lehet akármilyen nagy a szerelem, ha a szexben nem passzoltok, megette a fene.
jan. 7. 10:42
Ne próbálkozz a lovas sztorival. Neten lehet rendelni direkt ilyen esetre vérkapszulát. Ennyi. Mondjuk én soha nem állnék le muszlimmal (ilyen közegben élek, úgyhogy tudom, miről beszélek), de ez a te dolgod.
jan. 7. 10:41
Te egy kincs vagy, csajszi! :D Szűzhártya nélkül is. :) A legjobbakat kívánom neked. Találd meg a boldogságod azzal akivel szeretnéd. ;)
44. 996b40d6f5 (válaszként erre: 38. - Xochipilly)
jan. 7. 10:29
Így van, jól néznek ki, de nem állnék le velük.
43. 996b40d6f5 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 7. 10:24
Nem bizonygatnám senkinek, hogy szűz vagyok. Keress egy normális férfit!
jan. 7. 10:14
A kincsünkre.:D Na, én most lettem kész.:D Továbbra is Korda Gyuri bácsi dalát hallom. Fiatalság, bolondság. Most már tuti ez lesz az év befutója. :D
jan. 7. 10:14
És meg fog vizsgálni az első együttlét előtt? Nem mindenkinél látványos amikor elveszti a szüzességét... Vagy most minket akarsz meggyőzni? :D Nekünk aztán végképp mindegy, hogy szűz vagy-e. Aki ehhez köti egy nő értékét az szerintem elmehet a búsba, dehát a te dolgod, hogy magyarázkodni akarsz-e a szerelmednek erről vagy sem.
40. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 23. - 8a5caeb182)
jan. 7. 10:12
Hogy nem tudod helyesen használni, és neked a napi szarok ugranak be rögtön, az a szokásaid alapján ugrik fel ugye tudjuk, téged minősít.
39. liliom10 (válaszként erre: 35. - Lolita2112)
jan. 7. 10:12
Hidd el, ez nem a műveltségen múlik ! Sok magyar művelt férj is elnyomja a társát, nejét.
38. xochipilly (válaszként erre: 33. - Liliom10)
jan. 7. 10:11
Mindannyiunk szerencséjére inkább otthon nősülnek... Amúgy sok köztük a nagyon jóképű és eszük is van, meg eleinte nagyon cukik tudnak lenni de ez az esetek 90%-ában csapda. Túl nagyok a kulturális különbségek. Akkor már inkább egy latin-amerikai pasi 😄
37. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 36. - 8a5caeb182)
jan. 7. 09:55
Mivel tényleg 6 éves korom óta lovagolok, és látott is lovagolni, sőt voltunk terepen közösen is, ezt nem kell bizonygatnom.
36. 8a5caeb182 (válaszként erre: 34. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 7. 09:52
És hogy kívánod majd bebizonyítani versenylovas karrieredet? Mert onnantól tuti hogy csak lovagló pózban nyomathatod majd :D Mit csinálsz, ha lesz esze, - feltételezzük már, hogy nem minden pasi hülye- és kér sportorvosi szakvéleményt?
jan. 7. 09:50
ott sem mindenki nyomja el a not.a muvelt ferfinak nem!
jan. 7. 09:49

Utazom, nem akarok most keresgélni, de most csak ezt találtam, hogy okosodjanak, akik nem tudták eddig, hogy bizonyos sportok igenis veszélyesek lehetnek a kincsünkre, már akinek az, ugye.


[link]

33. liliom10 (válaszként erre: 28. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 7. 09:41

Valószínű, fiatal és naív vagy ! Rossz csak másokkal történhet...szerinted.

Voltak arab évfolyamtársaim, társaságban beszélgettünk velük. Az európai nőket k...-nak tartják. Rendkívül ritka, hogy feleséget keressenek, még ha nagyon szerelmesek, akkor is otthon nősülnek. Ha netán mégis hazavisznek feleséget, és ők, a férfiak európai módra viselkednének, a családjuk nem hagyja, mert a hagyomány a nők alárendeltsége!

Légy észnél !

jan. 7. 09:34
Már eleve ott felejtős lenne hogy fontos neki a szűzesség. 2024 van, nem a 17. század. 🤢 És ha már ebben sem lehet őszintének lenni...
31. Ágio8405 (válaszként erre: 27. - Secret8)
jan. 7. 09:33
Azért nem minden muszlim entire elvakult. Meg nem is kötelezö a csador, legtöbbeknek cask a kendö, de ha ö nem lesz muszlim akkor nem kell semmi. Akivel èn jàrtam ö sem vàrta el hogy a pàrja majd a felesège muszlim legyen, ö az volt, viszont mèg így is voltak felsöbberndüsèges dolgai.
30. andi6020 (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 7. 09:32

Nyilván.

Amúgy kikergette a lovász. Meg ütötte is közben.

29. semleges (válaszként erre: 27. - Secret8)
jan. 7. 09:28
Nem tudnék olyan szerelmes lenni. Akik mindezek ellenére amit lehet olvasni, látni, hallani mégis vállalja, hogy feleségül megy és még ki is megy az mit vár vagy mire számít?
28. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 24. - De16c8f9e6)
jan. 7. 09:25

Éltél már ott? Volt ilyen pasid, vagy a bibliád neked is A lányom nélkül soha, szakállas története?

Nekem olyan a hiteles, aki ott élt, valamennyi tapasztalata is van. Persze ott is lehet éppen neki jól sikerült, vagy éppen pocsékul. 1 történet nem csinál nyarat. Az ismerősöm 9. szomszédjának az ismerősének a volt kollégája sztori nem érdekel.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook