Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerelmes vagyok egy muszlim srácba, nem tudja, hogy már... fórum

Szerelmes vagyok egy muszlim srácba, nem tudja, hogy már... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2 3 4
27. secret8 (válaszként erre: 20. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 7. 09:23

Te meg arról olvass, hogy a muszlim kultúrában szocializálódott férfi mennyit tart egy nőről. Esetleg nézz hiradásokat, mennyire alkalmazkodóak.

Van ismerősöm, férjhez ment szerelemből, mindent feladott, tetőtől talpig lepedőben járt 40 fokos nyárban itthon is, ha hazajöttek. A srác meg tök lazán mellette, napszemüveg, divatpóló, strandpapucs. 3 lépéssel az asszony előtt az utcán. A két gyereket mindig az anyjuk cipeli-tolja, vigyázza. Nemrég hallottam, hogy menekülne már haza, de nagyon nehéz dolga van.

Olvass, tájékozódj! Ezt akarod?

26. Ágio8405 (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 7. 09:22
Ha ezen múlna.... amugy volt muzzling pàrom. Magyarorszgon èlt 10 ève akkor màr, de akkor sem úgy àllt a nökhöz ahogy kellett volna.... Egyik baràtnömnek is rossz tapsztala volt muszlim pasival.
25. semleges (válaszként erre: 20. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 7. 09:19
Hogy?
24. de16c8f9e6 (válaszként erre: 21. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 7. 09:17
Sok baromságot lehet olvasni mindenfele. Google-ben is. Az élet nem egy lovagregény, csajszi. Majd rájössz te is. ;) Meg egyébként is mit kezdenél egy muszlimmal? Annyira más világ.
23. 8a5caeb182 (válaszként erre: 20. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 7. 09:17
Na és mondd, hova irányított át a google, amikor rákerestél? A napiszarra? :D :D
22. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 18. - Andi6020)
jan. 7. 09:16
És te végig asszisztáltad ezt? Fúj!!!!!!!
21. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 19. - De16c8f9e6)
jan. 7. 09:12
Te is olvass utána,a Google mindenkinek a barátja, ha tudsz vele bánni.
20. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - Andi6020)
jan. 7. 09:11
Cseppet olvass utána, de komolyan, hogy el lehet veszíteni a szüzességét, aki komolyan versenyszerűen műveli.
19. de16c8f9e6 (válaszként erre: 15. - Andi6020)
jan. 7. 09:10

Ilyen marhaság is csak a gyakori kérdéseken van. Meg régen IM-ben lehetett hasonló dolgokat olvasni. :D

Eltelt közel 30 év oszt a fiatalság semmit se változott. Pedig már internet is van. Tv, minden.

jan. 7. 09:10
Egyszer besétált a lovardába egy pasi, kiment a legelő lovakhoz, kesesett egy szívének kedveset, letolta a gatyáját, és nekiállt dugni. Szóval azért igazad van, történnek elképzelhetetlen dolgok a lovardában.
17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Globus)
jan. 7. 09:08
Már tanulmányoztam, felkészültem lelkiekben, hogy nem biztos örökké fog tartani, de sajnos csak az állatvilágban létezik az örökkön örökké, de ott is kevés fajnál.
16. andi6020 (válaszként erre: 15. - Andi6020)
jan. 7. 09:06
* Lovon, csak lovas sporttól.
15. andi6020 (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 7. 09:03
Bármi megeshet persze. Van lovunk, ismerünk sok lovast, a lányom 20 éve lovagol, még nem hallottam hogy valaki lovon vesztette el a szüzességét sport közben. Vagy csak nem olyan őszinték mint te 😂
14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Ágio8405)
jan. 7. 09:03
Köszönöm a hozzászólasod, a vallása miatt csak elméletben. De sokat tanulnak erről, hogy a nőt hogyan kell kényeztetni.
13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Vector*)
jan. 7. 09:00
Félek az orvostól. Természetesen hallottam róla.
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Andi6020)
jan. 7. 08:59

Ó Andi, sok felnőtt filmet nézel. Rossz vagy.

Olvass utána, a spottól, főleg a lovastól,ez lehetséges.

jan. 7. 08:26
Ő volt már nővel? Ha nem ( meg amúgy sem) úgysem veszi észre. Kicsit sziszegsz hogy fáj és kész. Nem kötelező véreznie vagy bármi. Megmondom őszintén én nem is tudom mikor vesztettem el. Az első komoly barátommal mindketten kezdők voltunk, próbálkoztunk bénáztunk sokat, sokáig nem volt jó, én azt hittem már nincs szűzhártya mivel azért próbálkoztunk behatolással, aztán mentem gyógyszert íratni az orvos meg mondta hogy ép a szüzhartya, aztán amikor legközelebb mentem már nem volt meg. Nem tudom mikor szakadt át, mivel mindig valamennyire fájdalmas volt.
10. liliom10 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 7. 08:25
Hazugsággal kezdenél egy kapcsolatot ? Nem jósolok semmi jót a hosszú, boldog jövővel kapcsolatban. Tájékozódj, olvass arról, hogy általában hogy viszonyulnak a nőkhöz a muszlimok ! Pláne, ha kiköltöznél vele az ő hazájába ! Inkább felejtsd el, ne is kezdj bele ebbe a kapcsolatba !
9. LBO (válaszként erre: 6. - Andi6020)
jan. 7. 08:22
Éppen kávézom. Majdnem kiköptem 🤣
8. Vector* (válaszként erre: 6. - Andi6020)
jan. 7. 08:22
🤣
7. Vector* (válaszként erre: 5. - Vector*)
jan. 7. 08:22
* hallottál
6. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 7. 08:21
Véletlenül megdugott el ló? Vagy mi?
jan. 7. 08:20

A modern orvostudomány „csodákra” képes!

Hallotál már a szűzhártya-rekonstrukcióról?

4. globus (válaszként erre: 2. - Napsugár8)
jan. 7. 08:17
Vasárnapi mulatság :)
3. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 7. 08:16
Muszlim többi sajátossága nem is érdekel?
jan. 7. 08:11
Gondolod, el is hiszi? :))
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook