Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerelmes vagyok egy muszlim srácba, nem tudja, hogy már... fórum

Szerelmes vagyok egy muszlim srácba, nem tudja, hogy már... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2 3 4
jan. 7. 14:01
Az mondjuk igaz, hogy a muszlimok között sem mindenki ennyire fanatikus, hogy csak szűz nőt szabad elvenni. Volt kolléganőm is 100% hogy nem volt az amikor hozzáment egy tunéziai pasihoz. Arra azért kíváncsi lennék, hogy amelyikük Franciaországba vagy más európai országba született és esetleg második vagy harmadik generációs és már az anyja sem viseli a fejkendőt, de nyilván nem fogják Pierre-nek vagy Thomas-nak hívni.... a hagyományok miatt, ők hogy viselkednek a nem muszlim nőkkel. Munkahelyen is még csak olyanokkal dolgoztam, akik a Közel-Keletről jöttek ide tanulni és az egyetem mellett dolgoztak nálunk 4 vagy 6 órában.
86. de16c8f9e6 (válaszként erre: 85. - Utolsó betyár)
jan. 7. 13:58
Hú, ettől a zenétől még a tejem is elfolyt :D
jan. 7. 13:45
84. 996b40d6f5 (válaszként erre: 83. - Napsugár8)
jan. 7. 13:41
Miből jöjjön rá?
83. Napsugár8 (válaszként erre: 10. - Liliom10)
jan. 7. 13:37
Mikor rájön a hapi, hogy mi újság FI-nél, rögtön eladja egy kecskéért. :))
82. gigi> (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 7. 13:22
Olvastad már Betty Mahmudi:Lányom nélkül soha c.könyvét? Ha nem, javaslom olvasd el. Ha elolvasod biztos elmegy a kedved attól hogy hozzá menj. Bár abban a történetben Iráni a fickó, de a lényegen semmit se változtat.
81. 8a5caeb182 (válaszként erre: 79. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 7. 13:04
Hiába rajongsz értem, nem írom alá a fecnit :D :D
80. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 77. - K-né Zsóka)
jan. 7. 13:02

Nem hallottam még, majd rákeresek, egy ilyen fórumon is lehet tanulni újat mindig.

Ahogy kerestem volna a (Edda-Lelkünkből szól ez a dal) jött fel, de miért? semmi közös szó nincs benne. :) De most ezt hallgatom, mert szép.

79. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 73. - 8a5caeb182)
jan. 7. 12:57

Oké, fiatalabb vagyok, de mégis gyerekesebbnek talállak magamnál, én még nem találkoztam olyannal, hogy komolyabb dologhoz hozzátudtál volna szólni. Itt sem brilliroztál szerintem. Tehát feltételeztem egy kvízben a bulváron kívül nem igen menne más.

És vannak itt fórumok, ami a bolondozásról szól, azok jobban állnak neked.

És jobban jársz, amit nem tudsz előtte nem a magad tudásából indulsz ki, hanem rákeresel. Nem égsz le akkor.

78. Flóra76 (válaszként erre: 75. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 7. 12:54

Olcsóbb lett a tej


Hallottál már róla? :)

jan. 7. 12:53
Amiről ez a betyár gyerek ír, az egy IHM nóta, azt hiszem a címe: Olcsóbb a tej...vagy hasonló. Ne vedd komolyan, komolytalanoktól idézett :D
jan. 7. 12:53
Jóbb, mintha Chewbacca lennél, mert nem biztos, hogy olyan szőrösen is bejönnél annak a srácnak.
jan. 7. 12:51
Persze, én meg Leila hercegnő vagyok a Star Wars-ból.
jan. 7. 12:51
De, hogy valami pozitívat is írjak, majd írd meg, elhitte-e :D
73. 8a5caeb182 (válaszként erre: 69. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 7. 12:50
Nos, mivel nem kerestem rá, így fogalmam sincs mi jönne ki :D Csak tippeltem, a kategóriát lőttem be :D
72. K-né Zsóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 7. 12:49
Ne csináld, ne kezd hazugsággal a házasságot. Ha el is hiszi, te tudni fogod az igazságot és hidd el, hogy az igazságot még a tyúk is kikaparja. Te egy életet akarsz hazugságra építeni.
71. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 7. 12:48

Részemről áldásom rád. Legyen részed mind az a jó és rossz, ami vár rád.

A szüleidet viszont szívből sajnálom. Biztosan nem ilyen életet szántak neked. Mellesleg, ők hogy állnak hozzá a választottadhoz ?

jan. 7. 12:44

De ha én arab vagyok szerinted, akkor, hogy lehetnék én rasszista?

Gondolkodjál már ezen, ha felszállt majd a köd! :)))

69. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 67. - 8a5caeb182)
jan. 7. 12:42

Én itt bevallottam, hogy nem is vagyok büszke rá, azt is miért. De nem okoskodtam abban, amihez halvány fingom sincs, és tényleg azok a lapok ugranak fel, amit gyakran olvasunk, és azok a hirdetések, amelyek érdekelnek, mert rákeresünk. Remélem ezzel nem mondtam újat.

Te akartál alázni, csak magad ellen fordítottad a fegyvert.

jan. 7. 12:38
De gondolom, ha az életed azon múlna, hogy egy fekete ember szívével élhetsz csak tovább, vagy bármelyik szeretted, nem fintorognál, hogy nem kell.
67. 8a5caeb182 (válaszként erre: 40. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 7. 12:36
A vallomás, meg hogy hülyére akarsz venni egy pasit, becsapod, az meg Téged minősít... :D
jan. 7. 12:36

Mindenkit szeretnék megkérni, hogy maradjunk a témánál, ne menjen el politikába, rasszizmusba, a cél nem ez.

És itt tilos is!!!!

jan. 7. 12:26

Amilyen egyformák vagyunk külsőleg, olyan mások vagyunk belsőleg.

2-kéz, 2-láb, 10-ujj, stb.....stb......

64. birebora (válaszként erre: 46. - Halacskaaaa)
jan. 7. 12:24
Vérkapszula. Le vagyok maradva. Nem kicsit.
63. vigyefene (válaszként erre: 62. - Birebora)
jan. 7. 12:23
Előre nem tudjuk, csak vágyaink, és elképzeléseink vannak.
62. birebora (válaszként erre: 54. - Vigyefene)
jan. 7. 12:20
Pedig muszáj előre gondolkodni.
61. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 59. - Anyagi)
jan. 7. 12:19

"Mi a csodáért tettél fel ilyen kérdést???"

Ez nem a kérdezz-felelek fórum, ez vallomás, és ezt nem kérdeztem, bevallottam.

Az ember a hozzászólásokból is okulhat, persze, ha az intelligens, és nem csak sértegetni tud valaki, mint pl. biztos a lóval szexualizáltam, perverz gondolat menet, mert azt gondolja ez nagyon vicces.

60. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 46. - Halacskaaaa)
jan. 7. 12:14

Ott élsz közöttük? Vagy kollégák, főnök?

Mit tudsz róluk mondani, ami teljesen beleenged látni a világukba?

59. Anyagi
jan. 7. 12:12

Mi a csodáért tettél fel ilyen kérdést???

És ha ennyire biztos vagy magadban és az eljövendő szerelmedben? Akkor miért vársz egy fórumon megerősítést???


Nekem (ha nagyon intelligensen akarok válaszolni) az jutott eszembe, hogy a szerelem vak!!!!


De aztán jönnek a hétköznapok...

58. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 45. - De16c8f9e6)
jan. 7. 12:02
❤️
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook