Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerelem nélkül fórum

Szerelem nélkül (beszélgetős fórum)


1 2
35. Bolen (válaszként erre: 34. - Mutáns Jane)
2015. okt. 5. 20:38
Szerelemre gondoltam:))
34. Mutáns Jane (válaszként erre: 33. - Bolen)
2015. okt. 5. 20:28
Ezt konkrétan mire írtad?
33. Bolen
2015. okt. 5. 20:20
...csak ne legyen több durvaság:))
32. Mutáns Jane (válaszként erre: 31. - Mutáns Jane)
2015. okt. 5. 19:55
Mármint a SAJÁT nevedben, te egyedül azt szögezel le, amit akarsz. De az általad használt többes szám első személyt még kimondatlanul se vonatkoztasd rám, mert én semmiben nem értek veled egyet. Sem abban, amit leírtál, sem abban, amit sugalmazni próbálsz.
31. Mutáns Jane (válaszként erre: 29. - Tádámmm)
2015. okt. 5. 19:51

Csak úgy mellesleg, nem zavar, hogy én kérdeztem tőled?

Különben meg azt szögezel le, amit akarsz, te IQ-bajnok.

30. Bolen (válaszként erre: 29. - Tádámmm)
2015. okt. 5. 19:41
Jól hangzik:)
2015. okt. 5. 18:41

Értem. Akkor leszögezhetjük, hogy a világon szerteszét kizárólag egymásba szerelmes emberek élnek egymással nemi életet? Ugye? Kivétel nélkül minden együtt élő pár, szerelemtől ittasan, vágytól begőzölve szexeli szét a kanapét, a mosógépen át, befejezve a falhoz döntött rapid menettel a felsorolást.. mert enélkül ugye nem érdemes?


Hm. Vajon tudja ezt a sok milliárd ember, akiket teljesen más köt össze, és mégsem érzik magukat becsapott áldozatnak? nyilván nem... elfelejtettek nekik szólni :(

28. Mutáns Jane (válaszként erre: 27. - Tádámmm)
2015. okt. 4. 23:27
És az ilyen nagy szeretetkapcsolatokban a nemi élet is benne foglaltatik? Most pusztán elméleti szempontból kérdezem. Mert szerintem itt EZ a kardinális kérdés.
2015. okt. 4. 20:51
.. és az is lehet, kedves TI, hogy túlmisztifikálod a szerelem jelentőségét. Lehet együtt élni valakivel, sok szerelmi csalódás és fergeteges vágy után, úgy, hogy szeretet van és tisztelet, biztonságérzet. Mert idővel az ember átértékeli a dolgokat, és rájön, hogy ha mindig megyek a szerelem után, akkor előbb-utóbb magamra maradok, és van az a perc, amikor többre értékeled a nyugodt társat és a nyugodt életet, mint a mindent elsöprő szerelmet, ami max 3 év és úgyis véget ér..
2015. okt. 2. 17:42

Ez egy igen jó kérdés. Nem tudnék így élni.

Biztos mindenkinek meg van a maga oka ki miért nem lép tovább.

Barátnőm 3 éve van együtt a párjával, 2 éves a kislányuk, mikor össze kerültek hajón dolgoztak, hamar jött a tervezett gyerek úgy hogy nem is ismerték egymást együtt sem éltek. Tudom hogy sokan vannak így- ezt szintén nem tudom elképzelni saját magamnak.

A lényeg hogy idén annak ellenére hogy egyáltalán nem szeretik egymást, nincs semmilyen érzelem köztük, csak élnek egymás mellett mint a lakótársak össze akartak házasodni. A srácnak otthon ugyan ez volt a családi kép, semmi szeretet, szerelem mindenki éli a világát stb. Barátnőm elsősorban az anyagiak és a biztonság miatt belement, már elkezdték szervezni az esküvőt, most következő hónapban lett volna, mikor végre leültek tiszta vizet önteni a pohárba és megbeszélték hogy ők nem boldogok, nem szeretik egymást, sőt a srácnak jó ideje tetszik valaki más is, barátnőm szerint együtt is lehetnek jó ideje, bár ezt a srác tagadja. Ennek ellenére elakarta venni. Most lassan költözik barátnőm a kislánnyal haza.

Sokan vannak így, én biztos nem tudnék így élni, meglehet hallgatni a másikat, lehet tanácsot adni, de az életét élni nem tudod.

25. Metálmackó (válaszként erre: 24. - Málnafagyi)
2015. okt. 2. 08:46
Azért azt az ember csak tudja/érzi, hogy boldog-e vagy sem. Pont az a baj, hogy gyakran másokkal vagyunk elfoglalva ahelyett, hogy magunkra figyelnénk. Aztán lehet nem is olyan nagy az a boldogság, amit kívülről látunk másoknál.
24. Málnafagyi (válaszként erre: 23. - Édesszívem)
2015. okt. 2. 08:12
Persze hogy vannak!Az a baj hogy mindig másokat gondolunk boldognak,holott lehet mi is azok vagyunk...
2015. okt. 1. 23:28

Rengetegen élnek így.

Ezt nevezik kölcsönös függőségnek.


Azok sokkal kevesebben vannak akik a szívüket követték és bebizonyították hogy jól tették amikor így döntöttek.

Ehhez Bátorság kell.


De vannak Boldog emberek, sose felejtsük el:-)

22. Málnafagyi (válaszként erre: 21. - MZsanett)
2015. okt. 1. 21:28
Ez is lehet,az biztos hogy most már ő akar inkább fájdalmat okozni mint neki okozzanak..
21. MZsanett (válaszként erre: 1. - Málnafagyi)
2015. okt. 1. 20:19
Így tényleg nem sok értelme van, én is a szerelmen alapuló kapcsolatban hiszek, de ha kétszer is nagy csalódás érte, akkor érthető...és az is lehet, hogy boldog lesz így, vagy egy idő után beleszeret. Viszont ha nem, akkor megcsalás is lehet a vége, ha talál egy jobbat, vagy a pasi megérzi, hogy nem szerelmes belé igazán...
20. Bolen
2015. okt. 1. 20:17
..valami fertőzés lehet:(
19. puritan (válaszként erre: 10. - Málnafagyi)
2015. okt. 1. 20:11
a fásultság kortünet :)
18. Bolen (válaszként erre: 17. - Csodálatos_Amy)
2015. okt. 1. 19:52
Jaj,bárcsak igaz lenne minden szavad!Rendkívül örülne itt mindenki!:)
17. Csodálatos_Amy (válaszként erre: 1. - Málnafagyi)
2015. okt. 1. 19:28
Ezt miért nem a barátnődtől kérdezed meg? Minimum egyszer beszélnem kellene a barátnőddel ahhoz, hogy értelme legyen elkezdeni fejtegetni a döntéseit és az életét. Így ismeretlenül nem tudok válaszolni a kérdésidre, mivel azt sem tudom, hogy kicsoda vagy micsoda a barátnőd...
16. rosszmájú laci (válaszként erre: 15. - 0c7adf8ee7)
2015. okt. 1. 17:36

Akkor végképp nem értem a hozzászólásom leminősítésének okát..

Hacsak nem rosszmájúságból tetted:P

15. 0c7adf8ee7 (válaszként erre: 14. - Rosszmájú laci)
2015. okt. 1. 17:31
Volt ez már fordítva is.
14. rosszmájú laci (válaszként erre: 13. - 0c7adf8ee7)
2015. okt. 1. 17:27

Aztán mitől az?

Egy lehetséges verzió.

Mintha ilyen még soha elő nem fordult volna a történelemben..

13. 0c7adf8ee7 (válaszként erre: 12. - Rosszmájú laci)
2015. okt. 1. 17:19
Ez tényleg rosszmájú megjegyzés!!
2015. okt. 1. 17:08
"szeretlek az utolsó forintodig"
11. 123e772adb (válaszként erre: 7. - Málnafagyi)
2015. okt. 1. 16:55
Ezt a női logikát sosem értettem. Azért, mert párszor rábsztunk, miért következik belőle az, hogy mindig rá fogunk? A következőnek miért nem jár meg az esély? És magunknak miért nem?
10. Málnafagyi (válaszként erre: 9. - Metálmackó)
2015. okt. 1. 15:32
Lehet ilyen indok is,valóban.Igen ami működteti a dolgot az a pasi odaadása ő aki jobban lelkesedik kettőjük közül...Csak nekem azért furcsa,mert ő mindig is egy romantikus szerelmes típus volt,most nem látszik semmi ilyesmi ,inkább fásult..
9. Metálmackó (válaszként erre: 1. - Málnafagyi)
2015. okt. 1. 15:17
Talán úgy van vele, hogy (már elnézését) az ő korában nagyon nehezen vagy egyáltalán nem találna társat és még mindig jobb így, mint egyedül. Felteszem, azért van köztük valamiféle vonzalom, ami összeköti őket, működteti ezt a fajta kapcsolatot.
2015. okt. 1. 15:16

Van olyan érzelmi állapot-kapcsolat, ahol nagyon jól kiegészítik egymást testileg-lelkileg.

Csak nem ész nélkül "szerelmesek", hanem kissé lenyugodva. A szerelem, mint hormonális állapot nem kívánságmûsor. Vagy repkednek a pillangók, vagy nem.

2015. okt. 1. 15:08
Igazából tudom az indokát ,az elmúlt tíz évben kétszer is nagyon szerelmes lett ,midkettőnek csalódás lett a vége,ezért gondolom önkéntelenül is távolságot tart,mert már megégette magát
6. 76c87e32e1 (válaszként erre: 1. - Málnafagyi)
2015. okt. 1. 15:05
Szerintem több kapcsolatban vannak együtt szerelem nélkül, mint szerelemmel. Nem hiszem, hogy a barátnődnél tapasztalatod ezt legelőször. Ha a barátnőd, miért nem kérdezted meg, hogy akkor miért van vele? Legalább megtudnád, mi értelme van az ő számára. :)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook