Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerelem 50 felett fórum

Szerelem 50 felett (beszélgetős fórum)

2023. júl. 12. 12:36
Fiatalkorban szerintem mäs,jobb önzetlenebb!!!!
15. birebora (válaszként erre: 14. - Nancy Ann)
2023. júl. 11. 21:00
Szerintem is:)
14. Nancy Ann (válaszként erre: 6. - Birebora)
2023. júl. 11. 15:01

Ugyanezt látom. Apósom ugyan már jóval idősebb korosztály, de a "menyecske", akivel pár éve össze jött, ötvenes volt akkor. Nem költöztek össze, mindenkinek megvolt a saját lakása. A nővel akkor még a legkisebb- de már felnőtt- gyerek otthon is lakott. De az ebben a korban nem sokat befolyásolt, itt már nem apát keres a gyerekének egy nő, még csak nagyon szeretni sem kell anyu választottját, csak ha összefutnak, tudjanak normálisan kommunikálni. Szóval nincs az, hogy be kell integrálni a családba a gyerek mellé a választottat.

Úgy képzelem, az is ad egyfajta felszabadultságot, hogy az ötvenes nőkben nincs már benne az a fajta késztetés,mint mondjuk egy harmincasban, hogy férjhez kell menni, gyereket kell vállalni. Ettől a drive-tól a férfiak olykor meg szoktak ijedni:-)

Itt már "csak" élvezni kell az életet, az együtt töltött időt. Aktivitás, egészség, vágy még van bőven ehhez. Szóval klassz periódus lehet ez, szerintem.

13. tumbo2 (válaszként erre: 10. - Semleges)
2023. júl. 11. 13:29
a szomszédom is szerelmes,el is vette a nőt,azóta nem szia erzsike vagyok,hanem helló.rám aztán senkinek nem kell féltékenykedni.
12. gigi> (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 11. 13:07

Van egy mondás miszerint az élet 50 felett kezdődik. Hajrá!

Senkinek nem tartozol sem elszámolással sem magyarázattal! Sok boldog együtt eltöltött éveket kívánok nektek.

2023. júl. 11. 13:00
Talán annyiban más, hogy ebben a korban nem az a lángoló, vakító "rózsaszín köd" van előttünk, hanem higgadt, reális, de mély érzelmek. Ezt már érzem.
2023. júl. 11. 12:40
80+ is lehet valaki szerelmes. Nem kor függő.
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Hold3)
2023. júl. 11. 12:16
Igen. Én is az vagyok. :)
8. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 7. - Hold3)
2023. júl. 11. 10:32
Magadtól kérdezd, ha valaki rád találna, tudnál-e szeretni rajongásig?
2023. júl. 11. 05:39
Ha az ember már több mint 50 akkor is lehet szerelmes?
2023. júl. 10. 17:29
Sok boldogságot nektek. Jó esetben már mindkettőtök kiforrott egzisztenciája meg van igy ha nem akartok összeköltözni nem kell. Találkoztok, programoztok, 1-2 éjszaka itt vagy ott de nem kell elköteleződni és a függetlenségeteket feladni.
5. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 10. 17:19
Az érzelem ugyanaz lehet, az alkalmazkodás már kevésbé, mindenkinek megvan a saját rigolyája, amiben már nem is akar és nem is tud változtatni. Legalábbis én is ebben a korban vagyok, és bár a férjem marhaságai már velem élnek 30 év után, szinte észre sem veszem, ja de... De szerintem már egy új ember új "nem szeretem dolgait" már nem tudnám tolerálni...
4. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 10. 16:48

Így nincs tapasztalatom.

Azt gondolom hogy ebben a korban már tudja az ember mit akar, mit vár,ki is mondja talán,szabad vagy ,,kevesebb a félreértés.

Hajrá:)))

3. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 10. 16:39

Szerintem abban, hogy bölcsebben állhattok egymáshoz, több tapasztalattal, több empátiával.

Az érzelmek meg kortól függetlenek.

Kívánom, hogy legyetek boldogok!

2023. júl. 10. 16:29
Semmiben. Hajrá! 🍀
2023. júl. 10. 16:26
51 éves nő vagyok, elváltam, 8 éve nem volt kapcsolatom. Néhány hete találkozgatunk egy régi ismerősömmel, szintén elvált, 56 éves férfi. Mindketten fiatalosak vagyunk (nem nagyképűségből írom), adunk magunkra, igényesek vagyunk, vágyunk még a szerelemre. Az érdekelne, miben különbözik ebben a korban egy párkapcsolat, a fiatalabb korosztályétól? Gondolok itt az érzelmek megélésére, az intimitásra, stb. Aki ebben él/élt, kérem, ossza meg a tapasztalatait! Köszönöm szépen! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook