Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szépséges nővér árnyékában fórum

Szépséges nővér árnyékában (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
97. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 96. - Tien)
jan. 27. 16:23

Az a típusú férfi, akik mondjuk a nők 95%-

ának bejön. Annak az ötnek meg az nem, mert leszbikus.

96. tien (válaszként erre: 94. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 27. 16:17
Ajaj.
95. tien (válaszként erre: 92. - Tien)
jan. 27. 16:16
Tulajdonképpen családtag ,a kiskutyánk.
jan. 27. 16:02
Valójában tetszik a nővérem párja:(
93. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 92. - Tien)
jan. 27. 15:44
Ő kicsoda? Egy kedves rokon?
92. tien (válaszként erre: 90. - Andi6020)
jan. 27. 15:43
Ja ,vagy mint amit Prézli produkál mikor sárgarépa az uzsonna😊.
91. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 90. - Andi6020)
jan. 27. 15:30

Egyre inkább ilyen. A párja új barátai gondolom.

llandóan arra utal, hogy ő hercegnő, meg királynő.

Legutóbb is face-n: király és királynő címmel tett ki képet magukról.

Az kicsit megviselte, hogy karácsonykor nem kapott gyűrűt.

90. andi6020 (válaszként erre: 84. - Tien)
jan. 27. 15:21
Nincs is olyan, hogy szarszín. A szar lehet a sárgától a zöldön, barnán át a szinte feketéig bármi. Tarka is.
jan. 27. 14:56

Az eü, olyan, amilyen: biztos meló, de nem nagy kereset.

Külföldön ebből a szempontból jó lenne.

Párom IT-ban van, nyilván, ott jó a fizetés, bár ott is igaz, hogy külföld még jobb.

Más az, ha az ötödik szomszéd, vagy az életemben egyszer látott távoli rokon a szép, vagy az, aki állandóan ott van a szemed előtt.

Plusz ő rá is tesz egy lapáttal.

Gimiben volt egy osztálytársam, ő is különösen szép volt, sötét haj, hófehér bőr, légies, versenytáncolt eredményesen, a barátja is nagyon jól nézett ki, de pl. ő sosem flegmáskodott senkivel, sosem fölényeskedett, sosem kérkedett. Később egy neves egyetemre is ment.

jan. 27. 14:43

Ez a fajta gondolkodás nem vezet sehová, hogy a másik kínjával próbálod magad vígasztalni. Ilyenekkel hogy ő majd rosszabbul viseli az öregedést, vagy hogy ő meg csak a kinézetével tud érvényesülni stb. Ettől neked nem lesz jobb 🤷‍♀️


Ez a szarszínű amúgy szerintem is elég durva, gondolom, ez csak a jéghegy csúcsa és mond különbeket is... Amúgy nem vagy köteles eltűrni ezeket.


Meg az is érdekes, hogy a munkahelyed szereted, de a pasidról annyit sem írtál, hogy jól érzed magad vele, csak hogy kedves. 😅 Szerintem is a nagyon alacsony önbecsüléseden kellene dolgoznod előbb, mert így nem lehet leélni az életed. MINDIG lesz aki szebb, jobb, gazdagabb, az orrod alá dörgöli hogy mije van, nem lehet úgy élni hogy te meg emiatt nonstop rosszul érzed magad. Főleg hogy a leírásod alapján egyébként nem is igen van miért aggódnod külsőre.

87. unom (válaszként erre: 82. - Greeneyed)
jan. 27. 14:39
Miből gondolod, hogy a saját teljesítményével fog elismerést kapni?
86. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 84. - Tien)
jan. 27. 14:26
Azt mondta a nem szép hugi (anya barátnője), hogy nyugi, a szépek nehezen viselik az öregedést. Meg olyan is van, hogy valaki jobban néz ki 40 évesen, mint 20 évesen (a kortársaihoz képest).
85. tumbo2 (válaszként erre: 55. - Halacskaaaa)
jan. 27. 14:17
én is büszke voltam rá.de irigyeltem is.mikor itt volt az orvos a nagyanyámnál,mondta az anyámnak,nagyon szép unokái vannak.
84. tien (válaszként erre: 79. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 27. 14:10

"A hajam a nővérem szerint sz@rszínű..."


Oké ,hogy ajnározzák mert szép ,de akkor sem engedhet meg magának ilyen kijelentést.


Kicsit vissza vehetne az arcából.

83. Greeneyed (válaszként erre: 81. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 27. 14:07
Persze, a vörös haj látványos, észrevesznek miatta az emberek. De ez nem jelenti azt, hogy sötétszőkén nem lehetsz szép. Ha a hajszínedhez ragaszkodsz, akkor is hasznos a színtanácsadás, mert a megfelelő ruhák, esetleg finom smink segít ráirányítani a figyelmet a te (kevésbé látványos, de attól még nyilván létező) szépségedre.
82. Greeneyed (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 27. 14:05
Lehet, hogy őt meg az zavarja, vagy fogja majd zavarni az életben, hogy a saját teljesítményével nem, csak a külsejével (amiért ő nem tett semmit) tud elismerést kicsikarni a környezetéből. A diploma ünneplése ne tévesszen meg, a problémák ezután kezdődnek.
81. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 80. - Greeneyed)
jan. 27. 14:04
Neki természetes vörös haja van és büszke rá.
80. Greeneyed (válaszként erre: 79. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 27. 14:02

"A hajam -nővérem szerint- sz*rszínű, olyan se nem barna, se nem szőke, talán mégis barna."

Sejtem, mire gondolsz, de az biztos nem "sz*rszínű", hanem sötétszőke. Abból nagyon szép színárnyalatokat, frizurákat ki lehet hozni, de érdemes lenne elmenni egy színtanácsadásra, hogy melyik irányba (a hidegebb vagy a melegebb tónus) felé változtass. Ez a legkönnyebb.

Mellesleg hogy mondhat valaki ilyet a testvérének, hogy "sz*rszínű" a haja?

jan. 27. 13:39

Sportolok.

Kicsit vastag a lábam, ez genetika.

A hajam -nővérem szerint- sz*rszínű, olyan se nem barna, se nem szőke, talán mégis barna.

Szem barna.

Arc átlagos, nincs semmi deformitás.

Mivel a nővérem az idősebb, én már abba nőttem, bele, hogy ő a szép.

Alacsony vagyok eléggé 158 cm. Nővérem sem túl magas, de azért magasabb. Nagy fájdalma, hogy formás, de rövid a lába.

Barátom okos. Kedves is. Munkahelyet szeretem. A pénz lehetne több.

Mostanában mintha kezdeném feladni ezt a szépészkedést.

jan. 27. 13:34
De látod te is egy egész fórumban a nővéreden meg a párján pörögsz. És te? Megtudtuk hogy nem vagy "olyan szép", de teszel érte, hogy jobban érezd magad a bőrödben? Mozogsz valamit? Foglalkozol a külsőddel, igyekszel csinosan öltözni? Barátodat amúgy szereted? Mert azt már megtudtuk, hogy külsőre átlagos és ha lehetne lecserélnéd :D De amúgy jól érzed magad vele? Csináltok közös programokat? Munkahelyeden jól érzed magad?
77. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 72. - New(l))
jan. 27. 13:29

Külsőre az ő barátja jobb.

Magatartásra: látszik rajta, hogy nagyon ad arra, hogy ő egy jó családból való fiú és viselkedik, de neki is tudnak ám lenni szurka-piszka megjegyzései (nem pont felém), amiből lejön, hogy azért benne is túlteng az önbizalom.

Felém mindig tisztelettel van, sosem bántott.

76. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 74. - New(l))
jan. 27. 13:26

Anya barátnőjének húga mondta egyszer, hogy az ő nővére volt a kisváros legszebb lánya, ő meg egy csúnyácska lány (még átlagos sem).

Kérdezem, hogy és ma?

Két öregasszony vagyunk, mondta, sőt talán most -mivel 6 év a mi korunkban már sokat számít-én nézek ki jobban.

A lányaik között meg érdekes, a csúnyácskának szebb a lánya.

75. New(l) (válaszként erre: 74. - New(l))
jan. 27. 13:21
Kapcsolatban jav.
74. New(l) (válaszként erre: 73. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 27. 13:21

"De az ember lánya abból válogat, ami van."


Valószínűleg ezt a barátod is így gondolja veled kapcsolatában. Akkor miért pofoznád fel, ha csorgatja a nyálát a nővéredre? 😉

73. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 72. - New(l))
jan. 27. 13:06

Talán igazad van.

De az ember lánya abból válogat, ami van.

Van a nővéremnek egy barátnője, ő is nagyon szép.

De ő közel sincs olyan beképzelt, nála sosem téma ez a szépség-nem szépség.

Eszembe jut egy régi eset, valami vicces rádióműsorban ment, hogy a vörös nőknek van egy kicsi, de masszív rajongótábora, de a férfiak 80%-a nem találja vonzónak a vörös nőket, erre teljesen bepöccent.:)

72. New(l)
jan. 27. 13:01

Én valamennyire meg tudom érteni fórumindítót. Az egy dolog, hogy a nővére a Ms. Universe, de állíthatna magán a rokonság is. Ne mondja nekem senki, hogy nem esne rosszul neki, ha a szűk környezete ennyire látványosan hype-olná a másikat.

Teljesen mindegy, ki milyen szép, vagy mit tett le az asztalra, unintelligens dolog kontrollálatlanul valaki mást kielemni.

Ettől függetlenül FI, rád vár egy komoly belső munka, hogy helyretedd magadban ezt a helyzetet. És azért figyelj a saját szavaidra is. Leírtad ugyanis, hogy ha a nővéred helyében lennél, neked is az ő pasija tetszene. Ez kimondhatatlanul sértő a párodra nézve, akkor is ha nem mondtad a szemébe (nyilván). Csak gondolj bele...ezzel a kijelentéseddel semmivel nem vagy különb a családodnál.

jan. 27. 12:51

Igen, büszke voltam. Párom is.

Az én diplomám azért egy valós szakma. Az ő diplomája - nem akarom megsérteni- de egy olyan szak tipikusan, hogy csak legyen valami.

70. L’Engel (válaszként erre: 69. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 27. 12:45

A baj azzal van, hogy neked problémát jelent, hogy ő szebb. (Már ha tényleg az.)

Ezzel kell valamit kezdeni. Megcsúnyulni a kedvedért nem tud, és valószínűleg nem is akar.

A te önelfogadásodon kell dolgozni, amihez sok sikert kívánok, ha belevágsz. Nehéz út, de megéri, hidd el!


Ha meg a modorával van baj, akkor tarts két lépés távolságot. Én is azt teszem az összes ilyen rokonommal és ismerősömmel. Akár szépek, akár nem. :)

69. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 66. - L’Engel)
jan. 27. 12:41

Igen, igazad van.

De ha nem hangsúlyoznák ennyire nővérem szépségét, az is elég lenne, úgyis tudnám, hogy ő a szebb.

A barátja is ebbe az irányba viszi, mert amióta ő van, azóta nővérem bekerült egy olyan társaságba, ahol előtte nem járt. Azóta még flegmább.

68. hottie (válaszként erre: 64. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 27. 12:38

Ez nagyon hosszú idő.

Nem tudok mást írni, csak ismételni tudom önmagam.

Öngyógyítás, önazonosság, önszeretet.

Nagyon fiatal vagy, szívből kívánom, hogy sikerüljön megszeretni önmagadat!

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook