Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szemhéjplasztika fórum

Szemhéjplasztika (beszélgetős fórum)


4628. szédült-napraforgó (válaszként erre: 4626. - GabciBSB)
2012. jan. 10. 11:41
Már csak 1x 1 nap, de volt, h el is felejtettem.... most már majd elhagyom...
4627. GabciBSB (válaszként erre: 4624. - Szédült-napraforgó)
2012. jan. 10. 11:40
Jaja, már látom. Szinte egyszerre írtunk, vagy nem frissítettem. ;)
4626. GabciBSB (válaszként erre: 4618. - Szédült-napraforgó)
2012. jan. 10. 11:39
Köszi én is! :))) A Visine nem szárítja ki a szemed? Milyen gyakran használod?
2012. jan. 10. 11:38
Kingik téged az Ignácz doktornő műtött nem?
4624. szédült-napraforgó (válaszként erre: 4623. - GabciBSB)
2012. jan. 10. 11:38
Igen, de éppen passzolt a Kingikére is:)))
4623. GabciBSB (válaszként erre: 4617. - Kingik)
2012. jan. 10. 11:36

Szia Kingik! BÚÉK neked is! Rég jártál erre! :) Gyönyörű lett a szemed a műtét után!!! Téged ki is műtött?

Szerintem Napraforgó nekem válaszolt a szemcseppel.

Beszéltél a dokiddal erről? Mindenképpen kérdezd meg, hogy mitől alakulhatott ki.

Tapaszról nem hallottam, de ami nekem használ az a Detralex (nem vény köteles). Ez erősíti az érfalakat és esetleg csinálj egy csalántea kúrát. Az vízhajtó és lehet, hogy méregtelenítened is kellene.

2012. jan. 10. 11:35
A reggeli ödéma az nem kóros,ha utána lemegy.. neked folyamatosan ödémás?
4621. szédült-napraforgó (válaszként erre: 4619. - Kingik)
2012. jan. 10. 11:33
Visine classic-ot kaptam a dokitól műtét után , többek között az ödémára.
4620. szédült-napraforgó (válaszként erre: 4617. - Kingik)
2012. jan. 10. 11:32
Ez nem biztos, hogy a szemmel összefüggő probléma. Hiányállapotot is jelenthet, vagy pl ha túl savas a szervezeted.... Én elkezdtem erre is figyelni, minden nap viszek be olyan táplálékot is, ami lugosít, mert amúgy nem étkezem a legegészségesebben.Vese és a vízháztartás egyensúlyhiányára is utalhat és még számos mást is.
4619. kingik (válaszként erre: 4618. - Szédült-napraforgó)
2012. jan. 10. 11:24

Köszi a gyors reakciót :-)

De sima visine-t vegyek? Szerinted az jó lesz erre a puffadt szememre?

2012. jan. 10. 11:23
Most visine-t,vizenyő (ödema) és nyálkahártya vérbőség kezelésére javallt, jó a smink irritációra . Régebben a Brulamycint használtam, az receptköteles, ez erősebb, baktériumölő is, de nekem az már nem kell.
4617. kingik
2012. jan. 10. 11:19

Sziasztok!


Buék Nektek először is! :-)



Tudtok segíteni abban, hogy a szem alatti ödémára mi a jó? Hallottam olyan tapaszról ami kiszívja a vizet onnan, viszont a nevét nem tudom. Ha ebben tudtok segíteni megköszönöm! Vagy bármilyen más megoldás is érdekel, mert ez a dolog aggaszt és kb 5 hónapja látható a szemem alatt. Műteni nem hiszem, hogy kellene, mert ez nem bőr, hanem puffadt folyamatosan. És nem allergia az biztos, jól alszom, iszom elég folyadékot stb....

4616. GabciBSB (válaszként erre: 4613. - Szédült-napraforgó)
2012. jan. 10. 11:02
Milyen szemcseppet használsz? Ez is heparinos? :)))
2012. jan. 10. 11:01
Én viszont ilyen favágó típus vagyok...:))Szinte mindent kibírok, ha nagyon akarom.:))
4614. GabciBSB (válaszként erre: 4609. - Szédült-napraforgó)
2012. jan. 10. 11:01
Ez nagyon jó Napraforgó!!! :DDD Hol adnak ilyet? Vényköteles????
2012. jan. 10. 11:00
Az én kukacom egyértelműen csökkent...amikor annyi idős műtött voltam, mint te, még sokkal keményebb volt. Szerintem azért is jó még a szemcsepp, mert az belülről is szedi le a gyulladást.
4612. GabciBSB (válaszként erre: 4606. - Hexilein72)
2012. jan. 10. 11:00
Kezdj el arra koncentrálni, hogy amikor én leszek idegbajos, hogyan fogsz engem lenyugtatni!? :))) Addigra te már igen előrehaladott állapotban leszel a gyógyulás terén. Én sem vagyok az a típus, akinek fát lehet vágni a hátán! ;)
2012. jan. 10. 10:58
Küldtem egy tégellyel, mire hazaérsz, bent lesz a postaládában:))) Aztán sűrűn kenegesd, mert csak úgy hat:))
4610. hexilein72 (válaszként erre: 4609. - Szédült-napraforgó)
2012. jan. 10. 10:49
Hihi, mar rohanok is es veszek, csak nemtom, hol kapok ilyet, pedig nagy szüksegem lenne ra...
4609. szédült-napraforgó (válaszként erre: 4605. - GabciBSB)
2012. jan. 10. 10:41
Én is javaslok Hexinknek egy nagyon jó kenőcsöt, az a neve, hogy "TÜRELEM-kenőcs".. hosszabban szívódik, fel, mint a heparinos, de tuti hatásos:)))))
4608. szédült-napraforgó (válaszként erre: 4599. - Hexilein72)
2012. jan. 10. 10:38
kerülhet belülre sminkmaradvány akkor is, amikor mosod le...
4607. szédült-napraforgó (válaszként erre: 4597. - Hexilein72)
2012. jan. 10. 10:36
HEXIKÉM, én még most is szemcseppezek ha kell...még nagyon érzékeny , akkor is ha ennek nincs külső nyoma. Elég ilyenkor, ha egy kis szennyeződés belekerül, vagy megerőlteted.
4606. hexilein72 (válaszként erre: 4605. - GabciBSB)
2012. jan. 10. 10:07

Pusziii Draga, tudom en, hogy a s*ggemen kene maradnom nyugton es nem szetaggodni az agyacskam... De mit csinaljak, en egy ilyen türelmetlen sajtkukac vagyok, tenyleg nem a türelmemröl vagyok hires :-(


Amugy aggodos az viszont nem lennek am alapbol (na itt ezt most egyikötök sem hiszi el ugysem :-DDD), de a giliszta mar taccsra tette az idegeimet, ezert parazom folyton ;-)


A turot a hegre nem kentem am, de mar en is arra gondoltam, hogy az a savanyu közeg nem tehet jot a vagasnak, fene se tudja... De a gilisztanak meg sztem jot tesz.

4605. GabciBSB (válaszként erre: 4597. - Hexilein72)
2012. jan. 10. 09:56

Hexikém! Szerintem most a túrót is hanyagold! Talán egy kis körömvirág krémet kenhetnél rá, de a szemedbe ne menjen, arra vigyázz!

Nekem is (bár csak felső volt) de valóban többször is bepirosodott a heg, majd csak rózsaszínesedett, meg volt hogy kimondottan a heg körül volt ödémás. HÓNAPOKIG!!! Nyugszik a Baba! Nem lesz baj!

4604. GabciBSB (válaszként erre: 4593. - 5e1c4ed8ef)
2012. jan. 10. 09:52
:)))
4603. hexilein72 (válaszként erre: 4600. - Vajdai)
2012. jan. 10. 09:50

Jajj egy fodraszolas ram is nagyon ram ferne... Mütet utan megint hullott ki egy csomo hajam (amugy is eleg sok gondom van a hajhullassal, zsirosodassal...).


Megyek am ma du. Clinique-t nezni, legalabbis remelem, hogy belefer a programba.

4602. hexilein72 (válaszként erre: 4600. - Vajdai)
2012. jan. 10. 09:48

Jajaja, voltam mar Veszkenyben en is parszor, az a Mo.-i leanyvallalat, az en jelenlegi fönököm 10 evig volt ott az igazgatoi szekben ;-)

Az iden viszont nem nagyon fognak felvenni uj embert, mert inkabb leepites van, mert novemberben bejött Mo.-on az uj szerencsejatek törveny es 5x-ös adot fizet a ceg, mindenki mondja vissza az automata-megrendeleseket, sorjaban zarnak be a jatektermek...

4601. vajdai (válaszként erre: 4595. - Szédült-napraforgó)
2012. jan. 10. 09:35

Szia!


A gyűrődés szépen kisimult ,csak a szarkalábak maradtak.Remélem a maradék kis kollagénem segít rajtuk:))

4600. vajdai
2012. jan. 10. 09:34

Szia Hexi!


Már szép lenne ,ha ezek a szarok nem lennének.De már száradnak le. Du. irány fodrász,mert szörnyű a hajam.

Hexi végre elolvastam a lézerről pár mondatot ami szerintem halandó embernek is érthető

Bemásolom:

A Fraxel laser SR 1500" készülék a Harvard Egyetem és a Reliant vezető mérnökei által kifejlesztett forradalmi technológia alapján működik.

Ezzel a módszerrel biztonságosan és hatásosan megfiatalítható a bőr, valamint a napkárosodás jelei is megszüntethetők.

Először lehetséges a bőr fiatalítása a bőr felső rétegének lehámlasztása nélkül úgy, hogy nem keletkezik sebes bőrfelszín. A kezelés közben komputer által irányított ezer mikroszkopikus fényoszlop tökéletes pontossággal behatol a bőr rétegeibe és eltávolítja az elöregedett, beteg, károsodott sejteket és a pigment lerakódásokat.

A fényoszlopok körül mindig marad egy kezeletlen, ép bőrterület, amiből kiindulva nagyon gyors, néhány óra alatt bekövetkező regeneráció megy végbe.

A következő hetekben a fizikai inger hatására új kollagén képződik, a bőr rugalmasabbá, puhábbá válik, a pigment foltok, értágulatok eltűnnek, a hegek feloldódnak.

Szerintem mi egy darabig így leszünk egyszer itt jön valami egyszer ott. Nehogy nyugi legyen.

Figyi hozzám közel Veszkénybe is van NOVOMATIC.

NINCS OTT VALAMI JÓ ÁLLÁS:))

Sminkkel óvatosan bánjál.

4599. hexilein72 (válaszként erre: 4598. - 5e1c4ed8ef)
2012. jan. 10. 09:22

Szijja Balika, köszike az energy-t, sztem mar ide is ert :-))) Becstöl delnek ;-) Most eppen Gumpoldskirchen cityben nyomom (a melot), itt: www.novomatic.com

Hat emiatt lehet, hogy kimoderalnak, pedig nem reklamozni akarom :-D


A hegekre nem sminkelek es a szememre is csak kis vizallo spiralt, mast semmit. Uuuuutalom, hogy nem megy semmi siman, probi nelkül. De legalabb a giliszta tavozoban van, ez egyertelmü :-)


Te mit csinalsz ma, mi a program?


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook