Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szellő nem veszi magához félárva ikreit... Mit gondolsz erről? fórum

Szellő nem veszi magához félárva ikreit... Mit gondolsz erről? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2013. aug. 16. 09:04
Fene tudja mi az igazság!
340. bowie
2013. aug. 16. 09:02

Én is találtam Szellő István ismerősétől írást.

Ő meg azt írja, hogy Renáta nem hagyta, hogy Szellő felmenjen, és nem engedte, hogy láthassa a gyerekeit. Szellőnek ez nagyon fájó pont az életében, és szerette volna ő nevelni a gyerekeket, de Renáta végrendeletében egyértelműen megnevezte a gyámnak kijelölt személyeket.



Hmm...az igazság vajon félúton van..?

2013. aug. 16. 08:51
Ha ez igaz az nagyon szomorú :(
338. 3b1a5ec920 (válaszként erre: 335. - Michelle.r)
2013. aug. 16. 08:39
Nem vagyok elfogult, mivel nem neztem elvbol a retekklubot; Renata egyik ismerose irta ki az fb-oldalara. Nem vagyok elfogult se pro se kontra... Az igazsag viszont valahol a feluton lehet :(
337. csinoska2012 (válaszként erre: 333. - 3b1a5ec920)
2013. aug. 16. 08:34
döbbenet:(
336. bd55e3f068 (válaszként erre: 335. - Michelle.r)
2013. aug. 15. 22:07

Meg elég ellentmondásos és hihetetlen. Kb. mint itt a troll firkák.

És a végén ott vannak a szektások is, hogy kerek legyen!

335. michelle.r (válaszként erre: 333. - 3b1a5ec920)
2013. aug. 15. 22:01
Nem tudom, hol találtad, de undorító és hazug írás.
334. bd55e3f068 (válaszként erre: 333. - 3b1a5ec920)
2013. aug. 15. 22:00
Ezt olvasva éreztem a kénszagot.
2013. aug. 15. 21:48

Most talaltam:


Szellő Istvánt naponta láthatjuk az RTL híradójában. Ő az egyik arca az RTL-nek és az Audinak is. De milyen ember is Ő? Ember az, aki otthagyja ikrekkel várandós menyasszonyát? Azt mondja, hogy Renáta a háta mögött esett teherbe. Azt gondolta talán, hogy egy 33 éves nő nem szeretne gyereket? És ha ennyire nem akart több gyereket, nem tudott középkorú férfi létére védekezni? A gyerekek megszületése után Renáta kérhetett volna tartásdíjat, ami Szellő Úr fizetése után komoly összeg lett volna, de nem tette. Nem kért egy fillért sem. Szellő Úr néha beugrott, és szelektált a sárga csekkek között: "ezt befizetem, ezt nem"

Renátának szinte senkije nem volt, Édesapja és Édesanyja meghaltak, testvére nem volt. Az ikrek gondozása teljes mértékben Rá maradt. A gyermekek fél éves korában rosszindulatú rákot diagnosztizáltak Nála. Egyedül küzdött a betegséggel, nevelte a gyerekeket. Egyedül a házban lakó jószívű emberekre számíthatott. Szellő Úr ritkán jött, volt hogy csak pelenkát hozott, és nagyon elfoglalt ember lévén már nem tudott felmenni az első emeletre, a nyugdíjas szomszédoknak kellett lemenni a pelenkáért. Szellő ki sem szállt a kocsiból, a nyugdíjasnak kell a kocsiból kivenni a pelenkát, majd elhajtott.

Szellőt ezek a gyerekek soha nem érdekelték igazán. Amikor egyik vagy másik gyerek kórházba került, sosem látogatta meg, nehogy valaki felismerje őt. Azt sem kérdezte meg soha, hogyha Renáta kórházban volt (például kemoterápián) hogy kell-e valamit segíteni, mégis hogyan tudja Renáta az ikreket ilyen állapotban ellátni. Voltak olyan időszakok, amikor Renáta alig tudott járni, és mennie kellet az Onkológiára. Sosem kérdezte meg Szellő Úr, hogy hogyan jut el oda.

Kizárólag a szomszédokra támaszkodhatott. Ők vitték be Neki mindazt, amire szüksége volt, ruhákat, ásványvizet, élelmet. Szellő Renátát sem látogatta meg sosem, holott a kórház előtt ment el minden nap dolgozni. Ő csak azon aggódott, mi lesz vele, ha Renátával történik valami.

Renátának a gyesen és a családi pótlékon kívül semmilyen jövedelme nem volt, a leszázalékolása januárban kezdődött. Volt azonban svájci frankos hitele, rezsije, gyógyszerekre kellett költeni, a gyerekeket ellátni. Szegény 85 éves nagymamája a nyugdíját minden hónapban elküldte Neki. Szellő ezt is elnézte.

A gyerekeknek ágyuk sem volt, 1-1 matracon aludtak. Szellő a másik 2 fiát külföldre vitte, sportoltatja, ezzel a 2 gyermekkel azonban egyáltalán nem törődött.

Renáta nagyon szeretett volna meggyógyulni, ezért mindent megtett a gyógyulásért. Talált egy természetgyógyászt, akinek cseppjei már sok daganatos betegen segítettek. Azonban nagyon drága volt, 1 % több mint 50 ezer forintba került, és Neki 20 %ra volt szüksége. Szellő István azt mondta Renátának hogy neki nincs pénze segíteni. Megtagadta a segítséget egy utolsó stádiumban lévő rákos betegtől,a ki a gyermekeinek az Édesanyja. Így Renáta eladta Édesanyja megmaradt ékszereit, de az nem 20, hanem csak 10 %ra volt elég. A cseppekért elment Szellő, (először a pénzért) de Renátának odaadni ismételten nem volt ideje, a szomszéd ment le érte.

A szomszéd néni odaköltözött Renátához, ott aludt, ellátta a gyerekeket, hozta-vitte Őket az óvodába. A férje vitte el Renátát az Onkológiára, a természetgyógyászokhoz. A lakásban mindent megszerelt, átrendezett. 70 évesen.

A legnagyobb szívtelenség Szellő részéről, hogy Renáta halála után sem neveli az ikreket. Az indok: már majdnem 50 éves. A saját gyerekeit, akiknek se anyjuk, se anyjuk, sem nagyszüleik nincsenek. Renáta kívánsága volt, hogyha meghal, gyermekeit az Amerikában élő unokatestvérei neveljék. Szellő ebbe is szó nélkül belement. Lemondott arról, hogy valaha is láthassa a gyermekeit. Erre azonban a gyámügy miatt valószínűleg nem fog sor kerülni, vagy csak hosszú idő múlva. A gyerekeket elvitte a szektás keresztanyjuk, akiket szintén Szellő hozott Renáta nyakára. Renáta NEM akarta, hogy ez a nő nevelje a gyerekeket. Még az utolsó kívánsága sem sikerülhetett.

Renátánal szerényebb, kedvesebb, jóindulatúbb embert nem ismerek. Hogy miért érdemelte ezt a sorstól, az örökké megválaszolatlan marad...

Renáta a napokban elhunyt. Nehéz és nagyon kiszolgáltatott élete volt.

332. 6b006fc769 (válaszként erre: 331. - Gkreka)
2013. aug. 9. 22:59
Biztos kiszúrta a szemét a szálka. Ezért nem látja. Az erdőt. Sem.
331. gkreka (válaszként erre: 320. - 2b4cc073d6)
2013. aug. 9. 19:09
Na, ha már a szálkától sem látja az erdőt... Már megint gondolkodni kellett volna előbb!
330. bowie (válaszként erre: 329. - Michelle.r)
2013. aug. 9. 12:06
igenigennazvagyokhatemondod...:)))))))csak ne báncsál..:DD
329. michelle.r (válaszként erre: 328. - Bowie)
2013. aug. 9. 11:56
Hülyemalyommmmmmmmmmmm :)))
328. bowie (válaszként erre: 327. - Andi6020)
2013. aug. 9. 11:48
Jó, azért Michelle-nek én nem mernék ellent mondani..még megverne...:D
327. andi6020 (válaszként erre: 324. - Bowie)
2013. aug. 9. 11:36
Azt hiszem üldözési mániának hívják az ilyent.
326. bowie
2013. aug. 9. 11:24
Lásd, ezt a sziszit vagy kit..süt róla az ideg...aztán utólag már írták, hogy felesleges volt reagálnom neki bármit is, mert ő mindenkinek megmondja a tutit..na ő az élő példa az előző hozzászólásomra..mondjuk, lehet azért jár ide, hogy kiadja a frusztráltságát, vagy nem tudom..de minek vész össze mindenkivel..
325. bowie (válaszként erre: 324. - Bowie)
2013. aug. 9. 11:22
ja, ezt félre ne értsd, tényleg komolyan kérdezem. Mert vannak, akik ha valaki nem ért egyet velük, akkor a másikra mindent szórnak..és én ezt nem értem..mert nálunk, meg szerintem mindenkinél van olyan, hogy a párjával, vagy a barátaival nem egyezik a véleményük, azt elmondják pro és kontra, de nem csinálnak ebből ügyet. És én épp ezért nem is értem sokszor ezt a hoxát..elvileg kikapcsolódni járnánk ide, de annyi ember fel tudja húzni magát azon, ha valaki nem osztja a véleményét...
324. bowie (válaszként erre: 315. - 00301065a7)
2013. aug. 9. 11:12
Kikre gondolsz falkavezérek személyében? Mitől függ, hogy kik azok? Akik ellent mondanak neked, nem értenek veled egyet, ettől függ?
323. bowie (válaszként erre: 322. - Michelle.r)
2013. aug. 9. 11:09
Azta...:D így se olvastalak még..:)))
322. michelle.r (válaszként erre: 311. - 00301065a7)
2013. aug. 9. 11:05

Szerinted mennyivel lesz nekik rosszabb, mint annak a sok szarházi gyerekének, akinek az anyja itt panaszkodik, hogy a tetű pasi eltűnt, nem fizet gyerektartást, csak az új gyerekével, stb. törődik.


Hány olyan nő tépi szerinted a száját Szellő ügyében, aki a saját életében sem tudja megoldani, hogy olyan pasival csináljon közös gyereket, aki majd nem hozza azt ilyen helyzetbe?

321. bowie (válaszként erre: 320. - 2b4cc073d6)
2013. aug. 9. 09:15

Ez a válaszod mindent elárul arról, hogy te melyik lehetőséget választanád...:)

Ennyi.

320. 2b4cc073d6 (válaszként erre: 317. - Bowie)
2013. aug. 9. 09:14
Fröcsögsz te is eleget, ez a szó tökéletesen illik a te stílusodra, nem véletlenül használod ezt. Csak a szálkától nem látod az erdőt. Részemről a téma lezára veled, falra hányt borsó kategória, felesleges idő és energiakidobás.
319. bowie (válaszként erre: 316. - 2b4cc073d6)
2013. aug. 9. 09:10

Egyébként, ha feltűnt volna..magát az embert, totálisan lesza.om..nem ismerem, nem ítélkezem, se nem szeretem, se nem utálom...bulvársajtóból meg pláne nem építkezem.

Nekem inkább az a felháborító, hogy itt sokan nem azt nézik, hogy a gyerekeknek mi a legjobb..hanem azt, hogy az apjuk mekkora szemétláda.

318. bowie
2013. aug. 9. 09:07
És akkor még cizelláltan fogalmaztam...
317. bowie (válaszként erre: 316. - 2b4cc073d6)
2013. aug. 9. 09:06

Hát..nem is biztos, hogy ember vagyok..:D

Nem értem miért engem ragadtál ki egyébként, miközben csomóan cinikusan tekintenek az itt fröcsögőkre.

És az, hogy én a gyerekeket nézem, lehet nem emberi, de így látom jónak..te odaadnád a gyerekeidet egy apának, akivel alig találkoztak eddigi életük során? Vagy nyugodtabb lennél, ha tudnád, hogy olyanokkal vannak, akiket ismernek, szeretnek? Ha ebben a helyzetben az apát választanád, akkor gyanítom, hogy te nem vagy emberséges...

316. 2b4cc073d6 (válaszként erre: 310. - Bowie)
2013. aug. 9. 08:48

Az interjú, mint ahogy az egész ember: borzalmas volt.

A te hozzászólásaidból bowie pedig nem sok emberség süt ki. És akkor még cizelláltan fogalmaztam.

315. 00301065a7 (válaszként erre: 314. - Bowie)
2013. aug. 9. 08:46
Aki a falkavezérekkel szemben el meri mondani a más véleményét, az már csak így jár, te ezt igazán tudhatod, vagy nem... ? :D
314. bowie (válaszként erre: 313. - 00301065a7)
2013. aug. 9. 08:27
Ahogy írták...hmmhmmm..rólad is írtak itt egysmást, aztán lehet mégsem úgy van, nem?:)
2013. aug. 9. 08:18

Tetszett, hogy a riportban azt mondta Szellő, hogy stewardess volt a lány, s Spanyolországból hazafelé jött a két fiával, ott ismerkedtek meg a gépen, s megtetszett Renátának, hogy milyen jól bánik a fiaival. :)

Amúg meg... zu nyakába varrta az ikreket anno... könyörgöm, mit gondolt Szellő úgy mégis, hogy egy nő, akivel együtt van már 3 éve, aki eljegyezett gyűrűs menyasszonya volt (gondolom, nem tartottak Szellő fejéhez pisztolyt, hogy jegyezzze el :), 34 évesen nem vágyik arra, hogy anya lehessen??? Ráadásul haláláig imádta szerencsétlen csaj ezt a bájgúnárt, ahogy írták...

312. 6b006fc769 (válaszként erre: 310. - Bowie)
2013. aug. 9. 08:06
Az a baj ezzel megoldással, amit írtál - és ami megvalósul - hogy innen nézve tényleg ez legjobb. De ha ezt elismerjük, akkor máris kevésbé lehet pocskondiázni az apjukat.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook