Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szellemidézésnél mi mozgatja szerinted az asztalkát?Van tapasztalatod? Írd le kérlek! fórum

Szellemidézésnél mi mozgatja szerinted az asztalkát?Van tapasztalatod? Írd le kérlek! (beszélgetős fórum)


2009. aug. 3. 18:00
A kis asztalkát meg az ujját ráhelyező személy ideomotoros mozgása. Jó esetben. Hacsak nem szándékos a csalás.
2009. aug. 3. 17:47
Ruhaujjba dugott fakanál.
2009. aug. 3. 17:40
értem :) köszönöm a választ.:D
21. tixtina (válaszként erre: 20. - Nirvana06)
2009. aug. 2. 21:54
Szerintem,ha valami történik egy emberrel-úgy értem negatív esemény,az nem emiatt fog bekövetkezni.
2009. aug. 2. 18:34
akkor ha hülyeségből csinálja haverom mert nem akarja abbahagyni akkor nem kell ,,félnem" semmitől ugye?:D
19. tixtina (válaszként erre: 18. - Nirvana06)
2009. aug. 2. 11:17

Velem semmi különös nem történt.

Szerintem azok csak rémhírek.:D)

2009. aug. 2. 11:10
akkor ezek a dolgok veszélytelenek?? a poharazás meg az asztaltáncoltatás???
2009. júl. 26. 18:51

értem.. mindegy.. :D úgyse csinálok már többet ilyet... =D


köszike h válaszoltál (:

16. tixtina (válaszként erre: 14. - Nirvana06)
2009. júl. 25. 18:11

Mondok egy példát.

A volt barátom rendszámát kértem-és jól lett lekopogva.

Aztán,mikor azt kérdeztem,hányas szám alá költözött-össze-vissza kopogott.

Itt jöttem rá,hogy nagy humbuk az egész-sajnos velem is ,mint számtalan emberrel-sok mindent be lehetett kajáltatni.

Már nem foglalkozom számomra értelmetlen dolgokkal:))

15. tixtina (válaszként erre: 14. - Nirvana06)
2009. júl. 25. 18:07

Igen-mi magunknak:DD)))

Akár hiszed,akár nem.

Ugyanis akkor tudnia kéne olyan információkat is,amiket mi nem tudhatunk:D))

2009. júl. 25. 13:43
jó.és ki válaszol?? mi magunknak? ha éppen senki nem mozgatta a fizikai erejével?
13. tixtina (válaszként erre: 12. - Nirvana06)
2009. júl. 20. 14:59
Az 5. hozzászólásnál Boszi leírta a fizikáját-érdemes elolvasni.
2009. júl. 20. 11:49
hát nemtom... :S nálunk sztem senki nem mozgatta... :S meg mindenki félt...:S nemtom... de mondtuk is h reméljük h nem vki köztünk szivat bennünket ... =/ de lehet... ?! =S nem tudom.. :S bár már nem is nagyon érdekell...
2009. júl. 18. 10:02

Kamu az egész:D))

Csak olyan dolgokat kopogott ki,amikről a társaságunk valamely tagjának tudomása volt.

Amiről nem volt információja egyikünknek sem-össze -vissza válaszolgatott-minden marhaságot.

Na,ebből egyből vágtam-hogy csak a mi energiánk lehet.De nem baj-ez is jó pénzkereseti lehetőség:))

2009. júl. 17. 15:16

Mi is táncoltattunk asztalt és egy gonosz démon mozgatta az asztalt, mert megkérdeztük, hogy mi mozgatjuk-e az energiánkkal, de azt mondta, hogy nem és végigkérdeztük, hogy akkor ki vagy mi. Megkérdeztük, hogy démon? És az volt... gonosz démon.. =S

Aztán próbáltuk elküldeni, de nem tudtuk. Azt mondta, hogy ártani fog két embernek (akik ott voltak), és pont azoknak nem ártott.. Másnap aki velünk táncoltatta az asztalt elájult, és a fejét is bevágta, más meg egy tányért tört el véletlenül, ami az anyukája kedvence volt meg becsípte nem kicsit a kezét két asztal közé. Velem ugyanez történt csak asztallal meg székkel =/ De azóta sem táncoltattunk asztalt meg nem is idéztünk szellemet, meg nem poharazunk :S

Nem akarok életem végéig félni.=S

9. briell (válaszként erre: 7. - 1eb84e4bad)
2009. jún. 5. 12:28
Valami amit nem érzékelünk...
2009. jún. 5. 12:28
Egy egész hokedli mozgott??????
2009. jún. 3. 13:27

:-))) vicces kérdés:-)))

Briell, szerinted "mi" mozgatja?

6. tixtina (válaszként erre: 5. - Boszi1968)
2009. jún. 3. 12:04

Szépen megfogalmaztad.Ezen gondolkodtam már régebben-mi lehet a magyarázata,hogy felemelkedik az asztal.

Egyszer ketten ültünk az asztalnál-és sikerült mozgásra bírni.Legközelebb-hiába erőlködtünk,nem történt semmi.

Egy ismerősöm,otthon egyedül próbálkozott a hokedlivel.Mikor körözni kezdett-és dobálta magát a sámli-a szellemeknek tudta be:D

2009. jún. 2. 23:04
szellem idézésnél azok az emberek akik az asztalnál ülnek egy hullámsíkra kerülnek.ráhangolódnak egymás gondolatára.így a pulzusuk is ősszekapcsolodik.ez az erő mozgatja az asztalt.
2009. jún. 2. 11:47
de azért itt is hozzászólhatsz :)
2009. jún. 2. 11:41
jaj, bocsi, rossz helyre írtam, elnézést :(
2009. jún. 2. 11:40

Megkérdezhetem a fiamat, hogy hova költözött az egyik havere, na Ő 100 %%-ig tisztánlátó volt.

Egyszer járt nálunk, addig még soha, nincsenek kint fényképek, nem szeretem, fiúk meg ritkán szoktak a családi ügyekről annyit beszélni, hogy tudja.

Olysnokat mondott el, előre és hátra, hogy a szemem elkerekedett, mikor a fiam elmesélte :)

és bejött minden.

Szóval ezzel azt akartam mondani, hogy olyanhoz menj, aki tényleg hiteles és már volt ilyennél valaki, akinek bejött az illető mondása.

2009. jún. 2. 11:34
Szellemidézésnél mi mozgatja szerinted az asztalkát?Van tapasztalatod? Írd le kérlek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook