Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szégyen, nem szégyen, átvertek fórum

Szégyen, nem szégyen, átvertek (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
157. 25340c9b4c (válaszként erre: 152. - Massalhangzo)
2017. júl. 13. 13:25
Ebben igazad van. Hibáztam én is.Bár sosem gondoltam ezt így,h szex előtt elvárok bármit is!!! Én csak még ha CSAK szex is lett volna PCIVEL több érdeklődést.Nem azt,h szia itt vagyok ájulj el tőlem,és rakd szét a lábad!!
156. 25340c9b4c (válaszként erre: 137. - Perso006)
2017. júl. 13. 13:20
Velem is én is pont így éreztem,h ez többről kell,h szóljon nem elsődleges a szex tényleg jó volt vele beszélgetni! De igen is a szexhez lehetett köze. Én próbáltam arra gondolni,h nála nincs rendben valami,sajnáltam,meg akartam érteni,kértem mondja el,ha úgy van és gondja van. De ez is csak manipuláció volt.Hisz egy feleség,egy barátnő sokat el árul a ffi potenciáról.
155. 124637ff9b (válaszként erre: 151. - 25340c9b4c)
2017. júl. 13. 13:14

Azért, mert a való életben és a neten is és mindenhol vannak inkorrekt emberek, akik nem úgy viselkednek, mint ahogy az elvárható lenne egy jóérzésű embernek. Visszaélt a hiszékenységeddel, élvezte, hogy bedőlsz, valamilyen szinten te is élvezted, különben nem válaszoltál volna neki, kár ezen rágódnod, a lényegen nem változtat. És ha holnap ír egy levelet, hogy jaj bocsánat, hogy ezt tettem, akkor mi lesz? Attól neked jobb lesz? Dehogy. Max elölről kezdhetitek az egész mizériát. Punciszagolás, csúszkálás, egyebek, virtuálisan .... áááááááááá ....

Addig, amíg a fejedben nem születik meg a gondolat, hogy nekem ennél több kell, én ennél többre vagyok méltó, engem szeressen egy férfi, ne virtuális szexre használjon ... szóval amíg nem születik meg, addig ez lesz.

Engedd el.

154. unom (válaszként erre: 151. - 25340c9b4c)
2017. júl. 13. 13:13

Hetek óta ezen pörögsz, kétlem, hogy továbblépnél. Ő már rég mással van, te meg itt nyafogsz miatta.

Vedd észre: nem érdekled.

153. massalhangzo (válaszként erre: 151. - 25340c9b4c)
2017. júl. 13. 13:11

de en ezt sem ertem. mi az, hogy megtalalt es visszacsabitott? ha rosszul bant veled, minek talalkoztal vele ujra? o ebbol csak azt latta, mond par szep szot, es te ujra vele vagy. miert o lenne azert a felelos, hogy te kivel allsz le, kit talalsz, keresel vagy egyaltalan?


ha en egy pasinak idonkent irkalok es randizunk, o belemegy, nem azt gondolom rola, hogy o egy szemetnek tart, mert nem hagyom, hogy hozzaillo not talaljon :D

152. massalhangzo (válaszként erre: 148. - 25340c9b4c)
2017. júl. 13. 13:09

es hogyan csinalt beloled hulyet, miben hasznalt ki? mert en ezt nem ertem.


en nem azert kezdek valakivel, mert elvarom, hogy o igenis szeressen meg es komoly kapcsolatot akarjon, csak akkor leszek vele es szexelek. hiszen nekem is meg kell ismernem a masikat, nem egy het alatt derul ki, hogy valakivel tartos erzesek alakulnak-e ki. azt viszont eleg koran tudni lehet, hogy a masik is meg akar-e ismerni, ugy viselkedik-e, akar-e velem lenni

151. 25340c9b4c (válaszként erre: 147. - Massalhangzo)
2017. júl. 13. 13:08
nem tudom,olvastad e,h írtam,h Sokszor el tűntem pont ezért mert én már nem akartam folytatni!!!?? a levelezést.a hitegetést,az úgy csinálok mint ha, a jeleket,h én vagyok az Meg van? De mindig mg talált és vissza csábított itt igen én is hibás voltam tudom. De azt is tudom neki is jó volt. Csak mivel ennyi időn át meg ismerszik az ember és tudta mi van velem,h ez nekem kínozás,kínlódás akkor MIÉRT nem nézett legalább ANNYIBA,h tényleg rendes nő stb hagyom NEM ZAKLATOM TOVÁBB,HISZ NEM ÉRDEMLI MEG és le állok többé inkább nem keresem,h találhasson magának egy rendes ffit akinek számítani fog aki majd törődik vele és aki majd szeretni fogja!
2017. júl. 13. 13:01
Azt is megteheted, hogy lemasolod a tarskereso oldalon levo adatlapjat es elkuldod a felesegnek.
149. unom (válaszként erre: 148. - 25340c9b4c)
2017. júl. 13. 12:54

Nem tartozik neked semmivel, hiába pörögsz rajta.

Nem voltál óvatos, pórul jártál, tanulj belőle, és lépj tovább.

148. 25340c9b4c (válaszként erre: 132. - Gyöngy:))
2017. júl. 13. 12:52
De hogy nem akarom!!! Szerinted az én jellememmel egy ilyen ffi össze férne? Hát biztos,h nem az ilyen egy szarházi aki mert jól néz ki,megnyerő,intelligens,stb ezt mind kihasználja a nők ellen! Az ilyentől hányok! De szerintem más is aki kicsit tud gondolkozni. Igen az érzelmeimen keresztül engem is meg fogott és így jártam. Így minimum egy bocsánatkéréssel tartozik..de ha ez nem megy neki,h elém álljon akkor egy levél amiben leírja mennyire sajnálja. Ez a minimum. Mert én sem csinálok senkiből hülyét akiről tudom,h úgy sem akarok tőle semmit!!! Ő pedig ezt tette és ezt nem lehet szépíteni.
147. massalhangzo (válaszként erre: 146. - 25340c9b4c)
2017. júl. 13. 12:50

de ha a masik fel keruli a kinos kerdeseket vagy nem ad egyenes valaszt, az is valasz, az is egy reakcio


ha en valakitol megkerdezem peldaul, hogy figyi, miert csak 3 hetente ersz ra talalkozni, van valaki mas, vagy nem akarsz? (mondjuk mar eleve a kerdes felesleges, mert benne van a valasz), es o jon azzal, hogy hat sok a munka blabla, akkor is tudom, hogy van valakije vagy nem akars tobbet velem lenni. tulajdonkeppen mindegy, mi az ok, ha en olyan kapcsolatra vagyom, amiben a masik tobbet van velem, es akar velem lenni


ilyen egyszeru az egesz. persze gyakori, hogy valaki inkabb benne ragad egy olyan kapcsolatban, ami neki nem jo, de utolag felesleges minden felelosseget a masikra haritani. hiszen ha en benne maradok egy ilyen kapcsolatban, a masiknak azt kozvetitem ezzel, hogy nekem megfelel ez

146. 25340c9b4c (válaszként erre: 143. - Massalhangzo)
2017. júl. 13. 12:43
Igen én tisztázni is szerettem volna,de az ilyen számára kínos kérdéseket mindig kerülte,v kimagyarázta. Így nem nagyon tudtam mit csinálni! Csak,h én is inkább hagytam hónapokig nem is interneteztem pont azért,h hátha megszakad ez az egész! De mindig jelentkezett,keresett stb? Amikor csak bekapcsoltam a netet.Akkor minek? Mire gondoltam volna,h nem érdeklem? Én csak annyit vártam volna el,h korrekt legyen velem,és mondja el az igazat. Amikor látta,v tapasztalta a nő részéről,h túl pörögnek az érzelmei akkor miért nem állt le? Tudta,h úgysem akart semmit! Akkor miért folytatta?? Ez a nő aztán le állt mint írtam mert érezte igen valóban,h valami nem stimmel!!
145. massalhangzo (válaszként erre: 144. - Syria)
2017. júl. 13. 12:27

te tenyleg azt gondolod egy pasirol, ha azt mondja, volt 100 noje, hogy hu, micsoda ferfi? mert en azt gondolom, na ez is osszevissza dug. meglepne, ha barki azt gondolna foleg egy olyan ferfirol, akivel ismerkedi, milyen jo, hogy rengeteg novel szexelt mar (ugyanez persze egy nonel is)


szerintem ez csak valami ketszaz evvel ezelotti meglatas, hogy a ferfinak szabad szexelni hazassag nelkul, a no pedig ilyen esetben elitelendo. mert itt is ha egy no azt irja, volt egy kalandja, arra tobben ajuldoznak, hogy ok soha. es az egeszen mas, mintha azt mondana, minden heten mas pasival szexelek. de ez ferfiakra is igaz szerintem

144. syria (válaszként erre: 119. - Globus)
2017. júl. 13. 12:02

Szerintem alapjáraton nagy gáz, messziről bűzlik a pasi. Azt gondolom, egy nőnek sokkal jobban kell magát védenie, mint egy férfinak.

Gondoljunk csak arra: ha Pistike azt mondja: nekem volt száz nőm. Arra mi a reakció? Hú, micsoda férfi. Fordított esetben azt mondják: mekkora q.va.

143. massalhangzo (válaszként erre: 131. - 25340c9b4c)
2017. júl. 13. 11:40

azt elfelejted, hogy egy kapcsolat, legyen barmilyen, ket emberen mulik. nem arrol szol, hogy en milyen maganyos vagyok, de jo, hogy jott ez a pali, es van kihez szolnom, akkor elvarom, hogy rendes legyen velem, oszinte stb.


arrol szol, hogy vannak az embernek elvarasai, igenyei, van egy jelleme, termeszete. ha a masik nem ugy banik vele, ahogy szeretne, azt egyreszt meg lehet beszelni a masikkal, hogy mi a problema, masreszt tovabb lehet allni, es azt mondani, nekem ez nem jo


nincs olyan, hogy en ezt akarom, a masik meg viselkedj ennek megfeleloen. akarmilyen aprosagrol vagy nagy dologrol van szo. mert vagy nem is tudja a masik, hogy mit varsz, vagy keptelen megfelelni annak, mert nem olyan


itt is ez volt a szitu. a nonek jolesett, hogy vegre van valaki, de erezte, hogy sok minden nem jo. nem szolt, nem kerdezett. utolag bunkozni a masikat nemigazan fair. akkor sem, ha a palirol kiderult, hogy nos. kiderulhetett volna az is, hogy facer, de neki eleg egy ilyen feluletes kapcsolat. nagyon hamar tisztazni lehetett volna ezt, pont a legelso dolognal, ami a not bantotta vagy rosszul esett neki, vagy gyanut fogott, hogy valami nem koser

142. 124637ff9b (válaszként erre: 131. - 25340c9b4c)
2017. júl. 13. 10:52

Még mindig kíváncsi vagyok ennek az elkápráztató egyénnek a nevére. Szégyen, nem szégyen ... :D

Jó lesz privátban :)

141. massalhangzo (válaszként erre: 139. - Perso006)
2017. júl. 13. 10:46
szerintem inkabb legyen valaki ilyen teren hulye p..., minthogy mindenkivel bizalmatlan legyen, es mindig valami rosszat feltetelezzen. ugy nem nagyon tudja igazan megelni a jo dolgokat. de minden kapcsolatot a helyen kell kezelni, es nem felruhazni agyban olyasvalamikkel, amik nem is leteznek. egy zommel neten zajlo kommunikacios kapcsolatot, amiben keves szemelyes kontaktus van, keves szoros egyuttlet a mindennapokban, nem kell ugy kezelni, mint egy barati, ra mindig szamithatok kapcsolatot
140. massalhangzo (válaszként erre: 137. - Perso006)
2017. júl. 13. 10:40

hat a szex nem elhanyagolhato egy kapcsolatban szerintem, plane egy viszonyban. de ertem, hogy arra utalsz, koztetek emberileg volt olyan kapocs, amiert csalodtal, mert az volt a lenyeg, nem a viszony


csakhat ilyen nincs, mert nincs igazi ferfi-no baratsag, plane ha egy kis szex is keveredik bele. lehetne, hogy talaltal olyat, aki haverilag vagy akar baratilag figyel rad, de nyilvan ez nem az volt, ha utana szoba sem allt veled. egy nos pasi azert hozza van szokva a noi tarsasaghoz, hogy figyel a masikra, meghallgatja, ha barmi zur van, es a felesege keri, akkor segit, megteszi, mondja a megfelelo dolgokat.


egy kulsosnek, aki nem szokott ehhez, mert nincs mellette par, ez tul nagy jelentoseggel bir, pedig alap emberi dolog

2017. júl. 13. 09:24
Egyébként már megérte itt beszélgetni,sokat tanultam..ki ki látószögéből a dolgokat megnézni..hát,ezt is megértem,h.hülye p...a lettem egy időre!!:D remélem nem marad így,mert akkor ássatok el!!!!
138. perso006 (válaszként erre: 136. - 4213133598)
2017. júl. 13. 09:20
:D
137. perso006 (válaszként erre: 121. - Massalhangzo)
2017. júl. 13. 09:19

Akkor fogalmazzunk úgy,h.csak én hittem azt,h.azok voltunk,v.ő hitette el nem tudom..azt igen,h.amikor szükségem volt rá lelkileg,bátorított,felvidított és átbeszéltük az aktuális dolgokat.

Itt nem voltak kábító szövegek,széptevés..Ugyanígy ha neki volt baja..és ennek a sexhez semmi köze,mert az igazán elhanyagolható..

136. 4213133598 (válaszként erre: 135. - Perso006)
2017. júl. 13. 09:11

Hát, mit mondjak? Én is. :D


Ez az espresso nem egy frissítő kávé volt.:)

2017. júl. 13. 09:10
Huhh..elvesztettem itt a fonalat azt hiszem! :-)
134. 1c2bf7d42c (válaszként erre: 131. - 25340c9b4c)
2017. júl. 13. 08:35

Ezt a nyalas szoveget, nyavalygast!

Nem lehet egy no ennyire hulye!!

Illetve megis!

133. globus (válaszként erre: 131. - 25340c9b4c)
2017. júl. 13. 08:22
Amilyen szavakkal elkápráztatott, azt a típusos szeretői kapcsolat jellemzője. Csak hüledezünk azon, ahogyan a bepalizható női nemet képviseled.
132. gyöngy:) (válaszként erre: 131. - 25340c9b4c)
2017. júl. 13. 08:00
Dehogy akarod te, hogy együtt maradjanak! Mást sem csinálsz itt hetek óta, mint kétségbeesetten kapálózol még mindig utána.
131. 25340c9b4c (válaszként erre: 121. - Massalhangzo)
2017. júl. 13. 07:40

MInt ha szólhatna rólam is de biztos ismerős leszek. Semmi gond.Csak mert nem elég ezt a nőt így le járatni,meg szégyeníteni,h milyen ostoba volt,naiv,és hülye..persze olvassátok a fejére mid mintha nem tudná ő maga is.


massalhangzo. Így van ahogy le írtad! De ezzel a nővel mindez csak azért történhetett meg így mert magányos volt,társat keresett és szeretett volna hinni valakinek ez esetben ennek a ffinak mert jól estek a szavai,írásai,mert el hitette ezzel a nővel,h fontos neki,h kell és sorolhatnám. Ez a nő pedig,szomorú volt szeretetre vágyott és bízott és elhitte,mert valóban nem akarta meglátni ahogy írod a valóságot,h ennek az embernek semmit nem jelentett ez a nő,csak egy játék volt időtöltés. És hogy nem minden nőnél jön le ez így nem mindenki fogja fel így ? Hogy lehet ezt más kép fel fogni?


Mindez fel jogosította ezt az embert,h egy nővel vagy többel így játszadozzon? Más érzéseivel vissza éljen,kihasználja a maga örömeire fordítsa?

Ha pedig annyira ismeri a nőket kivel mit lehet meg tenni! Akkor miért nem hagyott ennek a nőnek békét évekig? Miért nem állt le amikor már ez a nő sem kereste sem a társaságát sem sehogy? Amikor rá jött,h ez normális ez a nő ! Nem csinálom vele hisz ő úgy is mást akar nem érdemli meg,h csak szórakozzak vele?! Ez az ember nyomult méghozzá erőszakosan!


kulonbseg van akozott, hogy valaki mindennap irogat, kerdezget, es akozott, hogy valoban figyel rad, fontos vagy neki, kolcsonosen tudtok egymasrol, jelen vagytok egymas eleteben BIZONY NAGY KÜLÖNBSÉG!


Hogy nős,barátnője van? Vajon őt is ilyen szavakkal kápráztatta el,h szeretném a puncid ízét érezni!,v h az ágyon fekszem csúszkálnál rajta,lenne kedved,mikor jösz fel hozzám? A cicid nem simogadtam stb??? Hónapokig ez ment? Így hódította meg vajon? V hajnalok hajnalán hívta? És találkoztak is egy párszor! H ő szerelmes lenne Kétlem. De legyen.... és ha az ezt a szép lányt választotta akkor becsülje meg!!!! Mert a lány biztos szereti gondoskodott biztos a behálózásán,h jó sokáig kitartson mindent elnézzen neki hosszú ideig. De ez az ember inkább,össze szedhetné magát és igen csak meg kereshetné ezt a nőt,h elé álljon

és bocsánatot kérjen mindezért amit okozott.(egykor) csak hogy ne süllyedjen el mint egy féreg. Hogy legyen némi tartása. De ha ezzel nem is akarna foglalkozni..akkor ez a két nő nehogy véletlenül össze fusson...mert lehet tudnának beszélgetni és én is amellett vagyok,h maradjanak csak együtt.

130. gyöngy:) (válaszként erre: 129. - 1c2bf7d42c)
2017. júl. 12. 20:22
Hülyeség az említett szabály.
129. 1c2bf7d42c (válaszként erre: 128. - Gyöngy:))
2017. júl. 12. 20:05

Munkahelyet?

Es ha nincs meg lakasa?

128. gyöngy:) (válaszként erre: 113. - Syria)
2017. júl. 12. 19:56
Miért kellene bárkinek is a te általad felállított szabályokat ismerni?
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook