Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szégyellem magam! fórum

Szégyellem magam! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
47. 9357fe6719 (válaszként erre: 40. - F36e266467)
2010. febr. 15. 12:26

DEHOGY FONTOSABB!

Ha más véleményen vagyunk,rendben van,de ne fordítsd ki a szavaimat légyszíves!


Ha egy idegennel történt volna az eset,lehet tök büszke lennék,hogy hú,de szeret,verekedett értem,de ott volt a munkat. aki csak azt ismételgette:csak beszélgettünk,nem csináltunk semmit...stb.és ez így is van.

46. puritan (válaszként erre: 43. - 9357fe6719)
2010. febr. 15. 12:26

Ezt mindig az adott szituáció dönti el. Ha társaságban vagyok és ellenkező neművel beszélgetek, többször keresem a szememmel a férjem tekintetét, rámosolygok, jelezve ezzel neki is és a beszélgetőpartneremnek is, hogy merre hány lépés.

Kár, hogy nem érted, tényleg. Ezt nem rosszindulatúlag, vagy lesajnálón mondom, csak hirtelen nincsenek jobb szavaim kéznél.

45. 2a17240ae3 (válaszként erre: 38. - 9357fe6719)
2010. febr. 15. 12:26

De figyelj,nem értem miért annyira fontos hogy a munkatársaddal olyan nagyon jo viszonyban legyél?

Oké hogy haragban nem jo élni,de miért nem tudsz megtartani vele egy munkatársi kapcsolatot és annyi?

Ha pároddal elkezdesz cirkuszolni emiatt,akkor az fog lejönni neki belöle(ami nekem is eszembe jutott),hogy neked fontosabb a munkatás mint ö.

2010. febr. 15. 12:25

Pillangó, azért indítottad a topicot, hogy mellédálljanak és sajnáljanak.


Ettől nem lesz jobb semmi.


Azért érzel rossz érzéseket, mert nem vagy objektív.

43. 9357fe6719 (válaszként erre: 39. - F36e266467)
2010. febr. 15. 12:23

Akkor mi a megoldás?

Sose beszéljek más pasival?

Ha együtt vagyok a párommal,és találkozok egy férfi ismerőssel,fordítsak neki hátat,nehogy megint nekimenjen valakinek?


Komolyan érdekel!

42. Shaikan (válaszként erre: 38. - 9357fe6719)
2010. febr. 15. 12:23
Kedves Pillango, teljesen egyetertek veled, es te jol cselekedtel. megbizol a parodban, es hagytal neki szabad teret. Ezt a jo hozzaallas. Amit pedig korabban is mondtam, hogy ne felj, hanem tisztazd le a kollegaddal, hogy mi volt, es mit teszel azert, hogy ez a jovoben ne ismetlodjon meg. Ezek alapjan pedig sem idegeskedni, sem felni nem kell. Majd ugyis elvalik, hogya kollega hogyan reagal, es az alapjan lehet majd elkezdeni aggodni.. de sztem nem lesz ra szukseg
2010. febr. 15. 12:23
Szia! Nem lennék a helyedben most, mert ez igazán kellemetlen, mégis ha szereted a barátodat, akkor állj ki mellette és kérj bocsanátot a nevében a kollegádtól. Különben is minden csoda 3 napig tart.
40. f36e266467 (válaszként erre: 38. - 9357fe6719)
2010. febr. 15. 12:22

Tehát a munkatársad a fontosabb!


Erről beszéltem. Mindegy, nem értjük egymást.


Boccs hogy beleszóltam.

39. f36e266467 (válaszként erre: 33. - 2a17240ae3)
2010. febr. 15. 12:21

Okos vagy!


Gratula. Pedig lehetnél az elfogult oldalon.


Neked nem is lesznek ilyen problémáid, mert bölcsen átgondolod!


(magas szint) (szerintem)

38. 9357fe6719 (válaszként erre: 32. - F36e266467)
2010. febr. 15. 12:21

1. az a "hosszas" beszélgetés 5 perc volt


2. Ő is beszélgetett nőkkel (miért ne,ismerősökkel?)és soha nem téptem meg egyet se,még azt se aki egyértelműen nyomult rá.


És igen,valóban túlzásba vitte,csak kár,hogy úgy gondolom én fogom megenni amit főzött,mert én kerülök szar helyzetbe,és félek,hogy a munkatársam majd félreérti ezt az egészet.

2010. febr. 15. 12:20
Csabaval mondjuk sosem tudtunk eddig egyet erteni semmiben, de ez abbol fakad, hogy sokkal idosebb nalam.
36. f36e266467 (válaszként erre: 31. - Shaikan)
2010. febr. 15. 12:18

És ha ezt teszed, akkor a feszültség nőni fog!


Majd meglátod.


mert csak a másikban láttad meg a hibát, így borul az egyensúly.


nem arról beszéltem, hogy lelkiismeretfurdalásod legyen, hanem hogy légy objektív.


nem ugyanaz.

35. puritan (válaszként erre: 26. - 9357fe6719)
2010. febr. 15. 12:17

Ilyesmit nem lehet mérlegre tenni.

Én bizony ujjonganék belül, még ha méltatlankodást is mutatnék kifelé.

Elő is veszem az uramat, hogy még sose verekedett értem a húsz év alatt.

2010. febr. 15. 12:17
Szerintem meg ennyiből nem derül ki, hogy hibás-e pillangó is, vagy nem. Ha egy tömött szórakozóhelyen beszélget vkivel, abban (elvileg) semmi olyan nincs, ami okot adhatna a másik féltéknységére. Persze, lehet úgy nézni, meg flörtölni, de szerintem itt nem erről volt szó. A féltékenység meg egyértelműen a pasi bizonytalanságából fakad, ez az ő problémája alapból, és az indulatait neki kell kordában tartani, és nem másnak.
2010. febr. 15. 12:16

Én ilyenkor mindig az mondom hogy forditott esetben ki mit gondolna?!

Pl te álmodozó pillangó mit gondolnál,ha a párod egy csajszival kettesben beszélgetne,és azt látnád hogy milyen jol elvannak? Egyébként ez várható volt a leirtak alapján hogy vmi lesz,mert már rákérdezett a párod hogy hajt e rád a pasi.Te pedig az ö jelentlétében kettesben dumcsizol vele.Nem azt mondom hogy te vagy a hibás,mert verekedni nem kell,csak bele kell képzelned magad az ö helyzetébe is.

2010. febr. 15. 12:16

Csajok, ha ilyeneket mondtok neki, akkor csak konfliktusuk lesz.


Ok-okozat!


Ne legyetek elfogultak. Ne csak a nő oldalát nézzétek.


Hiába bízol magadban, meg a másikban, azt is elvárod, hogy legyen rád tekintettel és gondolom neked sem jó érzés, ha a pasid más nővel dumcsizgat hosszasan négyszemközt.


Mindíg fordítsd meg a helyzetet, akkor megérted mi történt.


(persze hangsúlyozom, hogy túlzásba vitte)

31. Shaikan (válaszként erre: 29. - F36e266467)
2010. febr. 15. 12:16

Maga a szituacio blod, es hogy szerencsetlen pillangot teszi meg a nep bunosnek. En valtozatlanul azt mondom, hogy egy zajos helyen valo "4szemkozti" beszelgetes tok normalis, mivel az emberek hallani akarjak egymast. A baratja reagalta tul a helyzetet, egyertelmuen.


Pillango: Nem kell, hogy lelkiismeretfurdalasod legyen, egyszeruen kapd el a pasidat, es beszelj vele, kerd meg, hogy tobbet ne csinaljon ilyet, ha baja van, veled beszelje le, kulturaltan. A kollegaddal egy csendes pillanatban tisztazd, hogya kellemetlenseg megtortent, nem tervezted, es remeled, hogy ez nem nyomja ra a belyeget a kapcsolatotokra. Ha olyan viszonyotok van, akkor megnyugtathatod, hogy beszeltel a parod fejevel. Es ezutan egyszeruen zard le az ugyet es tedd fel a polcra.

30. 9357fe6719 (válaszként erre: 29. - F36e266467)
2010. febr. 15. 12:15
Igazából ne haragudj,de nem értem amit mondasz.Lehet azért mert te férfi vagy,de nem.Mostmár persze,hogy hibáztatom magam,és agyalok a dolgon,de akkor sem értem...én nem csináltam semmi rosszat,és ha a munkat. esetleg úgy is nézett volna rám,akkor sem kellett volna engem ilyen kellemetlen helyzetbe hozni (és magát sem) Én ennek ellenére se fogok elbújdokolni,nehogy szóba kelljen állni mással ha a párom ott van.
29. f36e266467 (válaszként erre: 26. - 9357fe6719)
2010. febr. 15. 12:09

Oké, de te is hibáztál.


Azért mert máskor te sem szóltál neki, az nem jelenti, hogy akkor ő se szóljon.


Amikor ő tette, akkor érezhetted volna, hogy milyen rossz neked. Akkor miért teszed te is?


Inkább szólj neki (a helyzet után otthon) te is és ne add vissza, ami neked sem volt jó!

2010. febr. 15. 12:09

Pofon helyett lehet, hogy egy baráttal több lett volna..., ha a srác bizik magában.


Pillangó, te meg álmodozz, bátran!!!

Nem gondolom, hogy olyan öreg lennél, hogy ne szárnyalhass.


Egy olyan kapcsolatban amiben, nincs meg a bizalom, az sose jó...hisz így te is elveszíted önmagad!!!

27. f36e266467 (válaszként erre: 21. - Mamcili)
2010. febr. 15. 12:07

Oké, de ez női gondolkodás.


pasik között rivalizálás van (persze nők között is) alapban.


Ki a fontosabb? A munkatárs, vagy a párod?


Először rá legyél tekintettel, azután másra.


Túllőtt a célon, de ha egy férfi párja négyszemközt kezd beszélgetni egy másik férfival, akkor a másik férfi (a legtöbb esetben) többnek kezdi érezni magát a másiknál és kicsit lenézi.


Tudom, hgy röhejesen hangzik, de attól még ez van.


Ezért kell a nőnek tekintettel lenni erre a lehetőségre és akkor elkerülhető az ilyen helyzet.


Prioritás kérdése az egész.

26. 9357fe6719 (válaszként erre: 20. - Puritan)
2010. febr. 15. 12:07

Lehet,de akkor is úgy gondolom,hogy nem azt kell leverni aki rám néz,hanem velem kellene beszélni,engem kellene leültetni,és nem rögtön cirkuszt csinálni.

Ha úgy is nézett rá,csak rajtam múlik a dolog,én pedig mindig is hűséges voltam.Én soha nem rendeztem jelenetet,pedig okom nekem is lehetett volna rá.

2010. febr. 15. 12:07
Csaba doki nem azt írta, ami ellen tiltakoztok és van igazság abban, amit ír.
24. 9357fe6719 (válaszként erre: 21. - Mamcili)
2010. febr. 15. 12:05
Ismerték már egymást,azért is ennyire kellemetlen.
23. Shaikan (válaszként erre: 17. - F36e266467)
2010. febr. 15. 12:04

mar amegbocsass, de 2010-ben ha az ember egy vele elentetes nemu kozeli ismerossel,. kollegaval beszelget, akkor az meg nem ad okot arra, hogy barki feltekenykedjen, es a forumnyitonak sem kell emiatt rosszul ereznie magat. Nem hibazott, ez boven toleralhato. Minden kapcsolat alapja a bizalom, annak hianya... Ne is menjunk bele, tudjatok. En vizonto vagyok, szabad szellemu. Soha az eletben nem kotottem meg a parom kezet, feltekenykedni sem szoktam, es nem is turom el, ha a parom feltekenysegi jelenetet rendez. Egyszeruen felteszem neki a kerdest, hogy:


"Draga, nem bizol meg bennem? Mert ha igy allunk, akkor azt hiszem beszelgetnunk kellene..."

22. 9357fe6719 (válaszként erre: 17. - F36e266467)
2010. febr. 15. 12:04
Nem gondolom,hogy egy tömött szórakozóhelyen,négyszemközt lettünk volna.Pláne hogy munkatársam,szóval nap mint nap,találkozom vele.
21. mamcili (válaszként erre: 17. - F36e266467)
2010. febr. 15. 12:03

Szerintem bárhol vagyok és beszélgetek valakivel nem kell egyből a legrosszabbra gondolni...

Még a páromnak sem...

Valószínű, ha a párja megbizik a barátnőjében ez nem történik meg.

És lehet, ha odamegy bemutatkozni, akkor nem történt volna semmi, max megismerik egymást...

Nem egyből pofozkodni kell...

20. puritan (válaszként erre: 8. - 9357fe6719)
2010. febr. 15. 12:00
Hmmm. Talán mégsem ok nélkül történt. Ha te ártatlan is vagy, azért a férfiak is megéreznek egymás között olyan dolgokat, mint mi nők, egy másik nőn. Talán úgy nézett rád a kolléga, hiszen már előtte rákérdezett. Persze ez nem jelenti azt, hogy be kéne húzni neki, de azért ennyire szomorkodni nem kéne szerintem.
19. szöszi71 (válaszként erre: 14. - 9357fe6719)
2010. febr. 15. 11:59

Az én párom is féltékeny, de azért ilyet biztos nem tenne.

Gondolom most nagy meditációba vagy, hogy mit tegyél.

A pároddal beszéltetek már a dologról, hogy miért kellett neki ezt csinálnia?

18. nono72
2010. febr. 15. 11:58
Mindenképpen beszélj a munkatársaddal.De szerintem el kellene gondolkodnod a párod viselkedésén.Ha ilyen is tud lenni milyen meglepetéssel fog még neked szolgálni?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook