Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szegediek! Edzünk együtt! fórum

Szegediek! Edzünk együtt! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
127. jokri21
2013. febr. 3. 21:07
Jaj örülök hogy nem halt meg a fórum, mar kezdtem aggodni :))) diéta az megvan, naplot is vezetek rola itt hoxan :) csinalgatom zuzkat, bar eleg gyenge vagyok igy még nagyon nehez de nem adom fel :) hetente merlegelek es centizek :)) futni en is utalok, merre felé mentek majd? :)
126. Bogyeszkusz (válaszként erre: 125. - Muffinlány)
2013. febr. 3. 20:58

nálam is max kocogás jöhet szóba :D

hát én gazellához épp nem hasonlítanám magam,inkább egy lajhárhoz akkor már :DD

125. Muffinlány (válaszként erre: 124. - Bogyeszkusz)
2013. febr. 3. 20:51
Részemről zötykölődés lesz,mint futás :D (remélem,hogy nem vagytok gazellák, mert igencsak utálok futni :D )
124. Bogyeszkusz (válaszként erre: 116. - *MysticMyra*)
2013. febr. 3. 20:32

Én is szeretnék futni,remélem a közelben laksz,úgy egyszerűbb lenne :P Muffinlány is szerintem szívesen csatlakozna.

A futással én is várok tavaszig :P

123. Bogyeszkusz (válaszként erre: 122. - Bogyeszkusz)
2013. febr. 3. 20:32
MÁr mint Zuzkázok
122. Bogyeszkusz (válaszként erre: 115. - Hiszti1031)
2013. febr. 3. 20:30
Én viszonylag régóta Zuzkám,lassan 1 éve,és csak úgy kiválasztom,hogy épp milyen napom van,és melyikhez van kedvem :D
121. Bogyeszkusz (válaszként erre: 114. - Hiszti1031)
2013. febr. 3. 20:30

Hát én fogyni is,meg formásodni is szeretnék,és ezt csinálom :D

Én személy szerint nem diétázom,mert csak akkor látnám értelmét,ha akkor életem végéig csinálnám,de mivel szeretek enni,így ez kizárt :P Inkább csak odafigyelek,hogy mennyit eszek,napi 2 liter vizet megiszok,és 6 után nem eszek :o)

120. Muffinlány (válaszként erre: 113. - Babcsosz)
2013. febr. 3. 19:52

Az edzés töretlenül halad:)) (nálam is volt pár nap kihagyás eü okok miatt) de ami a legszebb az egészben,hogy a farmerméretem egyel kissebb lett :D


Utána nézek a tae bo-nak nekem a pörgős edzések jönnek be a legjobban.


Nekem ez volt a negyedik tetoválásom,de már tervezem az újat :D :D Rókusin? Milyen szalon?

119. Muffinlány (válaszként erre: 116. - *MysticMyra*)
2013. febr. 3. 19:49
Futó társ szerintem kettő is lesz...:)) Én személy szerint szívesen csatlakoznék. (igaz nem vagyok valami maratoni futó :D )
118. Muffinlány (válaszként erre: 115. - Hiszti1031)
2013. febr. 3. 19:48
Én hetente ugrok vissza az elsőhöz :)) De azzal kezdtem, igazából nem követem a számozást, mindennap azt csinálom, amelyik szimpatikus :) Csak az első a fix :D
117. Muffinlány (válaszként erre: 114. - Hiszti1031)
2013. febr. 3. 19:47
Sziaaaa!:)) Csak örülünk,ha minél többen vagyunk:)) Ha fogyni szeretnél akkor mindenképp kell diéta. Vagyis nem is diéta, inkább életmódváltás:) Én ugyanúgy eszem csokoládét, nasizok,ha megkívánom, de csak mértékkel, illetve a kenyeret és a tésztát szinte teljes mértékben száműztem. Nem sok lemondással jár, de ez és a mozgás tényleg meghozza a gyümölcsét :)) már egy hét alatt látszik, ha normálisan csinálod :D Zuzkával fogyni/formásodni/izmodosni lehet. Igazából szerintem ez is saját testsúlyoz edzés,mint a fegyencedzés (ami szintúgy baromi jó) Örülök,hogy még egy tag lett ebben a kis "csapatban" :D
2013. febr. 1. 15:04

Sziasztok. Bár nekem még van pár hetem az edzés kezdetéig, szívesen csatlakoznék. :)

Március elsejére várom a kisfiam, a születése után hat hétre viszont szeretnék ismét sportolni, mozogni. :)


El is járnék edzőterembe, de már egy futó társnak is örülnék. :)

2013. jan. 31. 17:03
Hú megnéztem ezt a zuzkát :) Jól értelmeztem, hogy az egyes videótól célszerű indítani és a saját kis rekordjaimat döntögetni, mondjuk hetente lépek új videóra? Úgy olvastam a honlapján, hogy elkezdte az elsőnél aztán a harmincadiknál visszalépett az elsőhöz hogy mennyit javult időben. Vagy ti hogy csináljátok, csak úgy random kiválasztotok egyet? :)
2013. jan. 31. 16:09

Sziasztok!

Megörültem a szegedi fórumnak, remélem nem bánjátok, ha csatlakozom. :) Én is szeretném itthon elkezdeni a tornázást, erről a Zuzkáról még nem hallottam, ezzel fogyni lehet vagy inkább formásodni? Nekem előbb fogyni kéne 9 kilót azután formásodni. Csináltok mellette valami diétát is, vagy csak a mozgás? :) Köszi előre is ^^

2013. jan. 30. 13:21

Sziasztok!

Kicsit eltüntem, de itt vagyok.

Hogy halad az edzés? Sajnos a múlt héten ki kellett hagynom több edzést is, de hétvégén végigcsináltam egy tae bo edzést dvd-ről. Szuper jó volt, csak ajánlani tudom mindenkinek aki szereti a pörgést :)

Tetoválásom nekem is van, egy virág. Nekem 6 ezerért csinálták a Rókusi köruton. A srác nagyon aranyos volt és ügyes, szinte alig fájt.

112. Muffinlány (válaszként erre: 111. - Bogyeszkusz)
2013. jan. 24. 12:03
Nekünk két idézetet csinált meg a lányka 9000 ezerét :)) (Vásárhelyen akciósan (!!) 8-8 ezret mondott annó a pacák). Az egyszer használatos cuccok miatt azt hiszem,hogy általában 3 ezer forint a minimum. Nagyon kedves volt amúgy a csajszi :)) Ez a negyedik tetoválásom,de nagyon durva különbség van férfi és női tetoválók között :D Dóri valahogy kíméletesebb volt,pedig fájdalmas helyet választottam :D
111. Bogyeszkusz (válaszként erre: 109. - Muffinlány)
2013. jan. 24. 10:42

Igazából bármi!Csak össze tudjam egyeztetni azzal,hogy a férjem általában ha dolgozik,akkor 1 hetet távol van,és akkor Zoét nekem kell megoldanom,abban az értelemben,hogy felügyelet legyen rá,ha pl.esetleg nem érek oda a bölcsibe zárásra.

De jó,róluk még nem hallottam,én még anno a rózsa utcában csináltattam Bercinél.De érdeklődtem már a kárászi utcainál is,ott az ujjamra 4 mini számot is 6ért akartak megcsinálni,pesten az egyik ismerősömnek egy 1500 forintjába fájt,hát azért nem mindegy! :o)

110. Muffinlány (válaszként erre: 108. - Bogyeszkusz)
2013. jan. 23. 23:03
Nekem ma kis combos gyakorlataim vannak nem akarok nagyon erőlködni, igaz pici a tetkó,de nem akarom elszúrni a gyógyulást *.*
109. Muffinlány (válaszként erre: 106. - Bogyeszkusz)
2013. jan. 23. 23:02

Túl vagyok rajta, a tetováló lányka azt mondta,ohgy fúú fájni fog, de ez volt az egyik legfájdalommentesebb tetoválásom :D a kulcscsontomra lett, a Wwitch tatoo-ban csinálta Dóri :) Nagyon olcsó szalon. (a többihez képest, de szerintem magukhoz is:) A szilléri fele van, erre lakom :)


óóó átérzem az álláskeresési mizériát :// egy évig voltam benne:( Milyen típusú meló érdekel? kereskedelem, irodai, gyári (stb..)?

2013. jan. 22. 13:54
Túl vagyok a #31en,ő lett a szerencsés kiválasztott :D Kis lightos,de ezen a héten erre van szükségem most.
107. Bogyeszkusz (válaszként erre: 103. - Muffinlány)
2013. jan. 22. 10:49
Húú,hát mennék én szívesen,csak jó lenne,ha előtte sikerrel járnék álláskeresés fronton,hogy tudjak ilyenre költeni...
106. Bogyeszkusz (válaszként erre: 104. - Muffinlány)
2013. jan. 22. 10:48

De jóóó,majd arról is tegyél fel képet! ;o)

Megkérdezhetem,hogy hol csináltatod? Meg hova lesz? :D

105. Bogyeszkusz (válaszként erre: 102. - Muffinlány)
2013. jan. 22. 10:47

Egy gyakorlatot általában 1 hétig csinálok,s utána váltok másikra.

Épp most nézem youtubeon,hogy mi legyen a heti új.

Dél körül tornázok ma egyet.

Ezzel én is voltam így,volt egy gyakorlat,amit alig tudtam megcsinálni,50 másodperc alatt olyan 10et max,aztán amikor később visszatértem hozzá,már végignyomtam megállás nélkül az 50 mp-et,még a férjemnek is kiabáltam,hogy jöjjön nézze meg,már nem bénázok :D

Várom a képet,kíváncsi vagyok.Lehet majd én is lefényképeztetem magam Árpival,és mondjuk 2-3 hónap múlva megint,hogy látszik-e a változás.Én magamon még nem érzem annyira,csak a ruhákon,minimálisan,de te nagyon ügyes vagy,csak így tovább! ;o)

2013. jan. 22. 01:44
El is felejtettem írni...:) holnap egy tetoválással fogok gazdagodni, ami az új életemet fogja szimbolizálni :) egy idézet, ami minden nap fog inspirálni :) gondolom ismeritek: "Ha ma nem izzadok meg, holnap a könnyeim áztatnak majd"
103. Muffinlány (válaszként erre: 101. - Bogyeszkusz)
2013. jan. 21. 23:25
Vigyázz vele!:)) Nincs kedved valami edzőtermi lötyögést is meglátogatni? :D
102. Muffinlány (válaszként erre: 100. - Bogyeszkusz)
2013. jan. 21. 23:24
Hasonlóan én is kihagytam két napot, de a csodálatos térdfájás miatt...azért súlyzózás megvolt. remélem,hogy helyre jöttél már:)) Lassan dobok majd fel képet, arc nélkül,mert nagyon látszik a változás:)) legalább is arra vagyok kíváncsi,hogy csak én látom-e :D érezni érzem:)) valamit kipróbáltam az ulta loss shake-t amit vacsora helyett és edzés után ajánlanak, kifejezetten izomépítéshez. Hát...finomnak finom volt,de annyira eltelített,hogy már azért voltam rosszul :D Vissza szoktál térni egy-egy régi gyakorlathoz?:) én is váltogatom,de néha megcsinálok egy-egy régebbit. legutóbb sikítozásba fulladt, annyira örültem,hogy sikerült az egyik gyakorlat, ami addig nem igazán akart összejönni D:
2013. jan. 18. 20:48
Ma is a #51-et csináltam,most lettem kész negyed órája.Jól esett rádolgozni a tegnap keletkezett izomlázra :o)
2013. jan. 17. 21:29

Bocsi,hogy nem jöttem,3 napot ki kellett hagynom,sajnos leszakadni készült a méhem,konkrétan fizikai fájdalmat okozott még a járás is,így nem akartam leterhelni a testem még jobban,meg nem szerettem volna,ha még rosszabb lenne a helyzet,szóval kivártam.

Ma már egész türhetően voltam,nyomtam is egy Zuzkát délelőtt (#51),hááát,a hátam nem kicsit izomlázas,de érzem kezd a lábam is :P

Szeretem váltogatni a különböző gyakorlatait,mert így mindig akad olyan,hogy izomlázam van :P

2013. jan. 15. 18:05
Látom,hogy nagyon haldoklik a fórum...azért én leírom a mai tapasztalatom. Ismét megvolt a mai Zuzka, ám visszatértem az elsőhöz megnézni,hogy mennyit fejlődtem. Nos ugyanannyira elfáradtam,ugyanúgy ment, kivéve,hogy az egyik gyakorlatot sikerült megcsinálnom tökéletesen! (ez azért érdekes,mert azelőtt nehézkesen ment:)) Szóval ismét egy sikerélmény :D
2013. jan. 14. 10:55
Tévedtem:) igaz nem olyan intenzíven,de végig tudtam csinálni egy lazább Zuzkát :)) lelkiismeret furdalásom lett volna, ha ma is kihagyom :D Nálatok mi a helyzet? nálam szemmel láthatólag megvan a változás, egy hét alatt 3 cm lement a derekamból:) nem nagy eredmény, de nagyon inspirál :D
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook