Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Edzünk együtt Szegeden! fórum

Edzünk együtt Szegeden! (beszélgetős fórum)


14. bridemay (válaszként erre: 10. - KisMaki93)
2012. szept. 27. 20:35
Szia! Én a City Fitness-be járok. Olyan szupi, hogy teljesen oda meg vissza vagyok tőle. Augusztus eleje óta járok és legszívesebben minden nap mennék :-) Nagyon jók az áraik is, ráadásul van akciójuk: tornaóra belépő 1-et fizetsz, ketten mehettek :-) De a bérletáraik is nagyon jók. Írj priviben, ha érdekel. Én is szeretnék torna társat. Sokkal jobb együtt edzeni.
13. *ForróCsoki* (válaszként erre: 12. - KisMaki93)
2012. szept. 6. 07:23
Szerettem, csak drága, nem is kicsit. :( :-)
2012. szept. 3. 13:57

Te szerettél a FitWorld-be járni?:) Ott Én még nem voltam.:) Most néztem,hogy a FitWorld és a sulim között 3 ház van:) Lehet az lesz a befutó:)

Azt Én is!:) A Csiniben:)

11. *ForróCsoki* (válaszként erre: 10. - KisMaki93)
2012. szept. 2. 20:55

A FitWorld-be én is jártam, meg elég sokáig a Forma1-be is. :)

Meg már ezt a három körös edzést is próbáltam régebben, ahol mindent egy percig kell csinálni.

2012. szept. 2. 18:51
Én most a mozgásmániát néztem ki,de eddig a MarosFit-be jártam!:)Csak kezdődik a suli,s az közelebb lenne!:)De gondolkozok a FitWorld-n is:)
2012. szept. 2. 10:35
Csak nem minden gépen*. :)
8. *ForróCsoki* (válaszként erre: 7. - KisMaki93)
2012. szept. 2. 10:35

Mozogni lehet, sőt edzeni is, csak minden gépen és nem minden mennyiségben. :)

Régebben rendszeresen jártam edzőterembe.

Te melyiket nézted ki? :)

2012. szept. 2. 10:30

Hát sajnos rengeteg olyan ember van,aki beszól,de ezekkel nem szabad foglalkozni(itt már megtanultam).

De,ott is szoktam edzőtársra lelni,csak most váltok edzőtermet,meg emlékszem,mikor Én először mentem kicsit idgen volt az edzőterem,s arra gondoltam,hogy hátha valaki úgyanígy gondolkozik,s ezért nem mer kondiba járni vagy akármi:) Ha nem találok társat akkor természetesen megyek egyedül,mert már a második otthonom a konditerem:)

ForróCsoki!:)Hát nagy-nagy gratulálció Neked!:)))))

Akkor lehet,hogy inkább Te a kismama jógánál kell,hogy maradj egy darabig majd!:)))

2012. szept. 2. 09:43
Én szívesen járnék Veled, de mivel 14 hetes kismama vagyok, előtte utána érdeklődök mit is csinálhatok és mit nem. :)
2012. szept. 2. 07:08

Nem értem miért jó itt néhányaknak ha beszólhatnak?????? Szánalmasak egyesek

Neked jó edzést és remélem találsz társat.

De ha elmész konditerembe vagy fitnesz terembe ott nem tudsz ismerkedni??

2012. szept. 1. 19:40
Természetesen,ezt ÉN is tudom,mivel eddig egyedül edzettem,de szerintem társasággal sokkal jobb,sőt még tapasztalatokat is cserélhetünk. De azért köszönöm a kedves hozzászólásod...
2012. szept. 1. 19:02
Az edzéshez nem társakra,hanem pusztán akaraterőre és kitartásra van szükség.
2012. szept. 1. 18:43
Inspirációnak: Sok sikert!
2012. szept. 1. 18:43

Sziasztok!:)

Szeretnék szeptember közepétől edzeni járni,s ehhez szeretnék társakat szerezni!:)

Az ,,Együtt könnyebb!"- elvet szeretném követni,így az inspirációnkat sem vesztenénk el!:-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook