Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szegedi szülésznőt keresek fórum

Szegedi szülésznőt keresek (beszélgetős fórum)


7. 6496c360f6 (válaszként erre: 6. - Babesrena)
2016. aug. 18. 14:03
Hát képzeld én is nála fogok! :) :) Örülök, hogy bevált neked. Nagyon kedves, csípem :) Megkérdezhetem, hogy ki volt a dokid?
2016. aug. 18. 10:29
Nancy, nem tudom aktuális-e még, de én Simonné Katinál szültem, választott szülésznőm, és immmádtam! A dokimnál százszor többet ért, és nem győzte siettetni a szülést h legyek mihamarabb túl rajta. Egy kincs volt nekem :)
2016. máj. 30. 12:11
Hahó! Van itt még valaki? :) Kaptam megint két nevet. Deákné Incike és Simonné Kati. Esetleg van valakinek tapasztalata Velük?
2016. máj. 25. 08:46
Sziasztok! Nekem most lenne aktuális a kérdés. Valakinek tippje? Szeptemberben szülök, Nórit ajánlották, de sajnos már nem ér rá :( Nem gondoltam volna, hogy ilyen nehéz lesz.
2015. jan. 17. 23:07
Szia nekem dokim volt fogadott, szülésznőm nem volt, de mikor ott volt az időm, akkor akartam a szülésznő nek adni penzt de nen fogadte rl. Végül egy ajándék csomagot csinaltattunk neki,. Irtó rendes kedves megértő volt, végig mellettem volt, csak egy a bibi vezetéknevét elfelejtettem.. A keresztneve:Ivett.. És persze Szegeden :-)
2011. okt. 11. 08:43
Szia!Én is választottam szülésznőt,de nem tudom,hogy kell-e hozzá orvos.A második fiamat is nála szültem és nagyon kedves volt velem végig.
2011. okt. 11. 07:54
Én úgy hallottam valakitől, hogy szülésznőt akkor fogadhatsz, ha van orvosod is...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook