Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szegedi Kaáli-s lombikosokat keresek fórum

Szegedi Kaáli-s lombikosokat keresek (beszélgetős fórum)


264. bbogus (válaszként erre: 260. - Monik30)
2009. máj. 16. 16:43
Ha tudok szerezni termelőtől,el tudod nekem küldeni a a leírást,meg hogy miként kellett szedned?
263. bbogus
2009. máj. 16. 16:42
Doki is javasolja beülti után a méhpempőt,de Ő a méhpenpő-ginsenges kapszulát,vagy italt(Passz)ajánlja másoknak.De azt mondta,ha tudok szerezni eredetit,akkor azt már most elkezdhetem,ártani nem árt.Szóval ennyi volt,jól kipurcantam,ma is sokan voltak.:(Fél 8-ra már ott voltam,és negyed 11 után szabadultam.
262. bbogus (válaszként erre: 261. - Ded)
2009. máj. 16. 16:39
a csodába.kár,hogy csak most olvastam hozzászólásaitokat,mert most értem haza Szegedről.Meg volt a vérvétel,prolaktinom magas egy kicsit,ezért gynex cseppeket kell holnaptól innom.1 hónap múlva kezdek,ha minden rendben lesz.Azért szerettem volna halasztani,mert eleve azt mondta,hogy 80% a következő ciklus,és én már erre készültem.Házat újítunk fel,és még van pár dolog,amit addig szeretnék befejezni én.Meg igazából nem szerettem volna fejetlenül beleugrani,hogy csak kezdjünk már.doki szerint is jobb,ha kicsit rendbe szedik magát hormonjaim,és most rengeteg is a betege.
261. ded
2009. máj. 16. 14:49

Monik!

Akkor én is majd megpróbálom megkeresni! Köszi:-))!

bbogus!

Mi volt ma a vérvételen? Miért akarsz halasztani?

260. Monik30
2009. máj. 15. 20:44

Nekem semmit nem csinált a pempős méz, ott adtak mellé mézet amibe bele kellett kereni. Mármint kellemetlen tünetet.

Adnak leírást is hogyan kell elkászíteni és szedni.

259. Monik30
2009. máj. 15. 20:42

Méhpempő van a kis szinház mögötti utcában, azut hiszem ott van a méhes, utca nevét nem tudom.

1600 körül volt tavaly.

Ahogy van a parkolóház és megy befelé sz az utca, bocsi hogy ilyen bénán tudom csak leírni.

258. bbogus (válaszként erre: 257. - Ded)
2009. máj. 15. 19:43
holnap reggel megyek vérvételre,ma jött meg.(megkérdem dokit mit mond méhpempőre,aztán du.végigjárom a méhészeket.:))holnapi hormoneredményeim függvénye,hogyan tovább.Ha minden oké,akkor következő ciklsban kezdek.Ha a holnapi kezdést javasolja,asszem megkérem,csusszunk 1 hónapot,nem hiszem,hogy ebből gond lenne.
257. ded
2009. máj. 15. 14:59

A méhpempő maga nagyon drága, én próbáltam venni, nem kaptam sehol, Szegeden sem. Itt nálunk a bio boltban vettem pempős mézet. Ennek vannak szabályai, hogy hogy kell enni: pl.: nem szabad fém kanállal stb. Aztán most az FLP-s kapszulát vettem, de az is elég drága. Nekem nem volt tőle semmi bajom. Ártani biztos nem ártasz vele!

Te mikor is mész a Kaaliba?

256. bbogus
2009. máj. 15. 13:39
Méhpempőn én is gondolkozok,csak nem tudom belefér-e még az 1 hónapba.Azt írják,az első 2 hétbe elég durva tüneteket is produkálhat a méregtelenítő hatás miatt.Te tapasztaltál valamit?Lehet,hogy elnézek pár méhészhez,most dolgozgatnak felénk az erdőkbe.Ártani nem tudok vele szerinted?
255. ded
2009. máj. 15. 08:38

Ezen én is csodálkoztam, hogy most lett fagyi. Az elsőnél 7-et szívtak le, abból 2 lett jó. Most 9-ből 6 lett jó. Nem tudom köze van-e hozzá, a párom evett E vitamint, meg Maca-t, de nem sokáig.

Én előtte kb. 1 hónappal ittam meg egy FLP-s Aloe Vera-t, Q10-et szedtem (nem ez miatt), meg méhpempő kapszulát, mást nem. Ja! A Gyenvacot beadattam, de nem tudom, hogy a sejtekre is hat e.

Mostmár csak az kellene, hogy felébredjenek, és meg is maradjanak, de tudom, hogy fagyikkal kevesebb az esély. Tudom, hogy nem így kellene gondolnom, de úgy érzem most is mindent megtettem, aztán semmi:-((.

254. bbogus (válaszként erre: 253. - Monik30)
2009. máj. 14. 19:55
köszi.Akkor marad a szombat,vagy hétfő.De jó neked Ded,hogy vannak fagyijaid.Nekem soha nem ért meg annyi,hogy még fagyasztani is lehessen.De hátha most.Nincs valami csodaszeretek,hogy lehetne szaporítani a sejtek számát?
253. Monik30 (válaszként erre: 251. - Bbogus)
2009. máj. 14. 16:28

Nekem mikor így volt, azt mondták vagy szombat reggel menejk be, ha addig kiderül, de jó a hétfő is.


Vasárnap máskor nem volt benn doki, csak fölhívták öket, hogyan kell tovább adagolni a szurikat, és csak azok voltak ott, akiknél megugrott az ösztrogén és figyelni kellett a hiperstimu miatt.

252. ded
2009. máj. 14. 13:46

Monik!

Grétikéd remélem jobban vagy!

bbogus!

Szerintem vasárnap csak a sűrgősseket csinálják meg, de azért kérdezz rá. Úgy is szokták mondani, hogy 2. 3. nap kell menni, tehát nem hiszem, hogy egy nap sokat számít.

Van 4 fagyim, úgy beszéltük meg a doktornővel, hogy következő hónapban megyünk értük.

251. bbogus
2009. máj. 14. 13:32

Köszi a válszokat,akkor még ez nem 1.nap.Akkor lehet,hogy vasárnap nem is csinálnak 2.napos hormonszintet?Na mindegy,majd legfeljebb holnap du.felhívom őket,hogy mivan,ha vasárnap kéne mennem.

Ded:nagyon sajnálom.Majd a kövtkező.Vannak fagyijaid?

250. Monik30
2009. máj. 14. 12:39

Sziasztok,


ded nagyon sajnálom.:((((


bbogus első nap mikor vér van tényleg így van.


Vki írta a vasárnapot, akkor csak a legfontosabb vv-ket csinálják meg, pl. ha a hormon megugrik ilyesmi. Kb. 10-ig vannak ott, ahogy az automatából lejön az eredmény.



Kicsit el vesztem, mert Grétinek fáj a pocakja.:(

249. ded
2009. máj. 14. 08:26

Sziasztok lányok!

Remélem jól vagytok!

bbogus! Én úgy tudom, hogy az számít első napnak, amikor egész nap rendes vérzés van.

Velem nincs semmi, tegnap szabin volt a doktornő, ma már hívtam, de a műtőben volt, 9 után hívom megint. Persze teszt negatív.

248. bbogus (válaszként erre: 247. - Erika691230)
2009. máj. 14. 06:41
Velem semmi izgi,ha csak az nem,hogy kezdem érezni a hasam.Szóval jön pirike.Egyetlen böki,hogy 2.napon kéne mennem vérvételre,és nekem péntekre,és szombaton is programom lenne,vasárnap meg férjemnek kéne az autó,dolgozni kéne mennie vele.Szóval ez a 4 napos csúszás épp nem jókor jött.De ez tuti pszichés. Szerinted honnan kell számolni a 2.napot.Barnázgatás is beleszámít?Nekem van,hogy elötte 2-3 napog szenved,mire normálisan megjön.
247. erika691230 (válaszként erre: 246. - Bbogus)
2009. máj. 13. 19:29

Szia bbogus!


Hát,sajna,ez itt mindig így van.

Mizujs veled?

246. bbogus
2009. máj. 13. 18:29
Látom nagyon pang a topik.Ded,mit mondott a Doki?Fejlemény?
245. ded
2009. máj. 12. 13:48

Sziasztok!

Köszi, hogy szorítotok:-))!

A mai tesztem is negatív, holnap is csinálok egyet, aztán telefonálok a dokinak. Megérdeklődöm, hogy a fagyasztottakat mikor érdemes beültetni. Rendes vérzés még nincs, de olyan rózsaszínes már van.

244. bbogus
2009. máj. 12. 13:08
Nekem utro mellett is lazán megjött.,Sőt,még progiszuri mellett is.Még minden lehet,sőt doki szerint a vérzés is megengedett,mivel 2-t kaptál vissza.
243. erika691230 (válaszként erre: 242. - Ded)
2009. máj. 11. 18:00

Akkor én azért még nem adnám fel!

A lombikos lányok szerint nem kell feltétlenül késnie az utrotól.Többen írták,hogy nekik nem késett.És olyat is olvastam,akinek csak 8 hetesen mutatta ki a teszt.

Én nagyon szorítok neked!Csuriban a kezem!

242. ded
2009. máj. 11. 16:26

Aranyosak vagytok! Ez a 14. nap volt, szerdán kell még egy tesztet csinálni.

2. beülti volt. Vérzés még nincs, de szerintem az Utro miatt. Múlt hét vége fele kellett volna megjönnie.

241. bbogus (válaszként erre: 238. - Ded)
2009. máj. 11. 15:02
nagyon sajnálom:-((((ez hanyadik beültid volt?Ma hányadik napon vagy?Vérzés?
240. bbogus (válaszként erre: 238. - Ded)
2009. máj. 11. 14:57
nagyon sajnálom:-((((Ez hanyadik beültid volt?Ma hányadik napon vagy?Vérzés?
239. erika691230 (válaszként erre: 238. - Ded)
2009. máj. 11. 14:18

Szia ded!

Nagyon sajnálom!de hátha téved a teszt!ha még nincs piri,én nagyon szorítok!

238. ded
2009. máj. 11. 14:06

Sziasztok!

Sajnos a teszt negatív:-(((.

237. bbogus
2009. máj. 9. 14:27
Hát,ha az enyém nem akar megjönni,akkor nem is fog,csinálhatok bármit.Doki szerint ez pszichés,azért is barnázgatok kezelés alatt.Amúgy pedig nem.A fene érti ezt.
236. erika691230 (válaszként erre: 235. - Bbogus)
2009. máj. 9. 08:24

Értem.

Hát,nekem ma kellett volna jönnie hivatalosan,de nem csodálom,hogy kicsit sietett.Fürödtem minden este jó sütős vízben,amit egyébként is imádok.Ha késett volna,nem tudnám elintézni a mell uh-t.Muszály volt kicsit segíteni neki,nehogy eltévedjen. :-))

Remélem,egyszer talán összefutunk.

235. bbogus (válaszként erre: 234. - Erika691230)
2009. máj. 9. 07:17
Én még nem tudom,de gondolom reggel fél 8-ra.De mivel ez 2.napi vérvétel,attól függ,mikor hajlandó megjönni.:(én jobban örülnék,ha hétvégén kellene mennem,akkor talán nincsenek annyian.Talán.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook