Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szegedi Kaáli-s lombikosokat keresek fórum

Szegedi Kaáli-s lombikosokat keresek (beszélgetős fórum)


234. erika691230 (válaszként erre: 232. - Bbogus)
2009. máj. 8. 22:30
Szia!Akkor még akár össze is futhatunk.Én 10-re kell,hogy menjek.És Te?
233. bbogus (válaszként erre: 229. - Ded)
2009. máj. 8. 19:57
te mikor is tesztelsz?
232. bbogus (válaszként erre: 231. - Erika691230)
2009. máj. 8. 19:56
Ha most hajlandó időre megjönni,akkor én is 20-án megyek 2.napi vérvételre.-:))
2009. máj. 8. 13:22

Sziasztok lányok!

Ma reggel megjött pirinéne. 20. -án kell mennem a Kaáliba középidős vizsgálatra, addig 11. -én belgyógyász, 15. -én emlő uh, 18. -án labor.

Hát, nem fogok unatkozni mostanában. :-))



Legyetek jók, megyek melózni, este olvasok.


Pusza mindenkinek!

230. bbogus
2009. máj. 8. 09:18
Az a gond,hogy szerintem se pszichés,de nem tudom mi,és szerintem ők sem figyelik ezt alaposan.Utolsó beultetéskor,még a napján is barnáztam,le kellett szállnom az asztalról,és sétálgatni,fél órát,hogy kiürüljön valami.ezek után visszarakták az embriókat.Szerintem kár volt,de nem mi diktálunk,csak reménykedek,hogy most jobb lesz.Nekm igazán az a gondom,hogy mivel 2 naponta kell mennem,annyira elfáradok beültetésre,hogy csak na.Ez a hátránya,hogy ilyen messze lakunk.de ez van.
229. ded
2009. máj. 8. 07:55

Szia bbogus:-))!

Nem akarlak elkeseríteni, de mindig rengetegen vannak. Van olyan, hogy fél 8-ra kell menni vérvételre, és 11 körül vagy később végzünk. És tényleg, mintha egyre többen lennénk, sajnos.

Én is megértem őket, nem akármilyen munka ennyi embert ellátni.

Én szoktam esténként inni egy kis pohárka vörösbort, mondjuk én is a neten olvastam, nekem nem orvos mondta.

Akkor nemsokára kezdesz? Nagyon szorítok! A pszichés dolog nekem is kicsit furcsa, de ott majd rendbe rakják a dolgokat.

228. bbogus
2009. máj. 7. 20:32
Közben férjecskémet is elkapták egy sperma vizsg.-latra,de legalább ezen is túl vagyunk.Minden a hormonokon fog múlni,mennyit változtak a sok műtét,és idő függvényében.Fogigátló talán nem lesz,egyből szurikkal indítunk.Doki szerint a menszesz kimaradása és a barnázgatás nálam pszichés,szerintem meg ez hülyeség,de mit csináljak.elég futószalagszerű lett az egész,dokinak pl.szombatra 30 valahány betege megy.Durva,és ilyen számok mellett érthető is a doki fáradtsága,nővérek néha morcossága.szóval most a hormonokon aggodhatok.Ded,te iszol vörösbort?Sok forumon olvastam,hogy a csajok isznak minden nap egy kicsit,de ma ledöbbenve hallom,hogy a Doki is javasolja.Férjem már el is határozta,hazagurít nekem egy hordóval.:)
227. bbogus
2009. máj. 7. 19:37
Sziasztok.végre ismét itthon.Köszi mindenkinek,aki gondolt rám.Aranyosak vagytok.A mai nap történései:1-re mentünk,ami azt jelenti,hogy 1/4 3-kor jutottunk be a dokihoz.Rengetegen voltak sajnos,és ez állítólag kevesebb is,mint szoktak lenni.Megnéztek Uh-n,minden rendben,kell egy 2.napos vérvétel,és utána derül ki a tényleges kezdés időpontja.Vagy a májusi ciklusban(esélye 20%)vagy júniusban.Szóval tuti jún.-ban kezdek.
226. Monik30 (válaszként erre: 224. - Ded)
2009. máj. 7. 12:30
Köszönöm szépen, azért írtam le, hogy ezek a végletek feküdni, vagy aktívkodni, ki tudja mikor éppen melyik jön be.
2009. máj. 7. 08:49

bbogus!

Gondolok rád!

224. ded
2009. máj. 7. 08:39

Monik:-))! Gyönyörű a kislányod! Gratulálok!

Hát igen, erre sajnos nincs biztos recept, hogy hogy sikerül megtapadni a babáknak. Nem egyszerű dolog ez.

bbogus:-))!

Értem. Te sem jársz valami közelről.

Ma mész ugye? Majd jelentkezz, hogy mi volt!

223. bbogus (válaszként erre: 221. - Ded)
2009. máj. 6. 12:29
Mivel endo műtét után kellett kapnom 6 hónapos injekciós kezelést,és azt csak 1 orvos irhatta fel,ezért kezdtem hozzá járni.Azóta véletlenül rosszul sikerült a Hsg-m,és ez a doki szabadított meg a petvezetőimtől is.Szóval Szegeden csak ő jöhetett szóba,hozzá küldik az összes endost.
222. Monik30
2009. máj. 6. 11:13

Pihenés:

én a lombiknál feküdtem 3 napot, azt mondták, utána itthon pihiztem, mégse sikerült.


Aztán mikor babás lettem nem is sejtettem, bicikliztem naponta 15km-et 40C-ban, utaztam 1000km-t a két hét alatt, mikor kiderült éppen akkor indultunk nyaralni, akkor megint bejártuk az országot. Szóval nem pihentem. Nekem nem jött be a ppihenés, de nem vagyunk egyformák.

221. ded
2009. máj. 6. 08:54

bbogus:-))!

Bár úgy lenne:-))!!!

Hogy érted, hogy kötött az orvos is?

220. bbogus
2009. máj. 5. 19:16
és mivel 1 papír 4 alkalmat jelent,4 utat megúsztam,vagyis visszakapom az árát.Ezt a lehetőséget kár kihagyni,sok minden másra kell ez a pénz.Neked pl.Ded ikerbabakocsira.
219. bbogus
2009. máj. 5. 19:14
Útiköltség papírt megkaptam,azt irtuk rá,hogy hányingerem van a hormonoktól,és így már jár autóra is,kisérővel.
218. bbogus (válaszként erre: 217. - Ded)
2009. máj. 5. 19:13
én is Szegedre járok a Klinikára,habár Doki sikertörténettel nem zolgálhatok,és mivel endometriozisom van,kötött az orvos is.
217. ded
2009. máj. 5. 14:13

Sziasztok lányok!

Köszi a szorítást:-)!

Őszintén szólva, és sem kértem ezt az utiköltség papírt.

A pihenés olyan dolog, hogy nekem azt mondta a doktornő, hogy nem kell mindig pihenni. Viszont van aki határozottan állítja, hogy úgy sikerült neki, hogy végig feküdt. Én személy szerint pihengetek is, meg azért mászkálok is, de komoly dolgot nem csinálok. Majd kiderül. A vitamint én csak most kezdtem el szedni (Elevitet), de egyébként mostmár Femibiont szoktak felírni. Az nem tudom mennyire hízlal. Szerintem azt azért érdemes szedni, a baba(ák) érdekében mindenképp. De mondom, én is csak a stimu indításakor kezdtem el szedni.

Te amúgy hova jársz nőgyógyászhoz?

216. bbogus
2009. máj. 5. 13:21
Ti szedtek valami vitamint?Gondolkozom,el kéne -e kezdeni valamit,ill.hogy nagy hibát követek-e el,ha nem szedem a doki szerint felírt Elevitet?Én egész kezelés alatt csak attól híztam.
215. bbogus (válaszként erre: 211. - Ded)
2009. máj. 5. 13:18

mennyire veszed komolyan a pihengetést?én az elsőt végigfeküdtem,szó szerint csak fürdeni,és pisilni keltem fel.

2.-nál már enni is felkeltem

3.nál már sétáltam.utolag visszagondolva már nevetek magamon,mennyire komolyan vettem,lehethogy ez volt a baj.Persze mindenki tudta,mi van velem.Most elhatároztam,senkinek nem szólok,és pihizni is csak lazán fogok.Persze ez egy építkezés közben izgi lesz.Van egy szomszédom,ő már inszem másnapján bicajozott.Hülyének tartottam.Ikrei lettek.Akkor most mit is kéne csinálni?Szerintetek?

214. bbogus
2009. máj. 5. 13:12
Hát nekem az utiköltség 1 ciklusba 25-30 ezer ft,szóval nem elhanyagolhtó sajna.Minden a háziorvoson múlik,Káliba automatikusan pecsételgették régen.Buszra 100% jár,de nekem az autó a kérdéses.eddig azzal indokoltam,hogy a reggeli vérvételre nem érek be,meg különben is,a sok szuritól hányós vagyok.Ez nem igaz,de nézzenek utána.:))én még kisérőt is irattam rá,mert ha rosszul leszek,legyen aki vezet(ha-ha)lehet,hogy ez csúnya dolog,de nekem az utolsó stimum is 3 hétig tartott,2 naponta kellett mennem,szóval ez van.(100 km-re lakom Szegedtől)Ma megyek belgyógy vizsgálatot csináltatni a házidokimhoz,majd megemlítem neki.Majd megírom mi volt.
213. erika691230 (válaszként erre: 212. - Bbogus)
2009. máj. 5. 11:55

Sziasztok!

Nekem eszembe sem jutott utiköltség papírt kérni.:-(

Régen pedig,mikor jártam szegedre dokihoz mindig kaptam.No,majd rákérdezek én is.

212. bbogus (válaszként erre: 211. - Ded)
2009. máj. 5. 10:58
Akkor most nagyon szorítok neked.Látom,te sem Szeged mellett laksz,kaptál útiköltség papírt?Én most ezt próbálom meg megszerezni,ezzel is csökkenteni kicsit a költségeket.Eddig kaptam,de most elég sok mindenbe bekeményített az OEP.De hátha.
211. ded
2009. máj. 5. 08:46

bbogus! Igen, én is a klinikára járok. Azért kellett műteni, mert volt egy zölddió nagyságú cisztám, és félő volt, hogy ha olyan doki műt, aki nem foglakozik a dologgal, akkor kiveszi az egész petefészkemet. De így csak kimetszette azt.

Akkor nem is tudod, hogy most miért nem menstruáltál? Kíváncsi vagyok, mit mondanak csütörtökön. Majd írj, hogy mi volt!

Erika! Szerintem is kérdezz rá! Én úgy gondolom, hogy nem fog megsértődni, ha meg igen, akkor se foglalkozz vele, van másik doki is rajta kívül!

Én 27-én kaptam vissza 2 blasztót, most itthon pihengetek.

210. erika691230 (válaszként erre: 208. - Ded)
2009. máj. 4. 22:50

Szia ded!


Bocs,de délutános vagyok,most értem haza.

Hát,én is ki vagyok egy kicsit akadva,hogy nem csinálta már eleve a hormonvizsgálatot a dokibá'.Így feleslegesen elcsesztünk egy évet,és nem utolsó sorban 300 ezer forintot. :-( Sajnos,ez sem felejthető.

Nem biztos,.hogy kibírom anélkül,hogy szóvá tenném neki,ha visszakerülök hozzá.Most úgy gondolom,rá fogok kérdezni,miért nem ezzel kezdte,mikor ezzel kellett volna.

ha besértődik,majd keresek másik orvost.

209. bbogus
2009. máj. 4. 20:56
én a Dokibácsihoz fogok menni.Anno 4 éve is hozzá jártam,csak néha kellett mennem a dokinőhoz,ha pl.hétvégén mentem.Nekem a pasi szimpibb,de majd csütörtökön kiderül.Eddig nem igazán foglalkoztam vele,de már jó lenne ha csütörtök lenne,és kiderülne,mi a fene baj van megint a ciklusommal.Most csak dühöngök,és azt fontolgatom,kérek 1-2 hónap haladékot,hátha visszatér a normális kerékvágásba.Mivel ez nekem már a 4.lombik,jó lenne,ha minden ideális lenne,legalább az esély miatt.Kezd valaki mostanába?Miért kellett műteni a petefészkeidet Ded?Te is a klinikára jársz?
208. ded (válaszként erre: 207. - Erika691230)
2009. máj. 4. 15:35

Szia Erika!


Én csak azt az egyet nem értem, hogy annyira elismert doki, meg minden, akkor miért csinált ilyet? Szóval néha nagyon ki tudok akadni az ilyen dolgokon.

Nekem 2007 tavasszal derült ki, hogy csak lombikkal lehet babánk, de nekem azt mondta, hogy az inszemet időpocsékolásnak tartja.

Néha tényleg nem tudom mit gondoljak róla. Amikor viszont kiderült tavaly a Kaaliban, hogy műteni kell a petefészkemet, direkt kérdezték, hogy ki az orvosom, hogy nehogy olyan valaki legyen, aki nem sokat tököl, és kiszedi az egész pf.-emet. Mondtam, hogy ő, erre azt mondták: Nála jó kezekben leszek. És valóban szépen kimetszette a cisztát.

Úgy látszik ezek a laboros dolgok valahogy nem az erősségei:-((.

207. erika691230 (válaszként erre: 206. - Ded)
2009. máj. 4. 08:36

Szia ded!

Igen,a mi dokink csinálta az insemeket.Tudod,az bánt a legjobban,hogy egy éve kezdtük vele ezt a dolgot,és,ha akkor nézet hormont(amit nem tett meg),akkor talán még nem is volt ennyire rossz az eredményem,vagy ha igen,akkor már akkor bele kellett volna vágni a lombikba szerintem,és lehet,már nagy pocival rohangásznék,vagy akár kisbabával.

Azt is mondtam neki,hogy volt pajzsmirigy gondom,és Ő arra sem lépett semmit,én meg nem tudtam,hogy az is okozhat gondot,most azt is meg kell nézetnem.

Hétvégére várom a mensit,utána középidőben kell mennem.

Az is bosszant picit,hogy azt mondta,várunk egy jobb hónapot,de erre a hónapra nem mondta,hogy nézessek FSH-t.De mivel mennem kell belgyógyászhoz,majd én kérek egy papírt saját szakállamra.

206. ded
2009. máj. 4. 08:00

Sziasztok!


Erika!!

Én is azt mondom, hogy ne add fel! Valóban rengeteg korodbeli jár oda, igenis meg kell próbálni!!! Most akkor végül is mikor kell menned legközelebb? Az inszemeket a drága dokink csinálta?

bbogus! Te kihez fogsz járni?

2009. máj. 3. 09:51

ISTEN ÉLTESSEN MINDEN DRÁGA ÉDESANYÁT!



SZÁMLA. . .


Amikor az Anya a vacsorát főzte, fia megjelent a konyhában, kezében egy cédulával. . .


Furcsa arckifejezéssel nyújtotta át a cédulát. Az Anya megtörölte a kezét és olvasni kezdte:


- A szobám rendberakásáért: 1000 Ft

- A virágágyás kigyomlálásáért: 500 Ft

- Mert elmentem tejért: 100 Ft

- Mert 3 délutánon vigyáztam a testvéremre: 1500 Ft

- Mert 2-szer ötöst kaptam az iskolában: 1000 Ft

- Mert minden nap kiviszem a szemetet: 700 Ft

Ö s s z e s e n : 4800 Ft



Az Anya kedvesen ráemelte tekintetét. Rentgeteg emlék tolult fel benne. Fogott egy tollat és egy másik lapra ezeket írta:


- 9 hónapig hordtalak a szívem alatt: 0 Ft

- Összes átvirrasztott éjszakáért, amit a betegágyad mellett töltöttem: 0 Ft

- A sok-sok ringatásért, vígasztalásért: 0 Ft

- Könnycseppjeid felszárításáért: 0 Ft

- Mindenért, amit nap mint nap tanítottam neked: 0 Ft

- Minden reggeliért, ebédért, uzsonnáért, zsemléért,


amit készítettem neked: 0 Ft

- Az életemért, amit minden nap neked adok: 0 Ft

Ö s s z e s e n : 0 Ft



Amikor befejezte, Anya mosolyogva nyújtotta át a cetlit fiának.


A gyerek elolvasta és két nagy könnycsepp gördült ki a szeméből. Szívére szorította a papirost és a saját számlájára ezt írta:


F I Z E T V E !

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook