Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szegeden keresek jó piercingest, microdermal piercinget szeretnék. Tudtok ajánlani? fórum

Szegeden keresek jó piercingest, microdermal piercinget szeretnék. Tudtok ajánlani? (beszélgetős fórum)


2011. aug. 10. 03:31
köszönöm szépen a segítséget! :))
10. aduhil
2011. aug. 9. 16:09
De ha jól tudom most Ő tetovál az Anubisba szóval nem is nagyon kell keresgetni a számát.:)
9. aduhil (válaszként erre: 8. - Liaeverglot)
2011. aug. 9. 16:08
Persze. Elmondod és megrajzolja, vagy ha megrajzolod akkor azt:) Tóth Róbertnek hívják a srácot, ügyes nagyon azt tudom.
8. liaeverglot (válaszként erre: 7. - Aduhil)
2011. aug. 9. 15:42

Elgondolkodtató ez a maszek témakör. A nevet megköszönném! :)

Amúgy kérésre terveznek ábrákat? Hozott anyaggal is dolgoznak, nem tudod? Még az ábra kialakulóban van, nem tudom, még hogyan akarom majd, első a piercing :)

7. aduhil (válaszként erre: 6. - Liaeverglot)
2011. aug. 9. 15:32
HÁt érdemes persze mert igényesek tényleg. Más dolog az ár...megkérik rendesen az tuti, szóval szerintem a tetoválást semmi esetre se szalonba csináltasd mert úgy nagyon lehúzós...nekem anno a tetkóm volt szalonba 25, maszekba 5ért megcsinálta volna...szóval tetoválást csak maszekba. Egy nevet tudok majd mondani ha érdekel.
6. liaeverglot (válaszként erre: 2. - Aduhil)
2011. aug. 9. 15:18

Még az Avalon-ról hallottam Szegeden, arról esetleg vmi infó, ismerős által, akármi? :/

Amúgy köszönöm, szerintem benézek érdeklődni, abből nem lehet nagy baj :) Először a microdermal, aztán egy kisebb tetoválást is szeretnék majd, de akkor ezekszerint azt is érdemes ott csináltatni :)

5. liaeverglot (válaszként erre: 4. - 432d0af620)
2011. aug. 9. 15:16
ohhh :( pedig a Westendről nagyon jókat hallottam :/ az még közel is lenne pedig, mikor Pesten tartózkodok. Hát akkor ezt hanyagolom :)
4. 432d0af620 (válaszként erre: 3. - Agnik1)
2011. aug. 9. 15:02
a westendben mindent szarul csinálnak, barátnőmnek majdnem ki kellett vágni egy darabot a nyelvéből... :-S
3. Agnik1 (válaszként erre: 1. - Liaeverglot)
2011. aug. 9. 14:57
Nekem a westendben rosszul szúrták a haspiercingemet:S:S:S
2011. aug. 9. 14:51

Szia!

Szerintem menj be az Anubis-ba, anno én is ott csináltattam a piercingem, igaz az nem microdermal hanem sima orrpiercing volt de nem gyúlladt be nem fájt, semmi baj nem volt vele.Aztán tetoválást is csináltattam velük és szintén minden rendbe ment. Csak ajánlani tudom Őket!

2011. aug. 9. 14:49

Sziasztok!

Szegeden keresek olyan piercingest, aki vállal microdermal piercinget is. Akinek tapasztalata van ilyen téren, akárhol is csináltatta, írjon szintén :) (mennyiért csináltatta, mennyire körülményes, gyógyulási idő, stbstb).

Ha esetleg Budapesten tudnátok a 6-7-8 ker.ben szintén jó piercingest, annak is örülnék :) A Westend-es szalonról hallottam eddig, kíváncsi lennék mindenféle tapasztalatra! Köszönöm szépen :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook