Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szédülés 1-2 másodpercig, csak vizszintes helyzetben fekve... mitől lehet? fórum

Szédülés 1-2 másodpercig, csak vizszintes helyzetben fekve... mitől lehet? (beszélgetős fórum)


1 2
4. 9f8e6b2378 (válaszként erre: 2. - Briell)
2009. nov. 16. 17:41
ez nem tudom milyen tünet,de én akár már a wc-re is költözhetnék...
2009. nov. 16. 17:37
Fül-orr gégészeti vizsgálatra menj el,ha az negatív akkor marad a pánikod:-(
2009. nov. 16. 17:34
Gyakran kell pisilnem is, de a vesémnek semmi baja... Más tünet nincs. """ egyelőre """
2009. nov. 16. 17:32

Sziasztok, ha tudtok írjatok valamit. 2 napja ha lefekszek 1-2 másodpercnyi időre időközönként nagyon erős "forgó?" szédülésem van, szinte olyan mintha már többet nem is térnék magamhoz- (az a két másodperc)

Tegnap megismerve szociális hátteremet hazaküldtek azzal, hogy szomatikus eredetű a szédülésem. CSak azt nem értem, akkor függőleges helyzetben miért nem jelentkezik?

Lehet valami komolyabb bajom??? Pánik beteg is vagyok, és nagyon félek. Így nem tudom most a hidegrázás és rossz szájíz, rossz közérzet a pániktól vagy a szédüléssel együttjárva más ismeretlen dologból fakad e?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook