Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szedett már valaki Tarivid tablettát petefészek gyulladásra? fórum

Szedett már valaki Tarivid tablettát petefészek gyulladásra? (tudásbázis kérdés)


25. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 24. - C337a23ed8)
2010. jan. 30. 08:35

:( Nőgyógyis gondokra semmit, gyógyteát iszom és diétát tartok (candida a vélhető kórokozó) gyógyszert nem tudtak adni, mert ellenáll mindegyiknek. A kolloidnak nem szerencsére.

Az ezüst minden nyavalyára jó, 600 féle kórokozót elpusztít nekem e-coli volt a vizeletemben húgyhólyaggyulladást okozott de teljesen elmúlt a kolloidtól, azóta sincs ilyen panaszom. Biztos, hogy a streptococcust is elpusztítja. Hasonló nevű kórokozó okozza a tüszős mandulagyulladást, az volt nekem nemrég folyt belőle a genny, nyelni, beszélni nem tudtam doki felirt antibiotikumot de nem szedtem be mert elötte egy héttel is azt irt és sok lett volna. Kolloidot ittam és pár nap múlva kutya bajom sem volt. Tényleg hihetetlen! De mindegy milyen kórokozó okozza, ennek hatnia kell mindenféle problémára jó.

24. c337a23ed8 (válaszként erre: 23. - Elfelejtett jelszó)
2010. jan. 29. 21:10

Hát remélem is,de már jobban szeretném ha egyik sem lenne.

Ezüstkolloid-kúráról még nem hallottam,az is jó a urulógiai gondokra?

És te mit szedsz a nőgyógyis gondokra?


Sajnos ma derült ki,hogy streptococcus van a vizeletemben,sajnos megint merhetek dokihoz és persze az az utálatos antibiotikum.:(

23. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 22. - C337a23ed8)
2010. jan. 28. 19:07
:( Azért jó, hogy legalább az egyiktől megszabadultál. Nálam forditva, az urológiai elmúlt de a kismedencei fájdalmak nem. Ezüstkolloid-kúrával hosszú ideig tünetmentes voltam, soha jobban nem éreztem magam. Az urológiai gondok nem is jöttek vissza de a nőgyógyis gyulladás sajnos most is megvan. A gyógynövények és a tőzegáfonya szerintem jó ötlet volt. Vagy nem sokat segítenek?
22. c337a23ed8 (válaszként erre: 21. - Elfelejtett jelszó)
2010. jan. 28. 18:01

Szia!

Köszönöm szépen érdeklődésedet,de sajnos havonta visszatér a fájdalom.

Már ott tartok,hogy gyógyteákat iszom és tőzegáfonya tabit szedek.


Majd csak jobb lesz,nem akarok minden hónapban antibiotikumot szedni,mert kikészíti a szervezetem.


Egyébként nőgyógyászaton minden okés.

21. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 19. - C337a23ed8)
2010. jan. 28. 17:08
Hogy vagy mostanában?
2010. jan. 28. 15:46
Nekem vesemedence gyulladásra írták fel
19. c337a23ed8 (válaszként erre: 16. - Elfelejtett jelszó)
2009. szept. 13. 20:16

Ebben teljesen igazat adok neked.

Köszönöm szépen a hozzászólást,nagyon sokat segítettél.


Most elkezdem vagyis befejezem az urulogiai gyógyszert mert még mindig azt kéne szednem,talán még nem késő .

2009. szept. 13. 14:35
Tudom, hogy nehéz türelmesnek lenni, amikor az embernek ilyen komoly gyulladásos problémái vannak és szenved, de a nyugati orvoslásban vannak lépcsőfokok amiket nem lehet kihagyni, illetve nem érdemes akkor sem ha türelmetlenek vagyunk és gyors megoldásra vágyunk. Mellette kezelheted magad még sok mindennel. Bár a petefészekgyulladás sajnos nem olyan amit az ember maga kikezel :(
2009. szept. 13. 14:27
Megvan a dolgok sorrendje. Ha beszedted a gyógyszert és mégis vannak panaszaid, akkor jön a következő szint, egy következő lépés. De semmiképp nem jó, ha másik orvoshoz fordulsz mert az ugyanúgy kezdi elölről. Elmehetsz máshoz is persze pl nőgyógyászhoz, jó ha mindkét helyen kitenyészik a kórokozót és ennek megfelelően kezelnek. De nagyon fontos, hogy tudjanak egymásról!!
16. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 14. - C337a23ed8)
2009. szept. 13. 14:22

Általában egyszerre jelentkeznek, de azt Te érzed éppen hol fáj. Égő,csípő vizelet, gyakori vizelési inger-urológai gond. A folyás, alhasi fájdalom pedig petefészek. Ez nem ilyen fekete-fehér, de általában szerintem meg lehet különböztetni. A borzongás, hőemelkedés vagy láz mindkettőé lehet.

A két orvosnak jó lenne tudnia egymásról és akkor megmondják mit szedjél. Én beszedtem volna amit az urológus felírt, mert könnyen lehet hogy használ a petefészekgondokra is(mivel sokszor ugyanaz a kórokozó) és egy antibiotikum mindenhol elpusztítja a kórokozót nem csak ott ahova szánják. A nődokinak pedig mondd meg, hogy kezelés alatt állsz urológiai gondokkal és ezt meg ezt a gyógyszert kaptad. Azt is mondd meg, hogy nem szedted be. Nem kellene mindenbe belekapni, hanem ha egyet elkezdesz várd meg mi lesz belőle. Megbízhatsz az orvosokban, persze elengedhetetlen hogy őszinte leszel és a hátuk mögött nem kezelteted magad mással.

2009. szept. 13. 14:02

Ja és már annyira fájt,hogy be kellet vennem cataflangot.


Te milyent szoktál szedni fájdalom csillapításra?

14. c337a23ed8 (válaszként erre: 13. - Elfelejtett jelszó)
2009. szept. 13. 13:58

Azt eddig értem,hogy azt kéne amit a doki felírt,csak nekem az urulogus is írt fel gyógyszert amit abbahagytam,mert azt hittem mégsem urulogiai a gond.



Te honnan tudod megállapítani,hogy mikor melyik gondod van?


Mert nekem sajnos mind a kettő ugyanolyan.:(

13. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 12. - C337a23ed8)
2009. szept. 13. 11:54

Mit kéne szedned? Hát amit a doki felírt, nem? :O Azt be kell szedned.

Vagy magadat szeretnéd kúrálni?

Nekem is ez a kettő a gondom, hol hólyaghurutom zavar jobban, hol meg a petefészekgyulladásom. De én nem kapok rájuk gyógyszert, mert nincs mit. Nincs kimutatható baktérium sehol.

Úgyhogy én csak gyulladáscsökkentőt szedek néha, meg sok gyógyteát iszom, forró fürdő és egy kis mozgás. Remekül enyhíti a tüneteket.

12. c337a23ed8 (válaszként erre: 9. - Elfelejtett jelszó)
2009. szept. 13. 11:45

Mondjuk nekem most volt hólyaghurutom amire kaptam más antibiotikumot,de mivel nem enyhült a panasz ezért gondoltam elmegyek nődokihoz hátha ott van a bibi.

Akkor biztos a doki is felfázásra gyanakodhatott.


Nem tudom nagyon tanácstalan vagyok,hogy mit kéne szednem.:(


Ezért tettem fel ezt a kérdést hátha valaki járt műár ilyen cipőben.

11. c337a23ed8 (válaszként erre: 5. - Pmjudit)
2009. szept. 13. 11:41
sajnos páromnak nem írt fel ilyent a doki.:(
2009. szept. 13. 08:20
de mondjuk én biztos inkább a dokimtól kérdeztem volna, ha valamire kiváncsi vagyok!
9. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 2. - C337a23ed8)
2009. szept. 13. 08:19
Azért mert az összes ilynen női baj egy kalap alá tartozik: urogenitális rendszer. A gyógyszerek is igy vannak kifejlesztve, ugyanaz jó hólyagra is és petefészekre is. Mert gyakran ugyanaz a kórokozó mindkét helyen, a hólyahurut, hólyaggyulladás nagyon gyakori tünete a petefészekgyulladásnak.
2009. szept. 13. 08:16
utána meg kaptam egy szép kis gombás ferztőzést tőle
2009. szept. 13. 08:15
én mandulagyulladásra szedtem, jó erős antibiotikum.
2009. szept. 13. 08:11
nekem is volt már és volt olyan hogy nagyon rosszul voltam ettől a tarividtől
2009. szept. 13. 07:48

Nekem méhen belüli gyulladásom volt, ezért nem jött a baba - 1 levél Tarivid után terhes lettem . Októberben 7 éves lesz a lányom.


Ja és apának is szednie kellett, nehogy visszafertőzzük egymást.

4. 39f5f6877d (válaszként erre: 2. - C337a23ed8)
2009. szept. 12. 22:19
Tudomásom szerint ez egy igen erős antibiotikum. Nekem egyszer középfültő gyulladásra írták fel, nekem bevált.
3. Katinkaboszi (válaszként erre: 2. - C337a23ed8)
2009. szept. 12. 22:16

nekem elég sokszor volt petefészek gyulladásom, néha még ülni is alig tudtam a fájdalomtól, akkor azt mondta az orvosom, hogy a calcium segít, és nem adott erős dolgokat, no meg házi szerként a sós ülőfürdő

éjszakára bebugyoláltam a derekamat vékonyabb plédbe, hát egy hét kb és elmúlt.

2009. szept. 12. 22:13

Szeretném megtudni,hogy petefészek gyulladásra mennyire hatásos ez a tabletta?

Vajon miért ezt írta fel a nődokim mikor hugyuti fertőzésre van?

2009. szept. 12. 22:12
Szedett már valaki Tarivid tablettát petefészek gyulladásra?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook