Szavazások
Kategória: Összes szavazás, Sorrend: Utoljára kiírt elöl
Ferrari rajongók akik eddig Suminak szurkoltatok, most kinek szurkoltok?
Kimi
127
Massa
51
Ezt a szavazást kihagyom!
197
Szavazatok száma: 178 | Kiírta: klaresz, 2007. jún. 9. 18:33
Összeszeded-e az utcán a kutyád potyadékát?
nem
15
igen
50
nincs kutyám
222
kertes házban lakunk....
138
nincs gusztusom....
1
Ezt a szavazást kihagyom!
13
Szavazatok száma: 426 | Kiírta: hanihani, 2007. jún. 9. 17:16
Mi az álláspontod a globális éghajlatváltozással kapcsolatban? (név nélkül)
Nincs is éghajlatváltozás.
17
Nyomaszt, de nem tudom,hogy mit tehetnék én.
50
A politikusoknak kellene többet foglalkozni vele.
54
Legfontosabb a civil összefogás és cselekvés.
177
Több ellentétes információt hallottam róla, így nem tudom, hogy mit is gondoljak.
64
Nem érdekel egyáltalán ez a téma.
18
Ezt a szavazást kihagyom!
25
Szavazatok száma: 380 | Kiírta: Sziporkaaa, 2007. jún. 9. 14:21
Kit bírsz jobban a 2 Ekler lány közül?
Ekler Laura
20
Ekler Klári
67
Nem nézem a Jóban rosszban c. sorozatot.
262
Ezt a szavazást kihagyom!
57
Szavazatok száma: 349 | Kiírta: 428da694f6, 2007. jún. 9. 14:07
Szerinted, ha egy férfi gyermeket akar, akkor automatikusan házasodni is szeretne?
Nö vagyok: igen, feltételezem hogy ez is célja és a sorrend mindegy nekem.
24
Nö vagyok: igen, feltételezem hogy ez is célja és a sorrend NEM mindegy nekem.
63
Nö vagyok: nem feltétlen, gyermeket házasság nélkül is fel lehet nevelni.
279
Férfi vagyok: igen
9
Férfi vagyok: nem
8
Férfi vagyok: nem feltétlen, gyermeket házasság nélkül is fel lehet nevelni.
13
Fejbedobom Monchat kettö friss fogkefével, fogalmam nincs...de nem is érdekel a téma.
13
Ezt a szavazást kihagyom!
19
Szavazatok száma: 409 | Kiírta: 7e433abb8e, 2007. jún. 9. 13:37
Nem egyforma a pupillám, ez baj?
igen,menj szemészhez
192
csak az eltérő szemüvegdipotria miatt van
4
belső szemdeformitás miatt van
0
nem gond,másnak is van ilyen:)
67
Ezt a szavazást kihagyom!
92
Szavazatok száma: 263 | Kiírta: a83d2365df, 2007. jún. 9. 13:32
Használod az Oriflame termékeit? (név nélkül)
Igen, és elégedett vagyok
116
Nem, de nem is akarok
287
Nem de szeretnék
20
Ezt a szavazást kihagyom!
32
Szavazatok száma: 423 | Kiírta: Timcsee, 2007. jún. 9. 12:29
Van olyan személy, akit annyita utálsz, hogy azt sem bánnád ha eltűnne a föld színéről?
Van egy.
59
Van több is.
245
Nincsen.
102
Nincsen, de még lehet.
66
Ezt a szavazást kihagyom!
13
Szavazatok száma: 472 | Kiírta: zena01, 2007. jún. 9. 12:19
Neked van ékszerteknősöd?
VAN
35
NINCS
329
VOLT
69
LESZ
4
Ezt a szavazást kihagyom!
2
Szavazatok száma: 437 | Kiírta: roobert01, 2007. jún. 9. 11:45
Szoktál ingyen sms-t küldeni a netről? (név nélkül)
Igen, napi rendszerességgel. Jó ötlet, hogy ilyen is van
32
Igen küldeni szoktam, amikor netközelben vagyok és eszembe jut
31
Ha netközelben vagyok, akkor inkább azt használom, mint a telefonom
30
Nem szoktam küldeni, nem érdekel az ilyen
101
Nem szoktam küldeni, nem tudom hol van ilyen
151
Nem tudok küldeni, mert nem vagyok az oldalon regisztrálva
23
Nem szoktam küldeni, nem is tudtam, hogy van ilyen
38
Egyéb
27
Kihagyom ezt a szavazást
4
Ezt a szavazást kihagyom!
5
Szavazatok száma: 437 | Kiírta: moncsicsi83, 2007. jún. 9. 09:43
Mit szólnátok egy naplóhoz, ahová név nélkül lehetne írni? (név nélkül)
mar reg kellett volna csinalni!
28
biztos lenne olyan akit erdekel
269
semmi ertelme
36
nem kell....,minek?
67
Ezt a szavazást kihagyom!
21
Szavazatok száma: 400 | Kiírta: minimano1979, 2007. jún. 9. 08:27
Téged nem zavarnak a skypos nevek?
de nagyon
4
még nem láttam ilyet itt
19
nem érdekel
111
nem foglalkozom vele
286
Ezt a szavazást kihagyom!
7
Szavazatok száma: 420 | Kiírta: szanád, 2007. jún. 9. 08:23
Ha szeretnéd elmondani a véleményed erről a szavazásról, vagy mások véleményét olvasni róla:
Beszélgessünk a szavazásokról
Beszélgessünk a szavazásokról
