Ha a sulis/ovis Farsang belecsúszik a nagyböjti időbe: szavazás
Nem vagyok vallásos, úgyhogy nem érdekel .
232
Nem vagyok vallásos, de tisztelem a hagyományokat, úgyhogy helytelenítem.
7
Nem örülök, de beletörődöm, mi mást tehetnék.
6
Helytelenítem, de nem rontom el a gyerek örömét .
20
Nem engedem bulizni Nagyböjtben még a gyereket sem.
0
A többi hasonló gondolkodású szülővel összefogva szót emelünk a vezetőnél.
5
Nem értem a problémát.
54
Nincs gyerekem, és nem is gondolok bele, mit tennék.
49
Ilyen nálunk (még) nem fordul(t) elő.
18
Nem tudom.
42
Ezt a szavazást kihagyom!
35
Szavazatok száma: 433 | Kiírta: virgilius, 2008. febr. 24. 02:30
Ha szeretnéd elmondani a véleményed erről a szavazásról, vagy mások véleményét olvasni róla:
Beszélgessünk a szavazásokról
Beszélgessünk a szavazásokról
További szavazás ajánlatok:
496 szavazat
500 szavazat
502 szavazat
592 szavazat
563 szavazat
486 szavazat
Hány éves korodban született meg az első gyermeked? Ha még nincs, hány éves korodban tervezed az első gyermeked? (név nélkül)
644 szavazat
460 szavazat
491 szavazat
438 szavazat
Elsavasodott a szervezeted? (név nélkül)
478 szavazat
593 szavazat
495 szavazat
488 szavazat
390 szavazat
496 szavazat
531 szavazat
462 szavazat
548 szavazat
További szavazások (38.453 db)