Szavazások
Kategória: Összes szavazás, Sorrend: Utoljára kiírt elöl
Sajnálod Lüszit?
Igen
41
Nem
272
Örülök ism ,mert csak állandóan megjátszotta a fejét
36
Nagyon,szegény kislány
4
Nem nézem a megasztárt
153
Ki az a Lüszi?
71
Ezt a szavazást kihagyom!
21
Szavazatok száma: 577 | Kiírta: Bneije, 2008. dec. 1. 17:53
Szoktál naponta fürdeni/zuhanyozni?
Igen,minden este
439
Igen,minden reggel
39
Reggel is,és este is
94
Csak minden második nap
12
Hetente csak két alkalommal
6
Csak mosakodni szoktam
4
Mire jó az?.....
28
Ezt a szavazást kihagyom!
32
Szavazatok száma: 622 | Kiírta: 9c8432d068, 2008. dec. 1. 17:36
Kit szeretnél 2008 Megasztárjának?
Fekete Dávid
68
Király Viktor
114
Lakatos Krisztián
61
Nem nézem a megasztár műsort
283
Ezt a szavazást kihagyom!
41
Szavazatok száma: 526 | Kiírta: emesecske, 2008. dec. 1. 17:10
Van FanBox-od?
Igen,van.
2
Nincs.
169
Hát az meg mi?
333
Van,de nem szeretem.
2
Nincs,de utána járok,s csinálok én is :-)
0
Volt , töröltem , nem tetszett.
4
Ezt a szavazást kihagyom!
20
Szavazatok száma: 510 | Kiírta: 688533d1c2, 2008. dec. 1. 16:50
Szerinted az "és" elé kell vessző?
igen
2
nem
168
mondatszerkezettől függ
441
nem tudom
11
Ezt a szavazást kihagyom!
6
Szavazatok száma: 622 | Kiírta: whitehill, 2008. dec. 1. 16:25
Ha egy ember magányosnak érzi magát, arról ő maga tehet, az ő hibája? (név nélkül)
Igen, mindenképp
19
Igen
31
Nem feltétlenül
468
Nem
13
Egyáltalán nem, nem biztos, hogy az ő hibája, hogy olyan a családja, amilyen és a barátai is elhagyták...
24
Nem tudom
14
Én mindenkivel kedves vagyok, mégis cserbenhagytak a barátok
9
Én mindenkivel kedves vagyok, mégis cserbenhagyott a családom
2
Se kutyám, se macskám, próbáltam tenni a magány ellen, de nem jártam sikerrel...
1
Ezt a szavazást kihagyom!
5
Szavazatok száma: 581 | Kiírta: teltzsu, 2008. dec. 1. 15:05
Melyik egészségtelenebb, ha lehet így fogalmazni?
cukor
124
édesítőszer
212
nem tudom
209
nem érdekel
41
megírom privibe (köszi)
5
Ezt a szavazást kihagyom!
21
Szavazatok száma: 591 | Kiírta: L.Niki18, 2008. dec. 1. 14:26
Tisztálkodás terhesség alatt. Ki hogyan?
Szigorúan csak zuhanyoztam.
107
Csak fürödtem.
3
Fürödtem is és zuhanyoztam is.
184
Nem érint a kérdés.
245
Ezt a szavazást kihagyom!
17
Szavazatok száma: 539 | Kiírta: Ildenc, 2008. dec. 1. 14:02
Melyik a legjobb illatú?(LENOR)
Summer
65
Spring
30
Alpine
14
Sensitive
97
Másik illat (ide fel nem sorolt)
43
Más márkájút használok,szeretek
277
Ezt a szavazást kihagyom!
62
Szavazatok száma: 526 | Kiírta: Yulcsy, 2008. dec. 1. 13:45
Szerinted ki győz a Szombat esti lázban?
Katus Attila és Molnár Andrea
90
Stohl András és Südi Iringó
131
Kiss Ramóna és Markó Róbert
8
Nem hoz lázba a kérdés...:)
59
Nem nézem a műsort
269
Ezt a szavazást kihagyom!
21
Szavazatok száma: 557 | Kiírta: célia88, 2008. dec. 1. 11:12
Könnyen megfázik, megfájdul a torkod?
Igen
208
Nem
378
Ezt a szavazást kihagyom!
8
Szavazatok száma: 586 | Kiírta: 6759208d08, 2008. dec. 1. 09:59
Szerintetek lesz hó 24-én este? :)
Igen
96
Nem
120
Talán
299
Már most is van
1
Sosincs (elég) :)
36
Ezt a szavazást kihagyom!
35
Szavazatok száma: 552 | Kiírta: Reenee, 2008. dec. 1. 08:45
Ha szeretnéd elmondani a véleményed erről a szavazásról, vagy mások véleményét olvasni róla:
Beszélgessünk a szavazásokról
Beszélgessünk a szavazásokról
