Főoldal » Szavazások

Szavazások

Szűrés és keresés Szűrés
Kategória: Összes szavazás, Sorrend: Utoljára kiírt elöl

Nálatok van a lakásban Potpuri?

igen, minden szobában
10
igen, csak a nappaliban
100
még nincs, de nemsokára be lesz szerezve
8
még nincs, de egyszer szeretnék
60
még nincs, de nem is szeretnék
111
azt sem tudom mi az
241
egyéb
55
Ezt a szavazást kihagyom!
16
Szavazatok száma: 585 | Kiírta: moncsicsi83, 2008. dec. 6. 07:37

Mit teszel, ha lakásodba adománygyűjtők -betegeknek, jótékonysági célokra, vallási okból, stb.- csengetnek be?

Udvariasan végighallgatom a mondandójukat, de nem adok pénzt.
79
Ha van "fölösleges" pénzem, akkor minden további nélkül adok.
27
Meg sem hallgatom őket, bevágom az orruk előtt az ajtót.
27
Etikátlannak tartom a pénzgyűjtésnek ezt a házalós módját.
259
Borzasztóan idegesítenek, felmegy bennem a pumpa.
13
Dühösen elzavarom őket.
4
Vitába szállok velük, hogy nekem is kevés pénzem van, mit képzelnek.
0
Megesik a szívem rajtuk, pár száz forintot mindig adok.
31
Karácsonyi időszakban adok, egyébként soha.
0
Ezt be kellene tiltani!!
68
Ezt a szavazást kihagyom!
62
Szavazatok száma: 508 | Kiírta: alliteracio, 2008. dec. 6. 05:41

Vadonatúj, szép lakásodba befogadnál egy ajándékba kapott kiskutyát?

Persze, miért ne?
246
Háááát, meggondolnám! Sok vele a gond (szobatisztaság, fogváltás...stb.), amíg meg nem nő
149
Kizárt! Az új lakásnak annyi is lenne...
140
Ezt a szavazást kihagyom!
69
Szavazatok száma: 535 | Kiírta: alyce, 2008. dec. 5. 21:39

Szereted a gofrit?

Igen, de nem mindegyiket
260
Imádom :D
197
Nem nagyon szeretem
131
Útálom.. fúúúúúj! :(
12
Ezt a szavazást kihagyom!
23
Szavazatok száma: 600 | Kiírta: Lina25, 2008. dec. 5. 20:04

Hogyan adsz szőlőt 2 év alatti gyermeknek?

Ugy, ahogy van, hamozatlanul, maggal
170
Meghamozva, de maggal
4
Hamozatlanul, mag nelkul
68
Meghamozva, mag nelkul
59
Ezt a szavazást kihagyom!
233
Szavazatok száma: 301 | Kiírta: bocaka, 2008. dec. 5. 19:32

A Velvet szerint a Tv2 manipulálja a Megasztár 4 sms szavazatait.Szerinted? (név nélkül)

Mindenki ezt csinállja, neki is megengedett.
83
 
Csak ők manipulálják és ez gusztustalan.
12
 
Nem értek hozzá.
315
 
Eddig elég jól csinálták,nem bánt.
7
 
Nekem ez nem kóser.
18
 
Adják vissza a Pénzünket!!!
4
 
Ezt a szavazást kihagyom!
103
 
Szavazatok száma: 439 | Kiírta: f427660e28, 2008. dec. 5. 18:25

Hallottad, hogy emelkedik a HIV-fertőzöttek száma?

Igen, és azt is, hogy a fiatalok miatt van.
52
Igen, de nem tudom miért.
48
Igen, de szerintem nem igaz.
2
Igen, és a homokosok miatt van így.
11
Igen, és a drogosok miatt van így.
202
Igen, és a pasik miatt van így.
1
Igen, és a külföldiek hurcolják be.
8
Nem hallottam, engem nem érdekel, én AIDS-es vagyok.
4
Mi az a HIV?
2
Aki megkapja, az megérdemli.
10
Ezt a szavazást kihagyom!
191
Szavazatok száma: 340 | Kiírta: 68f3da251d, 2008. dec. 5. 17:42

12 lába van a nyúlnak.Elöl 2, hátul 2, jobbról 2, balról 2, és mind a négy sarkán 1.

Igaz
234
Nem igaz
158
Ezt a szavazást kihagyom!
154
Szavazatok száma: 392 | Kiírta: c4f059c04b, 2008. dec. 5. 16:55

Kaptál már idén energia-támogatásra kitöltendő papírt?

igen, novemberben
6
igen, decemberben
12
még nem, várom
225
már letöltöttem magamnak
14
már letöltöttem magamnak (megírom priviben honnan-köszi)
5
már vissza is küldtem
5
Ezt a szavazást kihagyom!
258
Szavazatok száma: 267 | Kiírta: megryan, 2008. dec. 5. 15:35

Ma este jön a Mikulás?

Igen ma
262
Nem holnap
117
Egyéb
93
Ezt a szavazást kihagyom!
65
Szavazatok száma: 472 | Kiírta: 8565183eb5, 2008. dec. 5. 15:25

Vettetek fel olyan hitelt amit később megbántatok, mert rossz üzlet volt? (név nélkül)

Igen,de szerencsére már kifizettem, kedvezőbbre váltottam,vagy épp folyamatban van a csere
38
 
Igen, azóta sem tudok tőle szabadulni,vagy csak nehezen fogy
80
 
Nem,ami hitelem van, azt kellő körültekintéssel vettem fel
142
 
Nem vettem fel még hitelt egyáltalán,és nem is akarok
116
 
Nem vettem fel hitelt még, de ha valaha lesz, kellően utánanézek a lehetőségeknek
96
 
Ezt a szavazást kihagyom!
69
 
Szavazatok száma: 472 | Kiírta: b9662b68b3, 2008. dec. 5. 14:50

Fenyeget téged annak veszélye, hogy elveszted az állásodat? (név nélkül)

Nem, nekem biztos állásom van.
73
 
Igen, van rá egy kis esély
58
 
Igen, jó esély van rá
13
 
A közeljövőben szinte biztosan elveszítem
3
 
Biztosan, mivel lejár a szerződésem
5
 
Nemrégiben vesztettem el az állásomat
6
 
Most veszítem el éppen
4
 
Nem dolgozom
199
 
Vállakozó/maszek/cégtulajdonos vagyok
25
 
Nem tudom, de ha elveszítem is, szerintem gyorsan találok új állást
36
 
Nem tudom, de ha elveszítem, nagyon nehéz lesz újat találnom
48
 
Egyéb
65
 
Ezt a szavazást kihagyom!
27
 
Szavazatok száma: 535 | Kiírta: b38fef89a3, 2008. dec. 5. 13:32
Ha szeretnéd elmondani a véleményed erről a szavazásról, vagy mások véleményét olvasni róla:
Beszélgessünk a szavazásokról

Minden jog fenntartva © 2005-2026, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Hoxa Facebook