Szavazások
Kategória: Összes szavazás, Sorrend: Utoljára kiírt elöl
Ki lesz a Megasztár 2008-ban?
Fekete Dávid
65
Király Viktor
256
Ezt a szavazást kihagyom!
225
Szavazatok száma: 321 | Kiírta: 7934d1ac97, 2008. dec. 6. 22:55
Szereted Jókai Mór regényeit?
Csak 1-et olvastam tőle,tetszett.
26
2-t olvastam,tetszett.
21
Többet is olvastam,és tetszett nagyon.
315
1-et olvastam,nem tetszett,
11
2-t olvastam,nem tetszett.
7
Többet olvastam,nem tetszett.
32
Nem olvastam 1 regényét sem!
45
Ezt a szavazást kihagyom!
110
Szavazatok száma: 457 | Kiírta: kicsikehercegno, 2008. dec. 6. 21:39
Lakásban milyen cicát tartanátok?
fiú
45
lány
70
mindkettőt
83
egyiket sem
403
Ezt a szavazást kihagyom!
17
Szavazatok száma: 601 | Kiírta: méregkeverő, 2008. dec. 6. 20:02
Legutóbb mennyi idő alatt találtál magadnak állást? (név nélkül)
Pár napon belül
66
1-2 hét alatt
41
3-4 hét alatt
25
1-2 hónap alatt
50
3-4 hónap alatt
29
5-6 hünap alatt
10
fél év - egy év alatt
20
egy - másfél év alatt
6
msáfél - két év alatt
5
több mint két évig tartott
6
nem volt még állásom/nem dolgozom
9
nem érint a téma (tanuló vagyok)
59
nem érint a téma (nyugdítjas vagyok)
17
nem érint a téma (egyéb okokból)
111
egyéb
54
Ezt a szavazást kihagyom!
38
Szavazatok száma: 508 | Kiírta: b38fef89a3, 2008. dec. 6. 19:10
Hol szilveszterezel 2008-ban?
otthon a családdal
242
vendéglöben
6
hétvégi házban
3
sehol
26
külföldön
16
nem szoktam járni szilveszterezni
22
TV -t nézek
16
még nem tudom
149
baráti társasággal
79
Ezt a szavazást kihagyom!
30
Szavazatok száma: 559 | Kiírta: porbafingó Eva, 2008. dec. 6. 17:12
Pénteken a Gastroyal adott az ebéd mellé csoki Mikulást?
Nem
5
Igen
5
Nem tudom:(
48
Nem rendelek tőlük
441
Ezt a szavazást kihagyom!
23
Szavazatok száma: 499 | Kiírta: Panka78, 2008. dec. 6. 17:03
Vannak bőrkeményedések a talpadon?
Igen, van!
110
Nincs
289
Van, de általában megszabadulok töle!
139
Ezt a szavazást kihagyom!
34
Szavazatok száma: 538 | Kiírta: 6759208d08, 2008. dec. 6. 14:35
Te megkapod a rendes évi szabadságod a munkahelyeden? (név nélkül)
Igen
287
Nem
20
Inkább kifizetik
7
Csak fizetésnélkülire mehetek
1
Nem mert sajnos nem dolgozom
110
Nekem nem jár, fiz. szab. mert vállalkozó vagyok!
21
Ezt a szavazást kihagyom!
110
Szavazatok száma: 446 | Kiírta: Ágica 40, 2008. dec. 6. 14:13
Mikor jön a Mikulás?
December 5-.én este
145
December 6-án reggelre
363
December 6-án délután
2
December 6-án este
32
Nem is jön...:-(
27
Ezt a szavazást kihagyom!
10
Szavazatok száma: 569 | Kiírta: zsuzso100, 2008. dec. 6. 13:42
Engeded/engednéd, hogy 6-14 éves fiad fülbevalót használjon?
Engedném/van neki.
91
Nem engedném/nincs neki
277
Szeretne,de még kicsinek tartom hozzá
0
Én szeretnék neki,de Ő nem akar
0
Én magam lyukasztom/lyukasztotam ki a fülét
1
Majd ha nagykorú lesz,használhat
39
Nem foglalkozom vele,hogy használ-e vagy sem
21
Ezt a szavazást kihagyom!
128
Szavazatok száma: 429 | Kiírta: Ymanie, 2008. dec. 6. 13:08
Szívesen hallgatsz karácsonyi dalokat?
igen
393
elég belőle annyi amit a bev.központokban hallom
76
nem
92
unalmasak
8
Ezt a szavazást kihagyom!
16
Szavazatok száma: 569 | Kiírta: c066a749d7, 2008. dec. 6. 11:32
Szoktál saját kézzel készített karácsonyfadíszt tenni a fenyőre?
Igen.
243
Nem.
317
Nem díszítünk fát.
20
Ezt a szavazást kihagyom!
11
Szavazatok száma: 580 | Kiírta: Ildenc, 2008. dec. 6. 07:46
Ha szeretnéd elmondani a véleményed erről a szavazásról, vagy mások véleményét olvasni róla:
Beszélgessünk a szavazásokról
Beszélgessünk a szavazásokról
