Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Száraz levegő miatt iszik? fórum

Száraz levegő miatt iszik? (beszélgetős fórum)


1 2
12. Sylvia81 (válaszként erre: 8. - C95c921ae7)
2009. dec. 8. 18:56
Igen, mondjuk a teán én is elgondolkodtam... Vizet nekik éjszakára, mert a fogát is roncsolja a cukor.
2009. dec. 8. 18:55
Mindenkinek jó szívvel ajánlom az ultrahangos hideg párásítót, ahol gyerkőc van. Szinte hangtalan, kellemesen párásít, picit hűti a levegőt. Az asztma, köhögés ellen nagyon hatásos megelőzés.
10. kingi7 (válaszként erre: 8. - C95c921ae7)
2009. dec. 8. 18:55
Lehet,hogy rossz szokás...a fogzásnál valami elromlott és éjjel evett nappal semmit, így most éjjel iszik teát, napal viszonylag rendszerben eszik :( a víztől bukik, elég bukós baba volt, nem értem az összefügést :(
2009. dec. 8. 18:54

Ha tálba raksz vizet, fém legyen, a műanyag szigetel -> lassabban párolog.

A törölköző jó ötlet, de készülj fel, hogy azt a törcsit utána nem kell másra használnod, mert teljesen be fog keményedni a vízkőtől. Tapasztalat... :(

8. c95c921ae7 (válaszként erre: 1. - Kingi7)
2009. dec. 8. 18:53

Ez egy rossz szokás is lehet. Max vizet adjatok neki, ne teát. Azért lehet, hogy nem fog felkelni.


A 27 fok brutális. Abban már nem is lehet jól aludni.

2009. dec. 8. 18:49

Tea kapacitása kb 1,5 dl pelust nem kell még csrélni, de reggelre térdig lóg :)

Növény nem fér be egy két cserepessel nem sokat érnék...ha nyár lenne ki lehetne nyitni az ablakot...gondoltam arra, ha minden este egy vizes törcsit rakok a radiátorra az elég? kb 10 nm a szobája, de az ajtó nyitva van.


Leras 27 fok az nem túl sok? valahol olvastam, hogy a bölcsőhalálban a magas szobahőmérséklet is szerepet játszik... a só minek bele??


már kb 3 éjszaka egy fehér tálban raktam oda vizet, de eredménytelen, sőt kb egy hete a torka is megfájdult szerintem a száraz levegőtől...

6. ca2ffaf6c3 (válaszként erre: 1. - Kingi7)
2009. dec. 8. 18:41

vannak olyan növények is amelyek párásítják a levegőt

vehetsz párásítót vagy vizes ruhát a radiátorra

5. Sylvia81 (válaszként erre: 2. - Leras)
2009. dec. 8. 18:41
Citromfű? Az antibakteriális hatású...
2009. dec. 8. 18:41
Az én kisfiam most múlt 1 éves és ugyanezt csinálja.Gyakorlatilag fél liter vagy akár több teát is megiszik egy éjszaka.Olyan sokat, hogy pelust is kell cserélnem mert annyit pisál. Én is csak erre tudok gondolni, hogy kiszárad a szája.
2009. dec. 8. 18:40
A hőfok jó, azzal nincs baj. Valószínűleg tényleg a páratartalom lesz, de azt mérni kéne... Párologtathatsz essetleg.
2009. dec. 8. 18:40

Szia!


Nekem is ez történik. De nálunk majd nem 27 fok van. Nekünk javasolták vizet a radiátorra és bele sót. Meg van valami illo olaj ami tisztija a levegőt. A nevét nem tudom.

2009. dec. 8. 18:37
Érdeklődnék, mi lehet az oka, hogy lassan 5 hónapos kislányom éjszaka többször felébred csak pár kortyot iszik, aztán alvás..már nem eszik éjszaka, csak este 8 körül és reggel 7 felé, de éjszaka, 3-5 korty tea 2 óránként :( Van ötlet? lehet a száraz levegő? 22 fok van a szobájában kb... mit tehetnék?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook