Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Számomra ez megmagyarázhatatlan! fórum

Számomra ez megmagyarázhatatlan! (beszélgetős fórum)


1 2 3
18. Tearózsa (válaszként erre: 7. - Encókmók)
2011. dec. 23. 22:36
Nem vagyok orvos, de a rövidítés ezt jelenti :( legjobb tudásom szerint.
17. encókmók (válaszként erre: 13. - Megryan)
2011. dec. 23. 22:36
Már kerestem fel egy másik, nagyon jó szakembert, magánrendelésen, de ő is ugyanezeket a dolgokat mondta,hogy valószínűleg terhesség. Számomra érdekes,hogy egyik doki sem lepődött meg azon,hogy egy 12-13 hetes magzatot nem látnak a gépen.Rákérdeztem, azt mondták, néha előfordul az ilyen.
16. Sylvia81 (válaszként erre: 11. - Encókmók)
2011. dec. 23. 22:34
Nem tudnál esetleg a másik kórházhoz tartozó egyik dokihoz menni? (Tudom, hogy Debrecenben 2 kórház van.) Vagy valami teljesen priváthoz, aki független mindkettőtől?
15. encókmók (válaszként erre: 10. - B94b39b09f)
2011. dec. 23. 22:33
Hát a pozitív teszt az azt jelenti,hogy éppen csak látható, nagyon nagyon halvány, és ez is érdekes,hogy egyik nap negatív, másnap pozitív, illetve halványan látszik,úgyhogy nem igazán lehet neki hinni :D
2011. dec. 23. 22:32
én lehet hogy elmennék a biztonság kedvéért 4D-re, ott talán jobban látják, jobb felbontás van, meg több idő
2011. dec. 23. 22:32

nem lenne halvány pozitív teszted ha nem vagy terhes

írjál feltétlen jövő heti uh után

12. krizsanevi (válaszként erre: 11. - Encókmók)
2011. dec. 23. 22:31
Menj el egy másik orvoshoz is szerintem.
2011. dec. 23. 22:30
Hüvelyi ultrahanggal nézik, és azt mondta a doki,hogy rég lemondott volna már rólam, mert sem a vérvétel, sem a vizelet nem hozott eredményt, de az ultrahang szerint a méhem nem nőhet magától hetente millimétereket. Azt is mondta,hogy neki már volt olyan kismamája, akinél csak 15 hetes terhesen voltak a tesztek pozitívat. Megjegyzem,hogy a jelenlegi dokim most főorvos, és anyukám is nála szült engem, úgyhogy tapasztaltnak mondható. Csak nagyon aggaszt hogy nem látják a babát.
10. b94b39b09f (válaszként erre: 1. - Encókmók)
2011. dec. 23. 22:28

Szia, először is, annyira örülök! :) - érzelemtúltengésem van, ne haragudj!

Igen, szerintem mindenképpen megnyugodhatsz, ha több orvos is így gondolja, akkor meg pláne. Te mit érzel a szíved mélyén? Mert amikor én babát vártam, akkor éreztem, hiába lett negatív a teszt -eleinte. (de Neked meg amúgy is pozitív, úgyhogy nem is kérdés).

Gondolom a dokik rendesen megvizsgáltak, és látták volna, ha valami rendellenes. Vérvétel nem volt? Abból egyértelműbben megállapítható, bár fals pozitív csak akkor lehetne, ha olyan hormontartalmú gyógyszert szedsz.

A hátrahajló méhre gyanakszom, úgy bújt el a pici, hogy még nem látszik.

A görcsölés normális, ha nem nagyon erős, a sárgás váladék nálam nem volt.

Nem csináltak esetleg valami tenyésztést, nem egy kis fertőzés-e? Bár, ennyi orvos biztos vagyok benne, hogy nem 'felejti el'.

Szóval, gratulálok, Kismama! A legjobbakat kívánom Nektek! :)

(Egyébként én is éppen ilyen dilemmában vagyok, csak nekem még nagyon kérdéses a dolog. :)

9. krizsanevi (válaszként erre: 2. - Encókmók)
2011. dec. 23. 22:24
azt jelenti hogy terhes vagy
2011. dec. 23. 22:24

de a megváltozott test, hogy 3 hónapja nem jött meg, mégiscsak azt mutatja hogy van ott valahol baba

csak nagy baj hogy nem látják

7. encókmók (válaszként erre: 6. - Tearózsa)
2011. dec. 23. 22:22
De hogy írhatják a papíromra,hogy terhesség,mikor nem találnak gyereket?
6. Tearózsa (válaszként erre: 2. - Encókmók)
2011. dec. 23. 22:21
GRAV. = gravida = terhesség
5. bnedora (válaszként erre: 3. - Trinitas)
2011. dec. 23. 22:21
Én is erre gondoltam. Azért furcsa, hogy az orvosok nem tudnak biztosat mondani.
4. encókmók (válaszként erre: 3. - Trinitas)
2011. dec. 23. 22:20
Nekem nem mondott semmi ilyesmit, csak azt,hogy szerdán menjek vissza ultrahangra. 5. alkalommal megyek. A másik doki sem mondott semmi méhen kívülire vonatkozó dolgot.
3. Trinitas (válaszként erre: 1. - Encókmók)
2011. dec. 23. 22:18
És a méhen kívüli terhesség gyanúja fel sem merült??
2011. dec. 23. 22:17
Ja azt elfelejtettem mondani,hogy a méhem feelpuhult, és szerdán 81 mm volt. A nőgyógyász a papíromra azt írta hogy GRAV.!!! nem tudom ez mit jelent, de lehet,hogy még fontos az előzőekhez.
2011. dec. 23. 22:13
Sziasztok! kicsit hosszú a történetem, de belekezdek és elmondok mindent töviről hegyire, mert különben nem fogjátok megérteni. Szóval 26 éves vagyok, a párom Ausztriában dolgozik,és elég ritkán jár sajnos haza. amikor itthon volt, együtt voltunk több alkalommal is, de mivel nem él itthon, még nem akartunk gyereket, de nem is védekeztünk, csak nem élvezett belém. Szóval én a terhesség összes jelét produkálom, sőt a nőgyógyászom is azt mondta,hogy ott van az a baba valahol, de nem látnak semmit. Egyébként örülnék a babának. Szóval az a baba ha ott van, akkor most 12-13 hetesnek kell lennie. e méhem hétről hétre nő 2-3 millimétert, a méhnyálkahártya 15mm. grav.susp. endometrium. ez van az ultrahangos papíromra írva. Hüvelyi ultrahangon voltam. A méhem erősen hátrahajló. A mellem nehezebb lett és megduzzadtak benne a mirigyek azt vettem észre. A tesztek vagy negatívak, vagy nagyon halványan pozitívak. jövőhéten megyek 5. alkalommal ultrahangra. Voltam magánorvosnál is, ő is ugyan azt mondta, mint az én orvosom. Ez a bizonytalanság már kikészít. 3 hónapja nincs menzeszem, a párom október közepén volt itthon, akkor akcióztunk. Egyre jobban vágyom a babára. Ja azt még elfelejtettem,hogy szoktam görcsölni is a hüvelyem is szokott nyilallni néha, és bőséges sárgás váladékom van elég gyakran, régebben nem volt. Ismertek olyan embert akiknek volt már ilyen tünete, vagy hasonló? vagy tudtak nekem tanácsot adni? válaszokat előre is köszönöm.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook