Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Számomra ez megmagyarázhatatlan! fórum

Számomra ez megmagyarázhatatlan! (beszélgetős fórum)


1 2 3
78. ea010c7029 (válaszként erre: 77. - Encókmók)
2012. febr. 15. 08:14
Nagyon jó ezt olvasni!:) Sok boldogságot és nagyon jó egészséget kívánok Nektek!:)
2012. febr. 15. 00:15
Igen, nagyon sok küzdelmen vagyunk túl, jól van a babám, és itt van a pocimban, 20 hetes kislány :) Remélem ezentúl sem lesz semmi baja, és végre zökkenőmentes lesz a hátralevő időszak.
76. Trinitas (válaszként erre: 75. - Encókmók)
2012. jan. 23. 13:22
Mármint? Decemberben úgy tűnt, hogy nem sok remény van.. akkor ott van a baba és jól van??
75. encókmók (válaszként erre: 74. - Temmp)
2012. jan. 22. 18:14
Köszönjük szépen, egyelőre minden rendben van,vannak nehézségek, de jól vagyunk. :)
74. temmp (válaszként erre: 65. - Encókmók)
2012. jan. 21. 20:30
Mi újság veletek? Minden rendben??
2012. jan. 3. 19:44
Köszönöm a drukkolást, remélem rendben lesz minden, én egyébként július 7-re vagyok kiírva, és már azt is tudom,hogy Jázmin lesz. :) De jól van a kis drágám, még ha nem is felhőtlen a terhességem. De semmi sem érdekel, csak,hogy a karomban tartsam, és egészséges legyen. Ha így lesz, minden szenvedést, fájdalmat megér.
72. Trinitas (válaszként erre: 69. - A9b70dd3f6)
2012. jan. 3. 13:11
Hát ez nem semmi! Nagyon drukkolok, hogy végül minden rendben legyen!!
71. cac78ceb03 (válaszként erre: 65. - Encókmók)
2011. dec. 31. 12:06

Igen, tudom, hogy az nem könnyű. De bizakodj!!!


Azóta mi újság?

2011. dec. 31. 02:05

:)))

Elolvastam.

Szerintem Nektek találkoznotok kéne Encókmókkal, annyira kísérteties a dolog.

Mindketten egyidősek vagytok, egy idős a terhesség is, egy körzetben éltek, a párotok is külföldre jár, mindketten megszenvedtetek az orvosokkal, ugyanaz a probléma, mindketten csak egymás fórumaiba írtatok, szerintem testvér lelkek vagytok.

Le merném fogadni, hogy minden rendben lesz, és ugyanazon a napon fogtok szülni, egyidőben, talán ugyanannál az orvosnál is. ;)

Minden jót kívánok szeretettel mindkettőtöknek, bízom benne, hogy megmarad a baba, kitartást! :)

69. a9b70dd3f6 (válaszként erre: 68. - B94b39b09f)
2011. dec. 30. 23:11

Szia! Küldöm a saját sztorimat, olvasd végig az elejétől, dettó ugyan ez a sztori. Nem mondom el előre,hogy most mi újság velem, kiderül, ha elolvasod :D Majd írd meg a véleményedet kérlek. :)


[link]

68. b94b39b09f (válaszként erre: 67. - A9b70dd3f6)
2011. dec. 30. 20:45

Engem érdekel, és mi lett a vége? Remélem, hogy jól alakult, mint ahogyan Encókmóknak is drukkolok nagyon! :)

Encókmók, mi újság? Minden rendben?

67. a9b70dd3f6 (válaszként erre: 66. - A9b70dd3f6)
2011. dec. 29. 16:20
Bocsássatok meg, az encókmók esetét akartam a saját történetemhez beszúrni, de véletlenül ide szúrtam be. Ha valakit érdekel a sztorim, szívesen megmutatom, mert szinte teljesen ugyan az a kettő. :)
2011. dec. 29. 16:16

Sziasztok csajok!

Képzeljétek, bojongtam itt az oldalon, és találtam egy esetet, ami szinte egy az egyben az én sztorim. Ez is Debrecenben történt, a Kenézy kórházban.

Tényleg érdekes egybeesés.

65. encókmók (válaszként erre: 64. - Cac78ceb03)
2011. dec. 28. 18:28
Szia! Még minden rendben, csak nem könnyű azzal a tudattal élni,hogy bármikor elmehet a baba. De ha belegondolok, az élet is ilyen, bármikor meghalhatunk, de erre soha senki nem gondol. Ma határoztam el,hogy nem fogom állandóan azon rágni magam,hogy jaj el ne menjen a babám. Valaki azt mondta, ha elmegy a baba annak oka van, talán nem is lenne egészséges. És lehet,hogy így van. Szóval kicsit jobban vagyok és bízom istenben, ő mindig segít ha bajban vagyok, pedig nem vagyok vallásos, csak ha bajban vagyok akkor fordulok hozzá.
2011. dec. 28. 14:12
Szia! Hogy vagytok? (Nem írtam, de figyeltem az eseményeket) Remélem, a helyzethez képest minden rendben!
63. Trinitas (válaszként erre: 60. - Encókmók)
2011. dec. 27. 15:44
Sajnálom! :((
62. encókmók (válaszként erre: 61. - Ea010c7029)
2011. dec. 27. 13:48

Egyre nehezebb!

Kezd a nyugtató hatása kitisztulni a szervezetemből, és elviselhetetlen fájdalmat érzek! Nem tudom feldolgozni azt,hogy 12 hétig nem látták a gyerekemet, most meg látják, de lehet nem marad meg. De én ilyen könnyen nem adom fel, ha ő harcol, nekem is harcolnom kell érte, minden áron!

61. ea010c7029 (válaszként erre: 60. - Encókmók)
2011. dec. 27. 13:05

Nagyon sajnálom,hogy végig kell ezt csinálnod! Nagyon nehéz lehet.:(

Tudom,hogy ez most nem fog jól esni,de hidd el,hogy ha az a baba nem maradhat meg,akkor annak oka van,és jobb úgy!

De hátha....

2011. dec. 27. 12:47

Sziasztok! voltam megint ultrahangon, mert tegnap vérezgettem egy kicsit,de az ügyelet csak annyit mondott,hogy feküdjek és minden rendben lesz. A sürgősségiről is hazaküldtek, mert mikor oda mentem nem véreztem és ők csak sürgős esetet látnak el Képzeljétek,az ultrahangon rögtön kérdezték,hogy vérzek, vagy véreztem e. Mondom,hogy igen, de az ügyelet nem jött ki csak annyit mondott,hogy pihenjek. A doktornő most azt mondta,hogy lát egy folyadékhalmazt, valószínűleg a magzat, de mintha úgy látná,hogy elkezdődott, a spontán vetélési fojamat! csináltak még 1 terhességi tesztet, negatív lett, de ezen nem lepődtem meg, mert pénteken nekem is negatív lett. Szóval annyira rámjött egy zokogós sírós roham,hogy kb 1 órahosszára felvitte osztályra és kaptam 1 enyhe nyugtatót is.

Visszamentem a nőgyógyászatra, ott azt mondta a főorvos úr,hogy 1 hetet várjunk, ha megjön a menzesz sok darabos vérrel, akkor elmegy a baba és vérzés után ultrahangra kell menni, ha viszont 1 hétig nincs változás, akkor ír fel olyan gyógyszert, ami a beteg babát kidobja, megkezdődik a vérzés, de ha egészséges a baba akkor megmarad és nem lesz semmi baja. Ha más választás nem lesz, mennem kell abortuszra. Szóval lelkileg nagyon össze vagyok törve, senkinek se kívánom,hogy ezt átélje. most 1 hétig feküdnöm kell, fürödni sem szabad, csak langyos vízben mosakodni.

nem tudom,hogy élem túl ezt.

pedig még most kába vagyok a nyugtatótól és mégis iszonyatos fájdalmat érzek és sírást, amit nem tudok visszatartani.

borzalmas 1 hét áll előttem :'(

59. Trinitas (válaszként erre: 58. - Miramira77)
2011. dec. 27. 08:24
Az kemény! :D
58. Miramira77 (válaszként erre: 57. - Trinitas)
2011. dec. 26. 17:38
Fogamzásgátlót akartam íratni!
57. Trinitas (válaszként erre: 55. - Miramira77)
2011. dec. 26. 14:36
És hogy derült ki a baba?
56. encókmók (válaszként erre: 55. - Miramira77)
2011. dec. 26. 14:34
Jaj de jó,hogy ezt elmondtad, így legalább még van reményem nekem is. Tényleg azt érzem én is,hogy terhes vagyok. És látod a doki sem küldött haza 1 doboz tablettával,hogy majd megjön tőle, szóval még ő sem mondott le rólam. Remélem most már hamarosan fogom látni a kis manókát.
2011. dec. 26. 09:13

Nézd! Én a 14. hétig nem is tudtam a kislányomról. Volt egy fura, megmagyarázhatatlan érzésem, de nem bírtam hova tenni.

Megjött a havim is, napra pontosan, mégis a páromat, most már férj, folyton azzal idegesítettem, hogy terhes vagyok. Ez nem is volt kérdéses. Tudtam. Folyamatosan teszteltem, de még halvány pozim sem volt.

54. encókmók (válaszként erre: 53. - Trinitas)
2011. dec. 25. 21:22

Számomra is nagyon érdekes, de most inkább idegtépő.

Én nem vagyok az a beképzelős fajta nő, meg nem is vágyom még annyira a babára,hogy beképzeljem, de mégis valahol a szívem mélyén azt érzem,hogy ott van a baba. Meg ha nem lenne, az orvosok is hamar azt mondták volna,hogy nincs gyerek és max írtak volna fel gyógyszert hogy megjöjjön, de nem írtak semmit.

53. Trinitas (válaszként erre: 50. - Encókmók)
2011. dec. 25. 20:41
Az nem semmi!!! Hát nagyon drukkolok!! Hihetetlen furcsa ez az egész mert ok, hogy vagy az uh nem mutatja vagy a teszt, de, hogy egyik sem?? Írtad, hogy pozitív lett de azt is, hogy halvány meg a hcg is alacsony volt... miközben már a második trimbe léptél.. hát ez nagyon érdekes!
52. encókmók (válaszként erre: 51. - 6a6e086e31)
2011. dec. 25. 11:07
De így volt, még a papírokat is előkereste anyukám, és tényleg nagyon sokáig járkált mire észrevették a húgomat. Azt mondta az orvos utána amikor jól látható volt a tesóm,hogy nagyon kevés hcg hormon van a szervezetében, ami azért meglepő, mert ha kevés a hcg hormon, akkor általában elhal a magzat. De a tesóm nagyon akart élni :)
51. 6a6e086e31 (válaszként erre: 39. - Bcicus)
2011. dec. 25. 03:24
Hát az kizárt!
2011. dec. 24. 23:22
Képzeljétek csajok, most beszéltem anyukámmal, elmondtam neki,hogy esetleg nagymama lesz, de az ultrahangon nem látnak semmit sem. Erre kérdi,hogy emlékszem e,hogy mikor ő volt terhes a húgommal, őt sem akarták észrevenni, (a húgom 5 éves) anyukám azt hitte kilmaxol, ezért nem jött meg neki, elment orvoshoz, átküldte ultrahangra, mert érzett valamit. Nem látott az ultrahang semmit. Kérdeztem,hogy volt e vérvizsgálaton, azt mondta igen, de ott sem mutatták ki a babát. Az orvos hazaküldte, írt neki gyógyszert, de csak nem lett jobban 2 hónap múlva már 5 hónapos terhes volt. Kíváncsiságból csinált tesztet is, az nem mutatta ki ismét a húgomat. Az ultrahangon nem látták a babát nagyon sokáig. És a teszt sem mutatott semmit neki.
49. encókmók (válaszként erre: 48. - Ea010c7029)
2011. dec. 24. 22:13
Köszönöm szépen, megpróbálok vigyázni.Apával szurkolunk,hogy minden rendben legyen és jövőhéten végre kiderüljön,hogy a mi kis manónk szeret bújócskázni, csak azért nem találják még mindig.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook