Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan lehet megmagyarázni egy betegesen féltékeny embernek... fórum

Hogyan lehet megmagyarázni egy betegesen féltékeny embernek... (beszélgetős fórum)


25. Noarashi (válaszként erre: 1. - 93bb0fbb94)
2011. okt. 17. 13:40
Két dolgot tehetsz: vagy belátja hogy ez nem normális állapot, és segítséggel kőkeményen megpróbálja kordában tartani ezt a betegséget a te támogatásoddal.Vagy, ha ő nem hajlandó ezen változtatni, akkor menekülj!
24. Carfiol (válaszként erre: 19. - Vigyorex6)
2011. okt. 17. 10:41
Azt gondolom ez még a jobbik eset...vannak azok a féltékenyek, akik nem összeomlanak, hanem összevernek, ha el akarod hagyni őket...van ilyen is....hál ég nem velem történt, de sok ilyen nőt láttam már sajnos.
23. 93bb0fbb94 (válaszként erre: 22. - Vigyorex6)
2011. okt. 14. 16:58
Az a vicces,hogy olyan pasit akartam az előző barátom után,aki állandóan figyel rám,nem hagy egyedül,stb,na és ezt jól megkaptam,csak éppen ezerszeresen:)Köszi a jókívánságot,kíváncsi leszek mi fog történni a jövőben:)
22. Vigyorex6 (válaszként erre: 21. - 93bb0fbb94)
2011. okt. 14. 16:54

Szerintem mindannyiunknak van lehetősége egy boldog, teljes életre, csak el kell érni egy szintre, amikor felrúgod a rosszat, kitombolod magad, meggyászolod, majd beengeded a jót, ami érkezik. Rajtunk múlik!!! MINDEN! MINDEN!!!!

Kívánom, hogy megtaláld a boldogságodat!

21. 93bb0fbb94 (válaszként erre: 19. - Vigyorex6)
2011. okt. 14. 16:51
Köszi hogy leírtad a te eseted is,tanulságos.Én is attól félek,hogy többé nem tudok szerelmes lenni,és nagyon rossz mikor az ember elképzel valakivel egy szeretetteljes jövőt,és az hirtelen darabokra hullik.Örülök hogy neked ez sikerült.
20. 93bb0fbb94 (válaszként erre: 18. - 4c30444687)
2011. okt. 14. 16:48
Rendben,bocsi,félreértettem amit írtál!
19. Vigyorex6 (válaszként erre: 17. - 93bb0fbb94)
2011. okt. 14. 16:45
Talán nem is baj. Arra kell törekednünk, hogy boldogok legyünk, és egy ilyen emberrel nem lehetünk azok. Ezt egy életre megtanultam. Már nem mertem szemkontaktust tartani az emberekkel, az utcán köszönni. Mindenki aki ismert, de látta át a helyzetet, azt gondolta, hogy nagyképű lettem. Közben pedig éppen "csak" gyötrődtem, hogy megfeleljek neki, hogy nehogy kiváltsam a féltékenységi rohamot belőle. A végén a saját családomra is betegesen féltékeny volt. Folyton zsarolt, hogy elhagy. Idióta voltam 5 éven keresztül és nem hittem el az okosabbaknak, hogy azért csinálja, mert komplexusai vannak, és be van sz@rva, hogy elhagyom. Rettegtem, hogy egyszer majd nem csak zsarol, hanem el is megy, és úgy táncoltam, ahogy ő fütyült. Végül egyszer besokalltam. Összecsomagoltam. Sírva könyörgött, hogy ne tegyem, ne menjek el. Nem hittem a szememnek. 180 fokot fordult a világ. Teljesen megváltozott. Egy papucs lett, én pedig akaratom ellenére 2 év alatt mindent visszaadtam neki. Gyáva voltam, hogy kilépjek. Végül a 7. évben, mikor már mindketten szilánkokra voltunk hullva, kimondtam a végét. További bő egy évembe került, hogy talpra álljak. Mára boldog vagyok a jelenlegi életembe, és olyan ember oldalán élek, amilyennel mindig is szerettem volna, és szerelmes vagyok, amit ő utána hihetetlennek tartottam. Mégis néha felszakadnak a sebeim azokon a rossz napokon. Ne hagyd, hogy veled is ez legyen. Nehéz egy romhalmazból újra takaros házikót varázsolni.
18. 4c30444687 (válaszként erre: 15. - 93bb0fbb94)
2011. okt. 14. 16:43

Én baromira nem céloztam ilyesmire, megértelek, voltam is ilyen helyzetben. Ezért nem értem, hogy miért akarja valaki direkt féltékennyé tenni a másikat (ez a másik topik, ami nagyon egy időben idult ezzel).

Őszintén szólva nem tehetsz semmit. Én vártam, és elmúlt.

17. 93bb0fbb94 (válaszként erre: 16. - Vigyorex6)
2011. okt. 14. 16:33
Elolvastam most azt a másik fórumot is,és látom hogy ott meg pont az ellenkezője van.Egyik se jó.Eleinte ez a férfi is olyan volt,mint a másik fórumban.És ahogy kezdett szerelmes lenni,ott kezdődött az egész,de eleinte csak 1-2mondattal.És hiába mondtam,hogy nem igaz,szentül meg volt győződve,hogy ez úgy van,ahogy ő látja.Ilyenkor az ember azt hiszi,hogy ez a mérhetetlen szerelem miatt van,de nála tényleg kisebbségi komplexus miatt lehetett.De voltak nagyon normális időszakai is,ezért keveredtem meg itt a végére.Bár mondjuk most már lehet hogy mindegy,mert perben állunk egymással szemben,ezt meg már nem hiszem hogy túléli az egész.
16. Vigyorex6 (válaszként erre: 15. - 93bb0fbb94)
2011. okt. 14. 16:24
Nem bántani akart. Csak épp most nyílt egy topic nemrég, ahol a női fél féltékennyé akarja tenni a párját, mi pedig azt tanácsoltuk, hogy beszéljék meg, tegye változatossá magát, mintsem kialakuljon a féltékenység, mert egyszerűen ez megfojtja az embert.
15. 93bb0fbb94 (válaszként erre: 11. - 4c30444687)
2011. okt. 14. 16:21
Ha arra akarsz célozni hogy én juttattam ide,akkor azt nagyon rosszul gondolod,és még nem voltál ilyen helyzetben.
14. e16fe97baf (válaszként erre: 2. - 93bb0fbb94)
2011. okt. 14. 15:19
menekülj!!!
13. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - 93bb0fbb94)
2011. okt. 14. 15:17
Ha betegesen féltékeny, akkor sehogy. Tapasztalat. Egyébként nem is benned nem bízik, hanem saját magában. Sajnos pszichésen vannak bajok a koponyájában. :(
12. Nika35
2011. okt. 14. 15:04
Sehogy!Az ilyen embert páros lábbal kell kirúgni,ha a későbbiekben jót akarsz magadnak.
11. 4c30444687 (válaszként erre: 2. - 93bb0fbb94)
2011. okt. 14. 14:37
Szerintem pattanj át a másik új fórumba, ahol a félténység keltése a téma, és magyarázd el, hogy az miért nem jó dolog.
10. 93bb0fbb94 (válaszként erre: 7. - E32d76b828)
2011. okt. 14. 13:56
Szeretem,nagyon jók ezek a tanácsok,csak sajnos most ezeket nem tudom megvalósítani,mert nem vagyunk testközelben,csak a telefon ami maradt mint egyetlen kommunikációs eszköz:(köszönöm a válazt
2011. okt. 14. 13:39
Ez nem túl biztató..:( Pedig abban reménykedtem,hogy van erre valami megoldás ha alapból nem ilyen:( Elvileg én vagyok az első az életében,akinél ennyire megkavarodott..:(
8. a14deb9047 (válaszként erre: 2. - 93bb0fbb94)
2011. okt. 14. 13:38

Aki betegesen féltékeny, annak sehogy. Ez tényleg lehet bizonyos szinten beteg.....; kóros önbizalom-hiányban szenved, birtokolni akar, stb.

Ne akard az ő gondját megoldani.

2011. okt. 14. 13:38

Tudod sehogy.

Azok akik féltékenyek kissebbségi komplexusuk van vmilyen okból.

Ez lehet többféle eredetű és lehet épp Te váltottad ki.Van rá megoldás habár csekély eséllyel rendbejön minden...csak az utóíz marad mint 1 cukor nélküli kv-nál.

Ha szereted mert ugye szereted?

Keresd az okot és próbáld a férfit férfiként kezelni...tiszteld,kényeztesd de csak intim helyzetekben...itt tegyél meg mindent.

A hétköznapokban lehetsz határotott de érezze h Ő a ffi.A legtöbb párkapcsolat itt dől be.

Van még több megoldás mert lehet h épp Veled van a baj...esetleg túl kacér vagy stb.hát vegyél vissza.Ha semmire sem mész..csald meg mert legalább így lesz alapja az egész koholmánynak...sok szerencsét.

2011. okt. 14. 13:37
nem lehet.
5. Pen80 (válaszként erre: 4. - C37df01e9f)
2011. okt. 14. 13:34
Nekem is csak ilyen tapasztalatom van :(
4. c37df01e9f (válaszként erre: 2. - 93bb0fbb94)
2011. okt. 14. 13:32
Ahogy mondod, hagyni kell a csudába míg nem késő..pokollá teszi az életed és az ilyen nem változik...
2011. okt. 14. 13:31

sehogy...


Az exem is betegesen féltékeny volt mindenre ráfogta hogy megcsaltam, és ezt mindíg minden körülmény között tartotta...


a vége meg az lett hogy nyomozott utánam, csak hogy bebizonyítsa a butaságait... és kiraktam.

2011. okt. 14. 13:30
..azt,hogy soha nem csaltam meg,miközben ő lelki szemei előtt már egész történeteket látott ezzel a dologgal kapcsolatban.És mennyire van esély arra,hogy egy ilyen emberrel rendeződjön a viszony,ha mindeközben a féltékenysége miatt elkövetett valamit,amivel veszélybe sodort mindkettőnket,ezen kívül a közös jövő reményét is.Az elején nem volt ilyen,szép lassan kezdett megtébolyodni.Hagyni kell az egészet a csudába,mert ez már így marad az ő fejében,vagy van remény arra hogy belássa mit követett el,milyen hülye volt,és ne engem okoljon mindenért?Hogy lehet egy ilyen emberrel szót érteni és visszaterelni a normális gondolkozás felé?
2011. okt. 14. 13:30
Hogyan lehet megmagyarázni egy betegesen féltékeny embernek...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook