Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Számoljuk kalóriát és fogyjunk november1-től!! fórum

Számoljuk kalóriát és fogyjunk november1-től!! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
412. Anzse (válaszként erre: 411. - Csicsy22)
2011. febr. 15. 14:05

Ez szuper.


Miért eddig nem ettél 5x egy nap? Én próbálkozom bár nekem se sikerül mindig.


Ebéd bögrés leves volt, meg saláta.

Nem tudom mi lesz a vacsi, de valami lightosat akarok.

Csak csütörtökön tudok menni először mozogni, mert addig elég sűrű a program.

Ráadásul pénteken megint megyünk partyzni, aminek nem tudom mi lesz a vége. Az alkohol nem nagyon fogyaszt:)

2011. febr. 15. 13:35

Sziasztok!


Ma próbálom a napi 5x-i étkezést tartani. 3 már megvolt :)


A diétát semmiképpen sem szeretném feladni. Van még mit leadni :D

410. Anzse (válaszként erre: 409. - Csicsy22)
2011. febr. 14. 15:39

Az hogy nem mozdul nem feltétlenül baj.

Olvastam pados doktor úr könyvébe, hogy vannak olyan hetek mikor nem mozdulnak a kilók semerre. De utána ismét megindul.

Ne csüggedj és ne add fel.

Nekem volt olyan hetem, hogy nem fogytam hanem 1 kgval többet mutatott a mérleg, és a következő héten pedig lecsúszott 3 kg, és nem is jött vissza.

A lényeg nem adjuk fel!:)

409. csicsy22 (válaszként erre: 408. - Anzse)
2011. febr. 14. 15:23

Pontosan ez az, hogy nekem sem mozdult, pedig előtte gyüminapot tartottam.


Persze vasárnap így már elszakadt a cérna, hogy kár volt szenvedni.


Így most egy kicsit lazítok. Nem számolok, csak odafigyelek a mennyiségre, és az ésszerűség határán belül maradok.


Bár igaz, most hogy mondod, lehet az updatet is beleépítem. Ez eddig eszembe sem jutott.

408. Anzse (válaszként erre: 407. - Csicsy22)
2011. febr. 14. 15:02

És milyen módszert választasz?

Hogy sikerült a hét?


Nekem a hétvége nem tett jót, nem is mozdult el a mérleg nyelve lefelé. De semmiért nem cserélném le a hétvégét:)


Én meg azon gondolkodom, hogy a kalóriaszámlálást kiegészítem egy kis Norbi update módszerrel.

2011. febr. 14. 13:23

Sziasztok!


Én ma módszert váltok.

Úgy érzem kicsit rágörcsöltem a kcal-számolásra, pedig ezt nem akarom.

A hét teszt jellegű lesz, inkább csak lazításnak veszem, és ha nem jön be visszatérek a számolgatáshoz.

406. andiandi73 (válaszként erre: 405. - Anzse)
2011. febr. 14. 05:56

Sziasztok!

Én is megvagyok, csak egy kicsit pihi volt a hétvégén. A diétát tartottam, nem hiszem, hogy sokkal túlszaladtam volna a kereten, a szétválasztás pedig teljes volt. Csináltam szombaton babfőzeléket fasírttal, ebből szombaton volt a fasírt, vasárnap a babfőzelék :-) Ma szénhidrát lesz, ilyenkor mindig túllépem a keretet.


Anzse!

Épp a héten olvastam, hogy néha jó a szervezetnek, ha kilép a monotonitásból, mert ha nagyon megszokja a keveset, abból is ugyanúgy megél. Tehát néha be kell iktatni vagy egy kis zabát, vagy egy kis lustit :-) Te most ezt tetted!!!

405. Anzse
2011. febr. 13. 15:52

Sziasztok,


mi van veletek? Sehol senki?

Én visszatértem a mangalica vágásról, ahogy gondoltam nem volt diétás hétvége. Sok malac húsi, pogácsa és sok sok alkohol, ami nem éppen diétás.

Mostantól visszaálltam, megint figyelek a kalóriákra.

Holnap reggel lesz a mérlegelés kiváncsi vagyok. Nem lepődnék meg ha nem mennék most minuszba.


És nektek hogy telt a hétvége?

404. csicsy22 (válaszként erre: 403. - Anzse)
2011. febr. 11. 13:01

Tyűha, az jó kis program lesz:)


Én még csak a reggeli 2 magvas kiflimet tudom leírni.


Ebéd alföldi gulyásleves lesz, és rántott hús+hagyma krumplipürével és párolt zöldségekkel.

403. Anzse
2011. febr. 11. 12:23

Sziasztok,


ma reggelire megint pirítós kenyeret ettem, de most májkrémmel. Ebédre a tegnapi maradék zöldbab főzelék lesz, fél rántott húsival.

Délután megyek kondiba, gyalogolni meg bicajozni.

A hétvége nem a diétáról fog szólni, mert megyünk mangalicát vágni:)

nektek hogy telik a nap?

402. Anzse (válaszként erre: 401. - Andiandi73)
2011. febr. 10. 21:32

Szia,

ahogy elkezdtem ezt az életmód váltásos történetet, kezdtem el megint úszni járni. Ráadásul szerencsém is van, mert a cég fizeti ezt is meg a konditermet is. Holnap kondiba indulok, egy kis kardio edzésre.

2011. febr. 10. 21:18

Sziasztok!

Ma keményítő nap volt, rizses lecsót csináltam. Ez bőven elég volt, egy szelet kenyérrel.

Már a sétán is túl vagyunk, ennél többre még mindig nem futja :-(

Anzse, nagyon irigyellek ezért a rendszeres úszásért, én max. nyáron a strandon...

Mindig csináltad, vagy a diétát egészíted ki ezzel a mozgással?

400. Anzse
2011. febr. 10. 15:48

Sziasztok,


a mai reggelim is pirítós volt vajjal és sajttal.

Ebéd: zöldbabfőzelék volt magába és egy kis süti utána


Most pedig indulok úszni.


Csicsy ügyi vagy, hogy ennyi gyümölcsnapot tudsz csinálni:)

2011. febr. 10. 09:02

Szisztok!


A tegnapi napomat jól zártam:) 1170 kcal, és tornáztam is:)


Kiderült,hogy elmarad hétvégén a suli, aminek én most nagyon örülök, mert hihetetlenül el vagyok maradva a munkával.

Ezen felbuzdulva, hogy kaptam egy előre nem várt szabad péntek-szombatot azon gondolkozom, hogy tartani kellene még egy gyümölcs napot.

398. Anzse
2011. febr. 9. 10:25

Sziasztok,


én ma pirítóst reggeliztem vajjal.

Nemsokára jön a kötelező kapucsino.

Ebéd pedig lencseleves lesz.

2011. febr. 9. 10:21

Sziasztok!


Én még most értem a reggelihez. Szokásos magvas kifli lesz. Tudom unalmas, de olyan jó íze van:)

2011. febr. 9. 06:00

Sziasztok!

Megvolt tegnap a gyüminap, most egy kicsit több mogyorót ettem a kelleténél, de még nem mértem magam. De ez így tényleg nagyon sűrű. Eszem ám a mustármagot is, azt hittem, hogy majd megf...t, de nem, semmi kellemetlen tünet, talán annyit veszek észre, hogy nem marad nap szék..t nélkül :-)

Ma husi nap van, én lecsókolbászban gondolkozom, mert még mindig van a családnak hétvégi maradék, meg a gyerekek esznek a suliban.

Amúgy én is egyszer csináltam végig a 90 napost, akkor 15-16kg fogytam, voltak többször is próbálkozásaim is, de egyszer sikerült. De én is visszahíztam mindent kamatostul, mert utána ettem ugyanúgy azzal a rossz szokással, mint a diéta előtt :-)

395. Anzse
2011. febr. 8. 14:39

Ebédre mustáros pulykamell csíkok lesz zöldséggel.

De már az uzsonnámat is megettem egy mogyorós cerbona szeletet. Nagyon fini volt:)

2011. febr. 8. 14:06

Ebéd: húsleves volt és párolt zöldségek fűszeres csirkemellel.


Ti mit ebédeltetek?

2011. febr. 8. 10:21

Szerintem is kb. annyi lehet.


Hát nekem sem tenne jót (a súlyomnak semmi esetre sem), az ilyen munkahely :)


Én eddig 2 magvas kiflit ettem, ami 260 kcal.

Ebéd még nem tudom mi lesz.

392. Anzse
2011. febr. 8. 08:08

Sziasztok Csajok,


Nagyon frissek voltatok ma:)

Bementem reggel a sarki kis boltba és vettem magamnak reggelire egy májas fornettis párnát.

Szerintetek ez mennyi kalória lehet? Én 250 kcal számoltam.

Ebédre mustáros pulykamell csík lesz zöldséggel.


Hát én sem bírnám ki, ha élelmiszer boltba dolgoznék, hogy ne egyek ezt meg azt.


Szép Napot!

391. csicsy22 (válaszként erre: 390. - Andiandi73)
2011. febr. 8. 07:52

Igazad van. Az a legrosszabb, mikor vasárnapra esik a gyümölcsnap.


Én is 90 napoztam pár éve, de csak 2 hónapig csináltam. Kalóriát egyáltalán nem néztem, sőt nem is mozogtam mellette, de 8-10 kg lement. (Igaz, hogy utána visszajött minden kamatostól, de az már egy másik történet.)

390. andiandi73 (válaszként erre: 388. - Anzse)
2011. febr. 8. 05:56

Sziasztok!

Hát nekem a "csak azt eszek, amit viszek" nagyon nem megy, ugyanis egy élelmiszer nagykerben dolgozom, és minden újdonság gyorsan megjelenik, én mondtam is már, hogy elmegyek egy vasboltba dolgozni, a szögeket csak nem kívánom meg :-)

Amúgy tegnap szénhidrát nap volt, itt a legkönnyebb elszállni, még a kalóriát ki se mertem számolni, mert vacsira csináltam rakott mákos tésztát, de durum tésztából és tejföl helyett joghurtot raktam rá, de amúgy is van benne sok húzós anyag :-(

Ma gyümölcs nap van, de el is döntöttem, hogy úgy fogom csinálni, hogy fehérje-keményítő-szénhidrát-fehérje-keményítő-szénhidrát-gyümölcs!!!!

Láttam vmelyik menzás ételkiszállító ajánlatán, hogy ők is így csinálják, és így mindig fixek a napok!

Meg nincs olyan, hogy a család eszi a finom vasárnapi ebédet, neked meg gyümölcs napod van :-)


Gyönyörű napos időt mindenkinek!

2011. febr. 7. 13:10

Halihóó...


Reggelire én is abonetett ettem 1 kockasajttal és 1 naranccsal!!


Az ebédem zöldségleves kevés mellehusival.


Ja és reggel Norbival inditottam a napot!!

388. Anzse
2011. febr. 7. 12:59

Nekem ma szolid napom van.

R: 2 abonett, 1 mackó sajt

T: kapucsino

E: 10 dkg durum tészta, egy kis csikós tokánnyal


Ha dolgozok sokkal egyszerűbb a dolog, mert csak azt eszek, amit viszek magammal.

Vacsi nem tudom mi lesz még.

2011. febr. 7. 11:55

Igen, bár nekem előtte stagnált vagy 2 hétig.

Bár így már nem bánom, hogy most végre megmozdult :)


Kinek mi lesz az ebéd?

386. Anzse (válaszként erre: 385. - Csicsy22)
2011. febr. 7. 11:27

Köszönöm szépen!

Te neked is jó sok lement a héten!

385. csicsy22 (válaszként erre: 384. - Anzse)
2011. febr. 7. 10:25
Szuper!
384. Anzse
2011. febr. 7. 08:21

Sziasztok,


Mérlegeltem reggel gyorsan eredmény: -70 dkg. Ez jó, főleg úgy, hogy nem voltam mozogni a múlthéten.


Szép hetet mindenkinek!

383. Anzse
2011. febr. 6. 20:20

Sziasztok!


Nekem is jól ment a mai napom. Ebédre raguleves volt, amibe csak kevéske grízgombócot tettem. Másodiknak csirkepöriből csak mellett ettem és kb. 4 kanányi nokedlit. És uzsira megittam egy kapucsinot, ezzel be is fejeződött a hét. Én holnap reggel mérlegelek.

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook