Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Számoljuk kalóriát és fogyjunk november1-től!! fórum

Számoljuk kalóriát és fogyjunk november1-től!! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
472. Anzse
2011. márc. 10. 08:40

Sziasztok,


sajnos mostanában, csak hetente egyszer sikerül eljutnom tornázni. Valószínű ezért is megállt a folyamatos súlyvesztés.

Pedig mostanában a kalóriák is rendben vannak. Most kiiktatom teljesen az édességet, egyet engedek meg magamnak a 10 órai kapucsinót.

Ma brokkolikrém leves és gaombapöri lesz az ebéd.

Én most számolom a kalóriákat pontosan.

2011. márc. 10. 07:50

Sziasztok!

Csicsy! Jó taktika, ha előre készülsz a névnapozásokra! Én is így szoktam. Előtte-utána visszafogom magam, így társaságban nem kell mereven diétázni.

Anzse! Nagyon jó, hogy ilyen sokat tudsz mozogni. Heti hányszor tornázol?

Én próbálok kétnaponta 40 percet teljesíteni.

Ma reggel nagyon korán keltem, így már a mai tornán túl vagyok. 75 perc duci tréning.

Próbálok ma is figyelni az étkezésemre.

Ti minden kalóriát pontosan kiszámoltok?

2011. márc. 9. 23:11

Sziasztok!


Nálunk megint beindult a névnapozás. Ezért csak reggelizek, igyekszem legalább ezen "spórolni a kalóriákkal":)


Ti hogy vagytok?

469. Anzse
2011. márc. 8. 08:08

Sziasztok,


A tegnapi napom jól sikerült. Voltam kondiba: 20 perc bicaj, 20 perc futópad, 25 perc infraszauna.

És utána saláta volt a vacsora.

A mérleg ezen a héten nem mozdult, aminek nem örülök, de nem ment feljebb.:)

Azt hiszem ma gyümi vacsit fogok tartani. Igaz ma megyünk a barátokkal partyzni, de ma nem fogok alkoholt inni, csak szigorúan ásványvizet vagy egy zero kólát.

468. csicsy22 (válaszként erre: 462. - Infekt)
2011. márc. 7. 08:42

Szia!


Meddig tart az a fogyókúra? Szerintem is nagyon monoton. Hús alig van benne (az a 4-6 szelet párizsi nem túl sok)

Az ebéd is elég kevéske.

Még mindig csinálod? Bírod?

2011. márc. 7. 08:39

Sziasztok!


Én ma 2 kiflit ettem (260). Ebéd töltött csirkecomb lesz.


Már tényleg be kell keményítenem, mert a kilengéseimnek "köszönhetően" elkezdtek visszafelé kúszni a kilók.

466. Anzse
2011. márc. 7. 08:22

Sziasztok,

a hétvége végül is jól sikerült, nem ettem túl magam. e majd kedden kiderül, mert akkor van mérlegelési idő:)

Ma megyek kondiba remélem lesz, gép, amin lehet égetni a zsírt:) Ma megint kelkáposzta főzeléket hoztam, még a múlt hétről maradt.

465. Anzse (válaszként erre: 462. - Infekt)
2011. márc. 7. 08:21

Szia,

én nem vagyok valami nagy szakértő, de nekem elég egyhangúnak tűnik ha minden nap ezt eszed. Kalóriaértékben nagyon jó.

464. andiandi73 (válaszként erre: 461. - Anzse)
2011. márc. 5. 21:58

Hétvégi program? Munka a munkahelyen, aztán itthon :-(

Meggyógyultatok már?


A kajával biztos túlszaladtam, érzem, hogy tele vagyok, mégis kívánok, muszáj már reggelizni, mert a gyógyszert nem lehet éhgyomorra enni, és onnantól kezdve el van szúrva...

Nem tudom, miért van ez így nálam, minél korábban reggelizek, annál gyorsabban éhezek már meg délben!

2011. márc. 5. 21:53

Sziasztok!

Ma nagyon kellemes élményem volt, ilyen mostanában nem történt velem: az egyik nagy áruházban próbáltam farmert és bevittem 3 méretet és csak reménykedtem,hogy a legkisebb talán jó lesz... és szólnom kellett Apának, hogy még eggyel kisebbet kérek :-)))))) Olyan jó volt, hogy végre nem nagyobbat kell kérnem, de úgy látszik az énképem nem változik a testemmel, mert még mindig a nagyobb ruhák felé húzok!

462. infekt
2011. márc. 5. 15:51

Sziasztok

Szeretném kikérni a véleményetek erröl a fogyókúráról, kedd óta csinálom előre is köszönöm szépen

Reggel: 1 fött tojás,kb negyed kígyóuborka,2 szelet extrudál teljes kiörlésű abonett.2evökeanál reszelt sajt. 1 joghurt 2-3 szelet párizsi

Délben: 1 db joghurt, 1 szelet abonett

15:00: negyed kigyóuborka, 2-3 szelet párizsi, 1 fött tojás. 1 joghurt

Vacsora:párolt brokkoli, 2 virsli, 1 joghurt

(mérsékelt testmozgás)

461. Anzse
2011. márc. 5. 14:44

A tegnapi nap vége nem sikerült, mert esti program a pizzázás volt. Annyira eltelített, hogy ma délig semmit nem tudtam enni.

Délre natúr halat csináltam magamnak egy kis rizzsel.

Olyan szép idő van itt, hogy délután megyünk sétálni.

Nektek mi a hétvégi program?

2011. márc. 4. 16:46

Sziasztok!

Én még mindig csak sétálgatok, de ez is vmi. Minden nap úgy jövök haza, hogy ma lesz torna is, aztán mégsem :-)

Megmondom őszintén, hogy attól félek, hogy lelassítja a fogyásomat, mert ugye az okosok is azt mondják, hogy a fogyás 80%-ban az étkezés és csak 20%-ban a mozgás függvénye, viszont a mozgás lassíthatja a folyamatot, mert a zsír könnyebb, mint az izom. Ezért maradok én még mindig csak a sétánál.

459. Betsabé (válaszként erre: 458. - Anzse)
2011. márc. 4. 15:38

Közeledik a nyár, most mindenki be akarja hozni a téli lemaradást. Jól is van ez így.

Infraszaunában még nem voltam, de sokan dicsérik.

Én most jól állok tornával is kajával is. Az első 6 hét erőltetett menet volt tornában, de most már kezdem élvezni. Kétnaponta tornázok 40-60 perc között. Ennyi nekem pont jó.

458. Anzse
2011. márc. 4. 15:14

Sziasztok,


tegnap voltam kondiba, de annyian voltak, hogy nem volt szabad gép. Ezért csak infraszauna volt kb. 40 perc. Már hetek óta nem mozogtam egy jót...

Remélem jövőhét aktívabbra sikerül, mint a mostani.

És ti hogy álltok?

457. Betsabé (válaszként erre: 456. - Anzse)
2011. márc. 3. 14:52

Heti 1kg-mal én is bőven elégedett volnék.


Ebben bízom én is, hogy egy idő után fejből is fogom tudni, ránézésre, hogy mi mennyi.


Számolás mellett van még megszorításod (pl. fehérliszt, cukor, sütik, stb.)

Vagy mindent eszel csak keveset?


Nálam annyi megszorítás van, hogy uzsira és ha vacsizom, már csak fehérjét eszem.


Alszanak a gyerekeim, megyek tornázok 1-et.

456. Anzse (válaszként erre: 455. - Betsabé)
2011. márc. 3. 14:48

én október közepe óta.

Vannak olyan dolgok, amit már fejből tudok, ezek a reggelik meg a vacsik.

Volt egy idő még nem számoltam, de nem is ment le semmi.

most megint szigorúan és le is csúszott 1 kiló 1 héten. De van honnan..

455. Betsabé (válaszként erre: 454. - Anzse)
2011. márc. 3. 14:36
Mióta számolod? Én még csak 10 napja, de nagyon macerás.
454. Anzse (válaszként erre: 453. - Betsabé)
2011. márc. 3. 14:35

Igen számolom, muszáj, mert ha nem akkor nagyon el tudok csúszni.

Én 1200 kcal eszek egy nap.Próbálom betartani, de azért néha átlépem.

453. Betsabé (válaszként erre: 452. - Anzse)
2011. márc. 3. 14:07
Te számolod a kalóriákat?
452. Anzse
2011. márc. 3. 14:01

Sziasztok,


a fülészet nem volt kellemes élmény a lánynak, de legalább nem kellett felszúrni.

nekem ma kimaradt a doki, mert elmaradt a rendelés. 1 hónap múlva lesz pótolva...ennyit a magyar egészségügyről.

A mai napom jól megy, és ma megjegyezték, hogy mennyire keveset eszek:) pedig nekem nem tűnik már fel.

451. Anzse (válaszként erre: 450. - Andiandi73)
2011. márc. 2. 16:03

Szia,

nagyon sajnálom a dolgot, de ez még biztonsággal kezelhető és gyógyítható, nem?

Én nem tudom, hogy lehet kimérni a vízeret, de biztos van róla valami szakirodalom a neten:)


ma megyünk délután fülészetre, remélem nem lesz semmi extra.Majd este beszámolok róla mi a helyzet.


Holnap én is megyek dokihoz, mert alulműködik a pajzsmirigyem, és most van időpontom. majd erről is beszámolok:)

2011. márc. 2. 15:11

Sziasztok!

Voltam a dokinál és nem sokat teketóriázott - gondoltam min. azzal kezdi, hogy megismétli a vizsgálatot, de nem - és hát a lényeg, hogy nem a legrosszabb, de megelőző állapot, "reaktív sejtelváltozásokkal járó gyulladás". Ebből alakul ki a rák, ha nem kezelik. Úgyhogy ennyit a reményeimről, de hát ez nem a vég. És amin a legjobban kiakadtam, azt mondta több minden mellett, hogy nézessem meg, nem vízéren fekszem, mert ez is okozhat gyulladást. Ti már hallottatok olyanról, aki bemérette, én is meg tudom csinálni vmivel, vagy szakember kell hozzá?


Amúgy a diéta megy, megint lement 1 kg, mostmár nagyon tornázni kellene, kevés lesz a séta.


Anzse!

Gyógyuljatok meg !!

Nincs annál rosszabb, mikor a gyerek beteg :-(


Egyszer én is végig csináltam a Norbi Update 1-et, fogytam is vele kb.8 kg, de csoda nem történt, ahogy abba hagytam, visszajött minden, ha nem több.

449. Betsabé (válaszként erre: 447. - Anzse)
2011. márc. 2. 10:57

Szia Anzse!

Én is örülök a társaknak!

Van több honlap, ahol van napi energia/kalória-szükséglet kalkulátor. Kicsit idegesítő, hogy más-más eredményt mutatnak, de nekem a súlytartáshoz 1674kcal kell, és ennél 15 max. 20 %-al lehet kevesebbet bevinni, hogy egészségesen fogyjak. Tehát napi 1340-1423kcalt próbálok enni. Ezt napi 4-5 étkezésre osztom el. A vacsorázni csak akkor szoktam, ha tényleg éhes vagyok.


A számolás nagy macera. Ez az igazság. Az álomsúlyomig szeretném számolni. (még -8kg) Utána pedig abban bízom, hogy már ránézésre is be tudom saccolni az ételeket, és ha tartom a mostani mennyiségeket, akkor az már lehet életmód. De mivel 1 éve lefogytam, és visszahíztam, ezért nem tudom, hogy most sikerül-e.

2011. márc. 2. 10:12

Sziasztok!


Anzse: Jobbulást a lánykádnak!!!


Betsabé: üdv itt!


Én pont ma számoltam ki Béres A. honlapján, hogy mennyi is az ajánlott. És 1395 kcal jött ki, pedig én kb. 25 kg-val több vagyok, mint te.


Más számolóban 1700 körüli az érték, de azt sokallom.

Én 1300-at célzom be így és ha lassulna, vagy sokáig megállna a fogyás, akkor csökkentem 1200-re.

447. Anzse (válaszként erre: 446. - Betsabé)
2011. márc. 2. 09:54

Szia,

örülök, hogy jöttél!

Hogy számoltad ki, hogy mennyi az ideális kalória amit enned kell?

És meddig szeretnéd számolni? Ideig vagy nevezzük életmódváltásnak nálad is?

2011. márc. 1. 20:32

Sziasztok! Jó, hogy vagytok!

Pár napja én is számolom a kalóriákat. Nekem a napi 1350 az ideális. Én jól tudom ezt elosztani. Napi 4-5 étkezésre bontom. A zöldségek, gyümölcsök segítenek a jóllakásban, de a gyomrom is szűkült már a hízós korszakhoz képest.

445. Anzse (válaszként erre: 444. - Csicsy22)
2011. márc. 1. 19:38

Én 1000 kcal zártam a napot. És az ideg is dolgozik bennem, mert Emmának kifakadt a füle. Holnap menni kell a fülészetre, és már most sajnálom. De remélem hamar meggyógyul...

Biztos finom volt a hurka:)

444. csicsy22 (válaszként erre: 443. - Anzse)
2011. márc. 1. 09:42

Ez szuper, csak így tovább:)


Én ma hurkával indítottam a napot (munkatársam hozta) Jó kezdés, ugye? kapásból 560 kcal

443. Anzse
2011. márc. 1. 08:23

Sziasztok Csajok,


ma reggel ráálltam a mérlegre, mert nem bírtam ki, meg ideges is voltam, mert a lánykámnak fájt a füle az éjszaka, és láss csodát 0,9 kg-val kevesebbet mutatott a mérleg. Ezzen egy kicsit megnyugodtam, meg nem fájt reggel a füle Emmának, így jobb kedvvel indultam dolgozni.

Ma saláta lesz ebédre, sült pulykamellel.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook