Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Számoljuk kalóriát és fogyjunk november1-től!! fórum

Számoljuk kalóriát és fogyjunk november1-től!! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2011. febr. 28. 15:39

Sziasztok!


Erre a norbis 1 hónapra én is kíváncsi vagyok. Majd értesíts már minket is légyszi, hogy milyen eredménnyel zárt a barátnőd:)


Én ma (még) kajaügyileg jól állok, de az utóbbi napokban az esti falatozás okoz megint nehézséget. :S pedig már olyan jól leszoktam róla, de most valahogy megint felbukkant.

441. Anzse
2011. febr. 28. 09:28

Sziasztok,


ma húztam egy piros vonalat az étrend fájlomba és mától megint pontosan számolni fogom a kalóriákat. Mostanában eléggé elcsúsztam, csak körülbelülre számoltam. És megint visszatérek a heti mérlegelésre. Csütörtökön mértem utoljára...tehát csütörtökön mérek megint.


Képzeljétek egyik barátnőm csinálja a norbi updatet, a 1 hónap 10 kg mínuszt, és most tart 2 hétnél, és kb. 5 kiló lement róla. Nagyon kíváncsi vagyok mennyire lesz tartós a dolog. Csak update1 kajákat eszik.


Szép napot!

2011. febr. 27. 13:00

Sziasztok

Tényleg jól hangzik! :-)

Én kolbászt és májpástétomot sütöttem a családnak, tört krumplival. Magamnak mivel keményítő nap van, hagymás krumplit csináltam, jól esett.

Nekem is csak úgy tobzódnak a programok, május 7: 20 éves osztálytalálkozó, május 22:lányom elsőáldozása, június 11: termelési értekezlet a cégnél és valamikor júniusban lesz a keresztfiam ballagása is. Szóval időpontok vannak dögivel, már csak az kell, hogy gondot okozzon, hogy nincs olyan méretű ruhám, ami kellene :-))))

439. Anzse
2011. febr. 27. 11:45

Sziasztok,

Ma nagyon finom ebédet csinálok. Burgonyakrém levest csirkemájjal, és stroganoff csíkokat tésztával.

Mindegyiket úgy főztem, hogy írtam, hogy miből mennyit tettem bele, és így kijön a kalória tartalma. így indultam az elején is,és akkor nagyon mentek lefele a kilók. Muszáj haladnom, mert mindjárt nyár:)

438. Anzse
2011. febr. 26. 15:21

Sziasztok,


a mai napom se a legjobb, mert a kiscsaládomnak szalagos farsangi fánkot csináltam. És persze nekem is ennem kellett belőle:)

Nem is mondtam, hogy csütörtök reggel mértem magam és fél kilóval kevesebbet mutatott a mérleg. Remélem megint elindul szépen lassan lefelé.

Ma már csak gyümölcsöt fogok enni, elképzeléseim szerint.

437. Anzse (válaszként erre: 436. - Andiandi73)
2011. febr. 25. 12:11
Nálunk nem esik 100 ágra süt a nap, de -8 fok van és nagyon fúj a szél. Én is jó időt akarok!!!
436. andiandi73 (válaszként erre: 435. - Anzse)
2011. febr. 25. 07:52

Sziasztok!

Én is vagyok, én is itthon vagyok, de hál istennek szabadnapom van.

Nagyjából jól vagyok és úgy gondolom, ha nem is tartom annyira a kereteket, de ez a szétválasztás nagyon jól kiegészíti a diétát. Már olyan természetes, hogy nem kell mindig köretet enni és mióta újra szúratom a tűket, az édesség sem olyan csábító. Simán kibírom, hogy csak azokon a napokon egyek:-)

Nálatok is esik a hó ?

TAVASZT AKAROK !!!!!!

435. Anzse
2011. febr. 25. 07:05

Sziasztok,

merre jártok?

Én vagyok, tegnap is vendégeim voltak, és megint 3 fogásos ebéd volt. De most halat ettem kapros mártással. Igaz tegnap túlzásba vittem a kapucsínó ivást:)És nálatok mi újság?

Csicsy mi a helyzet a munkával, megjött már a pályázati eredmény?

Én ma szabin vagyok, mert Emma beteg így itthon vagyunk.

434. Anzse (válaszként erre: 433. - Andiandi73)
2011. febr. 23. 21:05

Szia,

én nagyon drukkolok.

Remélem csak valami a rendszerbe. Tesómat 3 éve visszahívták, hogy valami van a tüdején 25 évesen, miután apukámat is műtötték. Visszament, újabb vizsgálatok és kiderült, hogy hibáztak. Nagyon szurkolok Neked.

2011. febr. 23. 19:46

Sziasztok!

Tegnapi napom nagyon felemás lett érzelmileg, egyrészt nagyon örültem, mert végre megvan a 79 kg. De sajnos az életkedvemet is elvette egy levél, miszerint vmi problémám van, nem lett jó eredménye a rákszűrésemnek:-(((((

Ettől alapállapotban nem gondol az ember a legrosszabbra, de én 1,5 éve temettem el anyukámat, aki 7!!! évig küzdött a petefészekrákkal :-((((((

Tulajdonképpen innentől kezdve lehet számítani az én hízásomat, nálam a lelki trauma nem fogyást, hanem hízást hoz. Most próbálom magam nagyon szigorúan tartani, lelkileg és diéta szempontjából is, és reménykedem, hogy megúszom vmi kisebb problémával!!!!!!!

Szurkoljatok nekem!!!

432. Anzse
2011. febr. 23. 11:44

Sziasztok,


a tegnapi napom nem lett valami jó. Mert vendégeim voltak a cégnél, és elvittük őket ebédelni, ahol adott volt a menü, amit enni lehetett.

És ráadásul 3 fogásos volt az ebéd: leves, főétel és desszert. Megettem a farsangi fánkomat:)

Ma gyümölcs és zöldség napot tartok, kíváncsi leszek, hogy történik-e valami vagy nem mozdul semerre a mérleg nyelve. Jó lenne már ha mozdulna....

Tornázni majd lehet elmegyek csütörtökön vagy pénteken.


És ti hogy bírjátok?

431. csicsy22 (válaszként erre: 430. - Anzse)
2011. febr. 21. 21:41

Én május 7-én megyek esküvőre. Addig én is jópár kilóval kevesebb szeretnék lenni.


Alattomos ez a stagnálás, de nem szabad feladni.


Tudom, hogy nem is fogod:)

430. Anzse (válaszként erre: 429. - Csicsy22)
2011. febr. 21. 20:42

Szia,


most én vagyok azon a ponton, hogy nem mozdul sehova, vagyis fel fél kiló, majd le fél kiló.

Már lassan 1 hónapja ez megy.

pedig ezen a héten voltam egyszer kondiba, egyszer otthon torna, egyszer pedig úszni.

Most megint mindent írok keményen és számolom az 1200 kcal.

nagyon nem akarom feladni. Május 14én megyünk esküvőre jó lenne addig 10-15 kg leadni.

Most újult erővel állok neki.

Holnap saláta és gyümölcs napot fogok tartani. Hátha az elindítja a fogyást.

2011. febr. 21. 17:40

Sziasztok!


A mai napom többé-kevésbé jól sikerült. Még a tornára kellene rávennem magam.


Ti hogy álltok?

428. Anzse
2011. febr. 19. 18:22

Sziasztok,

a tegnapi buli hosszúra sikeredett, de jó sokat mozogtam és táncoltam. Reggel ráálltam a mérlegre és fél kilóval kevesebbet mutatott:)

ma viszont a Mcbe ebédeltünk, de a reggelivel és a vacsival még így is bent maradtam az 1200 kcal szerintem.

Holnapra finom bablevest főzök.

2011. febr. 19. 17:31

Sziasztok!

Tegnapi napom katasztrófa volt, szerintem a 2000 kcal-át vertem :-( Szénhidrát nap volt és kicsit sok(k)ra sikeredett. Ma fehérje nap van, reggel ettem egy Danone Fantáziát, délben egy tányér gulyáslevest, uzsira egy szelet rántott husit magában, szerintem ez még jó. Vacsira kolbászos kenyeret fogok enni sajttal, mert már nagyon kívánom ( most került le a padlásról, saját készítés) :-)))

Holnapra kelkáposzta főzeléket tervezek magamnak.


Szép hétvégét!

2011. febr. 19. 11:56

Sziasztok!


Tegnapi napom nagyon rosszul sikerült, de ez egy ilyen hét. Arra viszont jó volt, hogy megerősítsen a kcal számolásban. Maradok ennél a módszernél:)


Ma eddig 1 magvas kiflit és 1 epres activiát ettem.


Ti hogy haladtok?


Kellemes hétvégét!

425. Anzse
2011. febr. 18. 19:18
az úszás ma elmaradt, de helyette volt itthon egy norbi torna. Holnap megpróbálok elmenni úszikálni.
424. Anzse
2011. febr. 18. 11:17

Sziasztok,


nálam most fel le mennek a kilók. vagyis amit szépen lassan adtam le, arra áll vissza a súlyom, ha kilengek egy egy hétvégén.

És ez most sok erőt ad, hogy hiába jön fel gyorsan 1-2 kiló, 2 nap alatt le is megy, ahogy visszatérek a normális kerékvágásba.

Tegnap voltam kondiba gyalogolni meg bicajozni. nagyon jó, de a szauna elmaradt, mert sokan voltak.

Ma megyek úszni, de este megint party lesz. Próbálok majd okosan enni:)

423. csicsy22 (válaszként erre: 422. - Andiandi73)
2011. febr. 17. 18:02

Szia!


Én is napi szinten olvasom Nonót, engem nagyon motívál.

Réka tornáját én még nem bírom. Sok feleslegem van még ahhoz. Én Norbizok.


Nem updatezek, most a héten egy kicsit pihenek. Vagyis jobban elengedem magam kaja ügyileg.

6 után viszont nem eszek, és a torna is marad.

A héttől nem várok semmit. De úgy érzem, most kellett egy kis pihenés, mert már csak azon járt az agyam, hogy mit ennék (és itt édességre gondolok).


Utána szerintem visszatérek

2011. febr. 17. 17:13

Sziasztok!


Nem vesztem ám el :-)

Nálatok is olyan lassan mennek most a kilók, vagy én vagyok már nagyon türelmetlen :-(

Tavaly október óta várom, hogy már 7-tel kezdődjön a súlyom és még mindig nincs meg!!!

Tudom, hogy nem jó a gyors tempó, de már nagyon-nagyon jó lenne!!!

Eleve pofára estem, mikor kiderült, hogy nem előre haladok, hanem hátra hármat, mert ennyit csal a mérleg, ezt most már bekalkulálom, de hiába tartok gyümölcsnapokat, alig mozog a mérleg nyelve:-(

Anzse, Te még mindig szárnyalsz ????

Csicsy, elkezdted az Update-t ????

Most voltam fent a Nono honlapján, annyira jónak tűnik a Rubint Réka torna,szinte mindenki azt reklámozza, Ti csináltátok már ???

Nono is le van fényképezve a diétája előtt majdnem 100 kg-an, meg lefogyva 6? , de egyáltalán nem látszik a bőrén, igaz fiatalabb nálam egy 10-sel minimum, de én mindig ettől félek, hogy még öregebbnek látszom, mint vagyok ?!

2011. febr. 17. 13:04

Szia!


Én reggelire 2 magvas kiflit ettem.


Most délben 1 kit-kat csokit:S

és vagy 3 kanál krumplipürét (a hús most nem nyert)


ééééés vettem visszafelé egy somlóit. A múlt héten is ez csábított el, de hihetetlenül finom.

420. Anzse
2011. febr. 17. 12:22

Szia,


a mai nap igazán jól indult, majd a két szelet pirítós után jött, a sütemény dömping. Ugyanis az egyik kolléganőm nyugdíjba megy, és hozott 5 fajta saját süteményt. na nem lehetett kihagyni a dözsölést.

Ráadásul ebédre egy kis tésztát hoztam, ami ugy-e nem a legdiétásabb.

De ma délután megyek kondiba, futópadozni, meg biciklizni utána pedig egy kis szauna....

Remélem a héten nálam is lesz egy kis fogyás mert most ennél a súlynál ingadozok már vagy 3 hete.


Neked hogy telik a nap?

419. csicsy22 (válaszként erre: 418. - Anzse)
2011. febr. 16. 10:14

Háááát!

Én már elsejétől itt vagyok. Szerződésem még nincs. Bértámogatásos pályázat lett beadva 8-án asszem, és a hó végére dől el, hogy nyerünk-e.

Ha igen, fél évre lesz szerződésem, ha nem akkor nem tudom mi lesz.

Munka van, a pénz a gond:S

418. Anzse (válaszként erre: 417. - Csicsy22)
2011. febr. 16. 10:03

Szia!


És a mérleg ma megint kevesebbet mutatott fél kilóval. Most vagyok ott ahol múlt hét hétfőn voltam.


Itt nem esik a hó, de tükör jég minden.Reggel izgi volt melóba menni.


Reggelire: Májas kenyér volt

Tízórai: kapucsinó

Ebédre pedig csináltam tegnap este egy kis borsó főzeléket. Már olyan rég akartam enni.


Ma elég sok dolgom van itt bent is.


Te mikortól dolgozol megint?

2011. febr. 16. 09:48

Szia!


Hát ez tök jó!:)


Én azóta nem álltam mérlegre, pedig megmondom őszintén nagyon érdekelne, mit mutat.

Tegnap is ott motoszkált a fejemben, hogy reggel ráállok, de még tartottam magam a heti 1 mérés elhatározásomhoz.

Bár nem tudom van-e ennek valami értelme is. A lényegen nem változtat.


Eddig ma 1 meggyes rétest ettem.

Tízórai egy kis bake rolls lesz, ebéd megint kelkáposzta főzelék.


Hogy telik a napod? Ott is esik a hó?

416. Anzse (válaszként erre: 415. - Csicsy22)
2011. febr. 15. 14:51

képzeld, nekem a hétvége után hétfőn reggel a szokásos mérlegelésnél 2 kgval mutatott többet a mérleg. Ma reggel ismét ráálltam, miután tegnap tartottam az 1200 kcal-át, és ma reggel már, csak 0,5 kgval mutatott többet.

Tegnap egész nap éreztem, hogy még nagyon tele vagyok kajával és le is ment, ahogy reméltem.

415. csicsy22 (válaszként erre: 414. - Anzse)
2011. febr. 15. 14:44
Az meglehet. Ezért is tartok attól, hogy ha megszokja az 1200 kcal-t a szervezet, és nem fog lemenni semmi. Sőt, visszajön, ha már csak egy kicsit is többet eszek.
414. Anzse (válaszként erre: 413. - Csicsy22)
2011. febr. 15. 14:19

én tízóraira kapucsinót szoktam inni, uzsonnára pedig valami gyümit, vagy puffasztott rizs, búza


akkor lehet neked azért nem ment lefelé, mert elkezdett tartalékolni a szervezeted.

413. csicsy22 (válaszként erre: 412. - Anzse)
2011. febr. 15. 14:12

Nem bizony. Már a 3 is haladás volt. Reggelizni sosem reggeliztem. Csak ebéd és vacsora volt. Persze jó bőséges adagok :S


ÉS délután/este még egyéb kalóriabombák.


2-3 hónapja már arra figyelek, hogy normálisan egyek, de az 5x-i étkezést, ha belegebedek sem tudtam eddig elérni...

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook