Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szakítás, kibékülés fórum

Szakítás, kibékülés (beszélgetős fórum)


1 2
25. b.ary (válaszként erre: 24. - 4740439ec6)
2014. aug. 2. 21:22
köszi ez nem esik jól,nem azért megyek,ez olyan furcsa?vagy csak úgy lehet egy pasival elmenni hogy mindjárt le kell vele feküdni?
24. 4740439ec6 (válaszként erre: 18. - B.ary)
2014. aug. 2. 21:20
Menj!Sőt csináljatok még egy gyereket!
2014. aug. 2. 21:19

Én alkoholista apa mellett nőttem fel.Tiniként számtalanszor mondtam anyámnak,hogy váljon már el.Nem tette.Apám megnyomorította a tinilétemet.


Ha te is ezt akarod a gyerekeidnek,akkor persze,békülj ki vele!

22. b.ary
2014. aug. 2. 21:15
én nem miatta mennék most el,hanem magam miatt,nekem is jár egy kis kikapcsolódás.
21. kriszta773 (válaszként erre: 20. - B.ary)
2014. aug. 2. 21:07
ha már egyszer így alakult, hogy albérletbe kellett mennetek, maradj ott. a gyerekek sem bábuk, hogy ide-oda rángasd őket, és nagyon nem jó, ha egy alkoholista apa mellett nőnek fel. ennél ezerszer jobb, ha nem jut több minden, mert anyagilag nehezebb. én nem mennék el vele a helyedben egy napra sem. érezze a súlyát annak, hogy vége, ha akar tenni érted, értetek, akkor tegye meg, és majd utána jelentkezzen
20. b.ary
2014. aug. 2. 21:00
a nagyobbik fiam ő 10 éves lesz ő már látja a különbséget,amikor józan és mikor részeg,de még rá is rá kell szólni,hogy most inkább nem játszon vele,mert nem lesz jó vége.a kicsi 4 éves ő még ezek ellenére is rajong az apjáért,bár tegnap ő ment érte oviba és csak értem sírt,hogy én hiányoztam neki.de egyébként nem nagyon emlegetik,ha megyünk sem mindig örülnek.anyagilag most szarul jövünk ki,albérletbe kellett mennem,és azt érzik a fiúk is.nem mintha előtte habzsi dőzsi lett volna,de most sokkal kevesebb jut mindenből.
2014. aug. 2. 20:53

Részegnek? Soja!


Amíg az elvonó után nem jelentkezik és fel akarja nevelni a fiait, talán, de csak nagyon talán.

A gyerekek hamar megértik, hogy ilyen apa nem apa és ők fogják kérni később, menjetek szét.


Milyen példát mutathat nekik a párod?

Jót nem.

18. b.ary
2014. aug. 2. 20:50
itt most a kérdés az,hogy elmenjek -e vele vagy sem?!pihenés nekem is jár,egy kicsit jó lenne a fiúk nélkül is,ki kell kapcsolnom az agyam!
17. b.ary
2014. aug. 2. 20:45
sajnos és is ilyenben nevelkedtem,de reméltem,bíztam hogy az én gyerekeimnek nem ilyen lesz.tévedtem.ettől függtelenül még megszerettem őt és éltünk is így,mígnem minden rosszra fordult.
16. b.ary
2014. aug. 2. 20:43
az elején még nem volt probléma az itallal,azóta 4 éve meghalt a fia(elöző házasságból)sajnos ezen sincs túl.és most kb fél éve -éve lett szar minden.már én is terveztem a költözést,de beelőzött.nem tudom mitévő legyek.az ismerőseim közül csak egy ember mondja hogy butaságot csinálok ha elmegyek vele,azon kívűl mindenki azt mondja menjek,és érezzem jól magam.a 10 év alatt sajnos nem voltunk együtt ketten sehol.ez is probléma,mióta megvannak a fiúk nekem csak ők vannak.csak körülöttük forog a világ nekem.
15. vacsa (válaszként erre: 14. - B.ary)
2014. aug. 2. 20:41
Én ilyen családba születtem. Ebben a témában nem tudok megértő lenni.
14. b.ary (válaszként erre: 5. - Vacsa)
2014. aug. 2. 20:38
sajnos amióta ismerem iszik,de nem így,és hogy szültem neki gyereket hát nem én vagyok az első és nem is utolsó.sajnoz az évek alatt változott így meg
13. 8ce241d560 (válaszként erre: 11. - B.ary)
2014. aug. 2. 20:38
előbb bizonyítson. aztán talán adj egy esélyt neki.
12. vacsa (válaszként erre: 11. - B.ary)
2014. aug. 2. 20:38
Mióta iszik?
11. b.ary
2014. aug. 2. 20:37
már folyamatban van az leszokás,már elment orvoshoz.amit eddig nem tett meg.két hét múlva van időpont a pszihiáterhez,pszihólogusnál is volt már ez idő alatt
10. Cucicsillag (válaszként erre: 5. - Vacsa)
2014. aug. 2. 20:31
Lehet,akkor meg nem volt az.
9. vacsa (válaszként erre: 6. - De Luca)
2014. aug. 2. 20:31
Persze. Biztos leszokik.
8. Cucicsillag (válaszként erre: 3. - B.ary)
2014. aug. 2. 20:31

Grrrr, tehat mikor milyen hangulata van? Na, nemaaaaar!

Ha adsz is neki uj eselyt, tudja, hgy ez az utso es netovabb!

Ha pialgat, legalabb legyen jopofa, ne hopofa vagy lopofa es plane kussoljon, ne kotekedjen, ha mar elviseled neki...

7. 6fef80bd7d (válaszként erre: 3. - B.ary)
2014. aug. 2. 20:29
aha így már világos.és ha kibékülsz vele utána rá egy hétre megint iszik és megint kirakja a cuccaidat az jó lesz?
2014. aug. 2. 20:29
Első lépésként elküldhetnéd elvonóra.
5. vacsa (válaszként erre: 3. - B.ary)
2014. aug. 2. 20:29

Szültél két gyereket egy alkesznak?? Remek.

Komolyan nem értem némelyik nőt...

4. 8ce241d560 (válaszként erre: 3. - B.ary)
2014. aug. 2. 20:28
nem hiszem, h szükségetek van egy instabil, részeges apukára/férjre. :S
3. b.ary (válaszként erre: 2. - 6fef80bd7d)
2014. aug. 2. 20:26
azt hiszem semmit,sajnos ő iszik és mikor iszik mindig van valami probléma,akkor semmi nem jó.ha van rajta sapka az a baj,ha nincs az.aznap épp volt benne nem kevés.azt mondta elege van mindenből,most meg már békülne!
2014. aug. 2. 20:25
mi szépet csináltál, hogy ezt mondta?:D
2014. aug. 2. 20:22
10 éve vagyunk(voltunk együtt)mig egy nap csak arra mentem haza,hogy szedjem a cuccom és menjek el.ezzel nem is lett volna baj,csak avval,hogy van 2 gyerekünk is és a gyerekek füle hallatára mondta,hogy takarodjunk el .most pedig el szeretne menni kettesben egy pár napra,mert azt mondja kell nekem a kikapcsolódás.ti mennétek?sajnos a szívem még szereti,az eszem nem akarja.mire kell hallgatni,a fiúknak hiányzik az apjuk.nekem is,de nem tudom mi lenne a jó döntés!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook