Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szakítás után kibékülés? fórum

Szakítás után kibékülés? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Szakítás után kibékülés?

1 2 3
79. 93cc040b09 (válaszként erre: 78. - 0c052fb01d)
2022. jan. 13. 18:29
Ez egy olyan hülye duma,hogy akiket egymásnak szántak azok együtt lesznek...egy kapcsolatért rengeteget kell tenni meg kell dolgozni a másikért ,a boldogságért...
78. 0c052fb01d (válaszként erre: 1. - Pelegrinsz)
2019. jan. 12. 09:03
Én nem eröltetném a dolgot. Azt mondják, akik egymásnak vannak “teremtve”, azok együtt lesznek, de nálatok mintha a sors se akarná, hogy boldogok legyetek együtt. Engedd inkább el!
2019. jan. 12. 08:50
En azért kíváncsi lennék mi lett a lánnyal igy 8ev után 😊 lehet mar családja van egy normális ferfitol 😊
76. 6fd781242b (válaszként erre: 73. - Pemete)
2019. jan. 11. 20:26
Hát ha az a szerelem tényleg igaz volt akkor a barátnők a flörtölések a bulik csepp a tengerben... semmit nem segítenek szerintem erre nincs gyógyír talan az idő tud segíteni Azt a pár hónapot végig kell szenvedni a kell szót idézőjelbe tenném meg kell gyászolni
75. VictorHUN (válaszként erre: 73. - Pemete)
2010. aug. 6. 17:37
Ja azt észre vettem hogy a nők többsége csalódás után gyorsan változtat a haján valamit, vagy a hajszínét vagy a frizurát mint ha attól nem egy azon személyek lennének és képmutatóan úgy tesznek mint ha mi sem történt volna
74. pemete
2010. júl. 30. 12:06
Hopp az első vessző helyett kettőspontot akartam:)
73. pemete
2010. júl. 30. 12:06
Hogy lehet feldolgozni, barátnők, buli, flörtölések, fodrász-> új frizura, masszázs, és minden ami neked jól esik:)
2010. júl. 29. 17:51
2 hete még engem szeretett, most új barátnöje van, akitől gyereket is akar..Teljesen eltüntem az életéböl. Tudom, jobbat érdemlek, meg minden, de hogy lehet továbblépni? Egyszerüen csak egy roncs vagyok idegileg, semmihez sincs kedvem, teljesen tönkrementem, azt hiszem inkább a megalázás miatt, meg a csalódás miatt, nem a szerelem miatt... Hogy lehet ezt feldolgozni? Bármilyen tippnek hálás lennék, tényleg nem tudom, hogyan tovább... :(
71. Noarashi (válaszként erre: 70. - Pelegrinsz)
2010. jún. 29. 15:33
Ne misztifikájuk túl ezt az "igazi" dolgot! Sok sok igazi jöhet még az életedben! A legfontosabb hogy szeresd magad! Legyenek elvárások (persze ne irreális) és aki elér bizonyos szintet, adj neki esélyt! ezt a senkiházit meg felejtsd el! Bocsi,de sztem szánalmas és önbizalomhiányos pasi lehet.Hiteget téged is meg ki tudja kiket! Akinek kellessz majd igazán , az nem teszi ezt! Légy büszke!!! És erős!!! Ne félj, akit neked rendelt a sors, az majd jön! ezt pasit meg írd le selejtbe, tanulópénznek vagy akárhogy! Nem kell elfelejtened, de ne is foglaljon sok helyet a szívedben!
2010. jún. 27. 23:02
Egyszerüen nem értem.... Ha én vagyok az igazi, és ha egy év után akar tőlem valamit, miért megy mások után? Egyszerűen nem tudom felfogni...... Ez annyira undorító dolog!
69. 26f998f9d0 (válaszként erre: 68. - Pelegrinsz)
2010. jún. 25. 14:45

én olvaslak :)

bár nem tudok újat hozzátenni az előző hsz-omhoz; sok sikert kívánok, sok jó lehetőséget és boldogságot!

2010. jún. 25. 14:15

Köszönöm szépen a hozzászólásokat. Gondolom elmondom, mik a fejlemények, még akkor is, ha már nem is olvassák sokan:

Azóta találkoztunk, elfogadta volna a külföldi félévemet is, de kiderült, hogy neki közben volt más is. Azt hiszem azért nem akarta ezt elfogadni, hogy mással lehessen közben. Ez nekem nem fért már bele, persze ö ezt nem érti, hiszen most sem voltunk együtt és szerinte nincs jogom számon kérni töle akármit is.... Megkértem, hogy felejtsen el... remélem most megteszi, megígérte legalább is.

2010. jún. 24. 11:36

A cikket elolvastam, a hsz-kat csak részben, bocs, ha ismétlek vmit.


Annyi a véleményem, hogy a férfi nem felnőtt módjára viselkedik. Szerintem érzelmi zsarol téged, mert nem tudja elviselni, hogy mással lát, vagy hogy magában már tudja, esetleg rossz döntést hozott, amikor szakított veled.


Ez a rész: "Amikor megtudta, hogy mással voltam, hiába szakítok is miatta, megsértődött, mondta, akkor lefekszik mással, egy régi osztálytársnőjével, aki mindig is tetszett neki..."


...ez mi, ha nem hiszti, durca, zsarolás?


Nem mondom azt, hogy a felmelegített kapcsolat nem működhet jól, mert van, amikor igen, mert tanulnak a felek a hibákból.

De sztem itt erről szó sincs.

Ne hagyd magad büntetni.

És utazz-utazz, láss világot, amíg megteheted!

Mindazonáltal néha nem árt egyedül lennünk, mert abból sokat tanulhatunk magunkról. Használd ki a lehetőséget, mert nem biztos, hogy kapsz még az élettől ilyet.

Ha egy ajtó bezárul, valahol megnyílik egy másik :)


Szép napokat!

2010. jún. 23. 09:16
Én tuti, hogy hagynám a francba azt a férfit. Ez nem kapcsolat így. Gondol egyet és ott van más... Számomra ez egy kicsit fura.
2010. jún. 20. 17:27

Szerintem akárhogy is fáj,nem kell ezt a kapcsolatot erőltetni!Rettenetes érzés lehetett az amikor egy hét után másik nőt találtál nála!

Fiatal vagy,okos,sejtésem szerint sok pasinak bejöhetsz, olyannak aki tisztel és becsül téged!

Az igazi nem fekszik össze akárkivel csak úgy.A másik meg hogy érdekes hogy már barátilag elkezdett levelezgetni,amikor érezte hogy necces a szitu!Neki mindegy, csak nő szuszogjon mellette éjjelenként.Bocsi,de egy ilyen pasival családot meg ilyeneket tervezni nem nagyon lehet...

64. Tücke (válaszként erre: 63. - Zsuzsa88)
2010. jún. 17. 17:47
Nekem anyósom meg sógornőm ilyen másnak soha nem lehet igaza csak nekik.... én meg rájuk hagyom mert hiába van anyósomnak főiskolája szart se tud sokmindenről...
63. Zsuzsa88 (válaszként erre: 39. - Tücke)
2010. jún. 17. 16:40
Ezaz. Nem tanultság kérdése. Egy nagyon jó barátom szakács. Pár évig rádiózott, aztán szakácskodott, most per pillanat kávézóban pincér. De rettent a helyén van az esze, sosem veszekszik olyanért, amit nem is ért, mert a Páromból igazából azért kezd elegem lenni, mert pont azért, hogy azt ellensúlyozza, hogy ő autószerelő, én pedig manager leszek, addig-addig okoskodik, hogy elegem lesz belőle. Szokták mondani, ha valamihez nem értesz, ne szólj bele. De ő állandóan okoskodik, és nem veszi észre, hogy baromira idegesít vele, mert még maga is tudja, hogy nincs igaza, de keres rá valami magyarázatot, hogy aztán ne essen ki hülyének. Tényleg nem arról van szó, hogy autószerelő -e vagy sem. Imádom, mikor olajos és csupa szutyok, legszívesebben 1x elmennék a munkahelyére, mikor tudom, hogy egyedül van (ha a főnök elmegy vlhova), és egy roncs kocsinak a haubáján szeretkeznénk (bár ő 100%, hogy nem menne bele, utálja, ha piszkosan látom), mert nekem az igenis szexi. Nem a szakmájával van a bajom. Hanem a hozzáállásával úgy kb. mindenhez... :(
62. flasch (válaszként erre: 61. - A284cbe523)
2010. jún. 17. 14:36

Köszönöm!:) és mondom, ha nem magam élem át, én se gondoltam volna, hogy ez működhet.

sokat, nem, inkább rengeteget küzdöttünk egymásért, és ez tudattalanul is összekovácsolt bennünket. ahogy egy kapcsolatért, annak a jó működésért is mindennap tenni kell, megtartani művészet nem megszerezni:)

61. a284cbe523 (válaszként erre: 60. - Flasch)
2010. jún. 17. 14:31
Ehhez csak gratulálni tudok!
60. flasch (válaszként erre: 59. - A284cbe523)
2010. jún. 17. 14:26

:) úgy, hogy rájöttünk, mindetten igazából senki mással nem akarunk lenni csak egymással. nem mondom, hogy leinte nem volt nehéz esélyt adnom a dolognak, de nálam bejött, hogy a szivemre hallgattam, és azóta se bántam meg egy percre sem. az igazi szerelem sok küzdéssel jár, buktatókkal, amiket ha van jövője két embernek sikeresen át is vészel.De csak akkor ha mindketten nagyon, de nagyon akarják a kapcsolatot, mert fél gőzzel ez nem sikerülhet.

Ja, és még vmi, midenki váltzik az idő múlásával.

Lehet, hogy én se ugyanúgy tennék ezt vagy azt most, mint x éve, tehát én ezért is adtam még egy esély a páromnak.

És milyen jól tettem :)

59. a284cbe523 (válaszként erre: 57. - Flasch)
2010. jún. 17. 14:17
Érdekelne, mit takar a hacsak! Én konkrétan gondoltam mögé valamit! Hogyan sikerült? Mi változott meg?
58. tatum (válaszként erre: 51. - D2f645dcf9)
2010. jún. 17. 12:52
Teljesen egyetértek veled,főleg az útólsó pár sorral!
57. flasch (válaszként erre: 56. - A284cbe523)
2010. jún. 17. 12:51

hála az égnek nálunk bejött az a "hacsak" :D:D:D

de én sem hinnék benne, ha nem velem történik. :)

56. a284cbe523 (válaszként erre: 53. - Tamaryn)
2010. jún. 17. 12:49

Az idő nem hoz meg helyettünk semmilyen döntést. Azt csak mi magunk tehetjük meg, esetleg elbújhatunk a döntés felelőssége elől. Esetleg az idő elteltével átértékelünk. De ezt meg lehet tenni előtte is. Ha van két érett, felnőtt ember, akkor meg tudják beszélni mit szeretnének egymástól és mit az élettől és egyeztetni tudnak, hogy működik, vagy sem. Egyébként a cikk ellenére sem láthatjuk kettőjük kapcsolatát, mert az egyik fél szubjektív elmondása még véletlenül sem tükrözi a valóságot a kívülálló számára. Ahhoz hallani kéne a másik felet is, ami itt lehetetlen. De, ha általánosítunk, egy olyan kapcsolat, ami soha nem működött hosszú távon, soha nem is fog, ha csak.... de az a hacsak szinte soha nem történik meg.


Az idő nem old meg semmit, de fel lehet használni az átgondolásra, átértékelésre.

55. flasch (válaszként erre: 54. - 34ee4c6364)
2010. jún. 17. 10:12

teljes mértékben egyetértek veled!!!! a sorsunk elöl nincs menekvés... :D

valahogy érzi az ember, ha valaki más, több számára, mint előte, utána bárki. és ha nem tud elszakadni lélekben, akkor nincs is miről dönteni, a sziv már döntött!

2010. jún. 17. 10:09
Én kilenc évvel ezelőtt ismertem meg a párom (mellesleg veled egykorú vagyok)gyerekkori szerelem sok balgaság,3 sikertelen kapcsolat (mind Vele) megcsalás, hazugságok, kihasználás, csak szex, egyéb kapcsolatok történtek velünk a 9 év alatt, de mindig is a legjobb barátomnak tekintettem, bármiről tudtunk és a mai napig is tudunk beszélni mindig van mit mondanunk egymásnak és remélem ez így marad hisz már több mint egy éve együtt élünk és majdnem 3 hónapos a kislányunk. Tanulság ha egymásnak vagytok rendelve úgyis együtt fogtok megöregedni, tudom naivitásra utal de én ezek után hiszek benne! Szóval ne görcsölj!!!
2010. jún. 17. 06:39

amig szereted,addig nincs kiut csak egyetlen megoldás.bárhogy fáj várni,várni fogod mert várni kell,ezt diktálja maga a lét a zsigereidben.ha nem diktál akkor "kihalt" valami és lehet mondani hogy ésszerü döntés,pedig egy folyamat állomása amit a másik megtapasztalása és a bennünk zajló változás okoz.

Jó döntést az idő ad,nem az ember.

2010. jún. 16. 18:30
Hasonló cipőben járok, akár beszélhetek jelen, vagy akár múlt időben is, bár nagyon frissen élnek még bennem az események. Szóval totál átérzem, amibe most vagy, nálunk a szituációink kicsit másabbak, de a lényeg ugyanaz, se vele- se nélküle kapcsolat a mienk, ha szakítunk nem bírjuk egymás nélkül, ha összejövünk általában meg csak civakodunk. A féltékenység itt is nagyúr, persze van alapja is. Asszem 1 hónappal ezelőtt sikerült meghoznom a jó döntést, véglegesen kiléptem, nagyon fájdalmas volt, de azóta próbálok erőt gyűjtögetni és élvezni az élet minden percét, ha kell más oldalán vigasztalódva. Egyszer mindenki megtalálja az igazit, nem kell évekig várna senkire, ami nem megy, azt nem kell erőltetni. Tudom nem egyszerű, de lásd nekem sikerült.
2010. jún. 16. 13:14
Szerintem itt most mindkettőtök hibás. Vagyis nem ti, hanem alapvetően a társadalommal van gond. Ha a pasi családot szeretne, az már félsiker! 25 évesen pedig igenis el kell kezdeni családot alapítani! Különben elfogyunk... Mindenki állandóan csak a karierre hajt, csak épp nem lesz, akivel a gyümölcsét a későbbiekben megossza. És gyerek mellett is lehet dolgozni, csak akarni kell. Szóval összefoglalva: mindkét fél hibás ebben a történetben. A pasi azért, mert azt mondja, szereti a nőt, ám minden percben mással csalja meg, a nő pedig azért, mert csak a karrierjének hajlandó élni. Mindkettőtöknek változni kell és nem feltétlenül egymás mellett. Ez a kapcsolat már 1000 sebből vérzik, csak tüskéi vannak mindkettőtöknek, a szerelem pedig egy idő után átalakul szeretetté, amit az ilyen alapvető nézetkülönbségek pillanatok alatt szétszednek.
50. flasch
2010. jún. 16. 12:49
-képes
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook