Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szakdolgozati témám Hagyományápolás az óvodában. Tudnátok nekem szakirodalmat ajánlani? fórum

Szakdolgozati témám Hagyományápolás az óvodában. Tudnátok nekem szakirodalmat ajánlani? (tudásbázis kérdés)

5. R. Kriszti21 (válaszként erre: 2. - Laszlozsu)
2010. nov. 12. 11:44

Szia!


A szakdolgozatomhoz szeretnék segítséget kérni tőled a témám a hagyományápolás az óvodában és láttam hogy van egy hasonló szakdolgozat ami irányt adna az elinduláshoz!


Köszönöm

2010. nov. 6. 07:12

Sziasztok!


Tudnátok nekem is segíteni? Ugyanaz a témám Hagyományáplás az óvodában és nem biztos, hogy elég a szakirodalmam.

Pontosan nem tudom, hogy most a hagyományápolás témakörében írhatok e a népszokásokról vagy sem.


Köszönöm a Segítséget!

3. bbetti25 (válaszként erre: 2. - Laszlozsu)
2010. szept. 17. 21:21
Köszönöm! A szakirodalom a lényeg.
2010. szept. 17. 17:20

Szakirodalmat nem tudok, de van egy volt osztálytársam, aki szintén ebben a témában írt szakdolgozatot, melyet a múltkor véletlenül leltem rá a neten. Plágiumra nem bíztatlak, csak esetleg irányadásként segíthet, ha érdekel.

Ha gondolod megírom priviben a fellelhetőséget.

2010. szept. 17. 16:39
Sziasztok! Szakdolgozati témám Hagyományápolás az óvodában. Tudnátok nekem szakirodalmat ajánlani?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook