Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Száj fölötti "szépségpötty" piercing ügybe szeretnék tanácsot kérni! fórum

Száj fölötti "szépségpötty" piercing ügybe szeretnék tanácsot kérni! (beszélgetős fórum)


2009. dec. 7. 13:41

:-(

Érdemes megcsináltatni,nekem nagyon tetszik. Szülinapi ajándékom volt a piercing. :-)

2009. dec. 7. 13:33
Szia! Még nem volt rá se időm, se pénzem! Szerintem a karácsonyozás után fogom csak megcsináltatni!
5. russodebby (válaszként erre: 1. - Marcsykaa)
2009. dec. 7. 13:28

Szia!

Megcsináltattad már?

Két hete csinálták az enyémet,lidocain injekciót kaptam, kicsit éreztem a szúrást, másnap reggelre bedagadt kicsit, most már ki is cseréltem szilikonosra.

2009. nov. 22. 16:45

Szia!

Nekem is egy éve van meg.4000 volt maga a "szúrás",plusz az ékszer.Nekem sem fájt mikor átszúrták,meg sokáig utána sem.Viszont én egyből kisebbre cseréltettem,és az miatt bizony csúnyán feldagadt.Szenvdtem vele egy ideig,de nekem megérte,mert imádom!!!!

2009. nov. 22. 13:13

Szia!Én 1 éve csináltattam,ékszerrel együtt volt 8.000 Ft.

Nekem sem fájt,használtak érzéstelenítőt,csak azt éreztem,ahogy megy át a tű,meg ahogy átszúrták a bőrt,de egyáltalán nem fájt.

Kívülről fertőtleníteni kellett egy darabig Egisepttel,belül Septofort tabit kellett szopogatni.Mondjuk én aloeverával fújtam és az is tökéletes volt.Tejterméket 1-2 hétig nem lehet enni,de a pálinka kifejezetten jó rá:D

Szeszt lehet inni.

Nekem be volt dagadva egy hétig.

A mellpirszingnél viszont nem érzéstelenítettek.Ez az érzéstelenítés dolog változó szerintem.

2. adrika88 (válaszként erre: 1. - Marcsykaa)
2009. nov. 22. 13:02
Szia!Én 5 éve csináltattam 5000 ft-ért!Igen,használnak érzéstelenítőt,és bár mindenkinél más,de nekem egyeltalán nem fájt, sőt besem volt dagadva!Alkohollal kivülről kellett tisztitgatni, belülről pedig száj öblögetővel és 1 hétig nem ehettem tej terméket,de alkoholt tudtommal lehet!
2009. nov. 22. 12:59

Szeretnék szépségpötty piercinget, és azt szeretném megtudni, hogy érzéstelenítőt használnak e, mennyire fáj, és hogy kb mennyiért csinálják meg?

Mennyi ideig nem lehet alkoholt inni utána, és meddig lesz megdagadva?

Köszi:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook