Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szabad-e önzőnek lenni? fórum

Szabad-e önzőnek lenni? (beszélgetős fórum)


263. Ildi
2018. dec. 6. 06:52
igen
2018. dec. 6. 06:50
Néha igen
2018. dec. 6. 05:59
Igen
2018. dec. 6. 02:45
Kell
2018. dec. 6. 02:08
szabad
2018. dec. 5. 23:45
Kell is
2018. júl. 31. 10:06
Attól függ miröl van szó.
256. fincsi5 (válaszként erre: 254. - PöttyösPanka)
2017. júl. 1. 19:55
Mert jár neki, meg megérdemli. Ezt látja, hallja :((
255. Nincsnekem (válaszként erre: 254. - PöttyösPanka)
2017. júl. 1. 19:32
:))))))
254. PöttyösPanka (válaszként erre: 248. - 10cc61fb5a)
2017. jún. 30. 16:31

Másrészről jóérzésű úri hölgyek azért nem kufircolnak mások férjével, mert van az a dolog, az az izé, ami visszatartja őket. Na, hogy is hívják? Itt van a nyelvem. Jah, megvan! Annak a valaminek aza neve, hogy Erkölcs. Nem tudom, neked mond-e valamit ez a szó.

Ha nem, akkor sajnálom, de nem tudom elmagyarázni, mert ez olyan, hogy (bocsánat mindenkitől a politikilag inkorrekt megfogalmazásért) a c.nnyal sem tudod megértetni, miért becstelen dolog lopni. De ma már a becsület, tisztesség, erkölcs és társaik sokaknak csak üres szavak. Ma már mindenki csak törtet, átgázol a másikon, elveszi, amit akar, és kihasználja még azt is, akit a szerelmének titulál.

253. fincsi5 (válaszként erre: 248. - 10cc61fb5a)
2017. jún. 30. 15:36
Micsoda hozzáállás, nem is bírom megérteni.
252. gribedli*** (válaszként erre: 250. - PöttyösPanka)
2017. jún. 30. 15:03
Már csak időben is kényelmesebb, ha mindkét ember szingli, akkor taliznak, amikor akarnak, oda mennek, amikor akarnak, élhetik az életet mindenféle agymenések meg rejtőzködés nélkül
251. gribedli*** (válaszként erre: 248. - 10cc61fb5a)
2017. jún. 30. 15:01
Adott esetben ezzel a mentalitással akkor tudnál a szerető barátnőjévé válni? Képzeld el a szitut. A nőre nem haragudnál, ha tudnád, hogy tudott a házasságon belüli nehézségekről? Nem gondolnád, hogy direkt kapott az alkalmon?
250. PöttyösPanka (válaszként erre: 248. - 10cc61fb5a)
2017. jún. 30. 11:45
Ha nincs senkid, akkor is egyszerűbb nem nős pasival kavarni. Nehogymár én érezzem úgy magam, mint egy bűnöző a bujkálás miatt. Senki miatt nem játszom patkányt, aki a sötétben oson. De itt akkor sem erről van szó. A lány nem csupán szexelni akar a főnökével, hanem beleszeretett. Itt nem lesz az, hogy kufircolnak egy jót, aztán mindenki megy, mint aki jól végezte dolgát. A szex után a lány szenvedni fog, hogy nem lehet övé a pasi, és csak kihasználta, stb.
249. 1c2bf7d42c (válaszként erre: 246. - 10cc61fb5a)
2017. jún. 30. 11:23
Majd ha a ferjed massal szexszel es kapsz tole nemi plusz ajandekot es mehettek mindketten a nemi gondozoba, akkor kerdezd meg, hogy miert problema!
248. 10cc61fb5a (válaszként erre: 247. - PöttyösPanka)
2017. jún. 30. 11:23
Persze, oké. De ez mégiscsak legyen a férfi dilemmája. :)) Ha én egyedülálló lennék, pont nemérdekelne, hogy a pasinak kije van és mióta, ha ő nyomulna rám. Nyilván én magamtól egy nős pasira nem másznék rá. De fordított esetben számoljon el a pasas a saját lelkiismeretével.
247. PöttyösPanka (válaszként erre: 246. - 10cc61fb5a)
2017. jún. 30. 11:10
Egy egyedülálló nő egyedülálló férfival akarjon szexelni, és akkor nincs dilemma. A szexszel semmi probléma, tényleg nagyszerű időtöltés ha mindkét fél örömét leli benne, és valóban nem szükséges hozzá párkapcsolat. De nem minden szex ilyen örömteli és helyénvaló. Az egyedülálló nőknél gyakran az a probléma, hogy beleszeretnek a szexpartnerükbe, és többet akarnak. Gyakran pedig azért dilemma a szex, mert csak az egyik fél akarja. Azt nem kezdeném el ecsetelni, hogy miért okoz dilemmát házas férfival szexelni. Ha ezt nem tudod magadtól, akkor azt kívánom neked, hogy a saját bőrödön tapasztald meg, milyen az, ha mással szexel a férjed.
246. 10cc61fb5a (válaszként erre: 243. - PöttyösPanka)
2017. jún. 30. 10:55
Arra lennék kíváncsi, miért kell a szexnek ekkora feneket keríteni? Nem értem. Oké, hogy ha a fele foglaltak, akkor nem jönnek csakúgy össze. De egy egyedülálló nőnek miért olyan hatalmas dilemma szexelni? Ez nem olyan, hogy utána örökhűséget kell fogadni. Ez egy jó időtöltés. Ha meg mindkét félnek bejött a másik, lehet ismételni. :P
245. PöttyösPanka (válaszként erre: 244. - Nincsnekem)
2017. jún. 30. 10:47
Írtam oda is, és hasonló eset, de most nem arra gondoltam. Ott a barátnak hitt srác szerelmes volt. Akiket itt említettem, azok csak szexet akartak, és ennek megfelelően nem voltak túl kitartóak. Egy-két hét, és leléptek.
244. Nincsnekem (válaszként erre: 243. - PöttyösPanka)
2017. jún. 30. 10:28

Asszem értem miről beszélsz, írtál a fórumom alá is. Hát igen, szomorú, tényleg nagyon sajnálom, hogy így alakult.


Engem egyedül ez a baba dolog foglalkoztat. Valahogy azt gondolom, hogy ennyi pénzt, időt és energiát nem fektet bele egy férfi abba a kapcsolatba, ami nem fontos neki. Nem tudom. De persze ismerjük a férfiakat, könnyen elcsábulnak, mégis abban bízok, hogy vannak még olyan korrekt palik a világon, akik előbb kilépnek a meglévő kapcsolatból, és utána keresnek vigaszt. Még akkor is, ha ők fejben már 5x megcsinálták a nőt, de mégis FÉRFIAK, és addig nem lépnek, amíg véget nem vetnek a dolognak. Én mindig ezt mondtam az összes pasimnak. Ha meg akar csalni, ha azt érzi, hogy bármilyen okból kifolyólag úgy dönt, hogy hanyatt vág egy nőt elöbb dobjon rám egy sms-t. Csak annyit, hogy vége vagy nem tudom. De úgy csinálja, hogy legyen ahhoz is férfi, hogy előbb lépéseket tesz a párja felé.

243. PöttyösPanka (válaszként erre: 236. - Nincsnekem)
2017. jún. 30. 10:16
Nem lehetünk 100%-ig biztosak benne, hogy a pasi csak szexet akar, viszont a pasik megdöbbentően figyelmesek és megértőek tudnak lenni csak azért, hogy ágyba vigyenek egy lányt. Tapasztalatból beszélek. Még amúgy bunkó, érzelmi analfabéták is képesek hitelesen megjátszani a megértő barátot, akinek a vállán kisírhatja magát az ember lánya. Aztán jön a pofára esés, amikor azt hiszed, hogy találtál egy olyan barátot, akivel mindent meg tudtok beszélni, mert ő annyira megért téged, de egyszer csak ez a nagyon jó barát úgy hagy faképnél, hogy csak pislogsz, mert rájön, hogy hiába minden, úgysem fekszel le vele, és így nem éri meg az erőfeszítés.
242. PöttyösPanka (válaszként erre: 235. - Gribedli***)
2017. jún. 30. 10:09

Ha egyébként is barátok, akkor talán belefér, de akkor is csak úgy, ha nem tesznek olyat, amit a feleség elől el kellene titkolni. Ha valaki bizonytalan benne, hogy még a barátság határain belül jár-e, gondoljon bele, hogy mit szólna ehhez a másik párja. Ez egy elég jó fokmérője a dolgoknak. Persze vannak bensőséges baráti kapcsolatok férfiak és nők közt, de ha valaki házas, akkor hiába érez egy ilyen viszonyt teljesen helyénvalónak, ha titkolni kell a házastársa elől, akkor mégsem helyénvaló. Az ölelgetést, puszilgatást, mély, megnyílós beszélgetéseket az embernek a házastársának kell tartogassa. Pont ez lenne a lényeg. A férjemmel legyek szoros, bizalmi kapcsolatban. Persze van, amit az ember inkább a barátaival beszél meg, de nem szabad ilyen módon elhatárolódni a házastárstól, mert az vezet az elhidegüléshez.

Különben meg ha a főnök részéről ez tényleg csak egy baráti kapcsolat, akkor is véget kellene vetni neki, mivel a fórumindító részéről ez jóval több.

2017. jún. 30. 09:55

Egyébként tényleg csak találgatások vannak.

Kispiros nem ír.

Így részemről ez a téma jegelve.


Azért azt kívánom, hogy mérlegeljen, és hozzon jó döntést!

240. Nincsnekem (válaszként erre: 239. - 4213133598)
2017. jún. 30. 09:52

Mi is nagyon baráti viszonyban vagyunk a beosztottakkal, mondjuk nem multi vagyunk, hanem vendeglato egyseg. Mi egyutt sorozunk es programokat szervezunk a brigaddal. Parom kuldte mar el az uzletvezetot egy utazasra, mert a srac egesz egyszeruen nem volt hajlando szabadsagra menni. Megvette a repjegyet es kifizette a szallodat, majd elkuldte. Szoval vannak olyan emberek (mi is), akik tudnak olyan fonokok lenni, akikre a beosztottuk felnez es tisztel, de munkaido utan tud a baratuk is lenni. Nagyon regota mukodik igy, es nagyon jol mukodik. Nekem is ontotte mar ki a szivet egy srac, en is meghallgattam, megoleltem, irtam neki utana par sms-t, hogy mi a helyzet vele.


Persze nem mindenki ilyen, de nem beszelunk annyira lehetetlen sziturol

239. 4213133598 (válaszként erre: 231. - Fincsi5)
2017. jún. 30. 09:44

Hát, az, hogy ki hány év után szeret ki a házastársából, és mi miatt, azt változó.

Vannak olyan párok, akik nemhogy 4 évet, de még egyet sem bírnak ki együtt. Házasságban sem.

Nem tudhatjuk, hogy a témában említett pasi egyáltalán kiszeretett-e a feleségéből, vagy a babáért való sikertelen küzdelem miatt került házassági válságba. A történet szerint én ez utóbbit találom inkább lehetségesnek.

De még az is lehet, hogy semmi köze a kettőjük között kialakult dolognak ehhez.

Egyszerűen kapóra jött a főnöknek, hogy adott egy fiatal nő, aki ki tudja miért, éppen neki önti ki a szívét. Kinek ne esne jól a figyelem, a törődés érzése, az érintés? De nehogy már ezt puszi, ölelés, simogatás kíséretében adja tudtára egy főnök a beosztottjának! Azt a kedves figyelmet, törődést, simogatást, puszit inkább a feleségének kellene kapnia.


Ez nem baráti gesztus, nem baráti ölelés, nem baráti biztatás. Nem véletlenül érzi Kispiros azt, amit érez. Nem véletlenül vívódik magában.

Érdekes, engem még soha nem támogatott így a főnököm. Soha nem ajánlotta fel az anyagi segítségét. Nem hinném, hogy ez olyan magától értetődő, és annyira jellemző lenne egy főnöktől a beosztottja felé.

Nem vagyok biztos benne, hogy a Te szavaiddal éljek, a pasi nem szeretett ki a feleségéből. És itt most nem az a +12 év lehet ok, amivel a feleség idősebb. Ennél sokkal több összetevő jöhet szóba, még a gyereken kívül is.

238. Nincsnekem (válaszként erre: 237. - Gribedli***)
2017. jún. 30. 09:30
Ez így van. De a fórumindito kérdésére csak annyit tudok írni, hogy mindegy milyenek a körülmények, mindegy mit akar a férfi, mindegy minden, de azt gondolom, hogy Mi nők, ne köpjünk bele egymás levesébe. Legyen bennünk annyi tartás, empátia, tisztelet magunk iránt, hogy nem csinálunk ilyet egy másik nővel.
237. gribedli*** (válaszként erre: 236. - Nincsnekem)
2017. jún. 30. 09:26
Majd az idő eldönti
236. Nincsnekem (válaszként erre: 234. - Gribedli***)
2017. jún. 30. 09:24

Én sem azt mondom, hogy ez így rendben van! De mivel a lány csak a főnökkel van kapcsolatban így tényleg fogalma sincs, hogy mi lehet otthon. Én nem vagyok benne 100%-ig biztos, hogy a pasi kizárólag csak szexet akar. Ha én kiöntöm a szívem valakinek, aki pont olyankor kérdezősködik egy problémáról ami egy joideje fennáll és esetleg emiatt kicsit kedvesebb is vagyok vele, (mert pl rohadt jól esett ezt végre kibeszélni magamból, és esetleg meg is ölelem) attól még nem akarok lefeküdni is vele.

Írtam is, hogy ilyet egy főnök ne csináljon. De ha csak egy férfirôl meg egy nőröl beszélünk és elfelejtük, hogy egymás beosztottjai (mert ezt néha ők is elfelejtik), nemtom, akkor sem olyan biztos, hogy mindkettő AZT akarja.

A lány amúgy szerelmes, simán lehet, hogy csomószor csak túlgondol valamit.


A feleség van itt kétség kívül a legszemetebb helyzetben, de most Ő írt ide

235. gribedli*** (válaszként erre: 233. - PöttyösPanka)
2017. jún. 30. 09:17
Ha egyébként nem barátok a magánéletben, akkor nem. De nagyon sokszor kollégák barátok is egyben, olyankor minden hátsó szándék nélkül is van puszizkodás. Baráti. Azzal egyetértek, hogy belekeverni a munkába a magánéletet nem jó, főleg úgy nem, hogy egy szeretői kapcsolat, aztán ha egyszer vége, akkor folyton egymás képét bámulni nap mint nap utána is, elèg foscsi:)
234. gribedli*** (válaszként erre: 232. - Nincsnekem)
2017. jún. 30. 09:08
Na persze, én biztos nem nézném végig, hogy a férjem megpuszilgasson, megsimogasson egy kolléganőt, meg hogy kiöntsék egymásnak a lelküket, nem is volt erre példa szóval nyilván a feleség ha tudna erről a bizalmas viszonyról, biztos zavarná. Mivel nincs ott, nem tudhatja, és még ráadàsul a fórumindító szemében ellenséggé, savanyú nővé avanzsálódott, csak mert képletesen mondva, valamennyire az útjában âll annak, hogy kibontakozhasson valami közte és a főnök között.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook