Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Sütés főzés wokban. fórum

Sütés főzés wokban. (beszélgetős fórum)


2009. dec. 1. 10:30

Szia!

Én teljesen egyszerű dolgot szoktam benne főzni: némi zsiradék - én vajat használok, belevágom a husit (mi csirkehúsból szoktuk, de gondolom ugyanolyan jó sertéshússal is, csak annak több idő kell), rá a zöldség(répa, brokkoli, karfiol, mikor éppen mit kapok, meg mihez van kedvünk), fűszerek (vegeta, só, én megbolondítom egy kis mézzel, meg mustárral), és egy óra alatt kész van előkészítéssel, mindennel együtt.

Jó főzögetést neked!

2009. aug. 8. 20:26
Azt tudjátok hogy az új edényt be kell avatni? Ezt így mondják, nézzetek utána. Én nagyon szeretem, cukkinit szoktam benne sütni, felvert tojást is sütök rá. Néha lehet kapni csirke nyesedéket. Ez konkrétan melle nyesedék. Ezt is ebbe sütöttem meg, mindenféle zsiradék hozzáadása nélkül. Engedett annyit, nem kell hozzá. Itt a neten biztosan találtok recepteket.
2009. aug. 8. 15:39
Én chilis babot és kínai kajákat szoktam, de a pácolt húsikat is wokban sütöm ki.Férjem a tükörtojást is abban csinálja :)
7. Huncutka84 (válaszként erre: 3. - Vaczila)
2009. aug. 8. 15:39
Én is megvettem:)
2009. aug. 8. 15:37
Gyorsabban fő meg benne az étel mint másik lábosban?
2009. aug. 8. 15:24
Én szinte minden husos,zöldséges ételt abban szoktam csinálni!
2009. aug. 8. 15:15
hat barmit meg tudsz fozni amit egy hagyomanyos labosban en nagyon szeretem foleg amikor gyorsan kell fozni
3. vaczila (válaszként erre: 2. - Huncutka84)
2009. aug. 8. 15:12
De igen. Ez volt a vágyam.
2009. aug. 8. 15:11
Csak nem tefal pontokon?:)
2009. aug. 8. 15:07
Ma vettem wokot, de nincsenek hozzá receptjeim. Kérlek benneteket ha vannak jól bevált receptjeitek, vagy akár hasznos tapasztalataitok, osszuk meg egymással.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook