Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Star Academy - TV2 tehetségkutató valóságshowja fórum

Star Academy - TV2 tehetségkutató valóságshowja (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
505. Banános Zselé (válaszként erre: 502. - Zebracsikó)
2016. nov. 15. 23:05
mert elismerték hogy szuper énekesnő, csak a nézők nem szerették, az volt a szerencséje hogy sokszor kapott a zsűritől 100 pontot
504. zebracsikó (válaszként erre: 503. - Virgilius)
2016. nov. 15. 22:11
Értettem én :)
503. virgilius (válaszként erre: 502. - Zebracsikó)
2016. nov. 15. 22:07
Nem is azt mondtam, hogy mint énekesnő nyerte el a tetszésüket. Alexa se mint csajszi.
502. zebracsikó (válaszként erre: 501. - Virgilius)
2016. nov. 15. 21:52

Aztán valahogy mégis Alexa kapott ajánlatot Király Viktortól első dalához.

Ő lesz a "használható" munkadarab. Ugyanis rá még az is kíváncsi lesz, aki ler*bancozta a műsor alatt.

Míg a cuki szöszi marad csak cuki szöszi. Tucatsztár.


Higgyétek el, Alexa még VCS-val is fog duettezni.


Míg Reninek kötelező jelleggel ír a híres Rakonczai-SzabóZé szerzőpáros egy rádiós dalt és szépen kikopik a köztudatból, mire kitavaszodik.

501. virgilius (válaszként erre: 500. - Túrógombócka)
2016. nov. 15. 21:36
Alexát a tényleges énektehetsége miatt istenítették, de mint nő sztem túl ribis nekik. Meg magasabb is náluk majdhogynem. Renáta sokkal kellemesebb leányka, nekem úgy tűnt, ők is így gondolják. ;)
500. túrógombócka (válaszként erre: 499. - Virgilius)
2016. nov. 15. 16:58

azt én se :( nagyon kicsesztek vele a döntőben a szerkesztők. :(

(ne már, végig Alexát istenítették)

499. virgilius (válaszként erre: 498. - Túrógombócka)
2016. nov. 15. 16:56

Nekem nem ez jött le, de ezt már beszéltük, nem? :) Reniért voltak oda. :)


Na mindegy, ezzel együtt sem értem, hogy lett Iván a 4., mikor ő volt a legjobb igaziból.

498. túrógombócka (válaszként erre: 497. - Virgilius)
2016. nov. 15. 16:45
Alexát sokkal jobban kedvelték.
497. virgilius (válaszként erre: 496. - Túrógombócka)
2016. nov. 15. 16:41
Feltűnően csak őt. :)
496. túrógombócka (válaszként erre: 495. - Virgilius)
2016. nov. 15. 16:30
ők kit nem? :D
495. virgilius (válaszként erre: 493. - Zebracsikó)
2016. nov. 15. 16:28
Azért észre lehetett venni, ott volt ő végig, és voltak egész jó produkciói. Cukika volt és nyávogós, de nem mondanám, hogy jellegtelen. Azért nyerhetett ő, mert nem vonzott ellenszavazatokat, ellentétben Alexával. Néhány dalban rettenet hamis volt, másokat meg egész jól megoldott. Egy fiatal Zséda-figura, csak szőkében. Vagy Cserpes Laura. Rájuk emlékeztet. Aranyos lány, mindenki kedvelte, főleg a férfi zsűritagok. ;)
494. túrógombócka (válaszként erre: 493. - Zebracsikó)
2016. nov. 15. 16:27

mert erdélyi. onnan szavazott rá boldog boldogtalan.

ennyi.

493. zebracsikó (válaszként erre: 490. - Banános Zselé)
2016. nov. 15. 14:19

Ezt sem igazán értem. Számomra teljesen észrevehetetlen volt ez a lány. Továbbra is döbbenetet érzek. Nem csak furcsállom, hanem meg vagyok döbbenve, hogy ő nyert.

Hogy tudott ennyire észrevétlen lenni számomra? Hogy mehetett el ennyire mellettem? Hogy nem tűnt fel nekem semennyire?

És másoknak miért igen?


:O

492. Banános Zselé (válaszként erre: 491. - Birgit77)
2016. nov. 14. 22:25
ja nem
491. Birgit77 (válaszként erre: 488. - Banános Zselé)
2016. nov. 14. 22:19
Nem volt rossz Erika sem, igazából, elég jól kihozták belőle a maximumot, de mégsem volt az igazi.
490. Banános Zselé (válaszként erre: 481. - Zebracsikó)
2016. nov. 14. 22:18
azért a nézők töbszőr választották meg védettként
489. Banános Zselé (válaszként erre: 483. - Birgit77)
2016. nov. 14. 22:17
hát nehéz lenne megosztani
488. Banános Zselé (válaszként erre: 487. - Birgit77)
2016. nov. 14. 22:15
nekem se tetszett Brigi meg Erika se, Erikát meg nagyon nyomta zsűri
487. Birgit77 (válaszként erre: 486. - Túrógombócka)
2016. nov. 14. 20:38

Ízlések és pofonok. Nekem tetszett Barbi hangja. A személyiségében van valami irritáló, ez tény, de nekem tetszett, ahogy "működött".

Brigit egyáltalán nem szerettem, Erikát is csak egy darabig.

Eszter nem volt rossz, valóban, de nem raktam volna dobogós helyre.

486. túrógombócka (válaszként erre: 484. - Birgit77)
2016. nov. 14. 19:48

Barbinak totál kellemetlen hangja van, ne hogy már 5. ....

a döntőt Erika és Brigi érdemelték volna még meg. Eszter sajnos elcseszte, pedig a lányok közül neki van a legszebb hangszíne.

485. túrógombócka (válaszként erre: 484. - Birgit77)
2016. nov. 14. 19:46

sajnos éneklés közben is affektál és nyávog.

de nem tetszhet mindenki mindenkinek, hallgasd majd a lemezét, legyen benne sok örömöd.

484. Birgit77 (válaszként erre: 480. - Túrógombócka)
2016. nov. 14. 18:41

Valóban affektál egy kicsit, DE! - nem az énekes előadásai alatt, hanem a beszédmodorában. Ez viszont egyfajta szégyenlősséget is jelez, meg ő olyan kislányos még, szerintem elfogadható. Minden énekes más-és más volt, pl. Alexandráról meg a felnőtt filmek jutottak mindig az eszembe, ő nagyon érzéki nő, még a hangjában is. Dávid a korrekt úriember. Iván meg a kis mamlasz és így tovább. A hátrébb kiesettek közül én Barbin csodálkozom, szerintem ő simán lehetett volna 5-ik a sorban, mégis gyakran került a veszélyzónába a közönség szerint.


Szerintem nem volt bunda, hiszen még Reni is meglepődött, szerintem ő biztos volt benne, hogy Dávid nyer, ilyesmit nem lehet megjátszani. Sajnálom, mert nagyfokú irigység fogja körülvenni Magyarországon..

483. Birgit77 (válaszként erre: 479. - Túrógombócka)
2016. nov. 14. 18:36

Ivánt én is sajnálom, maximálisan. Legalább másodiknak kellett volna lennie. Kilóg a sorból, de az énektudása nagyon jó és ki tud állni magáért, az adott feladatért, amikor kell annak ellenére, hogy olyan kis mamlasznak néz ki. Igazából nem az, ha a "munkáról" van szó.


Alexandráról is el kell ismerni, hogy szuperjó. Ennek ellenére szintén harmadiknak raktam volna a sorban, mint ahogy lett is.


Sokan azt mondják, hogy Dávidnak kellett volna nyernie. Szerintem nem. Negyediknek kellett volna lennie. Mint embert nagyon megszerettem (már amennyit láttam benne a műsorok alatt), de az előadásmódjával eddig egyetlenegyszer fogott meg, méghozzá itt a legutolsóban, a karneválban. Nem azért, ezt megelőzően is perfektül megcsinálta a műsorszámokat, de én pl. sosem borzongtam tőle, valahogy mindig unalmas volt számomra. Kár, de ez van.


Én megosztottam volna a nyereményt és az első helyet is Reni és Iván között.

482. virgilius (válaszként erre: 480. - Túrógombócka)
2016. nov. 13. 14:11
Egyetértés maximális. ;)
2016. nov. 13. 08:49

tegnap nem voltam itthon, most nézem az eredményt..... nem elég nekem a másnaposság, még ezt is meg kell érnem, hogy ő nyert???????


Én ezt a lányt észre se vettem a műsorban! Oldalvízen szépen beevickélt a célba, döbbenet!


Két cikket olvastam el, mire végre elhittem, hogy tényleg Reni nyerte meg.

Az eszem megáll.


Karaktertelen karaokés.

2016. nov. 13. 07:57

nyert a nyávogós affekta leányka, akivel emberileg nincs bajom, hangilag annál több.

remélem, Alexáról és Ivánról hallunk még, Renike meg mehet haza a milliókkal és vegyen házat a vőlegényével.

479. túrógombócka (válaszként erre: 477. - Birgit77)
2016. nov. 13. 07:56
ne viccelj már! Cibakháza Erdély ellenében? hogy a túróba fogna össze???
2016. nov. 13. 01:09

sajnálom Ivánt.- Nálam a sorrend :


l. Iván,

2. Alexandra,

3-4 holtverseny

2016. nov. 13. 00:35

Külföldről követtem végig a műsort, megnéztem minden összefoglalót, a mait csak holnap fogom tudni megnézni a youtube-on.

Ettől függetlenül már hallottam a jóhírt, hogy az egyik "kedvencem" nyerte meg ezt a tehetségkutatót és azt is, hogy Iván csak a negyedik lett, igazából én ezen lepődtem meg a legjobban.


Reninek nagy gratula! Nekem tetszik az énekhangja, az előadásmódja, a kiállása. Tetszik, hogy megvan benne az alázat a szakma iránt, szerény és kedves, ez is számít ebben a szakmában. Remélem ilyen is marad és nem fogják megváltoztatni, mint a többi eddigi győztest.


Ja, és ha többen szavaztak rá Erdélyből, akkor pozitívnak gondolom az összefogást, ami a magyarországi magyarokra nem jellemző. Bírom, hogy pocskondiázzák a műsort, a versenyzőket, persze nem is szavaznak elegen, de aztán mást sem hallani, mint hogy bunda volt az egész és össze-vissza szidják a nyertest.


Így vagy úgy, győzött a legjobb: Reni! :)))

476. Birgit77 (válaszként erre: 474. - Banános Zselé)
2016. nov. 13. 00:30
Igazad van, de nekem is, mert ehhez a hivatáshoz kell egyfajta példaértékűség is. Ettől függetlenül én is nagyon szeretem Alexandra előadásmódját.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook