Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Spontán vetélés utáni teherbeesés fórum

Spontán vetélés utáni teherbeesés (beszélgetős fórum)


16. Anmeli (válaszként erre: 15. - Bazsoca)
2013. aug. 14. 07:18
Szia! Jobb, ha beszélek róla. 2. lombik volt fagyi babák... az első el sem indult, ez a 2. sajna a 9. héten elhalt. A BMC-ba járunk. A párommal is és velem is minden rendben, csak a babuci nem akart magától összejönni, azért fordultunk az intézethez. Akkor ezekszerint rh - a vércsoportod, nekem is, de én nem kaptam anti-d-t csak a miss ab után. Akkor ezt jobb ha megemlítem majd és kérem én is. Te is lombikos vagy? Ha jól olvasom, Neked 2 vetélésed volt? Borzasztó lehetett. Én is várom, hogy megjöjjön, de igen nagyon nehéz és a türelem nekem is hiányzik. Mos megyek vissza 24-én a lombikos orvoshoz, mert még csak a sajátomnál voltam. Aztán majd kiderül.... nem tudom mit fog mondani. Pár vizsgálatot majd megcsináltatot azért önszorgalomból. Puszi
15. bazsoca (válaszként erre: 12. - Anmeli)
2013. aug. 13. 16:42

Sziasztok.

sajnálom a történteket átkellett élnünk ezt a fájdalmat-fájdalmakat.

nekejúl.16 történt 50.napon eü.kaprást végeztek 28naposak a ciklusaim,várom most mikor fog mejönni.

Próbálok türelemmel,nyugalommal lenni,élni de nagyon nehéz.

Így hogyan kezdjünk próbálkozni félek,nem szeretnénk újra fájdalmat.

Nem érthető az sem hogy a márciusi spontán vetélés és a mostani is miért történhetett mindkettővel gond lehetett?nem tudjuk meg soha nem tudott velünk maradni valami okból.Sajnos ez van.A márciusi vetélés okára csak az anti-d- tudok gondolni hogy nem kaptam meg a 2.baba próbálkozásához.

Nektek van gyereketek?első babára vártok?

Debr.Kaáliba jár valamelyikőtök?

Ne haragudj hogy ezt írom de egy lány akivel levelezek ő neki is lombik volt és egyébb gondok is ő dokija félév pihenést javasolt.

Nektek hogyan tovább,merre?Puszi

14. d20c30cb4c (válaszként erre: 12. - Anmeli)
2013. aug. 13. 10:52

Igen, a műszeres befejezés után 3 hónap várakozást szoktak mondani. Nekem 5,5 hetesen elment és ki is tisztult.

Szóval mi már rajta vagyunk a férjemmel az ügyön (igazából majdnem egy hónap el is telt azóta), mert mint kiderült egészségügyi oka nálunk sem volt, egyszerűen az UH-on a petezsák már nem volt egészséges kinézetű, aztán rá 3 napra el is vetéltem, amire mondta az orvosom, hogy hadd menjen, ha menni szeretne...

13. Anmeli (válaszként erre: 11. - D20c30cb4c)
2013. aug. 13. 10:44
Szia! Én nem véreztem, most érzem úgy, hogy meg fog jönni, és remélem úgy is lesz. Várom most már nagyon.
12. Anmeli
2013. aug. 13. 10:43
Sziasztok! Én is csatlakoznék. Nekem is vetélésem, vagyis baba elhalás volt, július 17-én volt a műtét. Én akkor nem véreztem, most várom, hogy megjöjjön. 2-3 ciklust szoktak mondani. Sajna nekünk lombik volt, úgyhogy én bízom benne, hogy szeptemberben már lehet újra próbálkozni:) Sok sikert mindenkinek!
11. d20c30cb4c (válaszként erre: 10. - Bazsoca)
2013. aug. 13. 10:37

Szia!

Ha minden rendben volt a hormonokkal és minden egyébbel, akkor erre azt szokták mondani az orvosok, hogy a természet szelektál, ami egy pozitív jelenség a számunkra.

Lehetséges, hogy nem volt minden rendben a magzattal. A vetélések 99%-a kromoszóma rendellenesség miatt történik. Az anya szervezete rögtön reagál erre és kilöki a magzatot, az az nem enged beteg gyermeket a világra.

Nekem ebből sikerült erőt merítenem, hogy ha már így történt, akkor hálás lehetek a Sorsnak, hogy nem pecsételi meg a férjem és az én életem egy beteg babával...

Majd a következő sikerülni fog! :)

Nekünk nem mondta egyébként az orvos, hogy még egy ciklust kell várni, mert nekem júliusba történt a vetélés és bő 2,5 hetet véreztem, ami mondta, hogy alaposan kitisztultam, már gyanú volt arra, hogy menzesz és nem a vetélés miatt van.

2013. aug. 13. 08:08

Sziasztok lányok

márciusban elvetéltem a 70.napon vártunk 2.ciklust a 3.ciklusban sikerült de sajnos 50.napon újra elvetéltem otthonunkban most is eü.kaparást végeztek.első gyerek spontán sikerült a kistesóka 2éve várat.nem tudom köze lehet-e a vetéléseknek 7éve kisfiúnk születésekor anti-d szurit kaptam vércsop.végett a januári inszemináció előtt nem kaptam anti-d nem tudtam erről hogy hogy a 2.baba próbálkozásához kell!70.napon gond lett,hétvégére esett dokim nem volt az ügyletes orvos vissza nézette az előzményket ő jött rá az anti-d-re eü.kaparás történt+anti-d szurit.Nem értjük mi lehet a gond vizsgálataink meg vannak "rendben a Hormonok,IR,ToXo,Véralvadás stb.stb. mi lehet a gond?

így hogyan próbálkozzunk?A dokim javaslata hogy 2 ciklus hónap pihenő türelem.

9. 099c0bed40 (válaszként erre: 6. - D20c30cb4c)
2013. aug. 13. 07:47
Szia,ilyenkor elég egy ciklust kivárni, utána már lehet is babát vállalni.
8. porcica79 (válaszként erre: 6. - D20c30cb4c)
2013. aug. 13. 07:35
Én is így tudom. A dokim azt mondta hogy egy hónapig ne próbálkozzunk ezt be is tartottuk. Nekem a spontán vetélés után két hónappal össze is jött a babóca, most már 2 éves tündéri a kisfiam :) Szorítok Nektek!!!
7. 36492257ac (válaszként erre: 6. - D20c30cb4c)
2013. aug. 12. 13:42
Értem. Hát az meglehet.
6. d20c30cb4c (válaszként erre: 5. - 36492257ac)
2013. aug. 12. 13:08

Én úgy tudom, hogy akkor kell várni, ha volt műszeres befejezés, mivel akkor a nyálkahártyát is lekaparják, így annak regenerálódnia kell.

Nálam nem volt, így az orvos zöld utat adott.

5. 36492257ac (válaszként erre: 1. - D20c30cb4c)
2013. aug. 12. 13:05
Nekem azt mondta anno az orvosom, hogy várjunk fél évet.
4. d20c30cb4c (válaszként erre: 3. - Pzm3)
2013. aug. 12. 12:23
Rögtön próbálkoztatok utána?
3. pzm3 (válaszként erre: 1. - D20c30cb4c)
2013. aug. 12. 12:20
Nekem 2009 oktòberben volt spontàn vetèlèsem 2010 márciusban pedig màr pozi volt a tesztem ùjra ès novemberben megszületett a fiam.
2013. aug. 12. 09:28

Szia!

Nekem tavaly áprilisban volt ugyanez, mint nálad, sajnálom. Mi szeptemberig vártunk (inkább a lelki feldolgozás miatt), februárban már nem jött meg... :)

2013. aug. 12. 09:26

Sziasztok!

Azzal a kérdéssel fordulok hozzátok, hogy kinek mennyi idő után sikerült teherbe esnie műszeres befejezés nélküli spontán vetélés után?

Júliusban volt spontán vetélésem nagyon korai terhességnél, és ugye mivel kitisztultam, ezért újra zöld utat kaptunk a férjemmel.

Érdekelnének a tapasztalatok!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook