Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Stimulálhatatlan vagyok, IR-PCOS. Kinek volt stimulálatlan, spontán teherbeesése? Mit tehetek érte? Tapasztalatokra lenne szükségem fórum

Stimulálhatatlan vagyok, IR-PCOS. Kinek volt stimulálatlan, spontán teherbeesése? Mit tehetek érte? Tapasztalatokra lenne szükségem (beszélgetős fórum)


12. onlyoneonlyone (válaszként erre: 9. - Napocskaszemű)
2012. aug. 31. 10:47
Persze szólj nyugodtan, megadom, mondjuk ez a nő ad és kezel Joalis cseppekkel, mert természet gyógyi is asszem, nézz utána ha gondolod, nekem sokat segítettek másban is a cseppek. ( Ezek a cseppek csakis gyógynövényekből készültek és természetesek, nem olcsók, de rádméri h. jó-e és ezzel kezel ) Jobbulást kívánok neked és kitartást! Szió nagy ölelés és szép napot :)
2012. aug. 31. 10:42
Sziasztok lányok! Láttam javasoltátok napocskaszeműnek az aviva tornát, tudnátok nekem küldeni vmi videót vagy nem tom vmit, mert én is kipróbálnám otthon. Hátha segít :) Előre is köszike
10. Bcicus (válaszként erre: 1. - Napocskaszemű)
2012. aug. 30. 15:26
Ha megtaláljátok a megfelelő gyógyszert simán lesz péd és lehet gyereked, ha más gond nicns.
9. napocskaszemű (válaszként erre: 8. - Onlyoneonlyone)
2012. aug. 30. 14:15
Szia! Az a helyzet, hogy ez az "új" dokim, mert bár az előző sem volt annyira tragikus mégsem foglalkozott szerintem velem elég körültekintően. Ő is meg a nődoki is hangoztatták jöhet a stimu, pedig tudták a szemeimmel nagy gondok vannak régóta. Azt éreztem ezt nem szabadna bevállalnom nehogy bevérezzen a szemfenekem, legutóbb februárban volt ugyanis, és műteni is kellett. Azóta a retina sorvad is, de ez egy másik sztori :(. Szóval kiteszteltettem a biztonság kedvéjért én is a gynexet egy biorezonanciással és úgy szedem. A mostani endokrinológus is mondta folytassam ez egy jó szer, tehát támogatja. Nála most voltam először és megállapította, hogy már a cukrom is kileng mindenfele ezért kaptam új gyógyszert csak most. Az Avivát tuti elkezdem ezt el is döntöttem. :) Köszönöm a Te segítségedet is ha kellene majd egy újabb biorezonanciás terapeuta akkor írok. Neked is szép napot kívánok! :)
2012. aug. 30. 13:57

Szia!


Elsőnek is ne add fel, sokan vagyunk sok problémával a gyerek témában!

A gynex nem mindig jó, főleg ha magadtól szeded és nem a dokid ajánlotta, hogy jó lesz. Nem tom milyen endos dokid van, de most jött rá h. nem jó az IR gyógyid??csak mert az IR-nek állítólag 2-3 havonta ellenőriztetnie kell. Lehet endos dokit is kellene váltanod vagy kísérletezik rajtad?? voltál már biorezonancia felmérésan? Tudnám ajánlani, ott minden kiderül, lehet nincs is olyan nagy gond csak felfújják a dokik a dolgot, és ott kiderülhet h. jó-e neked az adott gyógyszer vagy sem, mert rádmérik, elmondják mi a probléma a testedben és segítenek. Tod nekem a pajzsmirigy alulműködést állapított meg az endos dokim és kiderült a biorezon. h. csak jód hiányom van, mert a testem elemészti a jódot. Azóta eszem a jódot és a gyógyit amit írtak nem szedtem csak 6 hónapig, miután elkezdtem inni nem szedem a gyógyit és érdekes azóta nincs a pajzsmirigyemmel semmi gond és leletekkel tom bizonyítani. Szóval van, ahol már nem tud és nem lát mindent az orvostudomány!!! Ha gondolod megadom neked a biorezonanciás terapeuta ( huh ez hülye szó lett de nem tom h. hívjam ) elérhetőségét :) Nézz utána ennek a a dolognak, és ha kell akkor írj privit nekem :). Mielőbbi gyógyulást kívánok neked és kitartás!! Mosolygós szép napot :)

7. Indiánlány83 (válaszként erre: 2. - Lucka)
2012. aug. 30. 13:52

Az aviva torna tényleg nagyon jó, segít a fogyásban, helyre teszi a hormonrendszert, és megerősíti az alhasi szerveket.


Kívánom a legjobbakat!

2012. aug. 30. 13:48
Köszönöm a válaszokat. El is felejtettem írni a barátcserjét is szedem és napi 3000 egység D3 vitamint.
5. napocskaszemű (válaszként erre: 2. - Lucka)
2012. aug. 30. 13:45

Köszi a választ. Pont ezen a tornán agyalok 2 hete, hogy el kéne kezdenem. Szerintem el is fogom. :) Remélem ez a gyógyszer jobban beválik, eddig semmi más mellékhatása nincs, csak álmos vagyok tőle folyton. Doki szerint pm. gyulladásom is van ami a jövőben azt fogja eredményezni, hogy alul fog működni...:(

Gratulálok Neked!

4. inta
2012. aug. 30. 13:43

Szia, nekem csak enyhe IR-t és enyhe pajzsmirigy-alulműködést állapított meg a doki, de én ezzel másfél év konkrét próbálkozással sem estem teherbe. Kaptam a pajzsmirigyre gyógyszert, komolyan vettem a diétát és a tornát és épp inszemináció előtt estem spontán teherbe. Kb 2 hónap alatt. Remélem, az új gyógyszered beválik! Szerintem a diéta és a sport is nagyon sokat számít.

Azt nem tudom, mennyire érdekes, de szintén az endokrinológus tanácsára barátcserjét is szedtem.

2012. aug. 30. 13:42
Szia! Van egy fórum itt, ott vannak babás mamák, szerintem tőlük kérdezhetsz/ feltöltődhetsz, jó fejek vannak ott. ("Inzulinreisztencia, mit tudtok róla, gyógyítható? "a fórum címe.)
2012. aug. 30. 13:41
Én is IR-es vagyok, én is Eucreast szedtem, nekem a hormon értékeim sokat javultak attól a két év gyógyszerszedéstől és a 3-as kezelést is mindig komolyan vettem, de a ciklusom soha nem állt be normálisre, ezért mindig paráztam, hogy így teherbe fogok-e tudni esni. 45-40 napos ciklusaim voltak, én azt csináltam hogy elkezdem hőmérőzni, hogy lássam, van-e egyáltalán peteérésem. Hőgörbe alapján volt. Ultrahanggal is megnézettem nőgyógyásszal, az is igazolta a feltételezésemet. És nem tudom hogy mennyit segített, de a negyedik próbálkozós ciklus elejétől keményen Aviva tornáztam, abban a ciklusban teherbe is estem. Egy próbát megér az Aviva szerintem, bár olyan régen nem próbálkoztunk hogy biztos legyek benne, ettől volt. Lehet hogy amúgy is összejött volna.
2012. aug. 30. 13:35

Sziasztok!

2 napja voltam az endokrinológusomnál.

Egyéb más betegségeim miatt kiderült semmilyen stimulálást nem kaphatok a gyermekáldás elősegítésére. Az IR-em rosszabb lett Merckformin XR 500 mellett, így Eucreas az új "nyertesem". Szedek gynexet, járok akupunktúrára, csinálom a bűvös 3-as kezelést. A doki szerint "nem szép" IR-es vagyok, de vannak csodák. Utóbbi szerintem is igaz. Klomifen tartalmú gyógyi, stimuláló hormonok, lombik lehetősége kizárva. Marad a hit a spontán terhességben. Valakinek valami felemelő tapasztalata? Most sokat segítene rajtam. Köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook