Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » South Beach diétát kezdtem - nem tart velem valaki? fórum

South Beach diétát kezdtem - nem tart velem valaki? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2012. nov. 20. 22:51
Szabad kérdezni ezzel a diétával kapcsolatban? :)
2012. nov. 20. 22:39
Vajdaságban élek : /
75. b3f0e8a37e (válaszként erre: 73. - D258866553)
2012. nov. 20. 22:38
jó neked:) Hol élsz? De édesítőből-túróból-kakaóporból te is tudsz készíteni... vagy pudingpor (igaz, kis liszt abban van) édesítővel, zsírszegény tejjel... ami még nagyon fini, az a mascarpone sajt édesítővel, vanília aromával vagy kakaóporral. Csak ugye az se zsírszegény, de még mindig jobb, mint a csoki:)
74. b3f0e8a37e (válaszként erre: 64. - Mini-manó84)
2012. nov. 20. 22:36
ugyan, ne depizz, így is kevesebbet ettél, mint mikor nem fogyizol... Amúgy én tudatosan figyelek rá, hogy minden nap legyen "nasi", diétás - és akkor nem csábul el az ember... Ajánlom pl. a zabpalacsintát (igaz, az első két hétben nem lenne szabad azt se): zabpehely (én megdarálom kicsit), tej, tojás, édesítő - és irtó fini:)
2012. nov. 20. 22:29
Sajnos én nemtudom ezeket beszerezni ugyanis nem Magyarországon élek : /
72. b3f0e8a37e (válaszként erre: 62. - 960c831efd)
2012. nov. 20. 22:27
irigyellek, hogy te legalább mozogsz... én is befogom magam mielőbb:) Hogy megy a fogyi?
71. b3f0e8a37e (válaszként erre: 61. - Mini-manó84)
2012. nov. 20. 22:24
sajna, krumplit se lehet... de én azért egy-egy főtt karikát pl. tegnap is ettem...
70. b3f0e8a37e (válaszként erre: 58. - Mini-manó84)
2012. nov. 20. 22:22
Az édesség nekem is mumus, én Norbi-cucokkal oldom meg, meg házi kreatívkodással: ricotta-édesítő-kakaó (isteni finom, túróval is lehet, de ricottával jobb), sütőtök, Norbi-puding, Norbi rudi... szerintem érdemes megadni magunknak, amit kívánunk, ha diétás formában is, hogy ne legyen később falásroham...
69. b3f0e8a37e (válaszként erre: 56. - DiamondAngel)
2012. nov. 20. 22:19
Isten éltessen:) Már az is haladás szerintem, ha épphogycsak eszünk CH-t... és tényleg elmúlasztja a kívánást ez a fajta diéta!
2012. nov. 20. 21:56
Sziasztok ! Nagyon szépen köszönöm a linket !!! :-) Holnaptól én is belekezdek ! Nállam sajnos a kitartással van a gond, és persze az édességekkel rengeteget meg tudok enni ! :-( mindenkinek sok sikert, és szerintem egy két bűnözés nem nagy gond ! Nyáron csináltam egy diétát ami jó volt csak a kitartás nem volt elég nagy és egy két napot csak csokit ettem és nemértem hogyan de többet fogytam 2napi csokizás után mint hogy hiztam volna :-) És utána meg is szakadt a diéta .. :-(
67. DiamondAngel (válaszként erre: 66. - Mini-manó84)
2012. nov. 20. 21:30
Néha kell egy kicsi :) De nem baj, akkor is menni fog lefelé a súlyunk :)
66. mini-manó84 (válaszként erre: 65. - DiamondAngel)
2012. nov. 20. 20:42
Köszi a bíztatást,rám fér! No,nem baj,holnap folyt köv! Egészségedre amúgy a sütiket!:-)legalább az vígasztal,h nem csak én bűnözök!:-)
65. DiamondAngel (válaszként erre: 64. - Mini-manó84)
2012. nov. 20. 20:16
Ne izgulj! Én ma megint kaptam tortát és ha ez még nem lenne elég, a vásárlásból hazafelé annyira kiéheztem, hogy betoltam egy kakaós csigát. De több a jó nap, mint a bűnözős, szóval ne görcsölj rá! Lehet nem 6 kilót fogyujk csak 4-et, de akkor is meglesz :)
2012. nov. 20. 17:55

Szóval összegezve a mai napot!:

T:karalábé

E:Züldségleves

U:lecsós csirkemell tokány

V:nutellás kenyér


na,most szóljatok, hozzá! Hogy ronthattam el az első napomat így! Tiszta depis vagyok!:-(

2012. nov. 20. 17:49
Megvolt a legnagyobb vétken ami ellen máskor nem tudom,hogy hogyan tegyek,nuttelláskenyér!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-((((((((((((((((((((((((((((((((((
2012. nov. 20. 16:26

Sziasztok!

En szobabicozni szoktam de sajna nem minden nap.Kb 3-4 alkalommal egy heten.Egy alkalom altalaban 45perc.Egy dallas resz.Kedvenc sorozatom,meg van az osszes evad es mindig arra tekerek.Ma nem tekertem meg es nem is fogok.Megyek nem sokara dolgozni.SZoktam meg Leslivel setalni es neha Rekazok is bar nekem o kemeny.


En is imadom a lecsot.Kenyer nelkul is mindenhogy.


Orulok hogy bovult a csapatunk!


Kitartas,este jovok es visszaolvaslak benneteket.

61. mini-manó84 (válaszként erre: 60. - DiamondAngel)
2012. nov. 20. 14:44

Köszönet,később megnézem,mert most megyek altatni!


A lecsó amúgy,kenyér nélkül elég érdekes vvolt és nem is esett jól,de akkor sem ettem hozzá kenyeret,hanem leöblítettem egy szelet karalábéval!:-)


Krumplit lehet fogyasztani?

60. DiamondAngel (válaszként erre: 59. - Mini-manó84)
2012. nov. 20. 14:36

Inkább linkelek :) Egyébként ilyen csajos, táncolós DVD kiegészítve nyújtással, bemelegítéssel, zsírégető résszel és persze a végén egy kis erősítéssel. Elég sokféle van már, nekem kifejezetten 2 jön be közülük. Itt az egyikből egy kis részlet:


[link]

59. mini-manó84 (válaszként erre: 56. - DiamondAngel)
2012. nov. 20. 14:19
Nem ismerem a Pump It Upot,majd írnál róla egy-két dolgot!?
58. mini-manó84 (válaszként erre: 55. - B3f0e8a37e)
2012. nov. 20. 14:17

GYümi nélkül ki bírom,csak az édesség ne csábítson! ebédre egy kis tányér zöldsélevest ettem és mivel vvalóban kicsike volt,így volt egy bűnöm,megettem egy 1*2cm nagyságú raffaelló szeletet,amit valamelyik nap sütöttem!-,úgy gondolom ennyi belefér,5 körül meg lecsós csirkemellet szeretnék vacsizni és persze iszom a csalánteát!


RR csak eleinte nehéz,ha az első 2-3 napon túl vagy utánna már megy!

57. DiamondAngel (válaszként erre: 56. - DiamondAngel)
2012. nov. 20. 13:20
Jaj, és azt is bevallom, hogy tegnap is meg ma is megettem 1-1 csirkeszárnyat is :$
2012. nov. 20. 13:20

Hú, csajok, pár napja nem voltam... Ennek az az oka, hogy tegnap szülinapom volt és nem nagyon ütem a gép elé. Plusz ennek hatására lecsúszott egy kis torta is - mégiscsak a huszadik...:) Meg vacsira rizs is, mert a pároméknál aztán nem lehet válogatni :D De alapvetően nagyon jól bírom. Mint ahogy Aliz is írta, egyáltalán nem kívánom se a tésztát, se a péksütiket, pedig ezelőtt el se tudtam volna képzelni anélkül egy napomat. Nagyon jó érzés, ahogy mennek le rólam a kilók. Három nap alatt lement kereken 2 kg :)


Mini-manó: Én is Réka 20 perceseit szoktam csinálni, meg ha van kedvem akkor Pump It Upot, azt nem tudom ismered-e. Meg persze futni is szoktam, de mióta hűvi az idő egyetlen egyszer se mentem le... Szóval inkább úgy fogalmaznék, hogy alkalomadtán csinálgatok ezt-azt, de napra pontosan nincs betervezve a mozgás.

55. b3f0e8a37e (válaszként erre: 54. - Mini-manó84)
2012. nov. 20. 12:20
igen, én is gyümi-fan vagyok... de végül is kibírható... a karalábé tényleg fini nyersen... én még a káposztát is szeretem úgy... Igen, tényleg jobb a tartós fogyás - bár az SBD elég gyors is. Én a könyvet is olvastam, nekem elég meggyőző a rendszer+egyszer már jól lefogytam vele. Egészséges és hatékony... Igazából nagyon szigorúan kéne tartani az első két hetet, de én azt gondolom, ha nem bírja az ember, inkább egyen meg egy almát, minthogy egy idő után feladja. Én se tartom pontosan a szabályokat, és így lehet, hogy 5 kg helyett csak 3-at dobok le, de annyi baj legyen:) Csak fogyjak már:) De jó, hogy eszembe juttattad a lecsót, bizony, hogy ehetjük, akár tojásosan is. RR nekem túl gyilkos, lévén nagyon el vagyok puhulva:) Próbáltam már a 20 percesét, és kidőltem a legelején:P
2012. nov. 20. 11:01

Szomorúan hallom,hogy a gyümit 2 hétig mellőznöm kell,pedig szeretem őket! Ma már karalábét rágcsiztam,ugyanis imádom nyeresen!:-) Alig várom már az eredményt,nem akarom,hogy gyors legyen a fogíás,inkáb tartós! Én 81,5-ről kezdtem az eddigi esti vacsikat kihagyva elértem a 79,2-őt! Tudom,nem sok,de valami,és akkor a ma reggel belevok ebbe a számomra még ismeretlen diétába! Remélem fogom bírni! Mindenkinek kitartást hozzá!


A tornára Rubint Réka 20 perceseure gondoltam,már csak el kellene kezdeni! Nagyon jó amúgy,már csináltam egy párszor és ami fontos, hatásos!


A lecsó ehető az első héten?

53. b3f0e8a37e (válaszként erre: 48. - Mini-manó84)
2012. nov. 20. 08:52

Jó, hogy itt vagy:) Ha belevágsz, az első két hét alatt minimum 3-4 kg lemegy, szóval közeledik a cél:) Itt vannak az engedélyezett ételek: [link]

Gyümit sajna nem lehet az első 2 hétben:( Torna nekem még nincs, de lesz:) Bejelöltem a naplód, olvaslak majd! Kitartás mindenkinek:)

2012. nov. 20. 08:48
Egyébként nekem az a legjobb ebben a diétában, hogy iszonyatosan CH-függő vagyok, mégis, már a 2-3. nap után eszembe se jutott a pékáru. Egyszerűen megtöri a CH-függést, tök csodálkoztam, hogy mennyire eltűnt ez a vágy belőlem... kenem a lányom kenyerét, csomagolom be neki a kakaós csigát, és egyáltalán nem kívánok beleharapni:)
51. b3f0e8a37e (válaszként erre: 47. - D258866553)
2012. nov. 20. 08:47

Szia, de jó, hogy jössz:) Épp egyforma lehet a testalkatunk: 173 cm és 75.7 kg-val indultam, most 73-74 vagyok. Nekem nehezen mennek le a kilók, mivel van egy kis pajzsmirigygondom, de még így is szuper az eredmény:) Ma van a 7.napom, és úgy 2 kg tiszta fogyás már megvolt. Itt vannak az engedélyezett ételek: [link]

Gyümit sajna nem lehet az első 2 hétben, nekem is ez hiányzik a legjobban... de a 2.szakasznál, vagyis a 2 hét letelte után a gyümikkel kell kezdeni a CH visszaépítését, szóval csak 2 hetet kell kibírni:) Hajrá!!!

50. b3f0e8a37e (válaszként erre: 46. - 960c831efd)
2012. nov. 20. 08:43

Ügyi vagy nagyon! Az a bor meg a jégkrém nem egy nagy bűnlajstrom:) Én se tökéletesen tartom: a fehérjeturmixomban van egy kis cukor meg gabonarost, a tej néha nem zsírszegény és a Norbi rudik-pudingok se teljesen SBD-sek... Én úgy vagyok vele, hogy inkább egy kicsit lazábban, mint hogy utána falásrohamok törjenek rám...

Én sajna nem mozgok, de vibrációs tréningre akarok benevezni épp jövő héttől... És te?

2012. nov. 20. 08:09
Tehát közben utánaolvasstm a diétának,ha jól olvastam,akkor 3 szakasz van és most az első,ami aktuális,tehát lehet enni mindféle zöldséget és sovány húsokat és ezt 2 héten keresztül!? És a gyümülccsel mi a helyzet?Azt lehet?
2012. nov. 20. 07:27

Sziasztok Lányok!


Csatalakoznék,ha még lehet! 170 cm és 79,2 kg vagyok és a célom 70 alá menni,mondjuk a 68-nak igazán örülnék már!:-) Sokszor próbálkoztam már,de most kitartó leszek,mert nagyon zavar a felsleg!Igaz hamarabb reggeliztem,minthogy jöttem volna,így bekaptam 3 apró pogit!Tehát ettől a perctől start! Este kezdem a naplóvezetést és abban leírom,hogy mit-mikor fogyasztottam,na meg persze megpróbálok egy kis mozgást is beiktatni! Ti tornáztok valamit?

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook