Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Soproni kismamák tapasztalatai az Erzsébet kórházról fórum

Soproni kismamák tapasztalatai az Erzsébet kórházról (beszélgetős fórum)


9. csillaciccc (válaszként erre: 8. - Tundchen)
2009. jan. 8. 08:59
Mindenki elérkezik oda, csak nem mindenki a legegyszerűbb és leggyorsabb úton! De kitartás! :)
2009. jan. 7. 19:03
Bár csak ott tartanék már! :)
2009. jan. 7. 14:01
Nagyon szívesen. Ha valami kérdésed van még nyugodtan írd meg akár priviben is, szívesen segítek... :)))
2009. jan. 7. 13:20
Köszönöm... :)
5. csillaciccc (válaszként erre: 4. - Tundchen)
2009. jan. 7. 10:11

Szia!


Nem tudom, hogy a nőgyógyászod akihez jársz vállal-e szülést. Ha igen, akkor hozzá lehet terhesgondozásra járni, meg szülni is. Ha megvan a pozitív eredmény akkor be kell menni hozzá megnézetni hogy tényleg azért pozitív-e amit vártok, és ha igen, akkor elmondja a további teendőket.

Védőnőhöz is kell járni, ők meg utcák szerint vannak felosztva, oda tudok telefonszámot adni, és ott eligazítanak hogy kihez kell menned.

2009. jan. 6. 15:39

Szia!

Én sajnos senkihez még, mert csak várunk a pozitív tesztre...

Viszont a tapasztalataid azért érdekelnének, mert bevallom, elég ködös nekem, hogy kihez kell menni, mikor, vagy kihez ajánlott...

3. csillaciccc (válaszként erre: 2. - Tundchen)
2009. jan. 5. 19:46

Sziasztok!


Én is ott fogok szülni, ti kihez jártok terhes gondozásra?

2008. okt. 7. 14:20
Szia! Ez a topic engem is nagyon érdekel... remélem, reagálnak rá, akik hozzá tudnak szólni... :)
2008. aug. 27. 13:36
Légyszi írjátok meg a tapasztalataitokat a szülészetről,illetve az orvosokról,szülésznőkről!Köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook