Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Sokadik fórum a fogyásról fórum

Sokadik fórum a fogyásról (beszélgetős fórum)


109. unom (válaszként erre: 104. - Channa*)
2020. jún. 7. 14:25

Persze, fogyásnál a lényeg a kalóriadeficit. Ezt két módon lehet elérni, vagy a bevitel csökkentésével, vagy a felhasználás növelésével.

Vagyis minél többet mozog valaki annál többet ehet anélkül, hogy megállna a fogyás.

Ráadásul a sport az alaknak is jót tesz.

2020. jún. 7. 14:25

Na én meg kerestem a tegnapi fórumot.

Miért lett törölve egy ilyen hétköznapi sokak által normálisan hozzászóló fórum. Igaz csak délelőtt voltam, volt valami délután vagy este?

107. Channa* (válaszként erre: 79. - Unom)
2020. jún. 7. 14:24

Nem kell lendület a fejen álláshoz, ahogy a kézenálláshoz sem kel. leteszed a fejed, karok háromszögbe és szépen lassan felemeled a lábaidat.


A kézenállás ugyan ez. Kezet letenni és lábakat felemelni.


Tudom, erről is könnyen beszélek, verseny sportoló koromban megtanultam...

106. King86 (válaszként erre: 63. - Unom)
2020. jún. 7. 14:23

Elàrulhatom persze. 170 kg- ról kezdtem, most vagyok 138 15 hónap utàn. Kevésnek tűnik, de nagyon érzem magamon, hogy könnyebb, jobb minden, hàla istennek. És az első stagnàlàsomon màr túl vagyok. Màrcius- àprilisban àcsorgott kicsit a fogyàs 140 kilónàl.

Eltart majd jó 4-5 évig a dolog, de nem szàmít:) Konkrét cél a 175 centimhez laza 70 kg. De ha 2-5 kg még lemegy ez utàn is, nem fogok a kardomba dőlni:) A 70 kg az fix, hogy legalàbb addig le akarok fogyni, így lenne meg a kerek -100 kg fogyàs amire mindenképp szükségem is van. Nem vàgyom rà hogy sovàny legyek, csak normàl testsúlyt szeretnék a magassàgomhoz.

105. Channa* (válaszként erre: 69. - Arille)
2020. jún. 7. 14:21

Én is hasonlóan szoktam, bár én sosem hagyom, hogy elszaladjon a súlyom.


És nem jön vissza, mert mérem magam naponta és rögtön teszek, ha többet mutat a mérleg.

104. Channa* (válaszként erre: 68. - Unom)
2020. jún. 7. 14:20
Csak ha valaki mozog is, akkor többet kell enni, mert követeli a szervezet.
103. Epresturmix (válaszként erre: 93. - Vargaaanna2)
2020. jún. 7. 14:18

Amennyiben te úgy érzed tudsz sütni. Én nem tudok és egyetlen sejtem se kívánja bekapcsolni a sütőt meg utána gânyolni.


:)

Sokan dicsérik a csaj termékeit, azt tudom.

102. unom (válaszként erre: 100. - Bless the child)
2020. jún. 7. 14:15

Mázlista vagy, én még nem találtam.

Péksütit igen, de a zsömlék nem ízlenek.

101. Bless the child (válaszként erre: 100. - Bless the child)
2020. jún. 7. 13:58

Bakker, hüle teló átírja

Teljes kiőrlésű

2020. jún. 7. 13:57
Már pár hete teljeskörű zsemlét veszek magamnak, felfedeztem egy igazán ehető fajtát a közeli pekségben
99. unom (válaszként erre: 98. - Vargaaanna2)
2020. jún. 7. 13:52
Miért rosszabb a kifli, mint a kenyér?
98. Vargaaanna2 (válaszként erre: 96. - Guruljka)
2020. jún. 7. 13:50
Pedig a kenyeret pont nem szeretem, csak a kiflit, meg a bagettet:D node akkor nem élvekedek, nekiálok táplálkozni:D
97. unom (válaszként erre: 92. - Epresturmix)
2020. jún. 7. 13:48

Én mennék terembe, de most nem telik rá, ahol még nőknek ingyenes az még zárva.

Blevágsz?

96. Guruljka (válaszként erre: 93. - Vargaaanna2)
2020. jún. 7. 13:48
És csak kenyér,nem zsömi meg bagett.Nem élvezkedünk, hanem táplálkozunk! :D
95. Guruljka (válaszként erre: 89. - Epresturmix)
2020. jún. 7. 13:47

Online nézted?

Azt néha én is megállítom. Vagy kevesebbet végzek.

Általában megnézem a gyakorlatokat előre, hogy ne érjen váratlanul.

Élőben az oktató addig vacakol, míg el nem igazít, a többiek addig mást csinálnak vagy lazítanak.

2020. jún. 7. 13:43
Egy fél kiló barna hétmagos kenyeret szoktam venni és az nekem egy hétig eltart. Hűtőben tartom. Előre fel van szeletelve. 35 g egy szelet. Ezért biztosan nem állok neki sütni.
93. Vargaaanna2 (válaszként erre: 91. - Epresturmix)
2020. jún. 7. 13:36

Kenyérből érdemes lenne a Szaffis liszteket kipróbálni, és otthon zsömit, meg bagettet, kenyeret sütni belőle szerinted?

Igaz, árban húzós, de szinte csak víz kell hozzá, plusz, amit megspórolnék a meg nem vett csokikon, azt bele tudnám fektetni a szaffi lisztekbe.

92. Epresturmix (válaszként erre: 90. - Unom)
2020. jún. 7. 13:35

Már én sem.


Ez a csaj, akit linkeltem a labdát, kis súlyzókat ajánlotta nekem megvenni. Terembe én egyelőre nem megyek, pedig 2 percnyire van egy tőlem. Égi jelnek veszem, hogy most épült oda. :)

91. Epresturmix (válaszként erre: 87. - Vargaaanna2)
2020. jún. 7. 13:32

Egyfêlê kaját főz 1 napra, több dobozba/adagra elosztva. Ez nem a nehezebb része nekem. Inkább a sok olyan finomságról való lemondás ami hizlal.


Egyik ilyen a kenyér nálam, ami leginkább tömőanyag. Kevés étel van amihez nem eszek.

Szalámi is sok fogy. Ezek jórészt sósak. Az sem jó.

90. unom (válaszként erre: 89. - Epresturmix)
2020. jún. 7. 13:32

Nekem nem az a bajom vele, hogy nehéz, egyszerűen nem szeretem.

Szerintem fontos, hogy mindenki olyan mozgást válasszon, amit szeret, így kisebb lesz az esélye annak, hogy abbahagyja.

89. Epresturmix (válaszként erre: 86. - Guruljka)
2020. jún. 7. 13:29

Ajjaj. :D

Karantén alatt végeztem. Hát mire én nekiálltam addig ő már más feladatot végzett.

88. Guruljka (válaszként erre: 87. - Vargaaanna2)
2020. jún. 7. 13:26
Nem az én műfajom, pláne hogy itthonról dolgozom. Csak hétvégén jártam a suliba, levelezős voltam. De akkor kaptam rá megint a kiflikre, fornettikre, és kezdtem hízni. Még akkor is visszafordítható lett volna, de volt egy rosszabb időszakom is a végzés körül, aztán mire észhez tértem, itt volt a pocakom.
87. Vargaaanna2 (válaszként erre: 81. - Guruljka)
2020. jún. 7. 13:15
A dobozolást nagyon sokan ajánlják. Csakhát el kell készíteni azt a fránya dobozt, sőt többet is belőlle, nem otthon felejteni..itthon főzni, ami a fogyi lényege lenne tényleg marha macera
86. Guruljka (válaszként erre: 78. - Epresturmix)
2020. jún. 7. 13:15

Á, van olyan könnyű útja is, hogy élvezed, de mindenki a mutatós elemekre megy rá, és mindjárt az elején. Fokozatosan leszel egyre lazább, ugyanakkor izmosabb.

A volt jógaoktatóm kifejezetten szép testű pasi volt, pedig sosem volt súlyzó a kezében. Hajjaj, de még milyen szép... :D

85. unom (válaszként erre: 83. - Guruljka)
2020. jún. 7. 13:14
Pár éve csináltam, szépen ment.
84. unom (válaszként erre: 82. - Vargaaanna2)
2020. jún. 7. 13:13
Tegnap kezdtem, úgyhogy van időm 🙂 Addig kiegészítem plankkal, nyújtással.
83. Guruljka (válaszként erre: 79. - Unom)
2020. jún. 7. 13:12
Ha félrenyeklik a fejed, akkor nem tart meg a fal. Nagyon vigyázz.
82. Vargaaanna2 (válaszként erre: 79. - Unom)
2020. jún. 7. 13:12
Uristen a fejen állás nagyon durva:D De ne add fel, biztos egyre ügyesebb leszel
81. Guruljka (válaszként erre: 66. - Vargaaanna2)
2020. jún. 7. 13:11

Szerintem a gyors fogyás gyors visszahízással jár.

Én lassan híztam vissza, illetve nem is vissza, mert másképpen és máshová híztam.

És nem hittem el, de az egyetemre járva még levelező tagozaton is sokkal egyszerűbb a vacakokat enni, pl. a fornettisnél a második emeleten... mint nem otthon felejteni a hűtőben várakozó egészséges zabkását, ami dobozban is elég riasztó kinézetű tud lenni.

80. Vargaaanna2 (válaszként erre: 74. - Epresturmix)
2020. jún. 7. 13:10
Nekem nem is vált be:) visszahíztam mindent, pont ezért nem is ajánlom

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook