Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Sok súlyfelesleggel küzdők...Nem vagyunk egyedül!!! fórum

Sok súlyfelesleggel küzdők...Nem vagyunk egyedül!!! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
2011. jan. 15. 14:13

Igaz-igaz!rövid újjúban és nem is fáztam,úgy hogy nyugodtan menjél blúzban ha szeretnél.

Én csak ma egy kis párolt savanyú káposztát csinálok de megbolondítom egy kis hagymával és virslivel.Tulajdonképpen egytálétel csak kenyér nélkül eszem.

Nehéz megszokni, hogy nem ehetek gyümit,pedig a sárga és görögdinnye volt a kedvencem,de muszály ha nem akarok megfulladni.

Néha azért egy kicsit csipegetek.

egész nap egyedül leszek,de még most végeztem a mosással, takarítással és még tettem-vettem.

Jó ez a kis csend és nyugalom.

Remélem nektek is ilyen nyugodtan telik ez a nap.

Puszi!

5710. Aranka2
2011. jan. 15. 12:02
Látod Rita is rövid ujjúban van az esküvőjén :)))
5709. Aranka2
2011. jan. 15. 12:01

Zsuzsi !

Biztosan meleg lesz a házasságkötőben. Nagyon sok menyasszony télen is rövid ujjúban esküszik.

Ha blúzt szeretnél ,ebben érzed jól magad légy abban.

Én a fiam esküvőjére csináltattam ami rajtam volt. Régi szép 72 kg (sírós szmájli) akkor az egyszer volt rajtam:) de az egész 10.000 volt ugyan a blézer és blúz anyagát én vittem a nadrág és a bélést ők adták. Ja és próba nélkül ,akárcsak a fiam és férjem öltönye:)))

5708. fnagyzs
2011. jan. 15. 11:22

Csajok!


Mit illik felvenni egy olyan polgári esküvőre, ahol csak a házasulandó fél és a két tanú van jelen (utóbbiból én lennék az egyik :D)?

Fekete hosszú gatyi, fekete magassarkú bokacsizma és fekete szövetkabát az tuti, de milyen felsőben gondolkodjak, mert a blézer nem az erősségem, szimpla blúzban meg ketté fagynék......az esküvő febr. 11-én lesz.

5707. fnagyzs (válaszként erre: 5705. - Aranka2)
2011. jan. 15. 11:16
Ja a rakottkrumplira a vendégem vagy!!!!! :DDD
5706. fnagyzs
2011. jan. 15. 11:15

Nálunk csak kolbász van benne.

Na ma azt hiszem tepsi sikálás lesz délután.....annyira teletömtem a Jénai tálat, hogy hallom, ahogy folyik ki a tejfölös szaft, és jól ráég az alatta lévő tepsire......:((((


Megnéztem a nagylányom bizijét a neten, SIRALMAS!!!! :((((


Biosz, töri kettes, német 4, ének, tesi, rajz 5, a többi 3-as......ha nem javítja ki legalább a magyar, matek jegyeit, nem lesz esély a fősulira. :((((((((((((

5705. Aranka2 (válaszként erre: 5704. - Fnagyzs)
2011. jan. 15. 11:09
A rakott krumplira ott vagyok :) A krumplit ,tojást és tejfölt szeretem. A benne lévő kolbászt ,virslit stb nektek hagyom DDD
5704. fnagyzs
2011. jan. 15. 11:01

Szióka!

Tudom, ezért írtam, hogy nem lehet könnyű, főleg ha mielőtt kiderült az allergia, még szerette is a gyümiket.....:(((

Nálam a múlt héten volt ilyen a menü, csak bableves helyett gulyással....

Ma rakottkrumplit csinálok, én majd módjával eszem belőle, holnap meg az én kedvemért valami husika lesz zöldséggel.....:DDD

5703. Aranka2 (válaszként erre: 5702. - Fnagyzs)
2011. jan. 15. 10:52

Szia Zsuzsi !

Kénytelen lennél lemondani róla. Hidd el nem is olyan nagy áldozat. Mondom én aki tényleg mindentől elvan tiltva. Nincs is csak nem szeretem a rántott húst és a magvaskenyeret stb DDD

Persze az elején nagyon hiányzott aztán megszoktam. gondolom Rita is így van vele.

Mi lesz a mai menü? Nekem fő a bableves füstölt húsival (meg nem enném DDD ) és valószínű palacsintát sütök . Sajnos az első biztosan a pocakomban landol,aztán több nem is kell. Erről nem vagyok hajlandó lemondani:)

5702. fnagyzs (válaszként erre: 5696. - Járminé Ritus)
2011. jan. 15. 10:43

Atya világ, nem lehet könnyű :((

Legalábbis én tuti rosszul lennék, ha nem ehetném a tavaszi-nyári szezonban végig a kedvenc gyümölcseimet, meg persze máskor is, amikor kapható és ha van rá keretem.....

Imádom az epret, meggyet, cseresznyét, a dinnyét, a málnát, szilvát, szőlőt, ribizlit......nagyjából az összes magyarországon is termő gyümölcsöt, csak néhányat tudnék, mondani közülük, amit nem szeretek, ilyen pl: a szeder, a ringló, az egres és nem is jut több eszembe.....:DDD


Ja egyébként megoldás az kellene, miért tudsz valami "csodaszert"?

5701. fnagyzs (válaszként erre: 5695. - Manul)
2011. jan. 15. 10:37

Lehet, talán több tejterméket kellene nekem is fogyasztanom........nem vagyok oda érte, vagyis hát anno szerettem őket, de mióta tudom, hogy egy doboz "hű de egészséges" joghurtba mennyi cukrot tesznek bele, inkább kerülöm, a natúr joghurt, meg a kefír pedig nem a kedvenceim, ezért nem is eszem őket túl sűrűn.....a tejtől meg kiver a víz, egy hónapban talán ha egyszer megkívánom........talán a rossz gyerekkori élmények miatt. Pedig tudom, hogy azt többet kellene innom.......ezzel is úgy vagyok, mint a teázással, jó lenne rászokni, de nem megy. :((

Ja a túrós dolgokat viszont imádom, de abból is sajnos csak az édes változatokat, bár mostmár csak cukormentes változatokat fogyasztok.......imádom pl. a norbis túrórudit, majdnem minden nap eszem egyet....:DDDD

Na mindegy, remélem előbb-utóbb rendeződik a problémám..

2011. jan. 14. 20:26

Na ezért meg többszörösen hűűűűű.

Gratulálok neki és szerintem ez a legszebb hobbik közé tartozik.Ha majd lesz valami kérdésem virágokkal kapcsolatban fordulhatok hozzád?

Majd közvetíted a párodnak.?

Megyek és még egyszer megnézem a képeket,nem tudok velük betelni.

5699. Aranka2
2011. jan. 14. 20:23
DDD
5698. Aranka2 (válaszként erre: 5697. - Járminé Ritus)
2011. jan. 14. 20:20

Rita !

Azok a gyönyörűséges növények ,golgota ,narancs stb... mid apa hobbija . Én csak dicsekszem :)

2011. jan. 14. 20:13

Aranka!

Most néztem meg a naplódban a képeket.Sárgulok az irigységtől a virágok láttán.HŰŰŰŰŰŰŰŰŰűűűű

Úgy látom,hogy a természet sem áll távol tőled.

Kedvenceim a csigák,leveli békák, gyíkok,amikkel tele van a kertünk.

Golgota virág-régóta szeretnék egyet.

5696. Járminé Ritus (válaszként erre: 5692. - Fnagyzs)
2011. jan. 14. 19:17

Nem egyelőre még nincsenek banán fáink,de ez az egyetlen gyümölcs + az alma amire nem igazán vagyok allergiás.Keresztallergiám van a gyümölcsökkel és nem mindent tudok megenni.pl:dinnye,sárgadinnye,eper ezektől érzem, hogy kezd dagadni a szám meg a nyelvem.

Evés után sz...rás.

Helyzet ugyanaz, mint nálad úgyhogy valami nálunk nem jól működik.

Megoldás kellene?????

5695. manul (válaszként erre: 5693. - Fnagyzs)
2011. jan. 14. 10:46

Nekem normál esetben minden nap van többször is.Ha nem eszem elég rostosat akkor szokott megakadni a gépezet de hamar túljutok rajta.Mostanság rendben vagyok sőt...

Sok tejterméket és gyümölcsöt fogyasztok és igyekszem rostosabbakat enni.

5694. fnagyzs (válaszként erre: 5693. - Fnagyzs)
2011. jan. 14. 09:35

Ja, azt elfelejtettem, hogy ez általában ismétlődik, tehát 2-3 napig újra semmi.

És ez régen nálam egyáltalán nem így volt, szinte minden nap (akár többször is) volt székletem.....

5693. fnagyzs
2011. jan. 14. 09:32

Lányok!


Tudom nem egy kellemes és ízléses téma, de én akkor is kíváncsi vagyok....:DD

Milyen gyakran van székletetek? Nekem 2-3 napig semmi, aztán ha néha nagy fájdalmak közepette sikerül kihúznom a "pezsgős dugót" az üvegből, aznap még legalább kétszer, vagy akár 3-szor is kiürítem a palackot, de a végém már nem azonos a széklet "minősége" az elsőével. Engem ez borzasztóan zavar, mert szerintem ez nem normális, pedig úgy érzem megfelelő mennyiségű folyadékot iszom és zöldséget is eszem minden nap.....

Mit gondoltok?

5692. fnagyzs
2011. jan. 14. 09:24

Ez így van, ha a problémádat megoszthatod másokkal, akár, akkor könnyebb minden.....:DD

Elolvastam a kajás naplódat, hát mit ne mondjak jól bírod az "önsanyargatást"...:DDDD

A banánt ennyire szereted, hogy mindig azt reggelizel, vagy banángyárat vezetsz? :DDDD

Tanulási mizzéria ismerős, nálunk is hasonló, de lejjebb már írtam erről Arankának címezve.

Puszi

2011. jan. 13. 21:42

Sziasztok!

Most értem ide.

Elárulom minden nap írom a fogyis kaját a naplómba.Olvashatjátok,így tényleg könnyebb.Teljesen el vagyok magamtól ájulva mert ez már a 11. nap és még mindig jól bírom.Sokkal jobb ha beszélgethetek róla,remélem nektek is könnyebb így.

Iskolai jegyek: bár nem tőlem kérdezted de leírom.

Kicsi: nagyon ügyi és szorgalmas.

Nagy. kicsit lusta és kamasz,pedig most áll továbbtanulás előtt.(jegyeket nem irtam ,de biztos tiszta)

Ja és ebben a tanévben váltottunk iskolát a válásom miatt.Bevallom ennél rosszabbra számítottam ,de jól feltalálták magukat az új suliban.

Mindenkinek sok puszi és kitartás:)))))))))

5690. fnagyzs (válaszként erre: 5686. - Manul)
2011. jan. 13. 20:42
rendicsek, csak nagyon türelmetlen lettem.....sajnos.....szeretnék már most nádszál kisasszony lenni......pedig az sosem leszek :DDDD
5689. fnagyzs (válaszként erre: 5685. - Manul)
2011. jan. 13. 20:34

Köszi.

Mertem remélni.....a sejhajba már most sem ártana szerintem, hogy jobban menjen.....:DD

Nálam egyébként a vacsi 17-ig lehet.....sztem még az is jó....

5688. fnagyzs (válaszként erre: 5684. - Aranka2)
2011. jan. 13. 20:30
Ami azt illeti, büszke leginkább csak a kicsiére lehetek, az ővé kitűnő lesz szerintem, bár rajzból nem tuti.......a két nagyot inkább hagyjuk.....elkeserítő, pedig a fiam most felvételizik, a nagynak meg már számít az év végi a fősulis felvételibe......hát mit ne mondjak, így nem sok esélye lesz, ha nem javít.....legfőképp a törije siralmas.....:(((( Nálunk minden évben volt eddig tanárváltás, elsőben a matekost motiválták a kilépésre :DDD
5687. manul (válaszként erre: 5684. - Aranka2)
2011. jan. 13. 14:58

Na igen sokkal jobb,hogy nem kell kocsányon lógó szemekkel néznem ahogy zabál!:DDDDDD


Az energiaszükséglettel én is így vagyok.Ha annyit eszem mint kéne hízok mint a malac!

5686. manul (válaszként erre: 5683. - Fnagyzs)
2011. jan. 13. 14:56

Ne viccelj már az is szép teljesítmény!

Majd megy még lejjebb de most csak az egészségeddel foglalkozz!!!!!

5685. manul (válaszként erre: 5681. - Fnagyzs)
2011. jan. 13. 14:55

Húúúú az nem jó...mielőbbi jobbulást!

Semmiképpen sem hagynánk ki egy jó kis fenékenbillentős buliból!:DDDDDDD

Nem számolok semmit,igyekszem a szénhidrátokat elkerülni,kevesebbet eszem,nem nasizom és a vacsit igyekszem 16.00!!!!-kor megejteni.Utána már nem nagyon eszem csak gyümölcsöt vagy egy pohár tejet vagy egy falat valami nem szénhidrátosat,ha nagyon megéheznék.Most nálunk lakik a Miki így nem tornázom a héten de ha vége a nehezebb napoknak akkor elkezdem.

Határozottan jobban érzem magam,és nem olyan borzasztó az a 16.00...eddig!:DDDDDDD

5684. Aranka2
2011. jan. 13. 13:21

Sziasztok !

Rita a paleot táplálkozást csinálod ?

Kiszámoltam napi 1934kcalt kellene ennem. Na akkor már másfél mázsás lennék.

Gondolkodom ,hogy abba hagyom a steroidokat, úgysem használ.

Zsuzsi milyen bizonyítványokat visznek a csemetéid. Enyém elkeserítő. Most váltották le a fizika tanárt.Minden osztály kérte ,ahol "jelen volt " azt nem tudom írni ,hogy tanított:(

Ancsa az jó dolog ha a férj is veled van. Így sokkal könnyebb a fogyás:)

5683. fnagyzs
2011. jan. 12. 20:56

Ancsa!


Te számolod megint a kalóriát is, vagy csak kevesebbet eszel a megszokottnál?

Szerintem nekem lehet megint írni kéne a napi kajámat, és akkor talán kevesebbet nasiznék......leírva talán másképpen hat......:DDD

Csak mert a hirtelen 1,5 kg mínusz után már nem nagyon mozdul a mérleg nyelve lefelé.....:((((

5682. fnagyzs (válaszként erre: 5677. - Járminé Ritus)
2011. jan. 12. 20:48
Engem kihagytok csajok? Én is kullogok utánnatok, jó....:DDD
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook