Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Sok ismerősömnek miután abbahagyta a fogamzásgátló szedését, hónapokra leállt a peteérése.Szerintetek mennyire jók a fogamzásgátlók? fórum

Sok ismerősömnek miután abbahagyta a fogamzásgátló szedését, hónapokra leállt a peteérése.Szerintetek mennyire jók a fogamzásgátlók? (tudásbázis kérdés)


1 2
2008. aug. 21. 20:03

Én abbahagytam és most jött mge először azóta..

Jelentem, nekem késett kemény 2 hetet, uh elég ideges voltam, hogy mi a fene..:S De remélem be fog állni rendesen tabi nélkül is.

2008. aug. 21. 20:03
Sajnos két barátnőm is így járt, ráaádsul az egyik teherben sem tud esni és az orvos a fogamzásgátlóval állított okként párhuzamot, ugyanis 8 éven keresztül ugyanazt szedte és megállás nélkül (állítólag 5 évente vagy váltani vagy szünetet tartani érdemes). A másik barátnőmnek is csak gyógyszerek segítségével állt helyre a hormonháztartása és állt be újra menszesze, ugyanis teljesen leállt. Biztos h jól járunk a szedésével, már annyi más lehetőség van?!De mégis melyik jóó??? Ti mivel védekeztek? Na és ha fogamzásgátlóval , akkor melyiket ajánjátok?
2008. aug. 21. 20:01
én kttőt szedtem 1ik rosszabb volt mitn a másik... legalábbis nálam. én ma két hete hagytam abba, kiváncsi vagyok h mi lesz most, hogy fog megjönni, marad e a 28napos ciklus vagy mi lesz...
2008. aug. 21. 19:58
Sok ismerősömnek miután abbahagyta a fogamzásgátló szedését, hónapokra leállt a peteérése.Szerintetek mennyire jók a fogamzásgátlók?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook