Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Sok esetben miért "akad el" az ismerkedés? Mit rontunk el? fórum

Sok esetben miért "akad el" az ismerkedés? Mit rontunk el? (tudásbázis kérdés)


2017. jan. 11. 07:51
ert nincs ott a szikra aminek ott kell Lennie rogton az ismerkedestol.
2010. aug. 31. 22:08

Mert nem érdeklődnek egymás iránt, és túl sok a mással való ismerkedési lehetőség, mindig jön jobb, újabb, érdekesebb, viccesebb..stb.


A régi barátnőmet így ismertem meg, azóta szakítottunk, 8 évig voltunk együtt. Összejött a kollégájával:(

Nálunk szerelem volt elsőre, egymásra hangolódtunk, tele voltunk érzelmekkel. A titok a folyamatos kapcsolat, érdeklődés. Nem úgy venni, mint egy hirtelen jött valamit, derült égből villámcsapást, hanem egy olyan dolog kezdetét, amit ha ápolunk, sokáig tarthat.

2010. aug. 16. 10:51
mert a kérdésedre nem azt a választ kapod amit vársz, ráadásul nem is tetszik
2010. aug. 15. 20:52
Hát, a társkereső oldalakon elég érdekes az ismerkedés. Én sokáig voltam több oldalon regisztrálva. Volt jó néhány találkozásom is, és igyekeztem leszűrni a tapasztalatokat is. Bevallom elég lehangoló tapasztalataim vannak. Persze nyilván a női oldalról is vannak hasonló élmények a férfiakról, de azokról én nem tudok nyilatkozni. Röviden szólva szerintem sok nő valójában nem partnert keres még akkor sem, ha ezt nem vallja be. Lehet, hogy lakást keres, lehet hogy csak "pénztárcát", vagy sok más is lehet a társkeresés címszó mögött. Természetesen azért akadnak sokan, akik tényleg párt, társat keresnek. Szerencsére 3 évvel ezelőtt találkoztam valakivel, akivel azóta megértjük egymást. Azóta nem tudom, hogy hogyan alakultak a társkereső oldalak.
2010. aug. 15. 20:47

Egyébként engem is érdekel ez a téma:))

(nem pont a Te eseted, úgy általában:)

2010. aug. 15. 20:47
Komolyra fordítva, az internetes ismeretségek tapasztalatom szerint nem teljesednek ki, nagyon hamar ellaposodnak. Sokszor nem az akinek kiadja magát az illető.
2010. aug. 15. 20:45
Van akinek a szimpatikus azt jelenti, hogy "tetszel".. van akinek meg csak annyit, amennyi benne van ebben a szóban:)
2010. aug. 15. 20:43
Talán "jéghegynek" ütközünk! :) Bocsi, de ezt nem hagyhattam ki!
2010. aug. 15. 20:42

Én pl. fenn vagyok egy társkereső oldalon.

Volt valaki aki rendszeresen olvasta a naplómat, és mindig hangot adott annak, hogy mennyire tetszik Neki.

Kért tőlem fotót, majd írt, hogy nem csak a napló nagyon szimpi Neki, hanem a fotó is.

Már rég a kedvencei között vagyok, mégsem történik semmi.

Úgy érzem, hogy csak egyhelyben toporgunk, pedig rendszeresen levelezünk.

Valamit én értek félre?

2010. aug. 15. 20:40
Sok esetben miért "akad el" az ismerkedés? Mit rontunk el?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook